• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Holky Kelišky z Moravy

(Zamčená)
26. července 2010 
ahojky holky zdravíme maminky těhulky miminka a budoucí maminečky co se snaží :wink:
Holky máme velkou novinu je nám 9* měsíců,10 dní a chodíme :wink:
http://www.youtube.com/watch?v=8nkKhAy2nFo
7. kvě 2010 ve 20:28  • Odpověz
Ahojky Brusi, já jen žasnu, je to krása!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. kvě 2010 ve 20:31  • Odpověz
Ale to že se postavila na nožky je dost brzy že? :slight_smile:
7. kvě 2010 ve 20:32  • Odpověz
Radulko dík jsem tak šťastná je kouzelná :dizzy_face:
7. kvě 2010 ve 20:33  • Odpověz
jj Radi my chodíme kol nábytku už 2 měsíce ale naši vrstevníci většinou teprve lezou :grinning:
7. kvě 2010 ve 20:34  • Odpověz
Brusi to je super.Gratuluji. :slight_smile:
7. kvě 2010 ve 21:18  • Odpověz
Kaska děkujme moc :wink:
7. kvě 2010 ve 21:19  • Odpověz
Zkus vložit ještě jednou to videjko,nešlo mi to spustit.Díky Brusi.
7. kvě 2010 ve 21:22  • Odpověz
Krásné sluníčkové ráničko Kelišky :wink:
8. kvě 2010 v 07:20  • Odpověz
Tak jsem trošku pouklízela :slight_smile:))) a až vstane drahý, tak povysávám a utřu prach a fertigo! :grinning:
8. kvě 2010 v 08:11  • Odpověz
taky preji krasne ranko a doufam ze bude slunickovy cely den :slight_smile: dneska je velka grilovacka tak at nam to pocasicko vydrzi.

brusinko video uzasne je to holka sikovna a jak ji to jde :wink:

jdu se taky vrhnout na to uklizeni a neco maleho k obedu a pak jedeme k naim na tu grilovacku uz se tesim mnam :slight_smile:

tak vam vsem preji krasny den a taky posilam pozdrav nasim cerstvym maminkam a mimineckum :dizzy_face:
8. kvě 2010 v 09:05  • Odpověz
Ahojky Kaczi :slight_smile:) tak to budete mít krásné odpoledne :wink: tak si to pořádně užijte :wink:

Já jsem před chvíli skočila do obchůdku, koupila jsem výbornou snídani - koblížky, koláčky a šátečky, tak jsme se nacpali :slight_smile:)) a pofičíme tedy do Sambaby, pro jistotu jsem ještě volala, jestli mají otevřeno, tak se paní prodavačka smála, že už jsem asi šestá, která volá :slight_smile:)))))))) tak že tam dneska jsou :wink: :wink: tak jsem zvědavá :wink: :wink:
8. kvě 2010 v 09:10  • Odpověz
Tak my už jsme zpátky z polska.Peťa si koupil nádherný oblek bílá káva k tomu mokasínky ve stejném odstínu nádherné,pásek a košili a to vše za 2600,- i s úpravou obleku na míru.No a já jsem si udělala radost a koupila jsem si muškátky,měli jeden za 20 kč ,chtěla jsem jich 20,pan mě přesvědčil nakonec na celou bednu tsm jich bylo 30 a dal mi to za 500,- tož nekupte to.A jsou nádherné. :slight_smile: :slight_smile:
Radulko no myslím ,že budeš z obchůdku nadšena,tedy já jsem byla. :slight_smile: :slight_smile:
Kači užij si grilovačku,vyšlo super počasí. :slight_smile:
Nic jdu se najíst a natáhnout ,nějak mě ta cesta zmohla.
8. kvě 2010 v 11:36  • Odpověz
baby co je to ten obchudek sambaba??? :confused: ja zas nic nevim :sweat_smile:
8. kvě 2010 v 11:40  • Odpověz
Kači je to velkosklad s kočárky,nábytkem do dětského pokojíčku,oblečením,hračkami prostě vše pro dítě na ploše 800m čtverečních,a je to ještě na patra.Je to na slezské Ostravě u kostela. :slight_smile: :slight_smile: .Máme od tama kočárek,komodu s přebalovákem,prostěradla,plinečky,odsávačku na snoplíky,no prostě mají tam vše na co si vzpomeneš a ještě více. :slight_smile: :slight_smile: a hlavně dobré ceny.
8. kvě 2010 ve 12:08  • Odpověz
aha tak to je obchod mimo me :unamused: dik za info
8. kvě 2010 ve 12:34  • Odpověz
Radul: právě jsme se vrátili ze Zoo a byli jsme ještě předtím v Sambaby a byla jsem právě úplně uchvácena kočárkem jedo fyn 4 ds - je lehký, prostorná hluboká korba, která se dá polohovat do sedu, perfektně pruží - no jsem úplně uchvácena. Akorát měli jen smetanovou barvu a to bych nechtěla a stojí jen 8.500,- což je taky výborná cena. Korba jde dat po i proti směru - takže ideál a dokonce má i aretační přední kolečka. No - jsem úplně okouzlena, ale zkouším se najít nějaké recenze a zatím jsem četala jen jednu, že holčina měla problém s předníma kolečkama, že jí nějak vibrovaly nebo co.
8. kvě 2010 ve 13:30  • Odpověz
No, tak koukám, že jsme se s Radulkou asi v Sambaby minuly - taky jsem z toho obchodu byla okouzelena, akorát paní prodavačka mě vytočila, protože když viděla, že zatím kupovat nechceme, jenom se rozhlížíme, tak byla taková nepříjemná a když jsem se zeptala jestli ten kočárek Jedo Fyn má otočnou korbu, tak mi řekla, že to mají snad všechny kočárky - no to mi teda ani nepřijde, že by to tak měly všechny.
8. kvě 2010 ve 13:33  • Odpověz
kaczi: užij si grilovačku, my si užili nádherného počasí v Zoo a teď jsme přijeli domů a snědli oběd a jsem šíleně přežraná, ale jeden buřtík, by bodl.

