• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Holky Kelišky z Moravy

(Zamčená)
26. července 2010 
věruš zajdi k tomu praktikovi, on to pochopí a bude ti to pokračovat dál, jako bys nemocenskou vůbec nepřerušila. Akorát budeš muset do práce asi zanést ten papírek s červeným proužkem a pak ještě ten nový od praktika. Ale ve výplatě nemocenské se pro tebe nic nezmění.
5. kvě 2010 v 18:03  • Odpověz
no dekuji verunko,,,ja to takhle udelam,,,,zkusim to,,,jdu pojest at se uklidnim,,,pa a zitra dam vedet co a jak,,,,ja myslela že jakmile by mi napsal novy papir tak začínam taaky od tech 3 dnu zdarma
5. kvě 2010 v 18:05  • Odpověz
verci: když to bude datumově navazovat, tak nezačínáš znovu od těch 3 dnů
5. kvě 2010 v 18:06  • Odpověz
Teda aspoň doufám, že si to ještě z práce dobře pamatuju, a pokud nebyly od 1.1.2010 změny.
5. kvě 2010 v 18:07  • Odpověz
Ale zkusit to můžeš. Za to nic nedáš. Akorát chápu, že jsi z toho pěkně vykolejená a nasraná.
no ja se zitra ještě zeptam toho praktika ale dik za info,zitra hned tam pudju za nim papa
jsem protože když se mtohle zdelovala vedouci,tak na mě čumela jako na pakoše,,,,co to ma vubec za smysl,když zase potřebuji na pondeli pul dne dovči kvuli kontrole,ona myslela že už to mam vyřešene,,oni si kurva mysli že ty penize asi sereme, nebo co!!!a že mužeme v praci delat holubnik!!!!jako normalne me vytočili do nepříčetnosti,,,,,tak beru hovno,na nemocenskou a ted zase tohle ,,
5. kvě 2010 v 18:10  • Odpověz
verci: dobrou chuť a ať zítra dobře pochodíš.
5. kvě 2010 v 18:10  • Odpověz
ještě jednou dik moc, ja se v tom nevyznam nejak,,každe info dobre, zatim pa pa
5. kvě 2010 v 18:11  • Odpověz
No právě, já jsem taky Machačovi v Reprofitu řekla na kontrole 26.2., ať mi vypíše nemocenskou, ale až od 1.3., že mám dostat ještě v únoru lepší výplatu, tak ať se mi to započte do průměru a neměl proti tomu žádné námitky. Jenom se smál jak to mám vypočtené.
5. kvě 2010 v 18:11  • Odpověz
Teda Verči to jsou fakt magoři,a jde jim asi opravdu už jen o peníze.Možná bych dala na Verunku a spojila se s tím Macháčem v tom reprofitu,asi by mě to taky hodně naštvalo.To není seriozní jednání,přitom jim vůbec o nic nejde.
No nic jdu si udělat veču a koukat na ulici.
5. kvě 2010 v 18:35  • Odpověz
Kasi: taky jdu koukat na ulici, ale po večeři už jsem a jsem docela přežraná. Po srazíku s brusinkou (je to super holčina a malá Karamelka je nádherná) jsem jela do Teska a tam jsem pořádně nakoupila a doma jsem si udělala dva rohlíky s pomazánkovým máslem, tvrdým sýrem a zelným salátem s jogurtem a to jsem ještě zazdila půl kilem hrášku.
5. kvě 2010 v 18:50  • Odpověz
A i když jsem přežraná, tak mě pořád honí mlsná, ale né na sladké, to mi teď moc nejede.
5. kvě 2010 v 18:52  • Odpověz
Jo to znám,mě sladké taky nejelo,ale mlsná mě honila,dneska je mi celý den nějak šoufl,asi zase divný tlak a do toho mě zase bolí ten zub,zítra s ním jedu k zubařce.Teď jdu do vany a asi zalehnu.Je super,že jste si to s Brusinkou tak užili. :slight_smile:
5. kvě 2010 v 19:35  • Odpověz
Však někdy se nás může domluvit zase víc a zajít posedět.
5. kvě 2010 v 19:56  • Odpověz
Brusi: jaký to máte typ toho monitoru dechu?
5. kvě 2010 ve 20:02  • Odpověz
To bybylo fajn,ale tím pádem by to chtělo někdy teďka v blízkých 3-4 týdnech ,pak už nevím jak budu zvládat a po porodu bych se s mimískem do nákup.center nehnala,to pak jedině někde venku na procházce nebo venkovní posezení,ale jinak si ráda někam zajdu.Nic jdu se rozloučit,a jdu do hajan pokusit se zaspat bolest zoubků a ráno hned na novo k paní zubařce. :frowning2: Tak papa a dneska hlavně krásnou noc Lucince a zítra pohodový porod a hlavně ať jste oba v pořádku.Držíme pěstičky.
5. kvě 2010 ve 20:49  • Odpověz
kasi: tak ať tě zítra paní zubařka moc netrápí, ať nemá Vojtíšek velké trauma.
5. kvě 2010 ve 20:50  • Odpověz
Hezky večer,tak sem asi nikoho nezastihla,do ted jsem uklízeli ve sklepě,děláme nové omitky a malujeme a uklízíme :stuck_out_tongue_closed_eyes: Už jsem toho musela nechat začínalo mi tvrdnout břicho.

