• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Holky Kelišky z Moravy

(Zamčená)
26. července 2010 
Jé Brusinko,už jsem viděla malou ,už se mi to spustila,ta je skvělá.To je ,ale šikulka.
8. kvě 2010 v 15:06  • Odpověz
To nemá,já jsem otočná kolečka nechtěla.Chci chodit do lesa,a tam se bude lépe jezdit bez otočných koleček.
8. kvě 2010 v 15:08  • Odpověz
kasi: právě ten můj vybraný má sice otočná kolečka, ale dají se zafixovat do rovné polohy.
8. kvě 2010 v 15:09  • Odpověz
To jo,ale ty aretační kolečka jsou vždycky menší,a já jsem chtěla velké klasické,ať se s nima jezdí dobře i ve špatném terénu.
Hlavně v zimě,kdy někde nebývají vůbec udržované chodníky.
8. kvě 2010 v 15:12  • Odpověz
kasi: to máš pravdu, v zimě to bude s menšíma určitě horší. Ale snad letošní zima nebude jako ta co byla letos, to byl už mazec.
8. kvě 2010 v 15:19  • Odpověz
No právě,a třeba Výškovice nebyli vůbec udržované,tam prostě choníky neexistovali.No nic pojedu do toho shopingu. :slight_smile:
8. kvě 2010 v 15:28  • Odpověz
kasi: už se udělalo pěkně, tak snad už pršet nebude, tak si nechcej chutnat džusíku a pořiď pěknou kytičku.
8. kvě 2010 v 15:30  • Odpověz
díky. :slight_smile:
8. kvě 2010 v 15:33  • Odpověz
Musíme domluvit zase nějakou tu kávičku a třeba i ve větším počtu,ta Ikea je ideální.
8. kvě 2010 v 15:35  • Odpověz
A co naše Bobinka nerodí už náhodou. :slight_smile:
8. kvě 2010 v 15:36  • Odpověz
kasi: no, to je pravda, po kontrole už se neozvala, že? No, kéž by to už měla holka taky za sebou.
8. kvě 2010 v 15:46  • Odpověz
autor
Ahojky :slight_smile: pridala jsem par fotecek :dizzy_face:
a vsem vam preji poho vikendek !
My zatim mame otoceny rezim-prdolky cely den spinkaji a na kojeni je musim budit a v noci rejdi :grinning: -to maji jakoze den :grinning: :grinning: :grinning: Ale mame zlateho tatinka,posila me se vyspat po koupani,takze spim cca 2-3hod do pulnoci,coz je super!!!
Ve stredu mame prvni poradnu,tak jsem zvedava,co rekne pani dr-hlavne se bojim o Teu,je malinka a nechce moc pit,z prsu po ni jeste odstrikam klidne i 80ml...coz z prsu po Mii uz ani kapku :grinning: :grinning: ta si vyžahne vsechno :grinning:

Holky,je to zahul,ale nemuzu se jich nabazit,jak jsou to krasni tovreckove :dizzy_face: :dizzy_face: !
Na cely pobyt v porodnici nebudu vzpominat v dobrem...cele je to pro mne jako mala nocni mura :stuck_out_tongue_closed_eyes: Porod OK,sice jsem tesne pres tim zkolabovala-po zavedeni cevky..upozornovala jsem je 100x,ze mam vrozene uzsi moc.trubici,ze musi pouzit tensi cevku..a prd ...takze jsem z bolesti omldela...samotny porod OK,sice nic prijemneho,ty tlaky a tahani z bricha...zvlastni pocit :confused: Ale pak uz kraaaaasa!Ukazali mi je hned,Mia skytala,lokla si vody....Tea pry nechtela vubec ven a obema ruckama svirala pupecni snuru :grinning: tak z toho meli doktori srandu :grinning:
Pak jeden den na JIP a 48 hod hladovka,pac jsem nemela vetry...a jist se dava,az kdyz vetry odchazeji....takze ja slaba jak mucha..no des!A hned po prevozu z JIP mi soupli obe deti...ja zavrate jako prase,musela jsem se drzet steny,abych dosla na WC,do toho zanet mocaku...po tom cevkovani-klasika....navic sileny prujem,no byla jsem v te porodnici uplna troska....
Doma uz je vse OK,na vaze mam z tech +22kg uz jen +5kg :wink: ,ale uz mam aspon chut k jidlu,uz se citim zase jako clovek :wink:

Holky zlate ,cist moc nestiham...ale slibuji,ze se polepsim :wink: :slight_smile:
Opatrujte se vsechny!!!Myslim na Bobinku,na Lucika :dizzy_face: a taky tfujky tfujky Michince a hlavne Verco!!!tebe tfujkam jako diva,at je to OK se zmrzlinkama :dizzy_face: !!!
8. kvě 2010 v 19:21  • Odpověz
Cienko: jdu to přečíst a je super, že si se ukázala a hlavně jdu kouknout na fotky, jsem už hodně zvědavá.
8. kvě 2010 v 19:25  • Odpověz
Cien: holky jsou nádherné a jaké mají krásné vlásky. Ještě jednou obrovská gratulace. A tatínkovi koukám šlo koupání od ruky - já už se toho bojím, ale si to zvládnu. Už koukám na youtube jak se přebaluje a co obnáší ty kalhotkové látkové pleny.
8. kvě 2010 v 19:29  • Odpověz
autor
Asmenko neboj,ja to zvladla -ted uz je chytam v poho i bez zavinky,ruzne hmaty :wink: na tygrika,klubicko....a fakt to jde v poho a to jsem vylozene jelito :wink: Ono to nejak je tak zarizene,ze toho sveho mimca se nebojis a hned to jde samo :dizzy_face: !
Na latkovani se tesim,urco to chci zkusit!!Ale zatim mam ty pipinky tak strasne malicke,ze maji latkovky az pod pazi :grinning: :grinning: a ty svrchni kalhotky jsou jim OBROVSKE!!!Takze zatim to nehrozi :grinning: :grinning:
8. kvě 2010 v 19:35  • Odpověz
tak to mi je jasné, že bych taky ze začátku používala normální jednorázovky, protože budu ráda, že jsem ráda a dokud to nebudu umět, tak si do látkovek netroufnu. Ale doufám, že to zvládnu. A už jste byli kočárkovat? Nebo po jak dlouhé době se může s kočárkem?
8. kvě 2010 v 19:36  • Odpověz
Jo a ten pokojíček je krásný. Kde jste vzali ty kytičky co máš na stěně, ty jsou moc pěkné.
8. kvě 2010 v 19:37  • Odpověz
autor
As,vubec nevim...ale vim,ze Petr ten tyden,co ja byla v porodce asi ani nechodil spat...protoze jsem odjizdela a bylo tam jen skladiste...a on vymaloval a vse zaridil,i venku..terasu...no silenec!A to za mnou denne jezdil do OV!
8. kvě 2010 v 19:44  • Odpověz
cien: teda ten je opravdu moc šikovný. A měl možnost se už dospat? Pláčou holky hodně nebo po této stránce jsou hodné?
8. kvě 2010 v 19:46  • Odpověz
autor
Asme,ony jsou pres den uplne v klidu,nakojim a spi....ALe celou noc me potrebuji-kojeni,odrihnuti,pak se zacnou kroutit a placou,ze je boli brisko-prdy...potom jeste skytaji a to se taky vztekaji a mezitim uz bezi cas a zase maji hlad...takze noci jedu non-stop....
Snad se mi to podari obratit :wink:
8. kvě 2010 v 19:51  • Odpověz
no, a nebo budeš jak ta noční zvířátka, že budeš v noci fit a přes den spát. :grinning: Né, určitě si ten režim zaběhnete a dostane se to do normálu. A Teušku dokrmuješ uměle? Nebo odstříkaným mlíčkem?
8. kvě 2010 v 19:52  • Odpověz
posílám foteny luciika a Matěje :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
8. kvě 2010 ve 20:13  • Odpověz
lucenek: děkujeme za fotečky, malý je rozkošný a taky krásně vlasatý - ultrazvuk nelhal :grinning: Pozdravuj luciika. Nevíš kdy ji pustí domů?
8. kvě 2010 ve 20:14  • Odpověz
as nevim luciik doufá v pondělí....ale uvidí
8. kvě 2010 ve 20:15  • Odpověz
Tak, že jí moc pozdravujeme a blahopřejeme.
8. kvě 2010 ve 20:15  • Odpověz
Jé Cien holčičky jsou nádherné,mooooooooooooooooooc .A tatínek je opravdu šikulka. :slight_smile: Neboj Teuška to dožene.
No jinak budeš žít noční život,taky jsem zvědavá jak bude vojtíšek vstávat.No hlavně teď jsem nervozní kamarádka co chodí na jednu diskusi na snažilky a co si skoro celé těhu brouček odležela ,právě začala rodit ve 34 týdnu ,tak snad budou v pořádku.
Nic jdu se natáhnout,jsem dneska grogy.
8. kvě 2010 ve 20:21  • Odpověz
Jé tak moc děkujeme za fotečky,Matýsek je taky nádherný.
8. kvě 2010 ve 20:22  • Odpověz
Kde je dnes Radulka, zajímal by mě její názor na ten kočárek. Jestli si ho byla osahat?
8. kvě 2010 ve 20:27  • Odpověz
Ahojky holky :slight_smile:)))))))))))))
8. kvě 2010 ve 20:35  • Odpověz
Asmee: tak dneska jsi mě fakt pobavila, protože já vyšla ze Sambaby, že máme vybráno a to kočárek Jedo Fyn 4D a ještě jsem si říkala, že ti o něm musím říct, že si myslím, že se ti bude líbit :wink: :wink: :wink: :wink: ..... je vysoký, takže pro nás dlouhány uplně perfektní, dobře se s ním jezdí, velká korbička (která je až do 10 měsíců- tudíž i polohovatelná), suprové odpružení....... a sportáček má klasické rozměry, jde po i proti směru, a není drahý - trojkombinace myslím, že nějak 11 tisíc, mají x milion barev .......... taky jsme koukali na X-lander, korbička fakt vypadá a vlastně je i menší, s tím berankovým fusákem co mám, bych musela dát mimčo už v 5 měsících do sportáku, na to mě upozornovala i prodavačka (která se nám skvěle věnovala)..... navíc zrovna když jsme okukovali ten Jedo, přišel si tam jeden pár pro něj, takže jsme viděli celkovou předvádečku, podvozek Jeda se lehoučce skládá....
Pak jsem se ještě koukala na Jumper X, ale ten prý je nemožně těžký, takže jsme ho hned zavrhli a pak jsme ještě kukali na ten Dorjan Prestige - pro nás byl malý..............
8. kvě 2010 ve 20:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.