• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Holky Kelišky z Moravy

(Zamčená)
26. července 2010 
Romi neplakej Honzík se bude mít určitě krásně,a neboj rychle to uteče a budeš ho mít zase doma. :slight_smile: :slight_smile: Tak skříně vyklizené ,teď jdu ještě udělat guláš,a pak už budeme jen čekat na taťku až dorazí a začneme malovat.Jupííí.
Luci to určitě budou už všechny následující dny jen a jen krásné. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
3. kvě 2010 v 10:22  • Odpověz
ahoj kaso,,no a nechcete přijit i knam když vám to malování pujde od ruky?? :grinning: jinak ja sem dneska byla taky šikovna,sem poklidila a převlekla a umyla okna))))zase a opět,,i když ma pršet,ale ja to kašlu))))aspon mi to dopoledne nějak uteče
3. kvě 2010 v 10:33  • Odpověz
ahoj holky zdravím vás po víkendu, i když u mě byl po pěti letech pracovní, vzala jsem si brigádu ať taky něco přispěju do rodinného rozpočtu.
Romi úplně tě chápu, malý jede k našim na víkend a já jsem z toho vždycky hotová :unamused: ,ale on si to užívá.
As pozdravuj holky v porodce a jak píšou holky hlavně foť, jsem taky moc zvědavá :slight_smile:
3. kvě 2010 v 10:35  • Odpověz
ahoj beruško,ta kt omusel byt docela zahul po 5 letech do prace,ja sem doma ted 2 měsíce a bojim bojim jak t ozvladnu,,v praci ty prvni dny,ale snad jo,jsem zvykla na pracovni proces :angry: a jake maš zaměstnaní?
3. kvě 2010 v 10:41  • Odpověz
Bude malovat taťka a má zase problémy s kolenem,tak si myslím,že bude rád až bude mít vymalováno,naštěstí malujeme jen ložnici,aby jsme ji mohli přestavět a všichni jsme se tam pak vlezli,pak už akorát kamarádka mi příjde během asi 14 dní nakreslit na zeť k postýlce medvídka pů,a pak už můžeme pomalu chystat postýlku a všechno ostatní. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
3. kvě 2010 v 10:41  • Odpověz
Naštěstí uklízení půjde hezky od ruky,protože jsem teď pomáhala u babi ,když se stěhovala a u našich ,tak teď chcou zase dorazit pomoci oni,no hlavně asi mamča se pustí do umytí okna,tak aspoň bude Peťa ušetřen,já mám s tím mým nízkým tlakem zákaz lézt do výšek. :wink: ,tak budu umývat ,utírat prach,pak vybalovat a čančat. :slight_smile: :slight_smile:
3. kvě 2010 v 10:45  • Odpověz
verco máš pravdu, v sobotu jsem byla úplně ko, dělám jedenáct hodin, skoro pořád stojíš, makám ve vinotéce v globusu, má to známý tak chtěl ať tam jdu makat, no každá koruna dobrá, akorát ty dlouhé šichty mě trošku štvou, ale co nadělám :unamused:
3. kvě 2010 v 10:47  • Odpověz
no beruško nezavidim,,jedenactky,ja delala deset let na hospodě a to dvanactky,,ale zase sem delala 4 dny a pak 4 dny volno,,takže mi to vyhovovalo,,ale pak sem šla makat do oobchodu a to delam tak nanjvyše sedm hodin,a ještě kě všemu jak si byla doma a pak hned jedenactky,no ale zvykneš si,nejhorší začatek,,tak ve vinotece je celkem klid ?? ne?? a kaso,tak pak už buudeš mit jen same pěknoučke povinosti,,čančaní :slight_smile:
3. kvě 2010 v 10:52  • Odpověz
já jsem předtím taky dělala dvanáctky, ale teď jsem měla dlouho pauza a je to fakt síla. Sedm hodin tak to máš super, já dělám krátký dlouhý týden, takže tenhle týden jdu jenom středa a čtvrtek. Já jsem si myslela, že tam taky moc lidí nechodí, ale přes víkend je tam šrumec jak blázen, to tam chodí na výpomoc brigádník, sama bych vůbec nestíhala.
3. kvě 2010 v 10:55  • Odpověz
:slight_smile: no ta to maš super šichty,se mi docela styska po tom volnu co sem měla vždy mezi šichtama,,a kratky a dlouhy je dobre,aspon maš vic volna,,no jo,,sedmičky dělam ale tady je to o něčem jinem,,ja do obchodu šla proto když sme začali chodit po doktorech,ohledne mimi,tak at nečucham pořád ten hsopodsky smrad a at se nerozčiluju,,bo sem delala v klasicke pivnici,,a už dost o praci,začínaji mě bolet ruce,,, :grinning: :grinning: a jak pokračuješ beruš u mimi?? anebo to nechavate osudu?
3. kvě 2010 v 11:01  • Odpověz
jo já jsem taky ráda, že mám teď 2 dny volna :wink:
jsem si dneska uklidila, vysála a ve dvanáct jdu pro malého.
No my jsme to teď tak nějak vzdali, není skoro čas, pořád nějaké problémy, tak na to prdíme. Třeba se to podaří normálně, i když tomu už nějak moc nevěřím.
3. kvě 2010 v 11:05  • Odpověz
Ach ty zatracené penízky ,taky jak si vzpomenu jak jsem po práci ,kdy jsem vstávala ve 4 hod chodila ještě zase na brigádu až do 21hod do večera a tak pořád každý den ,tak jsem ráda,že jsem teď už v klidu doma.
