• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Holky Kelišky z Moravy

(Zamčená)
26. července 2010 
Spasi, tak taky bramboráky :grinning:
Tak zítra máme na oběd bramboráky a ostatní špagety :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. dub 2010 v 15:50  • Odpověz
autor
Luci,taky jsem tom premyslela,jak dal maly Kajosovi šupku :wink: :grinning: :grinning: to asi za to,ze nechce slyset o CS :wink:
21. dub 2010 v 15:50  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: Asi jo :grinning:

Marti, to je pupíček. Už ti krásně břuško kleslo. Ty bláho, ty už možná budeš mít holky za 5 dní u sebe, to je mazééééééc :dizzy_face:
21. dub 2010 v 15:52  • Odpověz
autor
Jupiii :dizzy_face: :dizzy_face: to zni kraaaasne :dizzy_face:
Tesim se+bojim se,at se narodi zdrave a at nejsou ureknute od vime koho :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: plneho jedu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. dub 2010 v 15:55  • Odpověz
Neboj, takovou moc nemá :stuck_out_tongue_closed_eyes:

I když nás určitě šmíruje :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. dub 2010 v 15:57  • Odpověz
autor
Tak o tom nepochybuju :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. dub 2010 v 16:00  • Odpověz
autor
Luci a delal ti dnes UZ?Mne vcera ne,teda ne na miminka,ze pry je nema cenu premerovat,kdyz uz minule byli obrici...jen mi delal ten vnitrni UZ tim šulinem na delku cipku...
21. dub 2010 v 16:02  • Odpověz
A pak to probírá ve "své soukromé" diskuzi :wink:
21. dub 2010 v 16:02  • Odpověz
Marti, nedělal mi žádný uzt ani tím šulinem. Jen mě osahal a já šla dolů. Ale v průkazce mám napsáno něco jiného než normálně a nevím co to znamená. Ale říkal, že vše ok. Tak nevím.
21. dub 2010 v 16:04  • Odpověz
autor
Presne tak,vsak to bylo videt,jak naockovala holky pres IP :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale my jsme te s Asmenkou branily -jako lvice :grinning:
,az je mi lito,ze jsme tehdy nebranily i Kasu...na te ji zase vadilo,ze otehotnela na snad 2.iui.....jakoze chudak Bellka,ze to je vuci ni nefer....Boze,jakoby za to mohla,ze se jim zadarilo hned...
A my se nechaly zmanipulovat jak nesvepravne...fuj,az se stydim :confounded:
21. dub 2010 v 16:07  • Odpověz
autor
Ja to po nem ani neprectu,to v te prukajde..je to neco jako NOrmo..... :confused:
21. dub 2010 v 16:07  • Odpověz
Jste hodné, holky moje :slight_smile: Mohla mi to říct přímo a ne mě pomlouvat za zády. Tohle dělá jen hloupý člověk, kterému dělat dobře manipulovat s lidmi.
Já ani nevěděla, proč se měnila diskuze kvůli Kase..je to ale smutné.
Taky byla snažilka, těhulka a nakonec je maminka...

Já to moc dobře cítila, někdy jsem měla chuť už nepsat, pak mě to zase přešlo a říkala jsem si, že jsem si něco vsugerovala.
21. dub 2010 v 16:10  • Odpověz
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu".
21. dub 2010 v 16:14 • j.cien
autor
Luci a co malovani-das fotecky??? :wink:
21. dub 2010 v 16:14  • Odpověz
Je to tak, ale zamrzí to :unamused:
Sere...na nííííííí :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. dub 2010 v 16:16  • Odpověz
Jj, jen to nemám ještě hotové. Včera jsem nějak nebyla schopná a dnes sedím tady. Tak zítra se na to vrhnu. Michal mi musí ještě namontovat lampičku, abych to už mohla dát do kupy :slight_smile:
21. dub 2010 v 16:17  • Odpověz
Teda holky chvilku jsem s malou na prochajdě a vy toho sepíšete :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Já měla oba císařem a můžu říct že jsem byla moc ráda za spinální anestezii u malé , Ve Vítkovické nemocnici byli skvělí malou jsme měla přiloženou hned jak ji vytáhly z bříška a měl ji tak i můj , a bylo krásné si ji užívat hned :wink:
21. dub 2010 v 16:19  • Odpověz
Luciiku ty jsi jěště malovala Co jsem tak pochopila?? no teda se cítíš , ikdyž já byla v 38 týdnu na Javorovém ale né lanovkou pěšky po zelené :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. dub 2010 v 16:20  • Odpověz
Brusi, to jsme potřebovaly slyšet :slight_smile: A hned ti jí přiložili, jo? Tak to je super.
21. dub 2010 v 16:21  • Odpověz
autor
To vis,my jsme stare Kelisky ukecane
:grinning:
Brusi,tak to je bezva-ze ti ji hned dali :wink: A to tahani,je to hodne neprijemne nebo v poho :wink: ?
21. dub 2010 v 16:22  • Odpověz
Brusi, no malovala jsem část zdi, protože byla celá oškrábaná a špinavá od našeho pesana. Takže tak pomaličku, ono se to dalo :wink:
A ty jsi teda byla pěkné ero. Doufám, že jsi na výletě měla sebou i sbalenou tašku :grinning:
21. dub 2010 v 16:22  • Odpověz
Holky to vůbec necítíte jen když vás zašívají tak je to takový tlak jak třeba při prstové masáži ale nebolí to. Přiložili hned byli jsme na všem domluveni předem. Nejdřív k mámě a tátovy a pak umít a popsat :grinning:
21. dub 2010 v 16:24  • Odpověz
autor
Ty jo!Tak to klobouk dolu!!Ja sotva dolezu na WC :confused: na Javorovy???To bych umrela!!!

Dneska jsem byla jako atrakce i v tom spitale :grinning: pani na EKG rika:Jezismarja,to je tam bud jeden velky..nebo 2 mali...???A ja na to,ze dve velke :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
21. dub 2010 v 16:25  • Odpověz
Lucikk né malá se stejně narodila až o dva dny později a kdyby bylo na ní tak asi jěště ani toho 27.7 by nebyla :slight_smile:
21. dub 2010 v 16:25  • Odpověz
brusi, a tatínek byl s tebou na sále???
21. dub 2010 v 16:26  • Odpověz
J.cien no já měla jednu maličkou né dvě velké :grinning: :grinning: :grinning: malá měla jen 2950g a 47 cm :wink: Kdežto před 15 lety syn měl4 kg a 56 cm :grinning: :grinning: :grinning:
21. dub 2010 v 16:26  • Odpověz
Lucik jo byl seděl vedle mě a držel mě za ruku a bavili jsme se s lékaři :grinning:
21. dub 2010 v 16:27  • Odpověz
Super, ale ty jsi neměla žádné bříško :dizzy_face: Takové mini :wink:
21. dub 2010 v 16:27  • Odpověz
no přibrala jsem 12 kg a jěště schazuji 4 kg :grinning: :grinning: :grinning: Jinak to bylo ok :wink:
21. dub 2010 v 16:28  • Odpověz
Brusi, tak Vítkovice to umožňují, jo??? A kolik stojí přítomnost tatínka na sále?
Třeba ve FN to nepovolijí a jinde nevím.
21. dub 2010 v 16:28  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.