• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Holky Kelišky z Moravy

(Zamčená)
26. července 2010 
no trošku se začínám bát,ale když to tak krásně zvládla Marťa tak to snad taky přežiju
28. dub 2010 v 10:49  • Odpověz
bobi já mám také klasická jména dětí :wink: u syna se my na děvče líbilo Josefínka a to neprošlo tak jsem ráda že byl kluk a má jméno DOMINIK :grinning:
28. dub 2010 v 10:50  • Odpověz
Bobi neboj já to prožila dvakrát a bylo to i přes bolest to nejhezčí co jsem mohla zažít :wink:
28. dub 2010 v 10:51  • Odpověz
já vím,nějak to přežiju,ale začínám se i bát,že tady bude ze začátku pěkný zmatek :frowning2:
28. dub 2010 v 10:53  • Odpověz
tak ted sem se dozvěděla něco o me známe,,tak rano radost ohledně marti, ted taková podpasovka,,a zase sem se utvrdila,,že nic neni vyhráno tím že je holka těhulka,,vyhráno je až maš mimi v postylce :cry: :cry:
28. dub 2010 v 10:54  • Odpověz
verči hladíme :wink: a objímáme
28. dub 2010 v 10:55  • Odpověz
Věruško :pensive: :pensive: :pensive:
28. dub 2010 v 10:59  • Odpověz
dík) ja fakt pro dnešek na konovi končím,,přeji krásny zbytek dne,,,,
28. dub 2010 v 11:01  • Odpověz
papa Verči :wink:
28. dub 2010 v 11:01  • Odpověz
Drž se, holka...........
28. dub 2010 v 11:02  • Odpověz
verci: pá a drž se.
28. dub 2010 v 11:04  • Odpověz
Ahoj holky, to je super, že už to má Marťa za sebou a může si užívat holčiček a jména jsou moc pěkná i když méně obvyklá, ale v dnešní době už je to v pohodě - to dřív to bylo asi horší, že brusinko(jak píšeš o tom učiteli), tak přeju Martince ať se jí daří a holky ať jí dělají jen a jen radost :grinning:

verčo ono bohužel to není jistý ani když už je máš v té postýlce, protože stát se může cokoliv a kdykoliv, ale určitě je lepší na to nemyslet a nic takovýho si nepřipouštět a omlouvám se, že jsem napsala na poprvé - nějak jsem to asi nepochopila, tak ti přeju ať to vyjde co nejdříva vše dobadne dobře a máš brzo zdravý miminko nebo miminka jak Marťa :wink:
28. dub 2010 v 11:11  • Odpověz
to s tou tou známou mě fakt mrzí - je to fakt hrozný, tak se drž a hlavně ona ať se z toho co nejdřív dostane
28. dub 2010 v 11:12  • Odpověz
tak jsem nakoukla a uz vim,ze jsou holky na svete maji krasna jmena a martinka je v poradku.
tak jim vsem preji zdravicko,stesticko a krasny zivot v tom slozitem svete,at jim delaji jen samou radost!!!!

a ted je na rade lucik tak jsem zvedava s cim prijede s kontroly.
28. dub 2010 v 11:48  • Odpověz
Jé tak právě odešla kamarádka s malou Magdalenkou,tak jdu nakouknout co Marťa a bulím tu jako želva,teda to je super,takové krásné míry a nádherné jména. :slight_smile: :slight_smile: Tak hlavně holky ať jste zdravoučké. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Mooooooooooooooooc gratulujeme.
Luci a tobě ať na kontrolce taky vše dobře dopadne,už budeš mít brzy taky broučka v náručí.To je super. :slight_smile: :slight_smile:
Nic jdu poobidkovat. :slight_smile: :slight_smile:
28. dub 2010 ve 12:02  • Odpověz
Verči drž se broučku,posílám pohlazení. :frowning2:
28. dub 2010 ve 12:51  • Odpověz
no díky holky,ale je to v poho,,ono to člověka jen tak zamrzí,,když to všechno takhle posloucháte dokola,,, :slight_smile: tak pěkny zbytek dne...
28. dub 2010 ve 13:25  • Odpověz
Ahoj holky, konecnče jsme se dostala nakouknout a vidim, že vse dvojcatka jsou na svete a maji nadherna exklusivni jmena!! Marti, gratulace!!!

