• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Holky Kelišky z Moravy

(Zamčená)
26. července 2010 
něco pro zasmání :wink:

Jak se nenudit při nákupech !
Vážená paní Janatová,

v průběhu předcházejících 6 měsíců monitorovali pracovníci naší bezpečnostní služby počínání Vašeho manžela v našem obchodním domě v době, kdy Vy nakupujete.
Níže uvedený seznam obsahuje detaily jeho přestupků, zachycených bezpečnostní kamerou. Kopie těchto záznamů máme uložené.
Vašeho manžela jsme opakovaně slovně napomínali při každé návštěvě obchodu, což ignoroval. Na výzvy a napomenutí reagoval hrubě slovy:
"Dokud tady moje žena nakupuje, musím s ní sem chodit taky...".
Proto jsme nuceni zakázat Vašemu manželovi, Vám a celé Vaší rodině vstup do naší prodejny.

Následuje seznam aktivit Vašeho manžela v našem obchodě po dobu posledních 6měsíců:

15. červen: Vzal 24 krabiček kondomů a náhodně je vložil do vozíků nakupujícím, kteří se nedívali.
2. červenec: Nastavil všechny budíky v oddělení domácích potřeb tak, aby zvonily v pětiminutových intervalech.
7. červenec: Udělal na podlaze vedoucí k toaletám tenkou dlouhou stopu rajčatovým džusem.
19.červenec: Přistoupil k zaměstnankyni domácích potřeb, řekl oficiálním tónem "kód tři" a sledoval, co zaměstnankyně udělá.
4. srpen: Přišel k pultu Služby zákazníkům se žádostí koupit balení M&M´(lentilky) na splátky.
14. září: Přesunul nápis "Pozor, mokrá podlaha" do části pokryté kobercem.
15. září: Rozložil jeden ze stanů v kempingové části a zval nakupující dál s podmínkou, aby si přinesli polštář.
23. září: Kdykoli se ho zaměstnanec zeptal, zda nepotřebuje pomoc, rozplakal se a křičel:"Proč mě, lidi, nenecháte na pokoji?"
4. říjen: Díval se přímo do bezpečnostní kamery a používaje ji jako zrcadlo, šťoural se v nose.
10. listopad: U pultu se zbraněmi se ptal zaměstnance, zda neví, kde jsou antidepresiva.
3. prosinec: Podezřele se pohyboval po prodejně a hlasitě si přitom pobrukoval melodii z Mission Impossile.
18. prosinec: Schoval se mezi věšáky s oděvy a na lidi, kteří se v nich probírali, pokřikoval: "Kup si mě! Kup si mě!
21. prosinec: Vždy když se ozvalo hlášení z reproduktoru, schoulil se na
zem do klubíčka a křičel: "Ne! Ne! Už zase ty hlasy!"
23. prosinec: Vešel do zkušební kabinky, chvíli počkal a potom začal velmi hlasitě vykřikovat:"Není tu toaletní papír!"

Doufáme, že stanovisko našeho hypermarketu chápete.

