• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Holky Kelišky z Moravy

(Zamčená)
26. července 2010 
Luci jo v Opavě a je to fakt záhul.
Martince i holkám přeji šťastný návrat domů :dizzy_face:
3. kvě 2010 ve 14:16  • Odpověz
berus: a to děláš přímo na prodejně?
brusi: a kde by bylo nejlépe se sejít?
3. kvě 2010 ve 14:29  • Odpověz
né tam jsou takové malé obchůdky, květinářství, vodafon a vinotéka tak tam.
3. kvě 2010 ve 14:37  • Odpověz
3. kvě 2010 ve 14:56  • Odpověz
asmenko asi dojedu do cetra jinak Ov moc neznám :wink: pošlu ti číselko a když tak si zavoláme :wink:
3. kvě 2010 v 16:58  • Odpověz
Ahojki ,Beruš já vím,že už jednoho broučka máš doma,Matyášek je na fotečkách moc hezký a veselý. :slight_smile: :slight_smile:
Luci no já zas až tak úplně nic dělat neumím :grinning: :grinning: ,to bych asi zblbla,jsem ráda,jak si najdu nějakou činnost rychleji to potom utíká. :slight_smile: :slight_smile: .
Jinak moooooooooooooooooooooooczdravím Martinku a berušky ,ať se vám holky doma líbí,a hlavně ať jste zdravé.
No o tom přístupu ve fakultce je to všeobecně známé,a není to jen v porodnici,ale sestřenka tam taky rodila,a byla úplně nešťastná,taky říkala,že přístup hrozný. :angry:
Tak my nakonec malujeme až zítra,ale už je aspoň vše připravené,zabalené v igelitech,takže dneska spíme v obyváku na rozkládačce,ale už se těším až to bude hotové.Jinak koukám,že si domlouváte kávičku ,tak si to užijte a dobře pokecejte. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .No nic musím končit,Peťa jde zase něco montovat s počítačem,prý aby jel potichu. :slight_smile: :slight_smile: Tak se mějte krásně.
3. kvě 2010 v 17:17  • Odpověz
Ahojky holky :wink: :wink: :wink:

Tak Martinka už jde s holkama domů, to je paráda :slight_smile:)))))))))))) Holky s tou porodkou ve FN jste mě moc nepotěšily :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: taky jsem se tam chystala :slight_smile:)))))))) loni ta rodila přítelkyně od bratrance (předčasný porod), takže musela jet tam z Havířova a moc si to oba chválili, no mě picně :slight_smile:))))))))))))

Luci: tak já zatím mám spaní dobré, jen nechápu co jsem to v sobotu vyváděla :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Asmee: kočárek vypadá dobře, tedy podle toho co o tom píšou. Já se chystám koncem května na kukandu na kočárky a to do Sambaby (jak říkala Kasa), pak do Hrabůvky do Spalíčku a hned vedle prý je taky nějaký obchod s kočárky no a pak do velkoobchodu ve Valmezu Dara baby, a pak možná ještě v Kopřivnici, tož to je můj plán :slight_smile:)))

No nic, chvíli jsme spočla a ted ještě musím upéct bublaninu, ale to se jen zamíchá těsto a je to :slight_smile:)))
3. kvě 2010 v 17:32  • Odpověz
já mám Raduš kočárek z daRAbaby dovezla mi ho paní odsud z Havířova a mám poláka a jsem nadmíru spokojená :wink:
3. kvě 2010 v 17:39  • Odpověz
Ahojki Radulko,tak to jak pojedeš do špalíčku v Hrabůvce ,tak se musíme určitě domluvit na kávičku,pokuď to nebude 2-3 dny před tou svatbou ,to už budou fofry,protože já bydlím od Špalíčku asi 5 minut pěšky. :slight_smile: :slight_smile:
3. kvě 2010 v 17:43  • Odpověz
Jinak asi Radul záleží na koho v té Porubě ve fakultce narazíš,ale vím ,že Kamča říkala,že jí dovezli po hodně těžkém porodu malou hned na pokoj,a neukázali ji ani jak kojit ani jak malou koupat,a že z toho byla dost špatná,protože se bála,aby Simonce nějak neublížila,přece jenom prvorodičkám by tohle ukázat mohli,to vím,že nám na tom kurzu co jsem chodila ve Vítkovicích říkala sestřička,že první noc nechávají miminka na novorozeneckém odd. a nechávají maminky vyspat a odpočinout,a nosí děti na kojení a pokud se maminka cítí dobře tak ji pak miminko donesou už na pokoj klidně hnedka,ale ,že jí ukážou jak kojit,jak miminko držet při koupání a se vším ji poradí.To si myslím je dost důležité.A hlavně byla úplně super na tom kurzu.Tak já doufám,že se do těch Vítkovic dostanu. :slight_smile:
3. kvě 2010 v 17:50  • Odpověz
Kasa jak píšeš můžu jen potvrdit a já byla na 100% spokojená ve vítkovicích :wink:
3. kvě 2010 v 17:53  • Odpověz
Jinak si Radulko užívej zatím tedy dobré spaní,protože už asi dlouho trvat nebude,ale co aspoň je to už nácvik na noční vstávání k mimískovi. :slight_smile: :slight_smile:
3. kvě 2010 v 17:54  • Odpověz
No jen doufám,že se tam dostanu,když mají být zavřené ty Fifejdy.
3. kvě 2010 v 17:55  • Odpověz
Brusi, o tom kočárku co máš ty jsme taky uvažovali, Dorjan, my jsme dost vysocí, tak hlavně kočárek musí být vysoký :slight_smile:
3. kvě 2010 v 17:56  • Odpověz
Tak to my jsme museli vybírat kočárek aby byla rukojeť nastavitelná podle výšky,protože já mám 159cm,a Peťa 2m. :slight_smile: :slight_smile:
3. kvě 2010 v 17:59  • Odpověz
A minulý týden viděl Aleš jeden kočárek, který se mu moc líbil a prý byl i vysoký..... akorát mi připadne zase až moc levný, aby to nebyl nějaký šunt :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

