• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Holky Kelišky z Moravy

(Zamčená)
26. července 2010 
díky za info, paráda :slight_smile:
To je jak za starých časů, dneska jsem nic neudělala a pořád sedím na koňovi :grinning:
21. dub 2010 ve 14:42  • Odpověz
Tak jsem zpět. Koukám, že to tady žije o sto šest :slight_smile: Jsem ráda :dizzy_face:

As, já mám taky špagety, zrovna je tlačím do sebe, přijela jsem hladová jak svi.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Smil, jsem ráda, že jsi nakoukla :slight_smile: Ty vaše holky už mají skoro rok a půl????????To není možný, jak to letí.

Jinak na kontrole vše oká. Malý je vysoko a porod daleko :grinning: Kajoš je Kajoš. Nijak jsme nediskutovali. Jen na mě kouknul, teda do mě :grinning: a říká, zrovna mě kope..tady je patička. No bylo to super, nevěděla jsem co říct :grinning:
Kontrola zase za týden a prý se uvidí...takže tak.
Jo, a mám toho hnusáckého streptokoka :angry:

Jinak, Marti, je tam lidí jak smetí, tak kdoví, kdy ti bude volat.

Jdu si pro birel a musím vás dočíst :slight_smile:
21. dub 2010 ve 14:42  • Odpověz
Jo, a musím si rýpnout :stuck_out_tongue_closed_eyes: , protože by mě zajímalo, kdo kvůli nám (teda asi vlastně kvůli mě) odešel z předchozí diskuze, když se nám holky tady vracejí :slight_smile:
Ale to jen tak :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. dub 2010 ve 14:45  • Odpověz
teda holky, vy mi děláte chutě s těma špagetama asi už vím co budeme mít dneska doma na večeři :grinning: a luci birela bych si taky dala :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
21. dub 2010 ve 14:47  • Odpověz
Fraal, už si ho dávám. Krásně vychlazený, lahoda :slight_smile:
A špagety mám ze včerejška, manža si vyžádal. A byli možná lepší než včera.
21. dub 2010 ve 14:49  • Odpověz
autor
Luci prima-prcek vysoko-porod daleko :wink: to jsou same dobre zpravy,to bude teda pekne "dopeceny" macicek :dizzy_face:
Skoda,ze mas toho streptousa... :confounded: ale to se preleci a pokud pujdes na CS,tak to ani nebude vadit,i kdyby tam byl :wink:

No :slight_smile: presne tak,jak pises :slight_smile: dokonce se ukazaly holky,co uz dlooouho ne.cim to asi bude Evicko? :grinning: :grinning: :grinning:

A spagetky jsou dneska v kurzu :dizzy_face: mnam!Jdu si vytahnout aspon Misu... :grinning: :grinning: to je souvislost,co? :grinning:
21. dub 2010 ve 14:52  • Odpověz
Marti, Kajoš říkal, že to nevadí, že dostanu ATB, tak si tím nelámu hlavu :wink:
Jinak jsem ráda, že se nic neděje, protože musím vydržet do toho termínu císaře. Ten budu vědět zítra :slight_smile:

Jinak si nech chutnat, kurňa Míšu bych si taky dal :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jojo, Evičko, čím to asi bude :grinning: :grinning: :grinning:
21. dub 2010 ve 14:55  • Odpověz
holky můžu se jen dostat do obrazuj - kájoš je jako nějaký váš společný gynekolog(typuju)?

luci a ty mě už netrap nebo tu v kanceláři zavřu a půjdu na jedno nealko :grinning:
21. dub 2010 ve 14:58  • Odpověz
autor
:grinning: :grinning: ono pravda nakonec vyjde najevo :wink:

A uz ti neco na to dal,nebo to ma cas?Jj,vydrz a bude CS a klid a ne stresovat :dizzy_face: A Luci,chces to ve spinalu nebo celkove?
Ja se tesila na spinal...a ta sestricka mi ho ted poradne vymlouvala...a moje segra taky... :confused:
21. dub 2010 ve 14:59  • Odpověz
Fraal, to je nejlepší co můžeš udělat :slight_smile:

Jinak Kajoš je dr. gynekolog. Působil chvíli v gyncentru, pak ve fertimedu a navíc má svou ambulanci, kde s Marťou chodíme. teda Marťa už dochodila, že :wink: Ty jsi tam včera byla naposledy před porodem, teeeda :wink:
21. dub 2010 v 15:01  • Odpověz
autor
JJ Fral,to je nas gyn.dr :wink: jsme ho tak kdysi pomenovali :grinning: to myslim Katrinka-to je cislo :grinning:
Tak at ti to v praci utika :dizzy_face:
21. dub 2010 v 15:01  • Odpověz
Marti, nedal. Prý až při porodu, ale měl určitě namysli spont. Nevím, jak je to u císaře.
A proč ti vymlouvají spinál?? Já chci rozhodně spinál, nechci být v celkové :confused:
21. dub 2010 v 15:02  • Odpověz
autor
JJ,pokud mi da termin uz na pondeli,tak uz do Fulneka nejedu..ale pokud az ve stredu,tak me chce jeste v pondeli pry videt....

