• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Holky Kelišky z Moravy

(Zamčená)
26. července 2010 
Brusinko tobě taky ,ať je dnešní den plný lásky. :slight_smile:
1. kvě 2010 v 09:47  • Odpověz
krásne rano vám přeji,,a pěkny vikend všem,,,včera sem písla s martou,tak vás všechny pozdravuje,,a holčičky ma u sebe :dizzy_face: zatím pa a užijte si víkend
1. kvě 2010 v 10:19  • Odpověz
Jé ahoj Verčo,tak jak ji budeš psát tak ji moooooooooooooc pozdravuj.
1. kvě 2010 v 10:27  • Odpověz
Co dneska všichni podnikáte?
1. kvě 2010 ve 13:37  • Odpověz
Tak už jsme z chaty doma, tak nakonec se počasí krásně vyčasilo :slight_smile:
1. kvě 2010 v 18:55  • Odpověz
Krásný pohodový večer všem a kuk jak jsme si užili den :wink: u nás byli slavnosti nejdřív lidová hudba co pěstují tady u nás na Zuš máme ji naproti baráku. byli fajnový a pak přijel zaspívat pan Zmožek byl teda kvalitní :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: všechny krásné staré písničky co jsem poslouchala na LP deskách , zase mě vrátil do děstkych let :slight_smile: :wink: Náš děda s ním kdysi hrával na bubny :wink: takže ho znám od maličkata a písničky jako Biograf lásky , atd.. složil v Havířově jen to zpívali jiné hvězdy :grinning: Pak jsme se šli projít na lučinu kol řeky a trochu malá šmejdila v trávě a kuki na foto :grinning:
1. kvě 2010 ve 20:09  • Odpověz
Ahojki Brusi, tak to jste dneska měli krásný víkend a malá je jak princezna :wink:
1. kvě 2010 ve 20:20  • Odpověz
Radulko to je fajn že relaxuješ :wink: a opravdu dneska se odpoledne moc vyvedlo :grinning: a děkujeme
1. kvě 2010 ve 20:28  • Odpověz
Holky jdu vám popřát dobrou noc,taky jsme si odpoledne moc užili na dětském hřišti s mojí nej kamarádkou a jejími dětmi-Adámek bude mít 4 ,Simonka 4.6. rok a Peťou a jejím manžou Pavlíkem,žijou v Praze ,ale Šárka pochází ze Šenova,tak jak dojedou tak vždycky přijedou. :slight_smile: :slight_smile: No bylo nádherně,příště až přijedou,tak už půjdeme na procházku s 2 kočárky i s Vojtíškem.Dojedou totiž zase až v červenci. :slight_smile: :slight_smile:
1. kvě 2010 ve 21:00  • Odpověz
Tak dobrou noc,právě osiřím,Peťa jde na noční. :frowning2: .Nemám je ráda.Tak papa
1. kvě 2010 ve 21:01  • Odpověz
Holky, já se taky pro dnešek loučím, tak přeji krásnou nocku :wink:
1. kvě 2010 ve 21:12  • Odpověz
Ahojte,
mi se v patek večer zlomil zub a tak hrozně mě bolí že se ´mi nechce komunikovat ani s rodinou,chjo,tak mam přijít k mojemu zubnimu až v pondělí na osum,a to musím ještě zítra ráno do práce :rolling_eyes: ,sem jim to slíbila ,že v nouzi vypomužu.Takže kaso soucítím s tebou,představa že na té bolavé straně něco jím :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,nepřichazí v uvahu :pensive:

verco:jak si psala o té kontrole v nemocenské ,tak jsem zjistila že když nam jakýkoliv Dr.do nemocenského lístku ,do diagnozy napíše:N a nějaké číslo nebo R a nějaké číslo tak to na okresni správě berou jako diagnozu na kterou se kontroly neposílají,a vim to na 100%,tuž sem hned chytřejší :grinning:
1. kvě 2010 ve 21:41  • Odpověz
Jinak jsem byla na kontrole u gynd.a ten mi ted zase řekl že to bude asi kluk,už se nebudu ptát.Ze začátku mi říkali že je to kluk ,pak na monitoru srdíčka ve fakultce,že je to holka a na 3D ultrazvuku -holka,ated zase že je tam jasny lulik :grinning:
Tuž tak to nechavám už na té přírodě,at mame překvápko.