Sluníčka ,ale nebojte teď našetříte korunky a snad se brzy zadaří a už budete pak zase více odpočívat.Držím pěstičky.
3. kvě 2010 v 11:24  • Odpověz
Beruško neztrácej naději,třeba se brzy zadaří .
3. kvě 2010 v 11:26  • Odpověz
kas já už jedno dítě mám, tak to tak moc neřeším, díky bohu za něj, ale kdyby bylo druhé vůbec, ale vůbec bych se nezlobila :slight_smile:
3. kvě 2010 v 11:28  • Odpověz
3. kvě 2010 v 11:30  • Odpověz
no nic pádím do školy pro malého satana, venku leje, to zase budu celá mokrá :angry:
mějte se pá
3. kvě 2010 v 11:34  • Odpověz
Romi, jj, jakmile se objeví kamarádi, maminky jdou stranou :grinning:
Ahoj beruško, v kterém globu pracuješ? v Opavě? Penízky jsou potřeba, ale po takové době, co je člověk doma, dostat se do pracovního procesu musí být opravdu mazec :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Věruš, ty divoško :grinning: :dizzy_face:
Kas, tak ty pěkně makáš, máš odpočívat, pak se divíš, že Vojtíšek je příliš aktivní :wink:
3. kvě 2010 ve 12:57  • Odpověz
Ahoj holky, hlásím, že mi volala Martinka, že jí právě za 2 hodinky pouštějí domů a já se tak na ni těšila. Ale doma jim bude lépe a konečně je bude mít Peťa u sebe. Nadávala na FN, že kdyby si mohla příště vybrat, tak tam určitě nepůjde. Aha, takže teď mám dilema, kde budu rodit já? Že by ty opěvované Vítkovice? Ale když já tu FN mám za barákem. :astonished:
3. kvě 2010 ve 13:04  • Odpověz
Mám vás všechny od Marti pozdravovat a pokud se jí podaří, tak se připojí na koňa, ale říkala, že zatím je to docela hektické. Ani se nedivím, vždyť má své první děti a hned dvě naráz.
3. kvě 2010 ve 13:06  • Odpověz
Ahoj As, tak to už jde domů???? No, to je super, mooc se těším :dizzy_face:
Tak už snad i Martinka ví, proč jsem nechtěla jít rodit do FN...jsem zvědavá s čím příjde.
As, já být tebou, tak beru ty Vítkovice, opravdu si je teď ženské mooc chválí. Do Fn bych šla v případě nějakého předčasného porodu, přece jen na to jsou tam machři :wink:
3. kvě 2010 ve 13:07  • Odpověz
lucii: asi máš pravdu, taky všechny holky co znám a byly ve Vítkovicích, tak si jenom chválily.
3. kvě 2010 ve 13:10  • Odpověz
As, víš, oni si ve FN hrajou na strašně velké hvězdy. Ale to, že mají lepší a modernější vybavení z nich nedělá zase takové odborníky. Ale hlavně to tam je určitě o personálu, To si myslím, že Martinka bude nejvíce nadávat. Sama jsem to pocítila na předporodním kurzu, jak se ty sestřičky chovali, jak by spolkly všechen rozum světa.
Takže si myslím, že ty Vítkovice budou dobré a koneckonců i ty Fifejdy. Mají rekonstruovat nebo dokonce už rekonstruujou porodnici, takže i to prostředí tam bude pěkné.
3. kvě 2010 ve 13:13  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem vás zase dočetla a přeju Martince ať to v pohodě zvládá a holky jí dělají jen radost
3. kvě 2010 ve 13:14  • Odpověz
lucii: tak to já asi spíš ty Vítkovice, ale asi by mě mrsklo, kdyby mě rodil Mantič, od kterého jsem jako gynekologa utekla :grinning: No, však uvidíme, abych nakonec nešla taky na císař nebo tak něco.
fraal: ahojky
3. kvě 2010 ve 13:21  • Odpověz
Ahoj Fral :slight_smile:
As, no, to by bylo dobré :grinning:

Nic, já mizím. Snad nakouknu večer, jestli se třeba Marťa neukáže :slight_smile:
3. kvě 2010 ve 13:23  • Odpověz
ahojky holky jsme tu zas :grinning:
Asmenko nemusíš mít mantiče on bere jen císaře a to jen ty komplikované jinak je tam supr Mudr. 3vub je perfektní u mě asistoval a byl supr je mladý a příjemný on dělá nejvíc porodu :wink:
Jinak šťastný návrat do hnízdečka Holkám a šťastnému tatínkovi :wink: :dizzy_face: :dizzy_face:
Já jsem rodila CS v pondělí a doma jsem byla v Pátek :grinning:
3. kvě 2010 ve 13:25  • Odpověz
brusi: jak my se domluvíme na ty těhotenské kalhoty? Budeš mít tento týden čas?
3. kvě 2010 ve 13:37  • Odpověz
Asnemnko jasně že budu, můžu i ve středu pokud by ti to vyhovovalao a na kafíčko může s námi i Verča nééé :wink:
3. kvě 2010 ve 13:38  • Odpověz
No, to můžeme
3. kvě 2010 ve 13:56  • Odpověz
Asmenko tak já se domluvím s mojím a zítra dám vědět :wink: a musíme to říct i Věrce :grinning:
3. kvě 2010 ve 13:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.