• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Holky Kelišky z Moravy

(Zamčená)
26. července 2010 
Jo, tak tuto postýlku jsem myslela a právě, že ta poloha nízká je úplně u země a to nechci, aby na mimi od země netáhlo
8. kvě 2010 ve 22:49  • Odpověz
šikovný manžel ti to upraví :slight_smile:
8. kvě 2010 ve 22:50  • Odpověz
aha, šikovný, to je dobré, tak to spíš dám na starost mému taťkovi, on je kutil. :grinning: Ale za tu cenu je super právě.
8. kvě 2010 ve 22:50  • Odpověz
přesně tak :wink: tak už tedy končím :slight_smile:))) pááá a hezky se vyspi :wink:
8. kvě 2010 ve 22:51  • Odpověz
8. kvě 2010 ve 22:51  • Odpověz
Verun jo ta Leňulko o první mimi přišla,teď skoro pol.těhu proležela v nemocnici ,dneska jak začala rodit ,tak ji ještě museli převážet vrtulníkem do Brna,protože teď ležela v porodnici ,kde neměli vybavení na tak malé miminka,tak jsme šťastní ,že se bobek dočkala,hlavně ,aby byl malý zdravý. :slight_smile:
Miky zatím jsem přibrala 5,5kg,mám to všechno jen v bříšku.
No nic jdu se natáhnout jsem dns totálně hotová a křeče v nohou zatím moc neustupují.
8. kvě 2010 ve 23:02  • Odpověz
Radulko ,jen ta postýlka z Ikei je dost malinká.
8. kvě 2010 ve 23:03  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile:)))

Kasi, ta postýlka je klasika 120x60 cm :slight_smile:
9. kvě 2010 v 08:29  • Odpověz
ta postýlka mi nepřišla nějak moc malá, ale spíš, že ten rošt je buď dost vysoko, to je tak na úplně malé miminko co sebou ještě moc nehází a pak moc nízká až u země. Budu to muset okouknout, protože cena je jinak super.
9. kvě 2010 v 09:15  • Odpověz
michi: tak ty už začínáš konečně stimulku, toto rychle uteklo. A tentokrát už bude poslední a přidáš se k nám těhulkám. Moc držím pěstičky.
9. kvě 2010 v 09:19  • Odpověz
Asmee: mohla by jsi mi poslat tu polskou web stránku na ty kočárky :slight_smile: jak tam u většiny kočárku mají i video?
9. kvě 2010 v 09:39  • Odpověz
Holky, copak dneska kuchtíte, já dělám jen rychlovku (protože včera jsme byli u tchánovců na vydatném obídku) - fazolky na smetaně, vajíčka a bramburek :slight_smile:)) ale na odpo mám udělaný pudink s ovocem a piškotkami :grinning:
9. kvě 2010 v 11:32  • Odpověz
Asmee už vím tu stránku, ale ten Jedo tam nemají.....
9. kvě 2010 v 11:34  • Odpověz
ahojík holky můžu mezi vás?
9. kvě 2010 v 11:44  • Odpověz
dostala jsem avizo od verči777 at sem nakouknu hledala jsem někoho kdo navštěvuje či navštěvoval Fertimed já tam začla chodit od března no a teprve mě to vše čeká....zatím máme za sebou odběry, spermiogramy já jsem čerstvě po hydrolaparce kterou mi dělali ve Fertimedu a ted čekám jak to bude dál....měla bych dojít 17 den cyklu a pak by to mělo vypuknout....a hurá na IVF jenže to čekání mě zabijí však to znáte i manžel už ze mě šílí...já nevím ti chlapi to berou jinak ten můj prostě nepřipouští že by to nevyšlo atd.jsem zoufalec....ted po týdnu marodějí jdu zase do práce kde musím být 100% a to je taky dost náročný...tak snad mě vemete mezi sebe a nějak to tady semnou vydržíte...
9. kvě 2010 v 11:56  • Odpověz
autor
Krasnou nedelicku vsem :wink: ,u nas je teda picasi...ale stejne sedim doma a 24hod se mi toci jen kolem vlastnich prsu :grinning: :grinning: :grinning: Ale Petr dnes uz posklada kocarek,tak treba uz tento tyden vyrazime!

Hexe,preji ti hodne stesticka pri IVF!
9. kvě 2010 ve 12:21  • Odpověz
Ahojky Cienko :wink: :wink: :wink: :wink:
9. kvě 2010 ve 12:46  • Odpověz
Už tak brzy vytáhneš holčiny ven? :slight_smile:

Hexe, vítám tě mezi námi :slight_smile:
9. kvě 2010 ve 12:46  • Odpověz
autor
Ahoj Radulkko,
ptala jsem se dr,.,pry pokud bude pekne a nebude vitr a vlhko,tak muzeme zacit cca po 1/2hodince venku...zadna divocina :wink:
Spise ja se uz strasne tesim ven,pripadam si jako v kleci :grinning: :grinning:
Jak se citis tehulinko??
9. kvě 2010 ve 12:48  • Odpověz
ahojík holky díky za přivitání a tobě cienko gratuluji k tak krásným miminkům a jen tiše závidím!!
9. kvě 2010 ve 12:55  • Odpověz
Cienko, u mě pořád vše při starém, takže vo pořádku tak jak má být :wink: jak to tak vypadá, tak jsme s Asmeenkou už vyřešily problém s kočárkem :wink:
Jinak jsem od mé nové kolegyně dostala spoustu hadříku na prdolku, postýlku, peřinku atd a taky berankový fusák, tak už mám o nějaké ty "starosti" méně :wink:
9. kvě 2010 ve 13:26  • Odpověz
autor
Hexe dekuji :wink: a moc ti preji,aby to vyslo nejlepe hned napoprve... :dizzy_face: a kdyby ne,tak to nevzdavat a zas bojovat o miminecko!