S pozdravem ředitel .... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. kvě 2010 v 10:21  • Odpověz
Holky psala mi teď Lucka, že už je Matýsek od 7:21 na světě. Váží 2800g a měří 48 cm. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Lucii: obrovská gratulujace.
6. kvě 2010 v 11:00  • Odpověz
jéééé lucíkovi,Matískovi a šťastnému tatínkovi vše nej na světě.a že má podobné míry jak naša Karamelka :grinning:
6. kvě 2010 v 11:01  • Odpověz
brusi: o ty míry až tak nejde, když pak máš tak šikovné dítě - a koukala jsem na facebooku, jak je malá pohybově nadaná :grinning:
6. kvě 2010 v 11:04  • Odpověz
Asmenko opravdu jsou super míry takové to muchlací miminko, jo a malá je Urviš všude ji naháníš :grinning:
6. kvě 2010 v 11:06  • Odpověz
brusi: jsem viděla jak se jí líbí ovladač a jak krásně čte :grinning:
6. kvě 2010 v 11:07  • Odpověz
6. kvě 2010 v 11:08  • Odpověz
Jdu si dělat špenát, Kasa s Radul mě navnadily. Tak se do toho musím pustit, protože jak neobědvám ve 12:00, takto můj žaludek nedává.
6. kvě 2010 v 11:08  • Odpověz
my máme dneska také špenát :grinning: :grinning: :grinning: dobrou chuť :wink:
6. kvě 2010 v 11:10  • Odpověz
6. kvě 2010 v 11:15  • Odpověz
Taky dobrou chuť brusi.
6. kvě 2010 v 11:15  • Odpověz
:wink: mňam bylo :grinning:
6. kvě 2010 v 11:44  • Odpověz
krasny den vsem :slight_smile:
luci moc vam gratuluju, uzivejte s okamziky stesti, ja mela taky takove miry a jsem velky kus zenske ted :grinning:
6. kvě 2010 ve 12:14  • Odpověz
brusi: tak to já ani vyfotit nestihla jak to ve mně zahučelo, ale já místo párku měla vaječnou omeletu s nakrájeným párkem :wink:
6. kvě 2010 ve 12:17  • Odpověz
ahoj holky
Luciik dnes v 7.20 porodila Matěje, 2800g a 48cm, oba dva jsou v pořádku
6. kvě 2010 v 15:04  • Odpověz
než sem vás našla..... :grinning:
6. kvě 2010 v 15:04  • Odpověz
aj pozdě :grinning:
6. kvě 2010 v 15:05  • Odpověz
lucenek: ale i tak děkujeme za info. :grinning: :wink:
6. kvě 2010 v 16:09  • Odpověz
Ahojte holčiny :slight_smile:)))))))))))))))))))
6. kvě 2010 v 17:20  • Odpověz
Dneska další krásná zprávička :slight_smile:))))))))))))) máme dalšího Kelišáka Matěje :slight_smile:)))))))))))))

Lucíku, strašně moooooooc gratuluji!!!!!!!!!!!!! a Matýskovi přeji všechno jen to nej, hlavně zdravíčko a štěstíčko a at vám dělá jen samou radost :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
6. kvě 2010 v 17:21  • Odpověz
Holky, dneska jsem dostala od kolegyni plnou velkou krabici hadříků pro mimi, no nádhera!!! jsem se uplně rozplývala :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
6. kvě 2010 v 17:22  • Odpověz
Luci ,taky mooooooooooooooooooooooooooooooc gratuluji,Matýsek má krásné míry,hlavně ,že jste oba v pořádku.
Tak krásný vstup do nového života tobě i Matýskovi.A samozřejmě gratulace letí i tatínkovi. :slight_smile: :slight_smile:
6. kvě 2010 v 17:44  • Odpověz
Kasi, měla bych dotaz, je to už nějaká doba, ale zminovala ses, že by byla možnost čerpat jakousi slevu do lázní darkov, je to ještě aktuální? :slight_smile:
6. kvě 2010 v 17:45  • Odpověz
6. kvě 2010 v 17:48  • Odpověz
Tak jsem dneska byla u té zubařky,sice jsem si na křesle vytrpěla,ale aspoň mi trošku pomohla,něco mi tam dala na vyléčení a za týden ve středu na kontrolu a bude pokračovat,tak snad do porodu bude zoubek v pořádku.Pak jsem jela ke kamarádce co má půlroční Barunku a byla jsem u ní až skoro do půl třetí ,ve 3 jsem dorazila domů a vytuhla a teď jsem se byla chviličku projít. :slight_smile:
6. kvě 2010 v 17:48  • Odpověz
No já myslím ,že jo,ale jeto na jednotlivé procedůry,však zaměstnanec pořád jsem,akorát už budu na mateřské. :slight_smile:
Je to pro rodinné příslušníky tak by jsme se museli domluvit,já bych to koupila,a pak by jsi musela akorát říct,kdyby se ptali náhodou tak ,že jsi třeba sestřenice. :slight_smile:
6. kvě 2010 v 17:50  • Odpověz
Ale není to do lázní Darkov ,ale Klimkovice.
6. kvě 2010 v 17:51  • Odpověz
Aha, tak to je docela komplikované, :slight_smile:)))) jen jsem se zatím informovala, protože mamča bude slavit padesatipětiny, tak jsme rodičům chtěli dát jednodenní wellnes :slight_smile:)))
6. kvě 2010 v 17:52  • Odpověz
aha, tak já to popletla :slight_smile:))))))) máme totiž vyhlídnutý ten Darkov :slight_smile:
6. kvě 2010 v 17:53  • Odpověz
ale děkuji za info :slight_smile:
6. kvě 2010 v 17:53  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.