• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Holky Kelišky z Moravy

(Zamčená)
26. července 2010 
Jinak krásné dopoledne všem,všem co mají dneska kontrolku tak držíme pěstičky ať dobře dopadne,holkám snažilkám co právě hooooooooooooooooooooodně štěstíčka ,ať už je teď cestička za mimískem tou poslední a brzy se taky těšíte na ty malinké zázraky,maličké broučky ,a hlavně ať jsou zdraví.
Já jsem si právě udělala kávičku,měla jsem tu babičku,přišla mi ještě pomoci po malování,tak teď už jen budu vybalovat věcičky,a skládat je zpátky do skříní. :slight_smile: :slight_smile:
Bobi neboj snad se dočkáš už taky možná tento týden,a určitě to zvládneš,je výhoda,že už máš trošku zkušenosti,a určitě se nějaký ten pomocník občas taky najde. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
5. kvě 2010 v 10:47  • Odpověz
Jinak zdravím taky Brusinku s malou beruškou,a Verču a Asmenku ,no prostě všechny,holkám snažilkám ať vám to v práci rychle utíká,taky Radulce,ať se trošku v práci šetří.
A užijte si kávičku. :slight_smile: :slight_smile:
V tom lase je to prý moc hezké taky už jsem o tom slyšela. :slight_smile: :slight_smile: .Já se půjdu odpoledne asi někde projít,tedy pokuď nebude pršet,Peťa je dneska odpoledne ve škole a pak jde do studovny,jak říkají hospůdce,kde chodí po škole i s profesory,prý je to povinné. :grinning: :grinning: :grinning:
5. kvě 2010 v 10:52  • Odpověz
brusi: už na netu nebudu, tak když tak mi pošli sms, kde se sejdeme a přesně v kolik. Jdu si umýt vlasy a naobědvat a pak ještě před našim srazíkem jdu do práce kouknout ke kolegyňce na fotky jak byla teď týden na Slovensku. :wink:
5. kvě 2010 v 11:11  • Odpověz
Luciku, držím taky pěsti, at je vse OK :wink:
5. kvě 2010 v 11:42  • Odpověz
Tobě taky držíme pěstičky Michi,drž se. :slight_smile: :slight_smile:
5. kvě 2010 v 11:56  • Odpověz
Tak už se láduji obidkem,dneska jsem si udělala dušenou mrkvičku s dušenými kuřecími nudličkami a rýži,je to dobrota,ale Peťu bych moc neuhostila,ale pro toho mám gulášek,jen mě z něho pálí žáha,tak snad z dušeného nebude. :slight_smile: :slight_smile:
5. kvě 2010 ve 13:27  • Odpověz
zdravím vás,tak po dnešní kontrole ,kterou jsem zažila tak nemam slov,takže sliznice nízka, v ponděli další kontrola, ale to byhc teda nějak zkousla,i když beru leky od zaří a vždy to bylo v pořádku,,až ted najednou ale jak říkam zkousla bych tohle nějak,,nevadí,,
ale mam nemocenskou,na uměle ktere jsem podstoupila v březnu jsem čerpala dovolenou,nabizeli mi nemocenskou ale nevzala jsem ji až pak jak to dopadne,po nevydařenem umělem,mi pan primař nabidl že mi udelala laparku tak to už sem vzala nemocneskou,,tím že po laparce si pujdeme pro mražene,co mame,,,,dneska mi pan doktro čepelak,ukončil nemocenskou slovy že mi nic není,,a že by to byl podvod mě držet na nemocenske do př.tydne,,než bych jela do olmika pro ty mražačky,,kurva takže tímhle mi zkurvil celou nemocenskou,prosila jsem ho,at mi to ještě necha do pondeli a pokud by se i v pondeli ukazalo že je nizka sliznice,,že to teda ukončíme a zksuime pak po cyklu,,,jedna se o 2 dny ,,,co jsem prosila at me necha na te nemocenske,,,nepořídila sem,,a říkal že pokud se to provede ten př.,tyden vložení toho mraženeho tak že se vypíše znova nemocenska!!!!!!! takže pokud to bude o.k.,,tak ja vemu zase nemocenskou a budu zase 3 dny doma zadarmo a zase mi bude muset plaatit zamestnavatel prvni dva tydny,,,,,,