Luci:a ty jsi na kdy obědnaná na tu sekci?Musíš tam byt tak jako cien už den předem nebo stačí v ten den ,ráno?
Na Fifejdach ,tam byla moje spolužačka v lednu a stačilo se všemi předoper.vysledky dojít ráno a hned ji vzali ,a to ji brali v neděli.Ve Vitk. nemocnici prý taky stačí dojít rano ,a pak ten den vezmou.Manža už stresuje ,on -vaření :grinning: a děcka doma :sunglasses: ,že at sem tam co nejkratší dobu,jak bych si to ,tuž mohla určit sama :confounded: ,no chlapská logika :sunglasses:
1. kvě 2010 ve 21:59  • Odpověz
Miky tak to jsme na tom stejně,já mám jeden zub zlomený,drůhý asi nějaký zánět tož paráda.Akorát s tím zlomeným jsem domluvena na korunce až po porodu,protože,říkala,že by to potřebovala i zretgenovat a to teď nemůže. :unamused:
Tož musíme vydržet.
Jo jinak ti chlapi si to někdy představují jako hurvínek válku,a to ještě neví,že jak přijedeš z porodky,že se může stát,že nebudeš schopna hned třeba vyvařovat,a může se starat i chvilku dýl.No já jsem říkala,že asi navařím něco do mražáku do foroty,a navíc tu budu mít i první dny mamču ,tak to bude taky pomoc. :slight_smile: :slight_smile: ,ty to máš o to složitější,že už máš doma 2 děti vlastně 3 i s manžou ,protože oni chlapi jsou někdy taky jako děti. :grinning: :grinning: :grinning: ,nakresli mu plánek,kde je lednička,špiška,sporáka trouba a ať se ti chlapi taky chvilku trošku snaží. :grinning: :grinning: .No nic už jdu tedy opravdu spinkat,tedy doufám,že usnu.
1. kvě 2010 ve 22:45  • Odpověz
Holky, tak jsem se vzbudila o půl druhé, že potřebuji na záchod a od té doby jsem nesla, dvě hodky se převaluji v posteli :rolling_eyes: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: , tak jsem to vzdala, vstala jsem, uvařila jsem si teplé kakao, a kouknu na seriál Flasforward no a pak snad vytuhnu, bo mě jinak picne :grinning: :grinning: :sweat_smile: :sweat_smile:
2. kvě 2010 ve 03:29  • Odpověz
Jo ,jo to Radulko znám,já se pravidelně budím teďka,nebo spíše Vojtíšek mě budí pravidelně mezi půl druhou a druhou ,tak do tří kope,pak ještě většinou usnu a pak mě vzbudí kolem 5hod .A to jdu občas mezitím ještě na záchod.A počkej bude hůř. :grinning: :grinning: :grinning: .Jinak přeji všem krásnou neděli,první májovou a pro naši Martinku a její berušky vůbec první ,kdy jsou holky spolu,tak si ji krásně užijte.Letí pozdrav tedy i do porodky.Já za chviličku vyrážím na kávičku k našim,Peťa spí po noční,a odpoledne budu balit ,protože už zítra a pozítří malujeme.Hurá. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
2. kvě 2010 v 08:11  • Odpověz
Krásné nedělní raničko všem Keliškám :slight_smile:))))))))))))))))
já tedy vypadám jak vyoraná myš a pokut tak nevypadám tak se tak aspon cítím :grinning: :grinning: :grinning:
Ted zrovna snídám, po dlouhé době chlebík s marmeládkou, pak skočíme do intersparu a na obídek budu vařit jen lehký obídek, kuře s rýží :slight_smile:)))))) ale to bych mohla furt :slight_smile:)))))))

