• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Holky Kelišky z Moravy

(Zamčená)
26. července 2010 
Holky,tak jsem vás fakt jen přeletela, pač jsem ko :slight_smile:)))))) Přišla jsem z práce o půl šesté, ještě skočila do kaufu, pak jsem povečeřela, uvařila ještě zapékané těstoviny, okoupala se, umyla nádobí a až ted jsem si sedla, ale hned pofičím do postýlky se natáhnout :slight_smile:)
Asmee, moc děkuji za info ohledně Martinky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Tak MARTINKOOOOOOOOOOOOOO, moc ti gratuluji k narození holčiček Tei a Mii :slight_smile:)) snad jsem to napsala správně :dizzy_face: A přeji těm vašim sluníčkám hodně štěstíčka, hlavně zdravíčka a at vám přinášejí jen samou radost :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: A prostě všechno nej :slight_smile:))))))))))))))
28. dub 2010 ve 20:43  • Odpověz
Na zbytek už fakt dneska bohužel nebudu reagovat,ale krásně to tady žije :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Jen Luci, tak konečně se Kajoš umoudřil jo? :wink: :wink: :wink: :wink:
28. dub 2010 ve 20:44  • Odpověz
Tak já zas mizííííííííííííím, pa a opatrujte se všechny :wink: :dizzy_face: :dizzy_face:
28. dub 2010 ve 20:45  • Odpověz
Radulko chudáčku toliko práce,snad tě budou v práci aspoň šetřit.Takové dlouhé směny.Tak snaž se trošku odpočívat.Mějte se všichni krásně,dobrou noc. :pensive: :pensive: :pensive: .Hlavně krásnou noc Martince a holčičkám do porodky. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
28. dub 2010 ve 21:15  • Odpověz
Ahojky holky,tada tady se zase drbe osto šest. :wink:
Pořád nakukuji jak to vypadá s Martinkou a je super,že už to má všechno za sebou a jen to krásné před sebou.Moooooc gratuluji a ať jste holky všechny zdravé. :slight_smile:
Kaso tak ty nastupuješ 20.5. na mateřskou? To na tebe budu myslet,protože slavím. :grinning:
28. dub 2010 ve 21:19  • Odpověz
Ahoj,
CIEN,hodně štěstíčka vam všem ted už třem :dizzy_face: ,mimuška mají opravdu hezké vahy a míry,takže už jen popřát rychlé zotavení a šupito domu ,tam je přece jen nejlépe.
28. dub 2010 ve 21:33  • Odpověz
Asme prosím tě ty jsi tady psala že si chodila do gyn.ordinace k Dr.Mantičovi,a kde má tu ordinaci?

Luci:a ty když jdeš na sekci do F-M,tak jsi tam musela chodit i na nějaké kontroly?Když jsem se ptala svého Dr.on byl primařem před Mantičem tak mi jen zdělil že třeba pokud chci porod v Porubě tak oni požadují aby se k nim pacientka převedla už v určitém TT(mam dojem že říkal od 35tt,ale nejsem si jista)Tak by mě zajímalo zda toto vyžadují i jiných porodnicích,ja mam mimouše taktež koncem pánevním.Ptala jsem se tety ona pracovala jako vrchní sestra ve F-M,čím to je ,že je KP,když předchozí těhot.byly v pořatku.A ona mi říkala že se to stává u vícerodiček(spatná elasticita dělohy)a nebo pokud je v děloze přítomen myom,ten v těhu vice roste a tím prý brání včasnému otočení,tak u mně teda souhlasí oba případy :rolling_eyes:
28. dub 2010 ve 21:57  • Odpověz
Krásný den všem.Hlavní pozdrav letí Marti a beruškám do porodky.Já se už oblíkám ,jedu si pro lístek na peníze a pak frčím do práce,je tam krásně tož to bude pěkná procházka po areálu.Mějte se moc hezky. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .Jo,jo Romi taky jsem na to myslela,hned jsem si vzpomněla na tebe a sestřenka má taky narozeniny.To se bude dobře pamatovat. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
29. dub 2010 v 07:07  • Odpověz
kasi: nevíš od kdy se v Klimkovicích otvírá ten minigolf?
miky: já k němu chodila tady v Porubě - myslím, že to je ta klinika Silesia, ale měl tam jen některé dny ordinační, jinak je myslím primářem ve Vítkovické nemocnici (teda ještě asi tak před 4 rokama byl primářem :grinning: ). Teda koukám, že ty už máš taky skoro celé těhu za sebou. To je parádička. Taky tolik starostí a koukejme.

