• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Holky Kelišky z Moravy

(Zamčená)
26. července 2010 
Ahojki tak jsem si dnes užila sluníčka,byla jsem v práci s lístkem na peníze,no jak jsem viděla tu atmosféru co tam teď vládne ,tak jsem ráda,že jsem pryč,ale protože bylo opravdu nádherně tak jsem si užila sluníčka,hezky se prošla,pokecala,no pro mě to byl nádherný den,ale už jen ze strany pozorovatele,opravdu jsem ráda,že se mě to tam už netýká,protože všichni hromadně postupně končí.
Verčo minigolf ještě nefunguje,ale zjistím kdy se bude rozjíždět,jsou tam teď vcelku zmatky,protože aby ušetřili,tak propustili pána který se o minigolf a kurty vždycky staral,teď se tam má ještě něco přistavovat a má se o to starat snad stravovací úsek ,což si docela nedovedu představit.Takže nevím jak to bude,ale dám ti vědět.
:slight_smile: .Romi tak hlavně Honzíka rychle uzdrav ať si může užívat krásného počasí. :slight_smile:
29. dub 2010 v 19:44  • Odpověz
kasi: to budeš hodná, je škoda, že za tak pěkného počasí to tam ještě nefunguje.
29. dub 2010 ve 20:46  • Odpověz
Psala mi teď Martinka, že děkuje za naše palušky. Už je na normálním pokoji a zítra zkusí mít u sebe Miu a Teu (jsou to nádherná miminka). Jinak je ještě K.O. po císaři, prý je to masakr. Máme se prý stavit, jak to vyjde.
Tak jsem jí psala, že já můžu jedině zítra dopoledne a nebo až potom v pondělí, jedeme totiž do Jeseníku.
29. dub 2010 ve 21:00  • Odpověz
Jo a prý to tam mají s návštěvama přísné. Děti nesmí ven, návštěvy jen od 16-17hodin a pouze 2 lidi na pokoji.
29. dub 2010 ve 21:08  • Odpověz
A prý to je strašně krásný pocit mít ty drobečky už u sebe a že to přeje všem co to mají s miminkama tak složité - Verci, Michince, Kaczi....a prostě všem. :wink:
29. dub 2010 ve 21:17  • Odpověz
Tak jsme se domluvily s Martinkou, že pokud ji nepropustí a vše bude O.K:, tak ji v pondělí navštívíme od 16-17, takže kdo teda když tak půjde?
29. dub 2010 ve 21:22  • Odpověz
Jé Verun tak to jestli tam půjdeš Martinku moooooooooooooooooc pozdravuj a posíláme hubánka. :slight_smile:
29. dub 2010 ve 23:34  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile: Tak máme páteček a mě čeká poslední volný víkend bez naší malé ratolesti :dizzy_face:

Verunko, tak to mají v Ikey dobrou akci. Je to jen akce nebo to tam bude trvale?
Jinak já byla včera taky s Kleuškou venku, házela jí klocíky, ale po chvíli se už ani neuráčila doběhnout s klocíkem zpět :grinning:

Kas, tak to můžeš být opravdu ráda, že jsi mimo pracovní dění. Když se tam dějou takové věci :unamused:

Ve FN mají ty návštěvy úplně na prd. Dělají tam z toho hogo fogo. Chápu, že kvůli miminečkům to asi chtějí omezit, ale zase mi příjde, že to moc dramatizují.
Jinak já za Martinkou nemůžu, jsem už dlouho domluvená s kamarádkou. POčkám si, až bude nějaká malá párty u nich doma na domečku :grinning: :grinning: Se tam pak vetřu :grinning:
30. dub 2010 v 08:54  • Odpověz
Ahoj holky,tak jsem nakonec musela s malým k dr. a má zánět nosohltanu. :frowning2: V pondělí má jet do školy v přírodě,tak nevím jestli ho pustit a nebo né,kdyby mu bylo lépe.Tož to jsou rozhodnutí,když se tak těší.
Martinku taky zdravím a už se těším na fotečky těch malých mimineček. :wink:
A jinak Lucí mám se pořád stejně,nového nic,miminko se nedaří,ale jak začne placení kroužků a všeho co potřebuje tak si někdy říkám,že to jedno bohatě stačí. :slight_smile:
30. dub 2010 v 10:29  • Odpověz
rona: tak to je chudák Honzík, a co ti doporučil lékař, že může jet? Dal mu antibiotika?
30. dub 2010 v 10:32  • Odpověz
Ahojte,
mužu se k vam přidat?
asme:nevíš něco o mony ,yvuš ,zuzce?už jsem ani tu diskuzi nemohla najít,co je s nimi.
30. dub 2010 v 11:14  • Odpověz
miky: určitě se můžeš přidat. No naposledy mi psala Mony, že je po ET, ale že se jí rozjel hyperstimulák a že se mi ozve za 4 dny jak jí pustí z nemocnice, už je to teda asi týden a pořád se neozývá, už jsem jí i psala, ale pořád nic, tak doufám, že bude v pohodě. O zuzi a yvuš nic nevím.
30. dub 2010 v 11:43  • Odpověz
Holky pro dnešek se loučím, za chvilku jedeme k našim. Tak všem přeji pěkný víkend, nevím jestli se sem dostanu.
30. dub 2010 ve 12:09  • Odpověz
Všem krásný víkend,dneska si užijte sluníčka.
Já jsem se před chvilkou vrátila od zubáka,ještě tam moje zubařka nebyla,tak jsem musela k zástupu co tam měla vypsaný.
Pan doktor,byl naštěstí docela milý,ale myslela jsem,že na tom křesle vyrostu,zoubek vyvrtal,dal tam asi nějakou vložku,řekl ,že nesmím celý týden na té straně jíst,tož to si nedovedu představit,protože koušu jen na levé straně,a za týden ke své zubařce. ,tak doufám,že to už nebude moc bolet,a ten týden nějak ustojím.Budu muset vařit asi převážně jídlo co nebudu muset moc kousat.
30. dub 2010 ve 12:17  • Odpověz
Luci je neuvěřitelné jak to uteklo,tak si ten poslední víkend hezky užijte,pak už budeš v jednom kole. :slight_smile: :slight_smile:
Romi tak snad se Honzíkovi brzy uleví,a bude moci jet,když se tak těší,nebo se domluv,že by jste ho tam dovezli později. :slight_smile: Bobek posílám pofoukání ať je brzy zdravý.
30. dub 2010 ve 12:23  • Odpověz
Asmen antibiotika nemá,ale snad se mu uleví už neví co roupama,což je dobré znamení.Večer jdem na čerodějnice co mají ve škole,tak povykládám s učitelkou co a jak.A snad pojede.
Kasi zubáka ti teda nezávidím,ale já jsem konečně našla super zubaře a po letech můžu říct,že je to první zubař ke kterému se nebojím jít,dělá všechno úplně bezbolestně,teď jsem tam domluvila návštěvu pro manžu a ten si ho taky nemůže vynachválit.
30. dub 2010 ve 13:25  • Odpověz
Ahoj Romi ,já mám taky dobrou zubařku,která mi zachránila 2 zuby od minulé zubařky za 5 minut 12,ale měla teď dovču a s bolestí se čekat nedalo,když si nemůžu vzít nic od bolesti,akorát za 2 roky půjde do důchodů ,tak to pak bude horor zase sehnat nějakého dobrého zubaře,protože mám vcelku problemy se zubami.
Jinak musíme se konečně někdy domluvit na tu kávičku a pokecat. :slight_smile:
30. dub 2010 v 15:07  • Odpověz
Jinak si užijte čarodějnice. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
30. dub 2010 v 15:08  • Odpověz
Ahoj Miky, určitě se můžeš přidat :slight_smile:
As, ty už jsi určitě v Jeseníku, tak si užijte víkend :slight_smile: My pojedeme asi taky na chajdu, ale uvidíme jaké bude zítra počasí :slight_smile:
Romi, snad bude Honzík fit, aby mohl jet. Dnešek si užijte, počasí je krásné :slight_smile:
Kas, uteklo to jako voda, neuvěřitelné, ale krásné :slight_smile:

Holky, pro dnešek mizím a asi se objevím až pov víkendu.
Tak se mějte krásně :slight_smile:
30. dub 2010 v 15:39  • Odpověz
Krásné sluníčkové odpoledne holky zlaté :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: jupííííííííííííííííí dva dny volna :slight_smile:)))))))))))))

Holky s tím frmolem, já o víkendu jsem taky lazar a lenivá jak vy těhulky doma, to se fakt člověku nechce, ale když jsem přes týden v tom pracovním zápřahu, tak to nějak jde :slight_smile:)))

No a včera jsem zjistila, že mi začínají otíkat nohy :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: hlavně kotníky, OMG!!!!!!!!!!!!!!!