Lucikovi přeju na zítra hodně síly a at to má rychle za sebou,a mimatko u sebe :dizzy_face: . :dizzy_face:

Já jsem byla taky dnes na KO u zubaka,a mam se opět s tím zubem jít ukázat až 13 dní ,to je na jedné straně v předu a na druhé mi rozvrtal v zadu a dal bílou vypln,a tam zase nemám jist,takže zcela funkční mám přední zuby
:angry: ,no logika na posrání.

Verca77:to co ti psala asme o té nemocenske je pravda.Já jsem to měla přesně tak.Ty jsi ji měla ukončenou ke dni 5.5-to platí do pulnoci a od pulnoci tj.6.5 vypsanou novou ,od praktického Dr.,opravdu to tak fungue.Jen já jsem měla prvotní nemocenskou od praktického a ona sama (je moc hodná)mi řekla že dále mi ji prodloužit nemuže jelikož je kontrolována ossz,a po určité době že to musí zduvodnit proč ten člověk není schopen práce,a musi i chorobopisu být vidět že že byla třeba nějaká hospitalizace,nebo vyšetření u jiného Dr.-musí doložit.Tak mi ji ukončila a já jsem šla ke Gynekologovi ařekla mu a on mi ji hned od te následující pulnoci vypsal novou .A než jsem mu toto vše vysvětlila tak mi řekl že mi ji muže vypsat zpětně 3dny.Doufám že jsem ti aspon v něčem pomohla :wink: ,jo a ještě co jsem tady už psala o pár stránek výše,i praktický Dr.muže vypsat DIAGNOZU S písmenem N a číslo a R a číslo,na které nechodí kontroly :wink: Jinak si toto mužete překontrolovat ve stávajícím nemoc.lístku,je tam kolonka -čislo diagnozy :wink:
5. kvě 2010 ve 22:01  • Odpověz
Jinak s mlsnou je to samé i u mně,jenže u nás je to že když si něco koupím a donesu domu ,tak,toho musím mit vice ,oni totiž na to dostanou chut i děcka :grinning: :grinning:

Na zítra je plánovaný pangas a hlávkový salát,tak ten salát je teda na 100% jen pro mně :grinning: .To děcka ani tatka nmají rádi :grinning:

Kaso:díky za tip,kde koupit těhot.podprs.,já jsem se byla v domění že se to dá koupit i v tesku podívat tam a nic,jen samé atraktivní :unamused:
5. kvě 2010 ve 22:15  • Odpověz
Luci tak dneska ať vše pro vás proběhne bez komplikací ftuj,ftuj,ftuj,a jste oba zdraví,a ať se Matýskovi v tom novém světě jen a jen líbí,a dělá mamince a tatínkovi samou radost.
Jinak taky zdravím Martinku a berušky domů,moc tu maminku nezlobte. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
No já si dávám čaj,pak do sebe zkusím naládovat kousek chleba s lučinou,ale dost zoubek bolí,ikdyž piju,tak to moc na jídlo nevypadá,ale pokusit se musím,protože bez snídaně je mi vždycky špatně. :frowning2: .
Tak se mějte krásně,já tedy jedu za chvilku k té zubařce,tak snad mi nějak pomůže. :unamused:
6. kvě 2010 v 06:02  • Odpověz
lucinko tak k dnešku at vše dopadne jak má a za chvili maš chlapečka u sebe....jinak zdravím,,,miki dík za info,,včera mi volala šefka a ja ji to říkala,mam moc hodnou šefku,,a ona mě teda přemluvila at i na tech par dni do prace jdu a ja magor hlupy sem ji to teda slíbila,,,ale co už,v pondeli se rozhodne co a jak dal,,podle kontroly,,a pak teda př.tyden uvidime,,,ja už to kašlu jenom mě mrzí ten včerejšek ,,a nevim jelsi mam čepelakovi zavolat a omluvit se mu že jsem na neho byla drzá,anebo to nechat vyšumět do ztracena,,,a jdu ted zavolat do fakoltky do olmiku a objednat se tam,,docela se těším do prace zase změna a hlavně se nebudu nudit a vybiju si energii tam,,,no ale vytočena ještě jsem :angry:
6. kvě 2010 v 08:07  • Odpověz
Ahojky babulky moje zdravíme do upršeného rána, ale všem přejeme usměv na tváři :wink:
Lucinko už budeš mamina tak vše nej ke krásnému datu narozenííííí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Kasa ať ti to u zubáka dobře dopadne a hlavně bezbolestně :wink:
Asmenko dík za pěkné odpoledne a budeme se těšit na další snad větší setkání holky :wink: a monitor máme Nanny :wink:
Veruško to je ale blb mu to nic neudělá kdyby ti nechal nemocenku na něj to vliv nemá ale cuž uvidíš vše dopadne ok věřím tomu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
6. kvě 2010 v 08:12  • Odpověz
ahoj mijuško,,,tak povídej jake bylo odpoledne a kde ste byli?? ja se včera zapoměla zeptat ass ..ja za chvili mizim do prace)) :sweat_smile: :sweat_smile:
6. kvě 2010 v 08:22  • Odpověz
Veruško byli jsme v Lasu v človíčkovu dali jsme si horký nápoj já třešně a Ass si dala horké maliny :grinning: :grinning: kecali jsme o všem možném , malou jsem tam nakrnila a ona si i zdřímla :grinning: a pak si Ass vyzkoušela kaťata pro těhulky a my ji pak doprovodili na tramvaj :grinning: KOupila jsme malé nové bačkorky a počkali jsme na Tatulku a jeli domu :grinning: Příště bude nás určo víc abych vás trochu poznala :wink:
6. kvě 2010 v 08:37  • Odpověz
takže pěkne odpoledne jste měli,,no určitě příště se domluvime,,, :slight_smile: t oje šílene venku,jak je zataženo!!
6. kvě 2010 v 08:42  • Odpověz
je tu nus top počasí bych to vyměnila ale nejde to , nesnáším chodit venku v dešti s kočárkem, a malá musí alespoň na 2 hodky ven :frowning2: kdyby bylo alespoň jako včera :wink: A tobě přeji příjemnou šichtu Verčo :wink:
6. kvě 2010 v 08:45  • Odpověz
verci: ty jsi ťulda, kvůli týdnu jít do práce, to sis měla zajít k tomu praktikovi, ale to už je jedno. A Čepeláka bych neřešila, on ti dodrbal nemocenskou, tak co.

Lucii: držím vše co mám a myslím na tebe, ať je malý co nejdřív u tebe.
6. kvě 2010 v 09:49  • Odpověz
Já se přemlouvám jestli jít se psem na veterinu na očkování nebo se na to v tom počasí vyprdnout, ale už bychom tam zajít měli, protože se měla očkovat v dubnu. Ach jo. A když půjdu tam, tak jí musím vzít do náruče, protože by byla jak prase a to mi zase bude skákat v náruči, protože bude tušit, že se jí jde ubližovat, tak bude jak na trní. Autem odpoledne tam už nechci, protože to tam bývá dost lidí. No, nic asi se přemůžu a půjdu.
6. kvě 2010 v 09:50  • Odpověz
Ahojky Asmi, no mě se také nikam nechce ale musím neboť malá je pak protiva :wink: Tak přeji aby bylo co nejmíň škaredě :wink:
6. kvě 2010 v 09:55  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.