Holky, chystate se nekdo za MArtou na navstevu? Ja byhc se pridala, kdy je tak nejlepsi tam jit, aby uz byla OK, ale aby nam zase neutekla domu..
28. dub 2010 ve 14:22  • Odpověz
michi: jsem s Marťou domluvená, že pošle sms ať přijdeme na návštěvu, tak mi pošli do IP tvé telefonní číslo a pak ti napíšu.
28. dub 2010 ve 14:59  • Odpověz
Asmenko tak ji moc pozdravte a že vilkánský grtulujeme :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. dub 2010 v 15:00  • Odpověz
ahoj holky asmeenko až tam půjdete tak jí ode mně taky moc pozdravujte, moc jim gratuluju, přeji hlavně zdravíčko a štěstíčko :dizzy_face:
28. dub 2010 v 15:48  • Odpověz
Tak jsem zpět.
Celý Fulnek mluví o Martince a jejich dvojčátkách :grinning: :grinning: :grinning:
Nejprve sestřička, že je zvědavá, že prý Kajoš měl rodit ve FN paní co čekala dvojčátka (takže nikam nevolala, jak říkala Marti) a pak přijel Kajoš a říká mi, ještě nic??? já jsem dnes ve FN porodil císařem dvojčátka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: úplně zářil, jsem ho málem nepoznala. Tak pak se sestřička ptala, tak říkal, že vše dopadlo dobře, že jedna má tolik a druhá tolik :dizzy_face:
Jsem mlčela a nic neříkala, ale bylo to moc fajn, že na Marťu mysleli :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
28. dub 2010 v 15:52  • Odpověz
Lucii jé to je krásné i pan doktor se rozplíval :dizzy_face: :dizzy_face:
28. dub 2010 v 15:54  • Odpověz
Jinak dnes na mě Kajoš vyrukoval s císařem :sweat_smile: Chápete to????????? Jsem myslela, že mě omyje. prý se malý už neotočí a má dole noženky, takže na 90% sekce. tak jsem mu říkala, že chci rodit ve Frýdku, tak mě chce ještě vidět 4.5.
Jinak na porod to zatím nevypadá a malý se na monitoru předváděl o sto šest :grinning: :grinning: :grinning:

Holky, na ten monitor se fakt těšte, za chvíli začne chodit Kasa :dizzy_face: Je to nádherné, když toho človíčka slyšíte :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: A jak tam hopsá a poskakuje, to je prča :grinning: :grinning: :grinning:

Michinko, Beruško ahoj :slight_smile:
28. dub 2010 v 15:55  • Odpověz
Brusi, jo, bylo to úplně super, musí být asi krásné :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
28. dub 2010 v 15:55  • Odpověz
Luciku nám pan Primář Mandič z Vítkovic pojmenoval malou na Karamelku :grinning: :grinning: :grinning: já říkala vítej Sisinko a on jé karamelka malá koukejte na ni :grinning:
28. dub 2010 v 15:58  • Odpověz
No, já koukám, že jí říkáš Karamelka :grinning: Takže to dostala jméno od samotného primáře, to je super :slight_smile:
28. dub 2010 v 15:59  • Odpověz
jj a už ji nikdo jinak neřekne i babi a děda na ní tak volaj já obojím jak Simonko tak i Karamelko aby vůbec věděla jak se jmenuje :grinning:
28. dub 2010 v 16:00  • Odpověz
Ale karamelka je moooc krásné :dizzy_face:
28. dub 2010 v 16:01  • Odpověz
jen se občas koukají na mě lidi venku :grinning: :grinning: :grinning: prej vy jste ji daly jméno Caramel???? jaké pokrokové :grinning: :grinning: :grinning: už jsem se kolikrát nasmála :slight_smile:
28. dub 2010 v 16:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.