• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Holky Kelišky z Moravy

(Zamčená)
26. července 2010 
ahojík holky tak dneska jsem se dozvěděla, že už brzo začneme se stimulací...v pátek frčím pro HA na 10 dní a pak budu jen čekat jak to dostanu pak mě asi čeká "dlouhý protokol"no hrabu se v různých příručkách atd.až se mi z toho motá hlava tak to bude teda dlouho cesta no ale do konce měsíce budu mít celkem klid takže si musím užívat klidu a pohody protože dle mudr.mě pak čeká dlouhá a možná i hodně dlouhá neschopenka...
10. kvě 2010 ve 13:40  • Odpověz
Ahojky holky, jupííí máme to hnusné pracovní pondělí za sebou :slight_smile:))))))))))

Asmee: tak snad ti to brzy zabere :slight_smile:))) a bude ti fajn :slight_smile:)
10. kvě 2010 v 18:04  • Odpověz
Ahoj Radulko,hoď si nožky hore a odpočívej. :slight_smile: :slight_smile: Mě chytil močák ,tak musím zítra zavolat na gyndu jestli mám raději přijít nebo bude stačit,když budu brát uroval manosu a počkat jestli to neodezní samo.
10. kvě 2010 v 18:21  • Odpověz
Právě jsem si natáhla nožky na stůl v obýváku, notas mám na nohách a koukám na Prostřeno :slight_smile:))
Jejda močák, tak at to brzy odezní, pač to je hrozně nepříjemné :angry:
10. kvě 2010 v 18:32  • Odpověz
Taky jsem koukala na Prostřeno a všechno co ta paní dělala bych si dala - mniam.
Teď jdu koukat na Ulici.
Radul: to jsi dobrá, že tak pořád jezdíš do práce.
Já jsem si odpoledne asi na půl hodinky zdřímla a jak jsem se probudila, tak mě od té doby šíleně bolí hlava a prášek si žádný brát nechci.
10. kvě 2010 v 18:51  • Odpověz
To jo,je to taková dost velká bolest,a to jsem se tak těšila ,že zítra půjdu na těhucvičení a plavání ,a tak se mi plány překazily. :frowning2:
10. kvě 2010 v 18:51  • Odpověz
autor
Ahojky vsem :slight_smile:
Dnes jsem cely den nutila Teu pekne pit z prsu..fakt jsem se ji venovala,protoze se mi zda,ze se v tom tandemovem kojeni flaka...tak jsem si ji brala i solo...a pak jsem ji na kuchynske vaze v kosiku na pradlo zvazila....a skoro me trefil slak :confounded: Ona se jen tvari,ze pije...ve skutecnosti nevypije nic :frowning2:
Vsimla jsem si,ze kaka strasne malo a je takova spava...takze ma asi hlad..Takze dnes non-stop bud kojim,nebo odstrikavam a pak ji tim dokrmuji....je to na palici,bojim se,ze se ve stredu na poradne dozvim,ze nic nepribrala....a ze nam vnuti nejake UM....
Strasne se snazim ji rozkojit,Mia je v pohode,tak pije jako spravny savec :grinning: :grinning: ale ta malinka Tea je asi jeste moc slaba...ze neumi tahat...ach jo.A tak moc je chci kojit obe!!!

Tak jsem si postezovala a muzu jit :grinning: :grinning:
Vsem preji poho vecer :dizzy_face:
A Kasi na mocak musis hoooodne pit a hoooodne curat,proste to "proplachovat"...UrovalManosa je super,uvidis,treba to bude stacit..ale chtelo by to udelat kultivaci...at tam neni nejaka bakterie... :wink:
10. kvě 2010 v 19:02  • Odpověz
Ahoj Cienko :slight_smile:)))))))))))

