• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Holky Kelišky z Moravy

(Zamčená)
26. července 2010 
ježiš, to si myslím, že to má za sebou, ju..abych nezpůsobila další poplach :grinning: :grinning: :grinning:
28. dub 2010 v 10:01  • Odpověz
veruško jojo miluji zelenou a dobře se v ní spinká :grinning: A jinak máme každej pokoj jinej :grinning: kuchyň modro bílou, předsíň žlutou,obývak meruňkově červený a koupelnu fialovo bílou a kluk má oranžovo olivový pokojík a záchod bílí :grinning:
28. dub 2010 v 10:02  • Odpověz
no u nás sluníčkově snad to vydrží :wink:
28. dub 2010 v 10:02  • Odpověz
brusi: to kolem té dětské postýlky je zelená barva? Já myslela, že je to do modra, ale vypadá to super a jinak máte krásně barevný byteček, hlavně ten obyvák, to je moje barvička. :wink:
28. dub 2010 v 10:04  • Odpověz
:grinning: :grinning: tak se na to vykašli,,bud ten přírodní typ :grinning: :grinning: v kolik jdeš??? na poradnu?? jakto že mate v porubě oskara :angry: :angry: dyt to je 20 minut ode mě!!!že vám tam pošlu ten mrak !!!!! :grinning:
28. dub 2010 v 10:05  • Odpověz
Asme je to karibsá zeleň :grinning: jinak dík moje práce bejt to na mojem tak bydlíme sterilně :grinning:
28. dub 2010 v 10:06  • Odpověz
Ahoj holky, vy jste tada neskutečně ukecaný - já jsem tu chvilku nebyla a dočítám asi 15 stran.

titit a verco přeju ať to co nejdřív výjde - nejlépe už na poprvé

a té Marti to fakt uteklo - jé ta se má, že už dneska bude mít mimča u sebe, tak jí přeju ať to má co nejrychlejší a nejpohodovější

jak jste psali o oknech, tak já je umývám už asi 2 měsíce, protože když naráz umyju víc jak jedno, tak mi začen tvrdnout břicho, takže to umývám postupně - mažel mi taky říkal ať to nedělám, že je umyje, ale chtěla bych vidět kdy a jak :grinning: abych se toho dožila :grinning:

kasa - jé vy budete mít taky Vojtíška? my taky - je to jediný jméno na kterém jsme se shodli poté co jsem Páju ukecala ať se nejmenuje po něm(nelíbí se mi takový to mladý a starý Pavel a tak)
28. dub 2010 v 10:06  • Odpověz
brusi, suprové barvy :slight_smile:
Věruš, odjíždím v půl dvanácté.
Fral, ahoj...jsem si říkala, kde se flákáš :slight_smile:
28. dub 2010 v 10:07  • Odpověz
no teda máš krásné barvičky,,,fakt hezoučky to vypada,,,,ja taky miluji zelenou,sem to nechtěla tady napsat ale mam zeleny záchod a nahozenou omítku aspon se tam dobře kadí,a zelena je uklidnujici :grinning: :grinning: jinak v obyvaku mam jednu zed světlounkou merunku a ty další tmavší merunku a kuchyn takovou trochu do oranžova,,,ale je pravda že sme dluho nemalovali,,ale jak vidim u tebe brusi,,tak se není třeba bát barev
luci,,,určo už tomá za sebou marta,,,jen ještě žadna sms nedošla
28. dub 2010 v 10:08  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Věruš, ty jsi ero...prý se tam dobře kadí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. dub 2010 v 10:09  • Odpověz
ahoj fraal,,,no díky ale u mě to napoprpve teda nehrozí že vyjde,,jdu na třetí vložení,,,top jen tirtil je poprve...brusi fakt moc hezke barvičky a v tom obyvaku to uplně oživilo ten pokoj,,a jinak taky muj muž by tak vymaloval do bíla,,,takže sterilně)))tak to máš za chvili luci kontroličku )))
28. dub 2010 v 10:11  • Odpověz
no miluji zelenou barvu,kdybych mohla tak to vypada u nas doma jak ve stanu :grinning: :grinning: všude zelena))))a zelená je uklidnujici ne??))
28. dub 2010 v 10:12  • Odpověz
Věruš, je určitě uklidňující :wink:
Ty jsi nám tady poslala ten mrak, že :angry:
28. dub 2010 v 10:13  • Odpověz
jdu se chystat, než se oholím a připravím, tak bude čas vyjet. Musím se dát trošku do kupy, protože vypadám.........no hrůza, už se po ránu nepoznávám :confounded:
28. dub 2010 v 10:14  • Odpověz
lucii: tak dobré pořízení dnes u Kájoša.
28. dub 2010 v 10:15  • Odpověz
Veruš jasně že uklidňující a barev není třeba se bát moje bábinka kdysi v době komunismu měla vždy byrevný byt :grinning: :grinning: Dědoušek chudák maloval co 3 roky a pokaždé jinak :grinning: :grinning: :grinning: Nevíc si pamatuji béžovou kuchyň se zelenkavým válečkem, oranžovou chodbu, světle modrou ložnici a obývák žluto a taková tmavá bordo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: asi jsem to zdědila po ní :grinning: :grinning:
Nesnáším bílé zdi
Lucíku příjemnou kontrolku
Faal ahojky
:grinning: :grinning: :grinning: už je u vás??? ten mrak?? u nás začína svitit oskar :grinning: :grinning: tak paa a at dopadne na jedničku kontrola :dizzy_face:
no ja mam znamou brusi,,a ona má ložnici bordo,a takovou strukturu na tom,,omitku teda,,a vypada to užasně i když je to tmavé tak to vypada krásně
28. dub 2010 v 10:16  • Odpověz
Jo, je tady :angry:
Holky děkuju.

Ještě nakouknu, co Marťa. Možná se ozvou až odpoledne, určitě se z toho nemůžou samým štěstím vzpamatovat :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
28. dub 2010 v 10:16  • Odpověz
28. dub 2010 v 10:17  • Odpověz
Veruš Já mám kamaráda co má ložnici brčálově zelenou s černou a k tomu kovový nábytek vypadá to užasně, jo hold rocker :grinning: :grinning: :grinning:
28. dub 2010 v 10:18  • Odpověz
holky telefon
28. dub 2010 v 10:20  • Odpověz
taak chcete vědet coooo?????????????? už to vím o marti,,,,volal mi její muž :grinning: :grinning:
28. dub 2010 v 10:22  • Odpověz
verci: jaký telefoooon?????
tak coooooo?
Nenapínej.
chceméééé nenapínej :grinning:
takže první holčička se jmenuje MIA narodila se v 8.50 měří 49cm. a váha 2.87
druhá holčička se jmenuje TEA narodila se v 8.51 meří 47cm. a váha 2.50
takže gratuluji martince,,,je v pořádku pry to zvladla najedničku,,tkaže obrovskáá gratulka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
28. dub 2010 v 10:24  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a lucka to prošvihla,,,,
Teda tak holky jsou macíčci a mají opravdu pěkná jména. Tak hodně zdravíčka, štěstíčka a ať holky rostou a dobře papají.
Ahojky, taky se moc pridavam ke gratulacim:slight_smile: Holcicky maji opravdu krasna jmena a jeste hezci miry :dizzy_face: Martinka je fakt sikulka :wink:
28. dub 2010 v 10:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.