• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Holky Kelišky z Moravy

(Zamčená)
26. července 2010 
V ceně toho Jeda je i taška... a je tam prostorný nákupní košík.......... akorát vzhledově mě třeba ten sportáček uplně neuspokojuje, ale co, všechno mít za 11 tisíc nemůžu :slight_smile:))))))))) Alešovi se líbila barva v kombinaci černo-červená a mě šedá barva... tak to se budem muset ještě domluvit :slight_smile:))))
8. kvě 2010 ve 20:41  • Odpověz
Cienko a Luciku, krásné mimiška máte :slight_smile:))))))))))))
8. kvě 2010 ve 20:41  • Odpověz
A na ty recenze se musím taky podívat, takže když něco Asmee zajímavého najdeš, pošli info :slight_smile:))
8. kvě 2010 ve 20:42  • Odpověz
Tak Leňulka už porodila,malý Matýsek má 48cm,2710g,tak tu bulím jako želva. :slight_smile:
8. kvě 2010 ve 20:43  • Odpověz
Taky jsem naddšená z obchudku Sambaby, :slight_smile: ,to jsem ráda,že se ti tam Radul taky líbilo,nic jdu se natáhnout,mám křeče v nohou.
8. kvě 2010 ve 20:45  • Odpověz
Asmee: já si ted nepamatuji, ty kolečka u toho Jeda jdou za aretovat?
8. kvě 2010 ve 20:54  • Odpověz
čauky,
miminečka nadherné :dizzy_face: :dizzy_face:
už se těším až se mimuško narodí,až si ho pomuchluju :dizzy_face: ,já už mám doma spíše přerostlé chytrolíny.Dneska Davča ukecal tchýni ,tak si ho vzala k sobě do zítřka,tak doufam že se kvalitně vyspíme :grinning: Dnes ráno v 5.30 přišli oba k nám do ložnice s tím že se nudí :rolling_eyes: a už se jim nechce spát :frowning2:

Já jsem to u obou v těhu. vypozorovala tak ,že když jsem čekala třeba Davču,v noci jsem nemohla spát a pak když se D. narodil ,tak uplně to stejné ,v noci nespal a přezden zařezával :grinning: A u Lukiny,sem měla vždy nespavé období kolem 2.00hod.,a tak se mi to vrátilo u něho po narození,jsme se dívali v noci s nim z okna ve Vitkovické nem.jak jezdily po té hlavní cestě auta :grinning:
8. kvě 2010 ve 21:31  • Odpověz
Kasi ,ta lenka co píšeš,to ma dobré,na 34tt dobrá váha i mira. :dizzy_face: :dizzy_face: ,takže další štastná mamina :dizzy_face:

Holky ,užíváte taky někdo železo?,na jedné straně mi to pomáhá a na druhé se mi ted přidalo ukrutné palení žáhy,a nevím co s tím aby se mi to zmírnilo :rolling_eyes:
8. kvě 2010 ve 21:42  • Odpověz
Kaso a kolik si ted přibrala ,ja dosud 9kg
8. kvě 2010 ve 21:44  • Odpověz
radul: jo u toho Jeda jdou ta přední kolečka zaaretovat, zkoušela jsem to a šlo to lehce. A celkově ten kočárek působí i když je větší, že je takový lehoučký. Já jsem ho teda neviděla celý poskládaný, pouze ho měli s hlubokou korbičkou. Nám se teda prodavačka vůbec nechtěla věnovat, protože asi nemám ještě takové bříško, které by odpovídala nákupu kočárku. A co se týká té barvy, tak mně se líbí zatím Classic 175 (ale záleží taky na pohlaví jakou nakonec vybereme barvu).
Opravdu já jsem z tohoto kočárku nadšená a je za super cenu.
8. kvě 2010 ve 21:47  • Odpověz
kasi: koukala jsem právě do té vaší diskuze, že tam nějaká holčina začala rodit tak brzy, ale na to, že to bylo ve 34tt má krásně velké miminko.
8. kvě 2010 ve 21:48  • Odpověz
Radul: a ještě u toho sporťáku zůstává ta stejná boudička jak je u hluboké korby? Ale myslím, že to nevadí, hlavní je, aby byl pro miminko dostatečně velký a pohodlný a my s ním mohly dobře manipulovat a pokud je i dobře skladný do auta, tak tím líp. My budeme dost často jezdit asi do Jeseníku, tak potřebujeme dobře skládací. Jo a autosedačku si na něho taky viděla? A ti lidi tam co si ho kupovali, tak brali ten smetanový co tam měli?
8. kvě 2010 ve 21:50  • Odpověz
Asme, a už jste to že čekáte mimatko řekli manželovým rodičum?,a co oni na to
8. kvě 2010 ve 21:52  • Odpověz
miky: tak tcháni jsou jediní, komu jsme to neřekli, ale zítra se chystáme jak půjde dát manžel mamce kytku ke Dni matek, že jim ukážu ultrazvuk, tak jsem zvědavá na reakce. Oni totiž dokáží svou reakcí pěkně překvapit. Mnohdy myslíme, že budou šťastní a ono je to naopak nebo si myslíme, že budou naštvaní a pak zase překvapí zase opačnou reakcí. Je to s nima takové složité.
8. kvě 2010 ve 21:54  • Odpověz
Jo,to chapu,,náš tchan když jsme mu poprvé řekli že bude mít 3tí vnouče ,tak prvotní reakce byla že nejlíp se bude mit i klid když se přestěhuje do domova duchodcu :grinning:
8. kvě 2010 ve 22:00  • Odpověz
hm, tak taky zajímavá reakce. No já očekávám reakci typu: "no,tak vidíš že se zadařilo" - přitom ví jak dlouho se snažíme. Ale tak oni ví všechno nejlíp a mít dítě přeci není nic těžkého a konečně si aspoň budou moci uvolnit skříň, ve které mají oblečky po miminách od švagrové.
A nebo třeba překvapí a budou nadšení. Ale stejně jejich reakce beru s rezervou a moc té jejich přetvářce nevěřím. Dám zítra vědět, asi tam půjdeme po obědě.
8. kvě 2010 ve 22:03  • Odpověz
Tak at ti to dobře dopadne.

