• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Holky Kelišky z Moravy

(Zamčená)
26. července 2010 
ahoj radulko: tak to máš super s oblečkama. Ty se vždy hodí.
6. kvě 2010 v 17:55  • Odpověz
JJ jsem moc ráda a navíc ještě toho spoustu vynosí i Terezka :wink:
6. kvě 2010 v 17:58  • Odpověz
No kdysi byli Darkov a Klimkovice pod jedním zaměstnavatelem,ale to jsem tam ještě nepracovala,ale teď má Darkov někdo jiný a Klimkovice taky někdo jiný,takže do Klimkovic myslím není problém,jedu tam teď 21.5. s mateřskou tak bych ti to mohla vzít,pak už se tam asi tak brzo nepodívám,protože nejsme mobilní a nechci ze začátku až se Vojtíšek narodí moc cestovat MHD.Aspoň ze začátku.
6. kvě 2010 v 18:01  • Odpověz
Jo jinak kdyby jste chtěli někdo krém proti striím -Elasti-Q,je to z lékárny,vím,že si ho spousta těhulek chválí,ale já mám hodně citlivou pleť a mám na něho alergii,mám 1celý a jeden třičtvrtě ,čtvrtku jsem spotřebovala,než jsem přišla na to ,že jsem na něho alergická,protože jsem si nejdříve myslela,že je to z nějakého jídla.Nechci to vyhazovat,třeba by se vám mohl někomu hodit. :slight_smile:
6. kvě 2010 v 19:10  • Odpověz
autor
AHOOOOOOOOOOOOOOOOJ!
Poprve jsem zapla Kona,ale uz je doma veselo ,tak ani nestihnu vic-nez jen vas vsechny moc pozdravit :wink: :grinning: :grinning: :grinning: a tesim se ,ze vas trosku v noci treba doctu :grinning: :grinning: a napisu taky trochu info a v dalsi fazi pak pridam i fotecky :wink:
Jen se omlouvam,ze to bude trvat :grinning: :grinning: je to makacka :dizzy_face: ale nadherna :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
6. kvě 2010 v 19:12  • Odpověz
CIEN: super, že sis udělala minutku. Už mi po tobě bylo smutno. Na fotečky se moc těším. Tak doufám, že to mezi kojením stihneš :wink:
6. kvě 2010 v 19:24  • Odpověz
jéééééééééééééé Cienka!!!!!!!!!!!!!!!!!!! moooooc zdravíme!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
6. kvě 2010 v 19:26  • Odpověz
Chybíš tady, přesně jak píše Asmeenka :slight_smile:))))))))))))
6. kvě 2010 v 19:26  • Odpověz
Ahoj Martinko,tak šuš šup s fotečkama,já vím,že není čas,ale jhsme kelišky a zvědavéééé. :wink:

A lucííí tobě obr gratulace k malému Matýskovi,to je super jak se rozrůstá rodina kelišek. :grinning:
6. kvě 2010 v 19:27  • Odpověz
Jé,ahoj Martinko,to ti věřím ,že to musí být nádhera a u Vás dvojnásobná,to je super,hlavně ,že jsou berušky zdravé. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Už se moooooooooooooooc těšíme až nám je ukážeš. :slight_smile: :slight_smile: .No my už máme taky vymalováno,už jen postavíme postýlku až mi ji kamarádka doveze a na zeď mi bude kreslit medvídka Pů v 3D provedení ,tak už se taky moc těším,až to bude načančané. :slight_smile: :slight_smile:
A za chvilku už bude Vojtíšek s námi ,strašně to letí.Tak si užívej každičkou minutku se sluníčkami.
6. kvě 2010 v 19:27  • Odpověz
Tak teď nás čekají přírůstky od Bobinky, Kasi, Radulky a pak že bych přišla na řadu i já. :grinning: K tomu se přidají těhulky Verca, Michi...
6. kvě 2010 v 19:29  • Odpověz
To budem ,ale obrovská rodina. :slight_smile:
6. kvě 2010 v 19:30  • Odpověz
A co teprve ty srazíky se všema miminkama, to bude. Si budeme muset rezervovat celý dětský kouket. :grinning:
6. kvě 2010 v 19:36  • Odpověz
Přeji všem pěkný večer, já už se jdu umýt a číst si, protože v televizi opět nic není.
6. kvě 2010 v 19:58  • Odpověz
Já myslím,že to bude super,v kauflandu u shopingparku se má nahoře nad kauflandem otvírat obrovské dětské centrum JoJo centrum,tak tam se vlezeme i v obrovském počtu,a má tam být dokonce promítání pohádek a filmů pro děti ,cvičení pro maminky s hlídáním dětí a další atrakce.
6. kvě 2010 v 19:58  • Odpověz
Taky se jdu sprchnout a natáhnout k ordinaci.
6. kvě 2010 v 19:59  • Odpověz
krasny vecer vam preju :wink:

lucinko mocinky blahopreji k narozeni chlapecka hodne stesticka a zdravicka preju at vam dela samou radost :dizzy_face:

martinko jsem rada ze jsi nakoukla a jak pises je to velka makacka,ale krasna makacka. je to krasa kdyz ti koukam do pasu a ty uz tam nemas tydny,ale to ze mas dve deti :dizzy_face: :dizzy_face: dve holcicky :dizzy_face:

a za chvili bude dalsi maminka,strasne vam ty tydny leti. tak si jeste uzivejte tehulky pak uz budou jen ty krasne starosti :slight_smile:
6. kvě 2010 ve 21:04  • Odpověz
Kačko ,děkujeme, a neboj brzy se přidáš mezi nás těhulky. :slight_smile:
6. kvě 2010 ve 21:30  • Odpověz
ahoj holky,tak obrovská gratulka lucince a matyskovi,,,a ahoj marto,, :slight_smile: a ano verun sem tula,ale v praci v poho :slight_smile:
7. kvě 2010 v 06:11  • Odpověz
Hezké ránko :slight_smile:
krasné rano novym mamimkam,cien a lucikovi :dizzy_face:

Já sem se včera ,jak to tak vypadá asi přetáhla,večer mě chytla hrozná zimnice ,tak sem si lehla a chvili schrupla.když jsem vstanula tak jsem zjistila že mě na obličeji opět navštívil opar :rolling_eyes:

Kuknu na vás později,někdo nam tu ,vyzvání.
7. kvě 2010 v 08:16  • Odpověz
Ahoj holky, tak nakukuji až teď. Hned jak jsem vstala, tak jsem raději ani noťas nezapínala, protože mi bylo jasné, že bych tady zase strávila celé dopoledne. Proto jsem se jen nasnídala a vyrazila se Sárkou na veterinu na očkování a pak jsme se pomalinku prošly domů. Já jsem si koupila v na trhu v květináčku krásnou kadeřavou petrželku a teď přemýšlím jestli ji nechat na okně v kuchyni nebo ji dat na balkón - stejně mi všude chytne mšice, protože to tak máme každý rok - ty svině se i přes ventilačku vetřou na mé bylinky. :confounded:
7. kvě 2010 v 11:01  • Odpověz
Lucíku, blahopřeji :slight_smile: ty si to taky dočteš později jako Martinka. Marti, tebe moc pozdravuju, užívej si to a sžívej :grinning:
Jinak já začínám špinit, takže MS příjde zítra nebo v neděli a hurá konečně na stimulaci. :wink:
7. kvě 2010 ve 12:52  • Odpověz
Krásmý den všem,nám do teďka nešel internet,tak koukám až teď co je nového.
Michi tak budeme držet pěstičky ať je stimulka a cestička za mimískem tou poslední a úspěšnou,možná si měla včera ošpici,protože jsme na tebe s Renčou-Čudlovkou vzpomínali,ale jen v dobrém. :slight_smile: :slight_smile:
Tak držíme pěstičky ať je vše ok. :slight_smile:
Já se půjdu teďka taky projít.Je třeba trošku zdravého vzdoušku. :slight_smile: :slight_smile:
7. kvě 2010 ve 14:01  • Odpověz
A taky posílám pozdrav Cien a jejím beruškám a Lucince a jejímu broučku.Hezky si holky vychutnávejte každičký okamžik. :slight_smile:
7. kvě 2010 ve 14:02  • Odpověz
Ahoooojky holky :wink: jupíííííííííííí máme tady pátek a před námi víkend a volničko :wink: :wink: :wink: :wink:
Holky já mám dneska další super úlovek :slight_smile:)) dostala jsem postýlku, peřinku, polštářek, dvě krásné povlečení, dvě prostěradla, zavinovačku, berankový fusák - vše od mé kolegyně za 600 :slight_smile:) tak jsem moc ráda :slight_smile:)))
7. kvě 2010 v 16:33  • Odpověz
Ahoj Radulko ,jo ten je hezký,a můžeš se jet na něho podívat i osobně. :slight_smile:
7. kvě 2010 v 19:37  • Odpověz
A super úlovek.
7. kvě 2010 v 19:37  • Odpověz
Ahojky Kasi, zítra se možná pojedem podívat do toho Sambaby :slight_smile:)
7. kvě 2010 v 19:55  • Odpověz
Tak to si vem určitě sebou i penízky,protože určitě neodoláš a dovezeš si nějaký úlovek.Jdu koukat na Ducha.My jedeme zítra do polska s našima a Peťou ,mamka si chce koupit něco na svatbu a Peťa si musí koupit taky oblek.Dneska se mojí bývalé kolegyni z práce narodil Matýsek 53cm,4400g,tak mám z toho radost. :slight_smile:
7. kvě 2010 ve 20:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.