• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Holky Kelišky z Moravy

(Zamčená)
26. července 2010 
radul: to si piš. Jsem z toho zatím hodně nadšená, ale já teprve teď začala po obchodech s miminkovskýma věcma chodit, tak uvidíme jestli mě někde neohromí ještě něco jiného. Ale zatím jsem opravdu hodně přesvědčená.
9. kvě 2010 v 16:56  • Odpověz
Nám hodně kočárku nevyhovuje už jen tím, že jsou nízké, nebo rukojet je blízko kočárku a tím jak jdem tak pak kopem do brzdy, co je dole :slight_smile:
9. kvě 2010 v 16:57  • Odpověz
CIEN: a holčičky máš zatím v jedné postýlce? Taky se mi líbí ten mantinel co máš v postýlce z Ikey. A nemá to být těma zvířátkama směrem do postýlky? Já nejprve myslela, že je ten mantinel potisknutý z obou stran, ale teď jsem koukala, že to je jen z jedné strany. To je škoda, ale i tak se mi líbí a uvažuju, že si ho taky pořídím, protože udělá stejnou službu jako jiný co bych koupila za spoutu peněz. No uvidíme, pokud nedostanu nějaký tak si ho asi koupím.
9. kvě 2010 v 17:00  • Odpověz
Radul: jo to máš pravdu, taky jsem na to koukala, jestli nebudeme do spodku kopat, ale to madlo se dá dobře napolohovat. Akorát mám strach, aby ta přední kolečka byla dobrá, protože jsem četla recenzi, ale jen jednu, nic jiného nikde nebylo, že holčině se kolečka přední rozvibrovávala a i po reklamaci a výměně jí to začalo dělat. Škoda, že není víc recenzí.
9. kvě 2010 v 17:01  • Odpověz
Asmee: já zatím nečetla na žádný kočárek jen pozitivní recenzi , takže tohle házím za hlavu :grinning:
9. kvě 2010 v 17:07  • Odpověz
radul: já teda taky, ty ho vyzkoušíš a já si ho potom koupím :grinning: Kdy si ho budete objednávat?
9. kvě 2010 v 17:10  • Odpověz
Ahoj Asmeen :slight_smile: 6 týdnů trvá dodání, takže tak, at ho máme doma na začátku srpna. Ale co se týká značky, typu a barvy sem Raduš v tom udělal jasno a po žádném jiném už nekoukáme :sunglasses: Aleš
9. kvě 2010 v 17:16  • Odpověz
holky mě třeba můj doktor od těchto center zrazoval..taky jsem třeba už před rokem mohla vzít osud do svých rukou a třeba už dneska i když díky IVF mít nějaké to mimčo...A na to co ti cienko budou říkat lidi se vykašli víš vy máte to svoje štěstí(a to hned 2x)a hloupí lidi zůstanou hloupí stejně je za tím vždy i trochu závisti ta totiž našemu národu kraluje!!!No holky zůstanu ve fertimedu a uvidím!!!
9. kvě 2010 v 17:54  • Odpověz
Ahojky, holky chci se jenom zeptat, nevíte prosím vás kde je ta vietnamská burza v ostravě???
9. kvě 2010 v 18:02  • Odpověz
radul: takže ty si vybrala model a Aleš barvičku? Jakou?
9. kvě 2010 v 18:10  • Odpověz
Ahoj holky,jdu vás jen pozdravit a pochválit ty krásné mimíska Martince,to je nádhera,hned jsem je ukázala manželovi,jen se rozplýval.
Princ Ostravská burza je tady v Radvanicích naproti Bastra a nejlepší je chodit v neděli,ale je tam teď hodně velkoobchodu a tam ti po kuse nic neprodají. :frowning2: Já tam teď koupila dvoje botky po 100 kč a jsem spokojená. :slight_smile:
9. kvě 2010 v 18:27  • Odpověz
rony:tak se manžel Martinčinýma miminkama inspiroval?
A na té burze tam prodávají i ťamani? A mají tam jako jiné ceny než když jdu do jejich kamenného obchůdku?
9. kvě 2010 v 18:37  • Odpověz
Ahojky Roni, děkuji. Já potřebuji něco na sebe jak z hadříků tak i z bot. Než dávat x peněz v obchodě za jedny botky, tak to si raději koupím víc botek. :grinning:
9. kvě 2010 v 18:38  • Odpověz
Tak my jsme se ted vrátili z hodinové prochajdy :slight_smile:)))