Asmee: tak s těma návštěvama jsi mě moc nepotěšila, to je mazec, jen hodku, v Třinci můžeš přijít kdy chceš a na pokoji může být kdo chce :((((( já to bohužel nestihnu v to pondělí, domu se totiž teprv doplazím kolem páté hodiny a to jsem se na Cienku a holčiny tak moc těšila .................. no škoda :angry: :angry: :angry: :angry: :cry: :cry: :cry:
30. dub 2010 v 16:08  • Odpověz
Radul tak se trošku šetři,každou volnou chviličku nožky hore ať moc nenatíkají. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .A ty dva dny volnička si hezky užij. :slight_smile: :slight_smile:
30. dub 2010 v 17:57  • Odpověz
Ahojky, budu to muset v práci nějak promyslet, já totiž pořád sedím na židli nebo se občas projdu.. tak to asi není to pravé ořechové :angry:
30. dub 2010 v 18:03  • Odpověz
Zkus se domluvit jestli si nemůžeš donést na sezení balon,ten je lepší,a mimi se to většinou hodně líbí,tedy Vojtíšek je vždycky na baloně hodně spokojený,a občas to střídat se židli a druhou židli pod nohy,nebo si prostě občas udělat pauzu a hodit si nožky někde hore.Máš na to nárok,tak pokuď by byl zaměstnavatel jen trošku tolerantní tak by ti to měl umožnit. :slight_smile:
30. dub 2010 v 18:07  • Odpověz
No já musím zítra sehnat někde nějaké přepravky ,protože pondělí,úterý malujeme tak budu muset vyklidit skříně. :slight_smile:
30. dub 2010 v 18:09  • Odpověz
jj tak na balonu u nás sedí nejen těhotné, tak s tím není problém :wink:
30. dub 2010 v 18:10  • Odpověz
No uvidíš ,že to bude lepší.Nic jdu zalehnout,protože zub začal zase bolet.Ach jo :frowning2:
30. dub 2010 ve 20:37  • Odpověz
Tak jsme se ted vrátili z obchůdku, sedla jsem si telce s nealko pivkem a tortila čipsami :slight_smile:))))
koukám, že už tady nikdo není, tak dobrouuuuu :wink:
30. dub 2010 ve 21:16  • Odpověz
Dobré ránko děvčata :wink: tak nám moc to sobotní počasí nevychází, chjoooo nemohlo to počasí aspon ještě dneska vydržet :slight_smile:))

My se chystáme na chatu k tchánovcům na obídek a máme v plánu večer i opékat párky, tak snad nám to vyjde a nebude pršet :wink:

Přeji Vám krásný sobotní a hlavně pohodový den! :wink:

A posílám pozdrav do porodnice za našimi keliškami :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. kvě 2010 v 08:27  • Odpověz
Krásné ráno a pěkný ,ikdyž asi upršený víkend všem. :slight_smile: :slight_smile:
Radulko tak si to na chajdě užijte,a snad vám to vyjde i stou opekačkou.
Taky posílm spešl pozdrav do porodky Martince a jejím dvoum beruškám,já se chystám trošku poklidit,a uvařím špenátek ten se nemusí moc kousat,ikdyž zoubek trošku přestal bolet,ale raději to nezakřiknout. :slight_smile:
Odpoledne přijede ta moje kamarádka z toho Šenova s dětmi a manželem a,přivezou mi nějaké věci pro Vojtíška,akorát už to pomalu nemám kam dávat,a to teprve plné auto dorazí na konci května se ségrou ze skotska,tož to asi ani nestihneme vynosit. :slight_smile: :slight_smile: ,a co všichni při víkendu podnikáte.
1. kvě 2010 v 09:04  • Odpověz
krásný májový a lásečkový dníček :wink:
Počasíčko se snad umoudří a odpoledne už budem bez májového deštíku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Kasa moc mě mrzí že zoubky bolí :unamused: ale Věcičky pro Vojtíška vynosíš , neboj alespoň nebudeš muset pořád prát :wink:
Radulko ahojky ty odpočíváš jen o víkendu? to jsi dobrá, já když byla těhu snažila jsem se co nejvíc nic nedělat ale tzaké to nešlo :grinning: přeji ti supr obídek a opekání párečku :wink:
A zasíláme pozdrav do nemocnice holkám :wink:
jinak trochu poezie a líbání necháme na našich chlapech :wink:
Byl pozdní večer – první máj –
večerní máj – byl lásky čas.
Hrdliččin zval ku lásce hlas,
kde borový zaváněl háj.
O lásce šeptal tichý mech;
květoucí strom lhal lásky žel,
svou lásku slavík růži pěl,
růžinu jevil vonný vzdech.
Jezero hladké v křovích stinných
zvučelo temně tajný bol,
břeh je objímal kol a kol;
a slunce jasná světů jiných
bloudila blankytnými pásky,
planoucí tam co slzy lásky.
1. kvě 2010 v 09:11  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.