• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Holky Kelišky z Moravy

(Zamčená)
26. července 2010 
Luci tak ať zítra u Kájoše vše dobře dopadne,jen a jen dobré zprávičky.No jinak uvidíš Verun ,já jen ,že je mi líto ty krémy vyhodit,třeba by vám někomu se mohli šiknout,no já holt mám hodně citlivou pleť a nemůžu používat skoro nic,vše co si pořizuji poprvé z kosmetiky tak je to formou zkouška ,omyl. No ,ale jinak to nezjistím,předtím jsem měla krém taky z lékárny ,ale stál 500,-kč,ten mi sice seděl,ale chtěla jsem teď vyzkoušet něco levnějšího,předtím jsem to měla proplacené ještě od pojišťovny.Tak já to zatím nebudu vyhazovat,a kdyby se vám to někomu hodilo tak dejte vědět.
Ten velkosklad SAMBABY je opravdu super.
Romi ,neboj třeba teď když přestanete mimíska řešit ,tak se zrovna zadaří,tak jako to bylo u Honzíka,moc bych vám to přála. :slight_smile:
3. kvě 2010 ve 21:07  • Odpověz
Ahojte,
tak jsem dneska byla u zubaka ,měla jsem dojít na 8hod. a na řadu sem přišla aš po pul 9,a domu jsem se dostala až ve třičtvrtě na deset ,manža byl na prašky ,kde sem tak dlouho ,hlídal Lukaška,tak sem mu říkala že bude huř bude někdy hlídat 3děti :grinning: :sunglasses: :wink:

Jinak jak sem si vas ted dočítala ,tak manža došel k počítači,a zahlížel mi přes rameno,a že jste se mu všechny líbily :slight_smile: ,a po chvíli řekl že jak si mužeme být jiste že si píšeme s těmi které vidíme na fotce,co když je ten dopisující chlap :sunglasses: ,,no chlapská logika :grinning: ,

O té porodnici ve FN jsem to taky slyšela,že se tam jede hlavně na kvantitu,a pokud prý chci byt po porodu brzy doma tak mám jít tam.Jinak u mně stejné jak u Luci,Dr mi furt tvrdí že porod KP není indikace k sekci,a že je tady stále ještě možnost ,aby Dr.pod vedením ultrazvuku -tlakem ,provádel přetáčení.No ještě se to snažím neřešit,se uklidnuji že je ještě dost času :wink:
3. kvě 2010 ve 22:00  • Odpověz
S porodnici ve Vitkovicich musim souhlasit,rodila jsem tam obě děti , už to bylo za toho Mardešiče sice teda nevim kdo to je :grinning: ale na porodním sále spokojenost,ale na tom patře kde jsem byla po porodu,byla jedna starší sestra ,učila správně kojit,já to mám s kojenim u obou děti problém,kde nic tu nic :frowning2: :rolling_eyes: A ona dycky vletěla na pokoj ,,porvala od nás prso a že to pujde,a nešlo. :confounded: Když jsi tam byla ty Fral,byla tam ještě?,byla ze sestřiček nejstarší ,kudrnaté vlasy,silnější postavy,ale jinak dobrosrdečná :wink:
3. kvě 2010 ve 22:22  • Odpověz
Taky jsem se těšila na mimatka od Cien ,ale už to asi zaříznu a pujdu spátKuknu zítra jestli budou fotky :dizzy_face:
3. kvě 2010 ve 22:25  • Odpověz
dobré ráno děvuchy :slight_smile: a kdybyste nevěděli tak v ostravě prší :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. kvě 2010 v 07:41  • Odpověz
KRÁSNÝ DEN holky přejeme i u nás prší :unamused:
Veruš pujdeš zítra s námy na kafčo odpoledne?
Radulko jak jste vysocí, já mám 174 cm a můj o 15 cm víc a v pohodlí ho vozíme a můj syn má 178 cm a koukni jak mu kočár sluší :wink:
Zdravíme mimisky a maminku Martinku a ahonem šup foto Mii a Tei :wink:
A jedno naše včerejší videoooooo
http://www.youtube.com/watch?v=N1dOBUYKD1w
4. kvě 2010 v 07:49  • Odpověz
ahoj brusi,sem se podivala jak male šmakuje))))) šikulka, a ted ohledně zítřka,mam na jednu kontrolu v polance ,víš, a jdu se domluvit co a jak dal,,takže mi to v ždnem případe nevyjde,,,,sakra,škoda no sem se těšila,,a pak musim za maminou,,,a kde je marta, s fotečkama od holčiček,,, :dizzy_face: :dizzy_face:
4. kvě 2010 v 08:21  • Odpověz
čaute,teda brusi,178cm a to je ještě možnost že kluk ještě poroste :fearful: A kolik měl když se narodil ,byla už ta delka větší než klasika.
Rano uš jsem byla v ov a tam teda taky pršelo,tak jak u nas :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. kvě 2010 v 08:22  • Odpověz
Miky měl 56 cm a 4 kg a nohu měl 12 což má malá teď v 9 měsících :grinning:
4. kvě 2010 v 08:23  • Odpověz
Ahoj holky, tka hlásím, ž evčera v Polance všechno OK, žádná cysta a vše vypada dobře. Odnesla jsem si krátký protokol (s mým zvýšeným FSH se to dalo čekat) s Puregonem a 2.den cyklu začínáme - ráno 200, večer 150. Takové jendotky jsem ještě nemela, ale Holub říkal, at z toho neco mame, tak mu budu verit...

