• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Holky Kelišky z Moravy

(Zamčená)
26. července 2010 
kasi: tak nám potom nafoť připravený pokojíček
lucii: a ty už zítra nastupuješ do nemocnice?
4. kvě 2010 ve 14:38  • Odpověz
Ahoj Kasi, ty jsi taky pěkný nezmar :slight_smile: že tak poctivě pracuješ :wink:
As, jj, zítra mám nástup.
4. kvě 2010 v 15:07  • Odpověz
luciik: tý jo, tak malej Matýsek bude už ve čtvrtek na světě, juchů.
4. kvě 2010 v 17:12  • Odpověz
Ahojky holky, tak už jsem zde :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Napjatě jsem letěla na koníka, jestli se Cienka neozve, je to pochopitelné, že tady ještě není, musí to být záhul v těch prvních týdnech, než si člověk udělá ten svůj denní plán :slight_smile:))))))) vím, jak ségra po porodu první 14 dní byla rozhozená, hormony v prdeli, natož při dvou dětech :slight_smile:))))

Asmee, paráda, že výsledky dopadly tak jak mají :wink: :wink: :wink:

Brusi, tak to jsme stejně vysoké :slight_smile:

Michi, tobě držím pěstíky a hodně zdaru při píchání a hlavně jen kvaltiní vajuška!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. kvě 2010 v 17:35  • Odpověz
Luci, takže čtvrtek je tvůj a Matýskův den!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Zítra nebudu na konovi, takže už ted ti přeji, at všechno jde jako po másle, a hlavně at nejsou žádné zdravotní komplikace! budu na tebe myslet :wink: :wink: :wink: :wink:
4. kvě 2010 v 17:36  • Odpověz
Luci tak už zítra nástup,teda to uteklo, :slight_smile: ,pozítří už budeš mít Matýska u sebe. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
No my už máme tedy vymalováno ,je vytřeno,okno umyté,teď jen Peťa přestavuje kompletně celou ložnici,aby jsme se vlezli i s postýlkou a přebalovákem,protože tak jak jsme to měli původně vymyšlené,tak jsme se nevlezli.Jé už to je,a je to lepší.Asmen fotit to zatím nebudu až tu bude i postýlka,ale tu budeme stavět nejdříve tak za 14 dní,protože mi bude ještě kamarádka kreslit k postýlce toho medvídka Pů ve 3D provedení,ale teď nemůže ,protože chce přijít i Adélka a ta má teď neštovice,já už jsem je sice měla,ale raději ať se hezky vyleží. :slight_smile: Nic jdu se natáhnout,jsem K.O.,a Vojtíšek řádí,už se mu asi nelíbí,jak celý den poletuji.
4. kvě 2010 v 18:07  • Odpověz
Uf, tak jsem udělala špenátek s brambůrkem a vajcama :slight_smile:)) nádobí umyté a ted jsem si sedla s véčou k Prostřeno :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
4. kvě 2010 v 18:17  • Odpověz
Radul tak dobrou chuť ,já jsem měla špenátek včera. :slight_smile: :slight_smile:
4. kvě 2010 v 18:18  • Odpověz
Kasi, já mám graham s hermošem, ale špenátek jsem vařila pro přítele na obídek :slight_smile:))))

ASmee: koukni na tento kočárek Caramelo Q12, četla jsem na něj i dobré recenze

http://www.bambino-kocarky.cz/product_info.php?products_id=1699
http://www.kocarky-matous.cz/cz-detail-222924-kocarek-camarelo-q12-vsechny-barvy-nanozniky-a-taska-zdarma.html
4. kvě 2010 v 18:36  • Odpověz
radul: tak už jdu hned kouknout na ty kočárky, ale koukám u toho na Prostřeno a jenom dnes žasnu.
Taky mi teď Vítek přinesl balík z pošty, objednala jsem si z mimibazaru oblečky a holčina mi k té mé objednávce přibalila ještě spoustu oblečků co jsem neobjednávala. Takže jsem naprosto spokojená.
4. kvě 2010 v 18:45  • Odpověz
ten kočárek mi Radul připomíná hodně ten Danny sport. Vypadá dobře, ale nevím jak bude pérovat. Musím opravdu vyrazit po obchodech.
Teda holky, s tím špenátem jste mě navnadily, asi si ve čtvrtek udělám.
4. kvě 2010 v 18:47  • Odpověz
není to Caramelo, ale Camarelo :grinning:
4. kvě 2010 v 19:01  • Odpověz
4. kvě 2010 v 19:02  • Odpověz
radul: a koukni na tento http://www.darababy.cz/zbozi/dorjan-danny-sport-prestige-2010
řekla bych, že je to něco podobného
4. kvě 2010 v 19:08  • Odpověz
Ahoj holky, jdu popřát dobrou noc.