brusi: teda Karamelka je úžasná, to musíš být hrdá maminka. :dizzy_face:
8. kvě 2010 ve 13:34  • Odpověz
Tak to je super,že jste si to Verčo tak hezky užili,já právě uvažuji ,že sjedu dneska do kaufu mamince pro orchidejku ,co mám u holek v květince domluvenou k zítřejšímu svátku,ať se zítra nemusím honit,ale schyluje se tam k nějaké bouřce ,tak nevím zda to mám prubnout,no uvidím,ale bylo by to lepší,protože bych se zítra nemusela honit ráno,protože dopledne jdeme mamince pořát,Peťa chce jít totiž taky a má odpolední. :slight_smile:
8. kvě 2010 ve 14:08  • Odpověz
kasi: tak tady v Porubě zrovna začala bouřka. Tak aby tě nestihl nějaký liják.
8. kvě 2010 ve 14:09  • Odpověz
Asi to risknu a zajdu si hnedka i do shopingparku na ten úžasný džusík do toho ovocného baru.Ježiš už buří,asi chvilku počkám jestli nepřestane.
8. kvě 2010 ve 14:09  • Odpověz
No ,ale tu chuť na ten džusík mám už týden,tož tam asi dneska ještě zajedu,ale opravdu chvilinku počkám.
8. kvě 2010 ve 14:11  • Odpověz
kasi: a s jakým ovocem máš ráda ten džusík. Já bych ho klidně vypila i jen místo oběda, protože mě vždy dosti zasytí.
8. kvě 2010 ve 14:17  • Odpověz
Radul: to jsem zvědavá s čím přijdeš ohledně toho kočárku. Zkoušela jsem taky X-lander a přišel mi hodně těžký a nepružící. Jo a teď jsem četla na těch jejich stránkách, že ten Jedo váží 14,5kg a mně tak na omak nepřišel, že je tak moc těžký. Právě, že mi přišel nějaký odlehčený.
8. kvě 2010 ve 14:31  • Odpověz
No já si vždycky dávám pro dobrou náladu. :slight_smile: :slight_smile: Ten je výborný,Mňam. :slight_smile: :slight_smile: Určo tam dneska skočím,protože zítra bych musela jen brzo ráno a to by byl džusík ještě zavřený. :slight_smile: :slight_smile:
8. kvě 2010 ve 14:58  • Odpověz
Jinak ten kočárek je určitě odlehčený,ten můj má taky podle parametrů 14,5 kg a byl úplně lehoučký. :slight_smile:
8. kvě 2010 ve 14:59  • Odpověz
Teď koukám na Lucie postrach ulice,tak dokoukám a pojedu ať jsem do 19 hod doma,to bude volat ségra,to je taky Lucie postrach ulice. :grinning:
8. kvě 2010 v 15:00  • Odpověz
kasi: na ten tvůj jsem taky koukala, je super, taky super houpání - lehoučký, ale nemá ta přední otočná kolečka.
8. kvě 2010 v 15:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.