• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Holky Kelišky z Moravy

(Zamčená)
26. července 2010 
Veruško ahojky jo ale až popoledni :grinning: zatím si hraji s cácorkou :wink: a držím palušky dneska :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ať je vše ok :wink: tak jak to má bít :dizzy_face:
Lucíku nenervuj se v klidu relaxuj :wink: pak budeš mít fofr :dizzy_face: ale krásný fofr :wink:
5. kvě 2010 v 08:54  • Odpověz
Jé to je super Martinka i Luciik, už budou o víkendu slavit Den matek :grinning:
lucii: tak hodně štěstíčka a a´t jste všichni zdraví a porod bez komplikací a bolestí. :dizzy_face:
verci: nestresuj, sama si mi to mockrát psávala. Určitě to už musí klapnout a neboj embroušci se rozmrazí - nemůžou se přece všem rozpadnout. Zas takový tragét nejsi, tomu nevěřím.
brusi: už se těším, tak jen napiš kde a v kolik a doufám, že tě poznám. Přijdeš mi totiž na každé fotce jiná
5. kvě 2010 v 09:09  • Odpověz
Asmenko neboj poznáš :wink: budu mít pískový kočár :wink: a můžeme si sednout v lasu nahoře v človíčkovu je tam herna pro děti a dělaj tam i kafčo :grinning: :wink: a pisnu jak budu vědět který bus mě poveze :wink:
5. kvě 2010 v 09:16  • Odpověz
krasne rano kelisky,ja uz jsem v praci, luci prej ti krasny porod a zitra uz budes mit male na svete, tak to je super :dizzy_face:
5. kvě 2010 v 09:24  • Odpověz
brusi: dobře, tam jsem ještě nikdy nebyla, tak si to tam aspoň otestuju. :wink:
5. kvě 2010 v 09:27  • Odpověz
kaczi a berus: ahoj holky, tak vy už jste opět v pracovním procesu? Tak ať vám to rychle uteče. Dnes je tam opravdu hnus počasí, tak akorát na spaní, ale já tady mám bordel jak v tanku, tak se do toho musím pustit.
5. kvě 2010 v 09:28  • Odpověz
Asmenko já taky ne jen jsme chodili okolo ale kamoška tam chodí a říkala že je to ok :wink:
5. kvě 2010 v 09:28  • Odpověz
ahoj beruško a ass vím že sem ti to psavala hlavně klid :grinning: :grinning:
5. kvě 2010 v 09:30  • Odpověz
verci: takže tvé heslo "hlavně klid" :grinning: :grinning: Ono to nějak dopadne, a doufám, že tentokrát už s pozitivním testíkem a srdíčkem.
5. kvě 2010 v 09:32  • Odpověz
brusi: tak to otestujeme a uvidíme. :wink:
5. kvě 2010 v 09:32  • Odpověz
:grinning: :grinning: no ta každopadně to nějak dopadne)))))dycky to dopadn na ho.... :grinning: :grinning: ale tentokrat snad líp)))))a kam jdete s brusi na kavičku?? :confused:
5. kvě 2010 v 09:33  • Odpověz
ahoj holky,Luci tobě jsem přišla popřát hodně síly na zítřek a ať máš malého u sebe co nejdříve :slight_smile:
5. kvě 2010 v 09:34  • Odpověz
Veruško jsem do Lasa do človíčkova :grinning: :grinning: :grinning:
5. kvě 2010 v 09:34  • Odpověz
:grinning: :grinning: d očeho?? ahoj beruško))tebe si ještě nenechali v porodce?
5. kvě 2010 v 09:39  • Odpověz
bobi: a tebe to čeká kdy?
5. kvě 2010 v 09:44  • Odpověz
no zítra jdu na kontrolu a doktorka mě chtěla vzít v pátek na císaře,ale jak volala primáři(naštval mě)tak byl tak nadšenej,že mi nic není a ani na porod to nevypadá,že jsem v programu až příští pátek :stuck_out_tongue_closed_eyes: už to,ale asi nevydržím a uvidím co mi řekne zítra dr.já jsem se snažila,aby se to trochu rozjelo,tak uvidíme :wink:
5. kvě 2010 v 09:50  • Odpověz
bobi: tak to je blbé, tak uvidíš zítra na kontrole. Už aby si to taky měla za sebou. A co Markétka? Jak ta se těší na miminka?
5. kvě 2010 v 09:52  • Odpověz
zatím se těší,ale dneska jsem po ní trochu vyjela,přece jenom už toho mám dost,tak řekla,že se půjde sbalit k babičce jestli po ní budu křičet,je to opice :confounded: ale já jsem už hodně nervozní,vůbec nespím a bolí mě už i vlasy na hlavě,tak mě hned všechno vytočí
5. kvě 2010 v 09:55  • Odpověz
bobi: to chápu, už aby to bylo za tebou a měla si broučky u sebe.
5. kvě 2010 v 09:56  • Odpověz
bude to strašný zmatek,ale nemůže to být horší než je to teď,já se těším až se vyspím bez bolesti,třeba jen hodinku,ale bez bolesti,už si taky hrozně přeju ať je mám u sebe :slight_smile: trochu mě vyděsila Marťa s tou nemocnicí,protože já tam chodím taky a budu rodit tam,tak jsem zvědavá,jak to tam přežiju
5. kvě 2010 v 09:59  • Odpověz
bobi: ale ty už jsi jednou rodila, tak už víš určitě takové ty základní věci. Pro nás prvorodičky je to všechno nové. Já z toho budu taky pěkně vyhukaná. Už teď stresuju, jestli se naučím kojit, přebalovat, koupat. Nikdy jsem neměla možnost to zkusit a novorozeňátko jsem držela maximálně v zavinovačce.
5. kvě 2010 v 10:01  • Odpověz
Pro tuto chvíli se s vámi loučím, musím jít něco dělat, protože už je zase hodin jak na kostele. Tak pá.
Luciiku: tfuj,tfuj - hodně štěstíčka a dej vědět.
5. kvě 2010 v 10:07  • Odpověz
já vím,to mě ani neděsí,to mám hned,ale spíš,jak to udělat ,když v noci nebudu vůbec spát,abych ráno došla s mimčama do školky,mám z toho noční můru,já dělala na dětském ARU 10 let,tak bych řekla,že mi jde všechno až moc rychle,ale kolem Markétky ta organizace,no taťka nám pracuje v Praze a budu tady přes týden úplně sama :frowning2:
5. kvě 2010 v 10:09  • Odpověz
Holky, jdu vám všem mooc poděkovat :slight_smile:
Páááááá
5. kvě 2010 v 10:09  • Odpověz
ahoj asme,jdu vymýšlet poporodní plán :slight_smile:
5. kvě 2010 v 10:10  • Odpověz
ahoj Luci držím pěstičky :slight_smile:
5. kvě 2010 v 10:11  • Odpověz
Luci pááááá a přejeme štístko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
5. kvě 2010 v 10:12  • Odpověz
lucí paaaa a štěstíčko ti přeji :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
5. kvě 2010 v 10:15  • Odpověz
Jé Luci,rychle ftuj,ftuj,ftuj,jestli jsem tě ještě stihla,a na zítra se dobře vyspinkej,protože už zítra ti začíná nový život. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
5. kvě 2010 v 10:35  • Odpověz
Držíme vše co máme.
5. kvě 2010 v 10:35  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.