Radulko,to je supr,ze mas takovou kolegyni :wink: ty vecicky jsou strasne drahe a tak je to pomoc :sunglasses:
A jaky jste vybrali s As.kocik-stejny.jo?
9. kvě 2010 ve 14:49  • Odpověz
V sobotu jsme byly shodou okolností v Sambaby.... a jak jsem odcházela z obchodu tak říkám, jak budu na netu, musím napsat Asmeence, že mám pro ní tip na kočářek a než jsem se dostala na Kona, tak psala dříve asmenka, že tam taky dneska byla a že se jí moc líbil jeden kočárek, ten stejný, o kterém jsem ji chtěla napsat :slight_smile:))

Koukni na http://www.sambaby.com/1985-kombinace/27782-kocarek-jedo-fyn-4ds-2010/?run=0&fev=105

Je vysoký, velká korbička, perfektně odpružený, velký nákupní košík, lehce složitelný, korbička i sporták proi proti směru :slight_smile:
9. kvě 2010 ve 14:55  • Odpověz
Ale abych jen neměla samá pozitiva, tak uplně vzhledově sportáček není takový jaký jsem chtěla, ale dám přednost technickým parametrům před vzhledem :slight_smile:

Navíc mám ten berankový fusák, takže ostatní menší hluboké kočárky bych využila tak jen 4-5 měsíců a pak tradáá do sportáku, což se mi moc nechce :slight_smile: tenhle je koncipovaný na dítě do 10 měsíců, tak snad pojezdíme dost dlouho :wink:
9. kvě 2010 ve 14:57  • Odpověz
díky moc za povzbuzení!!no ted si říkám, že jsem na to sklamání připravená ale ono tomu tak kdyby se nezadařilo nebude.A jaké jsou vaše zkušenosti s Fertimedem?jsou tady stránky kde jej celkem hatí a chválí Retrofit....
9. kvě 2010 v 15:11  • Odpověz
Ahoj Hex, já chodím do Fertasu už skoro dva roky a jsem tam spokojená. Ale spousta holek tady z koníka, co jsme spolu začínaly, odtamtud odešla a ted chvali Reprofit, ten ma totiž v Olomouci pobočku kousek od Fertimedu. Ja zatim nemám duvod menit, navic už to tam znam, zrovna dneska jsem začala stimulovat. :wink: Takže vím, co tam muzu cekat a známe prostředí mě uklidnuje. Navic predchozí pokusy jsem si musela jeste odbyt v Olomouci, protože nemeli pobocku v Polance, což mám 10 minut autem od domu, takže by to ted mohla byt vetsi pohoda.

Holky, skoro jsem to píchání za ten rok zapomněla.. :grinning: Ale v pohodě, ani jsem se moc neorosila.. :sunglasses: už se těším zase na večerní píchanec. Manža mě ted porad kontroluje, jeslti piju dostatečné množství tekutin... :sweat_smile:
9. kvě 2010 v 15:36  • Odpověz
Ahoj holky, tak dnes jsme tchánů oznámili, že čekáme miminko. Reakce, která následovala jsem nečekala - tchýně začala brečet, že to je nádhera, tchán mě hned dával pusu (a to dřív když mi přál třeba k narozeninám, tak mi maximálně potřepal rukou a nějaká pusa neexistovala). Tchýně to hned volala švagrové, která jí to asi nechtěla věřit, protože jí musela tchýně do telefonu přesvědčovat.
Byla jsem ráda, že to tak vzali. Hned nám nabalili tašku plnou zeleniny, že prý potřebuju vitamínky :grinning: a prý se nemám namáhat. :grinning: No, myslím, že jsem to zatím těch 15 tt zvládla bez jejich rad, ale teď to budu muset překousnout s radama.
9. kvě 2010 v 16:27  • Odpověz
Hex: taky ti přeji, aby byl Fertimed pro tebe úspěšný a dočkali jste se co nejdřív toho vytouženého miminka. Já jsem bohužel ten případ, co chodili do Fertimedu 2 roky a pak už jsme to nedali a přešli do Reprofitu (právě už jsem ti na stránkách Reprofitu psala)
9. kvě 2010 v 16:33  • Odpověz
Radul: taky se mi ten sporťáček Jedo nelíbí, ale opravdu je to kočárek velký a lehký a tak ten sporťák nějak přežiju, nebo si pak koupím sporťák jiný a nebo se potom pořídí rovnou golfky. :grinning:
9. kvě 2010 v 16:37  • Odpověz
Asmee, ty golfky si stejně pak časem pořídíme tak jak tak :slight_smile:)) ale my už v tom máme jasno :grinning:
9. kvě 2010 v 16:53  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.