nevim o co se mu jednalo,,o jaky podvod,,chytla jsem na chodbe docenta sobka a říkam mu to,,co mi udelal čepelak,,a on mi říka že pořad nechape me pocity,,me pocity jsou takove že mi totalně zkurvil cely plat!! a nehlede na to že musím jit zase v pondeli na kotnrolu,,tak to musim čerpat zase ze sve dovolene,,takže př.tyden pokud to bude o,k, tak vemu zase nemocenskou,,,a sobek mi začal vykladat že to neni jako vdysi za komunismu,že byli všichni na nemocneske,,,ja nejsem všichni,poctivě pracuji od svych 17 let,,kajkerou chřipku prochodim,na uměle čerpam dovču,na jejich slavnou hydrolaparku jsem mela jen 1 den dovolenou,nemocneskou jsem zase odmitla ,,a vzala ji až ted,,a za druhe,,z něčeho musím je tam platit,,a bohužel ma nemocenska nečini 10 tisic,,,,ale totalní minimum,takže to je naše zkurvene zdravotnictvi,,,,sem nasrana,,totalně,,,nejde mi o to že musim do prace, jde mi o to,,že mě mohl do toho pondeli nechat doma,,a kdyby to bylo v pořadku v pondeli tak stejne by bylo to vloženi a u toho by se pak videlo, jesli se to rozpadne,tak bych šla hned do prace a ne,,že mi vypíšou pak novou nemocenskou, všechno jim platíš, i dobry den,,,,a oni takhle na nas obyčejne lidi,,usmivaji se jenom když jim davaš tisicovky,,,,,, :angry: :angry: :angry:
5. kvě 2010 v 17:40  • Odpověz
verci: tak to jsou opravdu kokoti, nevím o co jim jde. Vždyť všude jinde se to tak dělá. Tak si zítra zajdi ke svému praktickému lékaři a vysvětli mu to, a ať ti dá od zítra nemocenskou, ta ti bude navazovat. Oni ti to tam ukončili od zítřejšího data? Že jsi k 6.5. práce schopná? Tak ať ti praktik vypíše od 6.5. nemocenskou a tím budeš pokračovat a to je jedno, že to bude na jinou diagnózu, třeba že máš skříplé záda.
5. kvě 2010 v 17:50  • Odpověz
ještě byhc chtěla napsat že kterehokoliv nerobiše,,,a cigana ktery se nechce robit a je jim hovno,tak pro ně se vždy nejaka cesta najde, a my co si poctiveplatíme zdravotni,tak s nama jednaji jako s kusem hadru,,,ale na ty svine metr není!!!!!!! mě to řpipadalo jako by fertas platil tu nemocenskou on zesveho ,no ja to snad nerozchodim,ale to ještě není konec, ten př,tyden se uvidi jak to teda dopadne a ještě uslyši,,,ja vim že tim nic nezmužu,,,,ale platim jim,,a oni mi tkahle to cele zajebou!!!totalně!!!no jsem na mrtivici a nejdejbože jak se to rozmrazí a oni mi budou vypisovat další nemocenksou,tak to se tam nervnu zase a obulim se z toho,,,, :angry: :angry: :angry:
5. kvě 2010 v 17:51  • Odpověz
Jo a volala jsem dnes Martince, tak prý s holkama zatím bojuje, že v noci nechtějí spát, že spí pouze dopoledne, tak je nevyspaná, ale šťastná. Mia se nechá krásně kojit, ale Teušce to ještě moc nejde. Mám vás všechny pozdravovat a jak si zaběhnout nějaký režim, tak na nás koukne.
5. kvě 2010 v 17:52  • Odpověz
ne,,ja mam ukončenou nemocenskou k ke dnešku!!!!!! k 5.5. takže od zitřka jsem prace schopan
5. kvě 2010 v 17:52  • Odpověz
verci: a nechceš zkusit ten Reprofit a ať ti tam ty mrazáčky převedou?