Přeji vám krásnou neděli a ode mě taky pozdrav letí do porodnice, těm našim holčinám :wink: :wink: :wink:
2. kvě 2010 v 09:34  • Odpověz
Tak krásnou dobrou noc,dneska se Vojtíšek hodně ozývá,tak mu domlouvám,že musí ještě chvilinku vydržet,ale že už se moc na něho těšíme. :slight_smile: Mějte se krásně.
2. kvě 2010 ve 21:40  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsme se dnes vrátili z Jeseníku, bylo tam moc super a nějak rychle to uteklo.
kasi: tak pěkně domlouvej Vojtíkovi, ať to ještě pár týdnů vydrží.
radul: tak jsem dnes opět brouzdala po netu a hledala kočárek a taky se mi začal líbit Hartan Topline S (potřebovalo by to, ale vidět v reálu a osahat si ho)
2. kvě 2010 ve 22:19  • Odpověz
Verči,velký výber kočárků ,takže si ho můžeš vyzkoušet a ošahat je na slezské Ostravě u kostela,firma SAMBABY,je tam opravdu všechno a opravdu obrovský výběr,dobré ceny,a skvělý personál.
2. kvě 2010 ve 22:40  • Odpověz
No nic jdu se pokusit usnout,ikdyž dneska to vidím bledě. :slight_smile:
2. kvě 2010 ve 22:40  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile:
Tak koukám, že všichni užívali víkend plnými doušky :slight_smile: Tak doufám, že i ten 1. máj tak vypadal :slight_smile:
Brusi, ta tvá malá je úžasná :dizzy_face:
Miky, na tu sekci musím být den předem, ale já jsem si nemusela nikde vyřizovat předoperační. Všechno mi udělají na místě.
As, rychle ten víkend na horách utíká, že...pro mě byl na delší dobu asi poslední :grinning:
Radulko, ty už špatně spíš?? A bude huř, přesně jak píše Kas :slight_smile:

Asmenko, mooc pozdravuj Martinku :dizzy_face:Snad nám ji už brzy pustí domů.
3. kvě 2010 v 08:20  • Odpověz
Krásné raníčko i když sluníčko kouká z poza velkého mraku ;-
Holky děkujeme za princezničku je to moje velké sluníčko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Asmenko pozdravuj Holky v porodce :slight_smile:
3. kvě 2010 v 08:22  • Odpověz
Krásné dobré ráno,já vás jdu jen rychle pozdravit a jdu balit,dneska začínáme s malováním.
Verčo pozdravuj Martinku a berušky v porodce.Poňuněj je i za nás. :slight_smile: :slight_smile:
3. kvě 2010 v 09:09  • Odpověz
Luci a co ty jak sis užila poslední víkend ve dvou. :slight_smile:
3. kvě 2010 v 09:10  • Odpověz
Ahojky holky moje,tak já jsem úplně sama.Syn nakonec odjel do školy v přírodě,ikdyž moc radost s toho nemám,protože není úplně v pohodě,ale přesvědčoval,že chce jet.A mi je moc smutno,jsem horší jak to děcko,on neuronil ani slzu a já se tak tak držela.
Holky ty týdny vám tak naskakujou,že to až není možné. :wink: Tak se opatrujte a užívejte si ještě pupíčku. :slight_smile:
3. kvě 2010 v 09:25  • Odpověz
Asmenko a že zdravím Martinku a něco vyfoť a dej fotečku. :slight_smile: Jsem zvědavá jak stará baba.
3. kvě 2010 v 09:26  • Odpověz
Ahoj Kas, jo víkend byl fajn, ale ty další budou mnohem víc krásnější :dizzy_face:
Ať vám to malování jde pěkně od ruky :slight_smile:

Ahoj Romi, maminky jsou všechny stejné, že...ale neboj, za chvíli máš Honzíka doma. Hlavně, že mu je líp a určitě si to tam užije :wink:
3. kvě 2010 v 09:46  • Odpověz
Ahojky Lucí,to on si určitě užije už jak viděl spolužáky tak jsem ho nezajímala,ale ráno se tulil,že mu bude smutno.
Tobě už se to kráti a budeš mít uzlíček u sebe a užívej si to,protože to tak hrozně všechno letí.
3. kvě 2010 v 10:09  • Odpověz
já vás zdravím,,i tebe romi,,a luci už se ti to krátí,,verunko pozdravuj martu a hlavně fot))) bo se těch holčiček nedočkame tady,,brusi ahoj,ano mala je mooc krasna,, :slight_smile:
3. kvě 2010 v 10:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.