radul: já nechápu jak ty to všechno stíháš a hlavně zvládáš? Já sedím celý den doma a jsem tak příšerně lenivá, že někdy neustelu ani postele.
29. dub 2010 v 08:08  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile:
As, tak to jsi mi udělala šílenou chuť s tou pizzou, hned po ránu :stuck_out_tongue_closed_eyes: Budu muset něco vymyslet :slight_smile:
Kaso, na monitor se chodí od 36 tt, ale každý dr. to má jinak. Vím, že některé holky jdou až ve 38 tt. Tak sama nevím. Ale vidím, že už to máš taky za pár :dizzy_face: Je neuvěřitelné jak to letí :dizzy_face:
Radulko, mám pocit, že ty snad budeš pracovat do samotného porodu, snad ho stihneš :sweat_smile: Musíš taky někdy odpočívát :slight_smile:
Jo, a Kajoš se umoudřil, asi po porodu Martinky :slight_smile:
Miky, mě to ve F-M domlouvala kamarádka co tam dělala. Takže já tam vůbec nemusela chodit předem, ani nemusím mít předoperační vyšetření, že mi ho udělají při příjmu. Ale věřím, že třeba FN chce, aby tam maminky chodily dříve. Oni musí mít vždycky něco extra :grinning: Zkus si třeba do těch Vítkovic jen informativně zavolat.
Strašně moc zdravím Ronu :slight_smile:

A další pozdrav letí za Martinkou, Miou, Teou a Peťou :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
29. dub 2010 v 08:23  • Odpověz
DObre ranko, holky, chodím sem ted sporadicky, ale až budu za 14 dni na nemocenské, to tu bue prilepena furt :grinning:
Vcera jsme byli na majalesu na hrade, kouknout se na Annu K, protože s ní hraje nas dobry kamarad a zname celou kapelu, tka to byla uprostřed týdne docela zmena. Představte si, že Anča si v půlce koncertu sundala paruku!! Sice celý začátek si na ni stěžovala, že se nemuže poradne hybat a pak ji proste sundala a povida, že už to nemohla vydržet, že ji bylo vedro. Museli jsme priznat, že ji to i s plešatou hlavou slusí a sedí, od publika si vyslouzila obrovksy potlesk.¨
JInak jsme tam pekne vymrzli, po zapadu sluníčka už byla pekna zima..
29. dub 2010 v 08:41  • Odpověz
Ahoj Michi :slight_smile: Tak to jste měli teda kulturní zážitek :slight_smile: Určitě jí to musí slušet více bez té paruky. Je to odvaha, se tak odhalit. Mám hrozně ráda její hudbu :slight_smile:
Jen si ještě užívej, za chvíli budeš těhula, pak mamina a na podobné akce nebude čas :slight_smile:
29. dub 2010 v 08:48  • Odpověz
JJ, kulturní zážitek dobrý, aspon mam pocit, že kutlurně zijeme. v divadle jsme nebyli ani nepamatujem... Zato koncertru mame haldu, na dalsí jdeme pristi patek a sobotu.
29. dub 2010 v 08:58  • Odpověz
Michi a na co se chystáte?
29. dub 2010 v 09:00  • Odpověz
Krásný a sluníčkovo letní dník , maminkám pohodu :wink: Snažilkám usměv na tváři a pozitivní myšlení a Martince krásný první den se svými beruškami :wink:
Asmenko Mladý malou miluje nadevše. Vše ji dovolí a pořád ji nosí a muchluje a pusinkuje, dokuonce přebaluje a koupe a krmí. No prostě je užasný. Vždycky si přál sestřičku a teď si ji prý lépe užije :grinning:
29. dub 2010 v 09:00  • Odpověz
Ahoj Brusinko, tak to máš syna vzorňáka, je krásné, že se tak o sestřičku stará :dizzy_face:
29. dub 2010 v 09:02  • Odpověz
Lucinko mladý je pohodář jen trávý dost času na Pc ale co mu nemůžu vyčítat nehraje hry ale snaží se dělat stránky uči se a to mu platíme i kroužky programování :grinning: :grinning: :grinning: chodí na víceleté gymnázium a zatím není žádná známka puberty no uvidíme jak to pujde dál. ale malou opravdu zbožňuje :slight_smile: :dizzy_face: Jen kolikrát neodhadne co jí může dát do pusiny onehdá dostal od babi s dědou kinderčokošku a samo dal ochutnat malé :frowning2: tak dostal vynadáno ale jinak je ok :wink:
29. dub 2010 v 09:05  • Odpověz
29. dub 2010 v 09:08  • Odpověz
Tak pokud se učí programování a stránky, tak to je jen dobře, to se mu v životě bude hodit. A neboj, nějaká puberta určitě příjde :slight_smile: Ale je moc hezké, že má svou sestřičku tam moc rád. Tak by to mělo být u všech sourozenců :slight_smile:

Já se pro teď loučím, jdu ke kamarádce, tak mějte krásný sluníčkový den :dizzy_face:
29. dub 2010 v 09:09  • Odpověz
Tak ty fotky jsou super :dizzy_face: Nádhera :dizzy_face:
29. dub 2010 v 09:10  • Odpověz
:grinning: a jěště máme i od foťáka krásné foto :wink: a jak vozíííí jsme byli na poháru a pak už mířil směr park :wink:
29. dub 2010 v 09:11  • Odpověz
Chystáme se na jeden koncert kamarada (ja ho ani neznám, to manžel) a pak přístí sobotu na Helfstýn, tam taky hrají známí.
29. dub 2010 ve 12:08  • Odpověz
Brusinko, moc pěkný fotky :wink:
29. dub 2010 ve 12:09  • Odpověz
Ahoj holky, jen nakukuju a dočtu vás později - dneska je u nás fakt nádherně - škoda, že musí člověk chodit do práce i když je hezky :stuck_out_tongue_closed_eyes:

michina tak koncert musel být super - mě se její písničky taky líbí a kam vyrážíte příště?
29. dub 2010 ve 12:45  • Odpověz
fraal: nemusí, například já jsem na nemocenské a toho krásného počasí si dnes opravdu užívám :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. dub 2010 ve 14:07  • Odpověz
Taky si dneska užívám krásného počasí,nebyla jsem v práci,ale za to mi marodí malý. :frowning2:
29. dub 2010 v 17:53  • Odpověz
Koukám, že je tady dnes nějak mrtvo. Bude to asi tím krásným počasím :slight_smile:
Michi, tak tolik koncertů, docela závidím :dizzy_face:
Fral, ještě chvíli a budeš si užívat na mateřské :dizzy_face:
As, ty jsi provokatérka :grinning:
Romi, snad se malý brzy uzdraví, aby si mohl taky užívat tak krásných dní.Jak se vůbec máš?
29. dub 2010 v 18:31  • Odpověz
lucii: ty si budeš toho pěkného počasí užívat s kočárkem. A já v těch horkách budu jak velryba s břichem a to ty už budeš mít dávno za sebou.
Jinak já dnes byla s kamarádkou v Ikey na oběd a zjistily jsme, že tam mají rodinné menu - to znamená, že si můžete dát jakékoliv 2x jídla a k tomu jedno dětské a celé to máte za 99,-. Takže i pro dva dospělé, když nejdou s dítětem to je super, protože když si vezmu, že bych si dala jenom ty kuličky s bramborem za 70,-Kč, tak je lepší dát si ještě jedno jídlo a jedno dětské - i kdybych si to pak měla vzít do krabičky na druhý den domů :grinning: A tak se šetří :grinning: :grinning:
29. dub 2010 v 19:14  • Odpověz
Pak jsem vzala psisko na procházku k rybníku a bylo super. Víc než půl hodiny jsem jí vkuse házela klacek, tak že potom málem padla a nožky se jí motaly - ještě ,že jí sebou nosím vodu, jinak by mi tam padla.
29. dub 2010 v 19:15  • Odpověz
Pro dnešek se loučím, musím jít žehlit. Dobrou.
29. dub 2010 v 19:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.