To je super, ž euž je Marťa doma, to znamená, ž enebyly žádné komplikace a vše je jak má být. Moc se na ni tesim, jeslti si naše novopečená maminka najde v tom shonu vubec casek na konika :grinning:

Mějte se všechny krásne, až zacnu pichat, dam vedet, pak budu od 6.dne na nemocneske, tak tu budu s vama furt :sweat_smile:
4. kvě 2010 v 08:29  • Odpověz
ahoj miky a nichi,,,miky jsi to ty z krmelina??
michi,,tak snad holub ví co děla,ja k nemu chodim as i2 mesice a jsem spokojena,,zezačatku byl přísny ale ted se usmíva,,takže držím paluchy a hura do boje ,,mě to čeka asi sobota nedele ,jdeme si pro mražačky,,jesli teda budou nejake ,si jak ja,jak pracuji tka neni čas na kona,,a ted na nemocenske aspon nejake rozptyleni
4. kvě 2010 v 08:35  • Odpověz
Vstala naše divá zvěř a vyžadovala potravu :sunglasses: :grinning: ,ted je zase vtelce kouzelná školka a tak se zase nesmi mluvit :grinning:
brusi,je tedy vidět že se u tebe b
v bříšku měl nadstandartně :wink: :dizzy_face:
4. kvě 2010 v 08:46  • Odpověz
Ano ,verčo :wink:
4. kvě 2010 v 08:47  • Odpověz
Miky no nevím já přibrala 6 kg :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a musel ven císařem :wink: ale je to dlouhán od mala vždy převyšoval vrstevníky vždyť nohu má 46 a to je mu 15 let :grinning:
4. kvě 2010 v 08:49  • Odpověz
Varčo a nevíš má už něco ta Martina Popel....něco ,já sem ji vždy potkávala u nás u pekaře nebo na poště a ted jak by se slehla zem,nebo už tady nebydlí?
4. kvě 2010 v 08:50  • Odpověz
brusi ,tak to bude milovník,manža dycky říká že podle velikosti nohy se pozná co se mu skrýva v kalhotech :sunglasses: :grinning: :wink:

manža mi zase koukal přes rameno a konstatoval že tu fotku v pasu (huba od ucha k uchu :stuck_out_tongue_closed_eyes: )neni motivující k psaní,tak aby se mi neřechtal(ja to tady totiž neumím dát :pensive: )tk sem mu zajela na muj fotoblog,a že je tam taky ,tak už se nesmál, :grinning: :sunglasses: Tak mi říkal že s tou fotkou něco stvoří,tak doufam že opět nekecá. :angry:

Jak tak pozoruji začínají mi otekat nohy,chjo to sem ještě neměla,ale když není huř :wink:
4. kvě 2010 v 09:03  • Odpověz
krásné úterý přeji všem :slight_smile:
4. kvě 2010 v 09:05  • Odpověz
ahoj beruško,,,,volníčko??
miky ano maji se jim 5.3. narodil chlapeček honzíček,císařakem,a pěkny kousek a ted nevim,kolik měl ale dost,,
a nam se taky neozvali jenom jeji muž co si píše s mym mužem,jinak pořád tam bydlí,,oni to tam maji to patro pro sebe spravene
4. kvě 2010 v 09:14  • Odpověz
ahoj verčo jo volno ještě dneska, ale musím jít něco dělat jinak celé dopoledne prosedím tady, jdu se aspoň převlíct a nasnídat :slight_smile:
4. kvě 2010 v 09:24  • Odpověz
Ahojky :slight_smile: Přeji všem krásný den, i když je teda pěkně hnusně :frowning2:
Zběžně jsem vás dočetla, tak super, že už je Marťa s holčičkama doma :slight_smile:
Luci, hezky se s Kajošem rozluč, když je to poslední kontrola, třeba pusu na čelo :grinning: :grinning: :grinning:
Jinak včera to zas na mě všechno padlo, nevím, co s tím :frowning2:
4. kvě 2010 v 09:30  • Odpověz
Spasi, to je počasím, bude zas fajn, uvidíš. Taky jsme jak na houpačce... :frowning2:
Hlavu vzhůru, jak říká můj manža, důležité je, že to není zhoubné, všechno ostatní je proti tomu :sunglasses:
4. kvě 2010 v 09:44  • Odpověz
spasi: a jak jste dlouho s tím tvým přítelem? Třeba postupnou nenátlakovou manipulací ho přemluvíš. :wink:
michi: a jak si dopadla ty?
4. kvě 2010 v 10:53  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem se s Kajošem rozloučila, prý mu mám zavolat nebo poslat sms, že všechno dopadlo dobře :dizzy_face: Ale nelíbali jsme se :grinning: :grinning: :grinning:
Jinak odhad malého je max. 3 kg, takže to nebude žádný obřík :wink:

Miky, koukám, že máš taky takového dr. co si myslí, že máš rozit přirozeně, ale třeba se brouček ještě opravdu otočí, ještě má čas :wink:

Brusi, ten tvůj synárot to byl teda kus chlapa hned od narození :sweat_smile:

Michi, takže začíná stimulka, moooc držím palečky a doufám, že až se vrátím z porodky bude tady plno radosti :dizzy_face:

Spasinko, nesmutni...to dělá určitě to počasí, bude zase dobře :dizzy_face:

Zdravím bojovnici Věrču a Berušku :slight_smile:

A Martinka? ? Má toho určitě moc, ale snad brzy nakoukne :slight_smile:
4. kvě 2010 v 10:55  • Odpověz
No, a na Asmenku bych málem zapomněla :sweat_smile:
Ahooooooooooj :slight_smile:
4. kvě 2010 v 10:55  • Odpověz
Jo a já si dnes volala na výsledky testů z 12 tt a mám to v pořádku. Tak super.
lucii: ahoj :wink: , takže žádná líbačka na závěr? :grinning:
4. kvě 2010 v 11:07  • Odpověz
As, tak to je paráda, že výsledky jsou v pořádku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
A líbačka žádná, prý se zase po šestinedělí uvidíme :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. kvě 2010 v 11:09  • Odpověz
Jo takhle Lucii, tak vy už máte zase rovnou domluvené rande. Tak to potom jo. :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. kvě 2010 v 11:25  • Odpověz
4. kvě 2010 v 11:26  • Odpověz
Ahojki jsem tu jen na skok,už máme vymalováno,tak jdu vytřít,Peťa pak postaví nábytek,teď skládá komodu s přebalovákem ,dneska jsme si v mezičase jak usychaly stěny pro ni do toho velkoskladu Sambaby zajeli,tak už se těším až bude složena. :slight_smile: :slight_smile: ,taky jsem si hned koupila froté prostěradlo nepromokavé,takže se nepročůra na matraci a bylo i v zelené barvě,tak nám to bude ladit k povlečení,a matraci jsme si hned taky vyzvedli.Tak super. :slight_smile: :slight_smile:
Verčo gratuluji k dobrým výsledkům ,jen tak dále,Luci super,že poslední kontrolka dopadla na 1,Michinko tak super,jen tak dále a za chvilku se přidáš mezi nás těhulky.
Spasinko nesmutni bude lépe,a jednou se broučka určo taky dočkáš. :wink:
Martinko zdravím domů tebe i berušky,určitě jsi v jednom kole,tak jak si uděláš čas tak nám vlož fotečky.
Brusi malá je skvělá,super jsem se tady zasmála u videjka.No nic jdu vytírat.Tak papa
4. kvě 2010 ve 12:56  • Odpověz
Tak jsem vytřela půl mistnosti a bolí mě celý člověk,takže pauza :slight_smile: ,a navíc jsem si dala gulášek a pálí mě žáha. :confounded:
4. kvě 2010 ve 13:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.