Musím jit něco vymyslet na to pálení žahy,až je mi :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. kvě 2010 ve 22:06  • Odpověz
Asme: viděla jsem sporták i autosedačku na konstrukci :slight_smile: a ten pár si brál černý kočárek, který už byl zamluvený, chvíli po nás tam přišel další pár, a vybrali si ten smetanový :slight_smile: jj boudička je ta z hlubokého kočárku, na který se pak zipem přidělává ještě takový pás, aby na dítě netáhlo..
8. kvě 2010 ve 22:13  • Odpověz
radul: to je dobře, že si o 10tt popředu :grinning: ty ho aspoň otestuješ :grinning:
Né, ale opravdu se mi ze všech kočárků líbí nejvíc a splňuje vše co jsem chtěla.
8. kvě 2010 ve 22:17  • Odpověz
Radul: a jaký byl ten černý? Líbí se mi docela ten s tou kombinací s červenou.
8. kvě 2010 ve 22:18  • Odpověz
já jsem se chtěla ještě jet podívat do hrabůvky na ten V-max ale už to asi balím a objednám si tenhle :D
8. kvě 2010 ve 22:18  • Odpověz
Radul: a nekoukala si se i na jiné zboží v tom obchodě? Třeba jak tam vyjdou cenově postýlky nebo vaničky a jiné? Jé, já už se taky těším, až tady to všechno budu nakupovat.
8. kvě 2010 ve 22:19  • Odpověz
ten byl suprový....... akorát jsou dva černé, oni si brali celý černá č. 162 - to už je na mě moc černé, nám se líbil č. 122 a sportáček je černo-červený :slight_smile:
8. kvě 2010 ve 22:19  • Odpověz
Ten V-max tam neměli?
8. kvě 2010 ve 22:20  • Odpověz
ani moc nekoukala, pač postýlku už mám, vaničku a lehátko taky :slight_smile: ale vše mají mysím na netu :slight_smile:
nee ten tam nemaj.....
a pokud nechces tu autosedačk Jedo, jde tam dokoupit autosedačk MAXI cosi, ale musíš myslím dokoupit nějaké adaptery
8. kvě 2010 ve 22:21  • Odpověz
TAk ty nemáš vybraný Classic, ale variantu Freeline - ta se mi moc nelíbí, ta boudička je víc hranatá. A taky se mi dle fota líbí to č. 162, je to kombinace i s červenou, ne? To i tak byl hodně černy?
8. kvě 2010 ve 22:22  • Odpověz
A cenově je teda lepší si to objednat vše po netu a akorát si to tam přijet vyzvednout?
8. kvě 2010 ve 22:22  • Odpověz
ta 122 je classic i freeline :slight_smile:)) tak to netuším, jestli je to výhodnějsí o netu nebo je stejná cena i na prodejně
8. kvě 2010 ve 22:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.