Uz jsem jak na trni..ale to asi zavola ,az to tam zavre...a to bude vecer...
21. dub 2010 v 15:02  • Odpověz
Marti, tak mu brnkni ty, ne?
21. dub 2010 v 15:03  • Odpověz
autor
Ta sestricka proto,ze pry hodne pacientek z toho maji po porodu jeste tydny truma..desive sny..ze jim "tahaji"vnitrnosti a tak...ono to je citet,ten tlak a tak-akorat bolest ne...
A moje segra,ac sama Dr. a rodili ji kamaradi-tak mela komlikace,varixy v deloze,zaclo jim to hodne tect..zmatkovali.dostala 3transfuze..tlak mela tak nizko,ze uz byla jednou nohou na druhem brehu...a vsechno to vidis a slysis...
Ale to byla urco vyjimka!!!
Ja nectela celkove-at je nevystavuji vlivu anestetik...
21. dub 2010 v 15:06  • Odpověz
autor
Taky me to napadlo..ale jeste pockam,at nejsem za hysterku.Rikal,ze zavola "odpoledne"...tak pockam jeste..
21. dub 2010 v 15:08  • Odpověz
autor
same chyby pisu...pardon :wink:
21. dub 2010 v 15:10  • Odpověz
To je asi těžko. Bylo blbé, že tvou sestru hned při komplikacích neuspali :unamused:
Tlak je jasný, že ucítíš, že se ti budou hrabat v břiše..to taky víme..
Ale stále chci být vzhůru. Sama vím, co se mnou udělala anestezie po laparce. Akorát jsem pak blila a spala a to moc nechci. Chci se radovat s malého :slight_smile:
21. dub 2010 v 15:12  • Odpověz
Normálně mu zavolej, že teď nevíš, jestli měl volat on nebo ty :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. dub 2010 v 15:12  • Odpověz
Já taky chyby :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Radovat z malého..ne s...ach ta čeština
21. dub 2010 v 15:14  • Odpověz
jcien já být tebou tak taky zavolám - vím jak je to s doktorama většinou zapomenou a ať se s tím porodem rozhodneš jakkoliv, tak přeju ať je to co nejvíc v pohodě a bez komplikací

v práci pohoda - už jen pár desítek minut - ve 4 mě vyzvedne manžel a jdedem domů na špagety a birela :grinning:
21. dub 2010 v 15:17  • Odpověz
Fral :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Já taky mizím, jdu venčit divokou zvěř :slight_smile:
21. dub 2010 v 15:18  • Odpověz
autor
Fral :grinning: :grinning: tak te holky inspirovaly :wink:
Diky,ja jsem rozhodnuta pro ten spinal..ale zalezi jeste,co rekne dr. :wink:
21. dub 2010 v 15:20  • Odpověz
cien: já jsem si hned po špagetách taky dala Míšu, když mi jinak ty mléčné výrobky nejedou :grinning: Teda včera jsem najela na kyšku a ta mi opravdu chutná, tak místo mléka bude kyška. Uvažuju, že si na večeři udělám brambory s cibulkou a kyškou. Pro Vítka mám zaděláno na bramboráky, šel s klukama po práci slavit narozky a jak ho znám, tak si dá akorát dvě piva a přijde domů hladový, tak doufám, že mu bodnou. :wink:

Lucii: tak super, že už máš po kontrole a to musí být zajímavé, když tak miminko kopne gynekologa - to asi znamenalo, že už mu má dát pokoj :grinning:
21. dub 2010 v 15:32  • Odpověz
fraal: kde pracuješ? Já jsem ráda, že si těhu užívám doma na nemocenské, aspoň se nemusím v práci stresovat.
21. dub 2010 v 15:32  • Odpověz
autor
As,to jsi vzorna manzelka :dizzy_face: a teda na bramborak mam chut uz dlouho!!!

Jj,s kyskou delas dobre,i na streva :wink:
21. dub 2010 v 15:36  • Odpověz
Taky jsem vyvenčila psisko a napsala jsem mu, že nemusí spěchat domů, že jsme vše zvládli, Já jsem opravdu tak hodná :grinning: :grinning: Ale on je zase hodný na mě, tak je to vyvážené. Já byla v sobotu s vámi na srazíku a taky mu to nevadilo, tak mu musím taky dopřát nějakou zábavu.
21. dub 2010 v 15:42  • Odpověz
Právě mi psal miláček, že jde dělat bramboráky :grinning: Dneska je špagetobramorákový den :grinning: a už fičím domů, ještě mám cestou pracovní pochůzky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. dub 2010 v 15:46  • Odpověz
autor
As,tak to ma byt :wink:

Spasi,mnam-to se mas !Tak dobre dojed a dobre vyrid :wink:
21. dub 2010 v 15:48  • Odpověz
Tak jsme zpět. Trošku jsme poškádlili kolemjdoucí pejsáčky, ale dobrý :grinning:
As, ty jsi opravdu vzorová. A hoď jeden bramborák i směrem k bazénu, ju :grinning:

No, musí to být obravdu zajímavé, když malý kope dr. Já si to ani nedokážu představit :sweat_smile: že je tak nízko.
21. dub 2010 v 15:49  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.