http://www.kocarky-lvicek.cz/Kocarky/kombinace/Kombinovany-kocarek-Pierre-Cardin-Toledo
3. kvě 2010 v 18:01  • Odpověz
Kasi a jaký jste nakonec vybrali? já už toto řeším tři měsíce....... mezi mými favority je X lander XA, pak espiro GTX
3. kvě 2010 v 18:02  • Odpověz
No mám ho v Albíčku,klasická čtyřkolka a v tom žluto,černo modrém provedení.Je hodně lehoučký,ani nebyl drahý a dobře se s ním manipuluje. :slight_smile: :slight_smile: ,je to Bertatina
3. kvě 2010 v 18:08  • Odpověz
Ne Bertatina,ale Bartatina.
3. kvě 2010 v 18:08  • Odpověz
já chci taky čtyřkolku, ale v předu otočná kolečka :slight_smile:
3. kvě 2010 v 18:19  • Odpověz
brusi: ty máš ten Danny sport kočárek? Na něho a zrovna na Prestige jsem četla taky samá pozitiva.
radul: ten můj vybraný kočárek Hartan, je velmi kvalitní a jediné negativum co má je, že když si hodně vysoká, tak je nízký, ale rukojeť má vysoko, akorát to lůžko je nízko a košík je prý nízký, když jedeš prý lesem nebo bahnitým terénem, tak prý košík dře, ale dá se odepnout.
Už se těším jestli si udělá cien čas a nakoukne na nás.
3. kvě 2010 v 18:35  • Odpověz
Taky se moc těším na Martinku :grinning:
3. kvě 2010 v 18:40  • Odpověz
Holky já se pro dnešek loučím, nějak mě mírně pobolívá hlava, tak si skočím do vany a šup do postýlky a kouknu na zprávy :wink:
Tak zítra papa a všem přeji krásnou dobrou nocku :slight_smile:))))))
3. kvě 2010 v 18:46  • Odpověz
Ahoj Verčo,chtěla jsem se zeptat jestli někdo nechcete krém proti stríím -Elasti-Q je i v lékárně,ale já mám hodně citlivou pleť a osypávám se z něho,ale vím,že spoustaholek ho používá a je spokojena.Mám jeden celý a jednoho asi půlku.Je to škoda vyhodit. :slight_smile:
3. kvě 2010 v 18:49  • Odpověz
Radulko tak se hezky vyspi. :slight_smile: Dobrou noc
3. kvě 2010 v 18:49  • Odpověz
radul: dobrou noc
kasi: ještě vůbec nevím co budu používat proti striím, tak zatím nechci. Musím se kouknout jaké jsou vůbec krémy. Ale díky.
3. kvě 2010 v 18:53  • Odpověz
Tak zdravím Martinku už konečně do tepla domova. :wink:
Holky jak řešíte ty porodky,já byla na Fifkách a byla jsem spokojená,ale je to už téměř 10 let, :grinning:
Sto lidí sto chutí se říká,ale je fakt,že si teď hodně chváli Vítkovice. :slight_smile:
To se tak krásně čte,jak řešíte kočárky atd. :slight_smile:
3. kvě 2010 v 19:47  • Odpověz
rony: ale třeba taky překvapíš a najednou začneš taky řešit kočárky, co?
3. kvě 2010 ve 20:01  • Odpověz
Tak jdu jen nakouknout.
Beruško, to věřím, že to musí být slušný záhul, vždycky když jdu kolem, ale u tady v Ov, tak tam je pěkně narváno. Takže v Opavě to bude totéž.
Radulko, my byli na kočárky v tom Valmezu. Je tam vcelku velký výběr těch kočárku, ale řekla bych, že je to srovnatelné se Sambaby. Přesto jsme kočárek koupili tam :grinning:

Holky, přeju krásnou noc. Zítra jedu naposledy za Kajošem, tak na vás kouknu až odpo. Snad nakoukne i Martinka :dizzy_face:
3. kvě 2010 ve 20:06  • Odpověz
luci: tak si to naposledy u Kájoše užij a ať máš zase takové dobré pocity z něho jako minule. :wink:
3. kvě 2010 ve 20:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.