5. kvě 2010 v 17:53  • Odpověz
on mi ji normalne ukončil,,,,my sme po sobe zvyšovali hlas))) no i když k smichu mi to nebylo,ja uvažovala o tom mem praktikovi,,,ale to asi nepudje
No, však kdyby jsi šla zítra k praktikovi, tak on ti to vypíše tak aby ti to navozovalo. Nemáš dobrého praktika? To ten můj, mě vždy kvůli každé kravině posílal na nemocenskou, ale já to nikdy nevzala.
a to bych měla udelat ted co???? ohledně toho,no ja sem na šlaktrefeni
5. kvě 2010 v 17:54  • Odpověz
verci: a proč by to nešlo? Však mu vysvětlíš o co jde, že ti to musí navazovat, aby si nepřišla o peníze, že jdeš za týden na další zákrok do Fertimedu a že tam ti nevyhověli a ukončili ti to. Nechápu, ale proč, vždyť šlo jen o týden.
5. kvě 2010 v 17:55  • Odpověz
ja mam hodneho praktika,,,mi jde jenom o ten tyden,,onic víc mi nejde ,,,jenom proste do toho pondeli a pak proste jak to dopadne př,tyden
Dívej, zítra si zajdi za svým praktikem a řekni mu narovinu o co ti jde a jestli ti nemůže vypsat na něco (třeba na bloklá záda) nemocenskou.
a verun,oni mi dali normalne ten nemocensky už červeny,tak že ja tam za nim zajdu,,,a on mi vypíše novy?? nebo jak??
jo a on mi ji da znova od začatku,tak to mi ji daji pak i ve fertasu
5. kvě 2010 v 17:56  • Odpověz
No, však si to nechej napsat od praktika (ale datumově to musí ta nemocenská navozovat, aby tam nebylo přerušení) a necháš si u něho běžet tu nemocenskou tak dlouho, dokud ti to nenapíšou ve Fertimedu, pak by sis tu o praktika ukončila.
5. kvě 2010 v 17:56  • Odpověz
Jo, on ti sice vypíše nový, ale datumově budeš pokračovat a to je jedno jestli máš vypsanou novou, pořád se to bere, že jsi v kuse nemocná a to je pro OSSZ důležité. Takže nemocenská ti bude vlastně pokračovat, ale už pro jiné onemocnění.
5. kvě 2010 v 17:57  • Odpověz
no,,takže ale ja bych mohla zustat u neho ,,i nadale,,u toho praktika,,,
5. kvě 2010 v 17:57  • Odpověz
Takže tím pádem, když ti bude navozovat, tak bude pokračovat a pro OSSZ to bude jako, že jsi nepřerušila a budeš pokračovat ve výplatě nemocenských dávek za stávajících podmínek, kdyby sis to nechala vypsat až za týden ve Fertimedu, tak opět budeš mít první 3 dny neplacené a placeno opět zaměstnavatelem a z nového průměru vypočteného. Takhle pokračuješ.
5. kvě 2010 v 17:58  • Odpověz
díky verunko,zkusim to takhle udělat,,,
5. kvě 2010 v 17:59  • Odpověz
No, mohla, ale on ti nenapíše diagnózu pro neplodnost jak je to ve Fertimedu a můžou ti chodit častěji kontroly. Ale záleží na tobě.
5. kvě 2010 v 17:59  • Odpověz
Nemáš zač, hlavně si vezmi ten papír s tím červeným pruhem co si měla odevzdat v práci, tak ho ukaž doktorovi a řekni, že by si potřebovala aby ti vypsal novou nemocenskou, která ti bude navazovat, že ti jde o to, že máš jít za týden znovu na nemocenskou a že ti to blbci ukončili a ty by jsi přišla o prachy.
5. kvě 2010 v 18:00  • Odpověz
On to určitě pochopí.
5. kvě 2010 v 18:00  • Odpověz
z prumeru za 3 mesice,,,,tak t ještě jim socialce pošlu prachy,ne oni mi,,,o O TO MI SAKRA JDE,,,,,ŽE BUDU ZASE DOMA ZADARMO,,,A ZA HOVNO!!!!!! TAK JSEM MOHLA POKRAČOVAT,DALE NA NEMOCENSKE.....KUWA..JA Ffakt nevim o co jim šlo mi to onechat ještě do př.tydne,,,,kdybych to ovedela tak jdu po laparce hned po 2 tydnech od prace at mam nejaky ten tyden oddelany,,a ne jenom ar dnu,,,ale udelam to tak,,,,
5. kvě 2010 v 18:01  • Odpověz
no t ouž mi je jedno,,,at chodi kontroly,jak chcou,,,ale hlavne že to bude pokračovat,,,
5. kvě 2010 v 18:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.