'Tak vidím, že tě Teuška zlobí, holka jedna :confused: :confused: :confused: ...... určitě děláš maximum a snad se brzy holka naučí a dožene Miu :slight_smile:
Jak se jinak cítíš mamčo naše zlatá? :wink:
10. kvě 2010 v 19:19  • Odpověz
No já ráno cinknu na gyndu a zeptám se. :slight_smile:
Neboj Teuška se rozpije.Chce to jen čas a trpělivost,nebo zkus kojit každou zvlášť ,teta co měla dvojčátka,dnes už to jsou dospěláci a Peťova mamča,říkala,že taky musela kojit každého zvlášť ,protože jinak špatně pili.Peťova ségra a brácha jsou totiž taky dvojčata.
10. kvě 2010 v 19:36  • Odpověz
Holky koukněte na stránky www.tatadoma.cz,jsou to skvělé stránky pro tatínky,a když vám to naběhne tak hned ten první odkaz a na boku je okénko start ,a tam vám naběhne 9 kapitol,jak se starat o miminko,je to i s videoprojekcí a mluví to chlap tatínek pro tatínky,tak je to opravdu tak hezky udělané. :slight_smile:
10. kvě 2010 v 19:42  • Odpověz
cien: tak to věřím, že jsi z Teušky špatná, ale neboj určitě se rozkojí. I když teď je to asi na palici a hlavně jsi z toho určitě unavená. Ještě, že aspoň s Miou nejsou při krmení takové problémy.
kasi: ten močák to je svinstvo, tak ať si co nejdřív fit.
10. kvě 2010 v 19:59  • Odpověz
Cienko: a kojíš přímo z prsu? protože Terezka taky stávkovala a Monča pak začala používat klobouček a ted pije jako divá :wink:
10. kvě 2010 ve 20:05  • Odpověz
Radul: psala Cienka, že používá pro Teušku klobouček, ale prý ho jen žužle. :wink:
10. kvě 2010 ve 20:07  • Odpověz
Jej, já jsem zvědavá co jednou ty naše dítka. Jak my budeme potom zápasit a padat na hubu únavou. Ale bude to krásné.
cienko: a očucháváš ty své holčičky? Já jsem teda nikdy necítila jak voní novorozeňátka, ale prý mají krásnou vůni a maminky je potom mají chuť pořád očuchávat :grinning: :grinning: :dizzy_face:
10. kvě 2010 ve 20:08  • Odpověz
Kasi: tak to jsou dobré stránky, přímo pro mě antitalenta na vše kolem dítěte. Až bude víc času, tak se na to celé v klidu podívám a Vítek to bude mít taky jako povinnou večerní podívanou. :grinning:
10. kvě 2010 ve 20:13  • Odpověz
Asmee, já když jsem měla u sebe Terku, tak jsem k ní pořád nufala :slight_smile:))))))))) ale ted už nevoní tím miminkovským :slight_smile:
10. kvě 2010 ve 20:14  • Odpověz
Kasi, tak vypadají dobře ty stránky, tak jak pak budu na mateřské, tak to pořádně zkouknu :wink:
10. kvě 2010 ve 20:18  • Odpověz
Radul: já jsem právě nikdy neměla možnost oňufat takové čerstvé miminko. Tak budu muset přijít oňufat tvoje :grinning: a pak se pustím do svého :grinning: :grinning:
Radul: ty už to nepotřebuješ, vše máš nacvičené od Terezky. :wink:
Dnes mě tak příšerně bolí ta hlava, jdu se natáhnout, ale ještě před tím musím udělat Vítkovi do práce svačinu, ať není zítra hlady. :wink:
10. kvě 2010 ve 20:20  • Odpověz
To je fakt, přebalovala jsem už několikrát, oblíkala taky, krmila taky ale z láhve, takže ještě doučit koupání a kojení a je to :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. kvě 2010 ve 20:21  • Odpověz
Asmee u nás budeš vítáná!!! :wink: :wink: :wink:
10. kvě 2010 ve 20:21  • Odpověz
Já se už půjdu taky natáhnout :slight_smile:)))))) jo a včera večer u telky mi Aleš hladil břiško a v tom se malá ozvala, takže i tatulda už cítil pohyby :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Přeji krásnou nocku :wink:
10. kvě 2010 ve 20:22  • Odpověz
Tak se jdu taky rozloučit a dju do hajan a ráno cinknu na tu gindu a uvidím co mi řekne.
10. kvě 2010 ve 21:25  • Odpověz
Dobré ranko,tak kde dneska všichni jste? :slight_smile:
11. kvě 2010 v 08:08  • Odpověz
dobre rano všem já mizím do prace,zdravím vás a pěkny den pá :slight_smile:
11. kvě 2010 v 08:20  • Odpověz
Tobě taky Verčo. :slight_smile: Ať ti to v práci rychle uteče. :slight_smile:
11. kvě 2010 v 08:30  • Odpověz
Pěkný podvečer všem Keliškám :wink: Tak koukám, že se dneska moc nedrbalo :slight_smile:)) já jsem tak dneska ráda, že už jsem doma, od rána jsem jakási utahaná :slight_smile:)) tak jsem ráda, že jsem se vyvalila na kanape, nožky nahore a šup na Kelišky :slight_smile:))
Jo ještě jsem si vlastně naškrabala brambůrky, mám chut na poštouchané brambory s cibulkou :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
11. kvě 2010 v 17:41  • Odpověz
Ahoj holky, dnes jsem byla ráno na krev kvůli té štítné žláze, výsledky budou zítra. Pak jsem šla domů ještě spát a o půl jedenácté jsem měla scuka s kamarádkou. Odpoledne mě opět začala bolet hlava - nevím jestli je nějaký blbý tlak, nebo co to je (Radul: jsem zvědavá jaký tlak mi naměří sestřička na poradně - jestli to bude opět 75/115 :grinning: )
11. kvě 2010 v 17:57  • Odpověz
Asmee: koukáš na prostřeno? ta holčina mladá je tak hloupá, že se až nechce věřit :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: prý jestli ten kanec bude aspon bez chlupů :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. kvě 2010 v 18:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.