Jen jak tady řešíte ty kočárky, tak koukejte i na váhu toho kočárku. Mě se taky hodně líbil ten Camarelo, ale ta váha tam je až 15 kg a pak s prďolkou do šaliny :confounded: Ale jinak se mi taky líbí :slight_smile:

Tak já jdu na Pusáče :wink:
4. kvě 2010 ve 20:12  • Odpověz
Asmee: na ten prestige jsem taky koukala a nevypadá vůbec špatně :wink:

Holky, tak já jdu taky na Pusáče, tak paááááá :slight_smile:))))))))))))))

A Luci drž se a na čtvrtek tfuj, tfuj, tfuj.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. kvě 2010 ve 20:17  • Odpověz
lucii: koukám právě na váhu a ty kočáry jsou nějak všechny těžké, někde uvádí jen váhu konstrukce, ale k té se musí připočítat ještě váha korby nebo sporťáku a to pěkně naskočí. Ach jo. Já už fakt opravdu nevím jaký ten kočár- peníze neřeším, ale stejně si nemůžu vybrat.
4. kvě 2010 ve 20:26  • Odpověz
Tak jsem totálně vytuhla u televizky,a probrala se až teď,tak ještě nakukuji.Verun zkus se zajet podívat do toho velkoskladu SAMBABY na té Slezské Ostravě-u toho kostele,je tam opravdu hodně velký výběr,a hlavně si tam můžeš vše vyzkoušet a personál ti ochotně se vším poradí,dneska jsme tam byli ,vyzvednout si tu komodu s přebalovákem,kupovala jsem si tam i podprdu kojící,a i u toho zkoušení mi ochotně asistovala prodavačka,hned si namě udělala čas,šla se mnou ke kabince a hned mi donesla jinou velikost,tak aby jsme našli podprdu co mi bude dobře sedět,ikdyž se mi pak prsa ještěv trošku nalijí.No ten personál je tam opravdu skvělý,jako už se dneska málo kde vidí. :slight_smile:.Stojí to opravdu za to,a navíc tam mají opravdu snad úplně vše.Až oči přechází.
No nic jdu se natáhnout,do nově přestavěné ložnice,postel na opačné straně ,tak jsem zvědavá jak se mi bude dneska spinkat.
Tak dobrou noc všem
4. kvě 2010 ve 23:20  • Odpověz
Krasne ranko vam vsem preji :wink: i kdyz tam dnes opet prsi :unamused: pocasi des bes snad se brzy umoudri.

chci pozdravit martinku s holkama a privitat je doma a poprat jim zdravicko,stesticko a at to mamine jde pekne od ruky at se brzy zabehnou a holky moc nezlobi :wink:

lucinko tobe taky na zitra drzim palecky at je vse bez komlikaci a zitra uz budes taky maminkou a drzet prdolku v naruci a zazijes to nepopsatelne stesti! tak se drz holka nase.

a vam ostatnim preji krasny den,mizim do prace.
5. kvě 2010 ve 04:46  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile:
Holky, moooc vám děkuju. Snad všechno dobře dopadne a zítra už budu mít malého u sebe :dizzy_face: Dnešní noc ve špitále bude asi hrozně dlouhá, ale Martinka vydržela, tak musím taky :stuck_out_tongue_closed_eyes: Pokusím se vám ozvat hned jak to bude možné :slight_smile:

Těším se až se vrátím a tady najdu samé těhulinky :dizzy_face:
5. kvě 2010 v 07:09  • Odpověz
Lucinko vše nej a a ť máš brzy malého u sebe a jste oba zdravý fujfujfuj :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
5. kvě 2010 v 07:43  • Odpověz
ahoj děvčátka,,,,tak lucinko tento tyden přišla řada na tebe,,takže všechno nej,ti přeji a zitra už budeš mít mimuško u sebe :dizzy_face: :dizzy_face: tak to všechno dobře zvládni,,a dej vědět co nejdříve,,,,,
ahoj brusi,za chvili fičíš směr ova))))
5. kvě 2010 v 08:07  • Odpověz
Holky, jste zlatíčka. mooc děkuju :slight_smile:
Já mám nervy jak blázen :sweat_smile:
5. kvě 2010 v 08:13  • Odpověz
ale v klidu,,přece už sme si to nazkoušeli minuly tyden u marti :grinning: :grinning: takže v klidu,a na kolik jedeš?
5. kvě 2010 v 08:15  • Odpověz
a ted se dívám že nakoukla i karin rano než šla rano do práce,,ja tě zdravím :slight_smile:
5. kvě 2010 v 08:19  • Odpověz
Věruš, jedeme na jednu, ještě se před tím musím stavit za kamarádkou pro dvd o kojení :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Michal už je taky light nervozní, ale asi spíš ze mě :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. kvě 2010 v 08:21  • Odpověz
a čistíš se???? :grinning: :grinning: :grinning: bo víš čeho je to známka,,,,jak sme se bavili tuhle o tom :grinning:
5. kvě 2010 v 08:22  • Odpověz
ani mi nemluv :grinning: :grinning: :grinning:
5. kvě 2010 v 08:25  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: ......jinak taky začínam mít stresík,z dnešní kontroly,,teda hlavně z toho jak dopadnu v olmiku,,a zase jsme u toho,člověk fakt nemuže byt klidny,pokud se jedna o mimi,,mě z toho fakt omyje,,letošní rok je nejhorší rok co jsme kdy zažila,,teda ja to říkam furt,bo tež nevidim nic dobře,sem ten pesimista, :angry: :angry: ale sakra když te smuly už je fakt dost,,,a kde je do konce roku,,no parada))))
5. kvě 2010 v 08:27  • Odpověz
Věruš, jednou to musíš prolomit!!!!!!!!
A já ti říkám, kuva, že tentokrát to už konečně výjde, jasný :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Pošli mi číslo do IP, budeme si psát :grinning:
5. kvě 2010 v 08:47  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.