Asmee, barvičku 122 :slight_smile:
9. kvě 2010 v 18:53  • Odpověz
Zdravím všechny.Dneska letí hlavní pozdrav všem maminkám co už mají u sebe své zlatíčka,tak vám přeji všechno nejlepší k tomu dnešnímu svátečku.Hezky si to dneska oslavte.No já jsem dopoledne byla u mamči,popřát ji k svátku maminek,a odpoledne jsem ležela a odpočívala,protože mi nebylo dobře,jak jsem šla totiž od mamči ,tak naši šli k babičkám a já jsem se chtěla projít domů pěšky,a jak jsme přecházeli přes cestu vedlejší,tak se najednou vynořil magor s fárem,vůbec nehodil blinkr ,že bude odbočovat s hlavní cesty na tu vedlejší a já jsem mu tak tak stihla uskočit,ještě další 3 hod jsem se teď třepala,při představě co se mohlo stát. :angry:
Navíc mi odpoledne spadnul teď doma i tlak tak je mi nějak šoufl celkově.
9. kvě 2010 v 19:04  • Odpověz
radul: ten je moc pěkný, takový veselý a chcete teda freeline nebo classic? To už Aleš taky rozhodl :grinning: Já se těším, až budeme my vybírat barvičku. Chci nějakou takovou neutrální, aby byla jak pro holčičku i pro kluka, ale taky něco veselého. No uvidíme. Mají teda barviček hodně.

kasi: tak to se ti nedivím, že si z toho byla vytřepaná. To musel být šok šílený. Tak odpočívej.
9. kvě 2010 v 19:33  • Odpověz
Asmee: já jsem spíš pro freeline :slight_smile: ale uvidíme, jak se nakonec rozhodnu :slight_smile:))

Kasi: no mazec, dneska fakt aby člověk byl pořád ve střehu, tak si běž lehnout :wink:

Holky, já pro dnešek končím, tak přeji krásný nedělní večer a pracujicím pohodový klídek v práci, pokud to vůbec půjde :wink:

Dobrouuuu :dizzy_face:
9. kvě 2010 v 19:40  • Odpověz
Taky půjdu koukat po zprávách na Pojišťovnu štěstí a asi si uvařím krupici :grinning: Když jsem dnes řekla před tchánem, že ujíždím na krupici, tak mi tchýně hned zakázala granko, které si na to dávám, že to je nezdravé a tchán se jen olizoval, že už si několik let přeje, aby mu někdo udělal krupici, ale tchýně ji prý neumí. Přitom to je asi to nejjednodušší co je a tchýně vařit umí. Tak jsem se divila.
9. kvě 2010 v 19:42  • Odpověz
autor
Romi,dekuji za pochvalu nasich holcicek :dizzy_face: !

As,jj,urco ten mantinel ma byt naopak :grinning: :grinning: at se mimca muzou koukat na barevne ...ale tak to nandal Petr,ja sla do porodky a on mel vse na hromade..jen jsem to vyprala ....Zatim to neresim,az to zas budu prat,dam to spravne :wink:
Tak to je prima,ze to tchanovci nakonec vzali s radosti :wink:
Ja ted byla s Petrem u tychne-v patek,jak jsme jeli vytahovat stehy...a ty kecy!!!Uf,jeste ze ma uz tolik roku a vidime se minimalne!!Kdyby byla akcnejsi,tak mi tu sedi a "radi" furt :stuck_out_tongue_closed_eyes: a to by me asi trefil slak :grinning: :grinning: :grinning:

Pa holky,ficime koupat..dnes nam to nejak uteklo a meli jsme koupat uz pred hodinou...Ale Petr me poslal se trosku prospat,tak mam naspano celou 1HODINKU :grinning: :grinning: a zase mam silu jet noc non-stop :dizzy_face: A treba zlaticka dnes vice pospi v noci...nevim,nekdo ma rezim sam od sebe hned....a my to mame jak na svinu naopak...
Ale ja to tusila,kdyz jsem posledni 2mesice nespala v noci...to se rika,ze deti pak taky v noci nespi :confounded: a fakt ze jo! :frowning2:
9. kvě 2010 ve 20:04  • Odpověz
CIEN: holky se šly podívat za tchýní poprvé? Nebo za tebou byla už v porodnici? Přeji dobrou noc a ať holky aspoň na chvilku usnou a nechjí tě trošku vyspat. :wink:
9. kvě 2010 ve 20:05  • Odpověz
Princ v neděli jsou tam i poláci a mají krásné botky a já to dělám jak ty,raději nakoupím více levných věcí a střídám to.Zjístila jsem,že jen za výměnu podpadků dám víc jak za nové boty,tak raději skoknu na burzu a machruju zase v novém.
Martinko nechci tě strašit,ale mé dítě v těhu bylo čilé v noci a jak se narodil tak to bylo stejné a do tří roků jsem si noc co noc užívala.Tak ti přeju aby si tvé berušky rychle den a noc přehodily,protože jinak si užiješ. :wink:
9. kvě 2010 ve 22:51  • Odpověz
To jo,jak si Romi vzpomenu ,jak si chodila s váky pod očima,tak se úplně děsím,protože Vojtíšek je taky nejčilejší kolem 8 večer,pak od 2-3 až půl4,a pak od 5 hod do 8 do rána,a přes den taky dost řádí,tak nevím nevím,jestli taky nebude divoch. :wink: ,protože mě už na to upozornil i pan doktor na 3D ultrazvuku,že tak živé dítě už tady dlouho neměl. :grinning: :grinning: ,a že jestli vím co to znamená,tak jsem říkala,že nevím,že čekáme první mimi,tak mi říká:No maminko tak jak se chová v bříšku ,tak se pak chová i jak se narodí,tak se máte na co těšit,a začal se hrozně smát,a Peťa s ním,tak říká,no tatínek to vidím bere sportovně ,tak to je dobrý. :grinning: :grinning:
9. kvě 2010 ve 23:36  • Odpověz
autor
As,tchyne uz nechodi vubec ven..tak jsme ji deti ukazali u ni doma...
Romi,tak to potes!Do 3 let!!?? :rolling_eyes:
10. kvě 2010 v 09:20  • Odpověz
krásný den sluníčk a musím pochválit fotečky Lucíka s malím a obě krásné panenky Marti :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Všem přeji příjemně strávený krásný den a děkujeme za pochvaly :wink: a už jsme zase pokročili umíme už jezdit i na odrážedle :grinning: http://www.facebook.com/video/?upload#!/video/video.php?v=120413521321150
10. kvě 2010 v 09:21  • Odpověz
Asmenko jsem ráda že tchýně a tchán zareagovali pěkně držela jsem ti palušky :wink:
10. kvě 2010 v 09:23  • Odpověz
a takhle jsme snídaly :grinning:
10. kvě 2010 v 09:26  • Odpověz
Dobré ráno holky, za 10 minut odcházím na alergologii.
Cien: jsem zvědavá co tam pořídím, protože sestřička, když jsem se objednávala tak chtěla kartu od mého původního alergologa, ale u toho jsem bohužel byla někdy před 12 lety a už mou kartu nemá. :confounded: A mimochodem už od pátku nekapu sanorin - asi to hnusné počasí mi dělá dobře

brusi: jojo, taky jsem čučela, že tchýně byla v pohodě. Jen se teď děsím, aby mě nezačala každé dopoledne navštěvovat. Ale tak snad né, uvidíme. Překvapila svou reakcí, když jsme jim to řekli, tak možná překvapí i nadále. :grinning: Taky mi říkala, že hned musí zajít něco koupit, že si říkala, že jak budu těhotná, tak hned něco koupí. :grinning:
10. kvě 2010 v 09:31  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: pořid dobře na alergologii a neboj nějak se to vyvrbí a když tak usměrníš tchýni :wink:
10. kvě 2010 v 09:32  • Odpověz
Krásný den všem,dneska jdeme na obidek k Peťové mamce,jde ji popřát ještě ke včerejšímu svátku. :slight_smile: :slight_smile:
Verčo tak aspoň budou dárečky. :slight_smile: :slight_smile: A dobře pořiď na alergologii.
10. kvě 2010 v 10:03  • Odpověz
Tak na alergologii jsem dostala nějaký kombinovaný sprej do nosu a očí a mám ho užívát každý den 4x a k tomu mi pan doktor zjistil, že mám asi zvětšenou štítnou žlázu, tak musím zítra na krev. :confounded:
10. kvě 2010 ve 12:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.