• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Holky Kelišky z Moravy

(Zamčená)
26. července 2010 
Asmee: doufám, že ti vyjdou dobře ty výsledky na štítnou žlázu :slight_smile:
11. kvě 2010 v 18:28  • Odpověz
A jinak koukáš, že máš program dost nabitý, že se ani nudit nestačíš :wink:
11. kvě 2010 v 18:29  • Odpověz
Radul: koukala jsem se a jsem zvědavá jak bude ona vařit zítra. Takové tele. Hlavně, že je nezaměstnaná a jaké má šílené nehty. :astonished:
11. kvě 2010 v 19:30  • Odpověz
No přesně, zítra se musím koukat :grinning:
11. kvě 2010 v 19:31  • Odpověz
Holky, já se loučím pro dnešek :slight_smile:))))) jsem už KO, rychle se osprchuji a šupky do postýlky na pusáče :slight_smile:))) Tak dobrouuu :wink:
11. kvě 2010 v 19:35  • Odpověz
Kasi: jak je tobě? Co ten močák? A co zítra? Jdeš do toho shoppingu?
11. kvě 2010 ve 21:05  • Odpověz
Ahojki no mám nasazené antibiotika co 8 hod,a zítra jdu k tomu zubaři ,ale nevolala jsem tam ,aby mi třeba neřekla,že mám přijít třeba až na tech 11,pojedu tam na 8 a kdyby mi řekla ,že jsem měla přijít později tak tam už zůstanu,takže ti pak cinknu na mobil ,ale asi bych to měla stihnout. :slight_smile: Tak zítra pa pa.
11. kvě 2010 ve 21:26  • Odpověz
Ahojky,
sem se s chutí zasmála,jak jste psali o tom očichávání,mimoušku :grinning: ,je fakt že sem onuchavala i já :sunglasses: :grinning: ,a mi teda voněli po mlíčku.

My mame naproti ,přes cestu manželský par ,ona-32,on-55 a v pondělí 10.5 měla termín porodu,ale ještě se u ni nic neděje.Ona s prvního manž ma kluka on s prvního manž.má taky 2dospělé syny.A s polu teda to mimčo co čekají, se nedalo určit co to bude,až na 3 D ultrazvuku jim řekli že je to kluk.A ona mi tehdy ještě než to zjistili ,co to bude ,tak říkala že manža musí vědět předem co to bude ,že nechcou byt u toho když jim u porodu řeknou "maminko,tatínku ,máte syna"že musí být připraveni.
Jelikož my máme taky dva kluky,tak ji ani nepřišlo že bychom mohli mit něco jiného,ale manža je hrozný mluvka,a tak jí řek že na 3 d mi řekli že to vypadá na holku.Co jí to řek tak se ona se mnou nebaví ,ani mi neodpoví na pozdrav,ani on,a dneska mi řekla že mi tu holku nepřeje,že ji mněli mít oni.
Musím teda říct že mě to vzalo ,však to víte sami,že se to ovlivnit nedá.To sem si myslela že když pojedu na procházku že se přidá,ach-jo :pensive:
11. kvě 2010 ve 23:09  • Odpověz
kasi,přeju brzké uzdravení,taky mívám tyto potíže :confounded:

asme,já když sem byla v počátečních TT,tak se mi alergie hodně zhoršila,a cien mi tehdy poradila taky (už nevím název)jakysi sprej a že se pak v těle změní hormonální hladina a měla uplně pravdu,ted ,zatím nepotřebuji nic užívat :wink: ,jen škoda že to není napořád :slight_smile:

Včera,Davča ve škole měli připravený pořad na den matek,tak mi ukápla i velka slzička :sunglasses:

cien,miminuška jsou krásnoučká,už se těším až si taky postískam mimuško :wink: :dizzy_face:
11. kvě 2010 ve 23:28  • Odpověz
Nevite jak se má Lucik,už je z nemocnice doma a beruška,co čekala taky dvě mimuška,jestli už to má za sebou?
11. kvě 2010 ve 23:32  • Odpověz
Lucik je ještě v jednom kole,nepsala tu ,ale už je určitě doma. :slight_smile: ,už se nám to krátí ,tak už se taky těším až si postiskáme toho našeho broučka. :slight_smile: .Teď ještě musím stihnout tu svatbu za 2 týdny a pak už se budeme těšit a čekat,no tak doufám,že do té doby zoubek přestane bolet,ať si můžu dát na svatbě aspoň nějakou dobrotku. :slight_smile: ,když tanečky už asi moc nezvládnu,snad jen nějaký ploužáček. :slight_smile:
12. kvě 2010 v 01:51  • Odpověz
kasi: tak pak dej vědět, jinak máme sraz v 11:00 u C&A :wink: a doufám, že ti to u zubaře dobře dopadlo.
Já budu za chvilku volat na výsledky té štítné žlázy, tak jsem zvědavá
miky: to snad nemyslíš vážně, že kvůli tomu, že budeš mít holku a ona kluka tak reagovala. To snad není ani pravda - takovým popřát, aby se jim nezadařilo. :confounded:
12. kvě 2010 v 09:06  • Odpověz
ahoj holky,pravě mi psala luciik,tak psala že snad dneska jí pustí domu,už se hrozně těší,a psala jsme že sme už viděli jejího chlapečka))) jinak nepsala nic,,zdravím ještě jednou a hura do prace pa
12. kvě 2010 v 09:20  • Odpověz
verci: tak ať ti to v práci rychle uteče. A kdy jedeš zase do Ferťasu?
Já mám výsledky štítné žlázy v normě - jupííí.
12. kvě 2010 v 09:56  • Odpověz
ahojík holky snažilky, maminky i těhulky!!!V pátek se řítím do Fertasu a jsem zvědavá.Verča mě dost povzbudila tak snad i ona a taky já budeme mít brzy takové krásné starůstky jako vy.Přeji krásný den všem a štítná žláza at dopadne dobře a taky zoubek at nebolí!!!papa já dneska letím na noční brrrrrrrrr
12. kvě 2010 v 10:06  • Odpověz
kurnik špatně čtu tak to jsem ráda že ti ta štítná žláza dobře dopadla!!!!!!!!!
12. kvě 2010 v 10:06  • Odpověz
hex: neboj, taky se určitě brzy dočkáš. :dizzy_face:
12. kvě 2010 v 10:13  • Odpověz
díky asmee!!!!!!!!!
12. kvě 2010 v 10:24  • Odpověz
ahojky sluníčka s mimiskami těhulinky a maminečky čekatelky :wink:
Všem co něco trápí přejeme zdravíčko a i ostatním :wink:
My máme procházkové období ráno vaříme uklízíme pracujeme a celé odpoledne se touláme venku :slight_smile:)))
dneska jsme měli velké prádlo :grinning:
12. kvě 2010 v 11:01  • Odpověz
brusi: to se s tím prádlem prala i Karamelka? :grinning:
12. kvě 2010 ve 14:45  • Odpověz
Krásné fotečky,to muselo být velké prádlo. :slight_smile:
12. kvě 2010 ve 14:56  • Odpověz
Ahoj holky,
hlasím, že píchání jde skvele, zatím vidím kolem pupku 2 vetsi cervene tecky, jednu modřinu a 5 miniaturnich vpichu :grinning: Akorát nechápu, jak mi ampulka, kde je 300 jednotek Puregonu, může vydržet na celý den a ještě tam trocha zbyde, když píchám ráno 200 a večer 150. Asi mám nejaké, kde mi dali něco navíc :grinning:
Prvně jsem vyšilovala, že jsem si špatně píchla, ale je to vážně tak. Já věděla, že je tam něco navíc, tak 20 jednotek, ale 50 a ještě neco k tomu?? No samo se nezlobíme, že... :sweat_smile:

První kontrolu mám zítra v 9, tak vám dam vedet. Jinak žádné extra změny na sobě zatím nepozoruju, což je dobře. Piju (no, snažím se) 3 litry denne, takže chodím furt čůrat a na píchaní v sedm ráno a sedm večer se s manžou těšíme, máme to takový obřad. On mě desinfikuje pero (Puregonové, aby to někdo špatně nepochopil:grinning:), místo vpichu, vyhazuje jehly a hlavně slouží jako kontrola, že nastavuju správnou dávku, já dělám ten zbytek. :sunglasses: No uplne sehrana dvojka. Az si rikam, že nam to bude chybet. :grinning:
Nemocenskou už bych mohla mít od 6. dne, což je zítra, ale protože jen sedim v kanclíku, tak si ji nechám napsat až od pondelka, pokud teda zítra neřekne Sobek jinak. Zítra totiž na mě vyšel na kontrolu docent, tak jsem zvědavá... Snad tam bude folíku akorát...
12. kvě 2010 v 15:07  • Odpověz
Asmen, jsem ráda, že testy na štítnou žlázu jsou OK :wink:
12. kvě 2010 v 15:10  • Odpověz
Michi tak držím pěstičky ať je vše v pořádku ,a vše pokračuje bez komlikací a brzy se dočkáš taky broučka,pak bychom mohli chodit na společné procházky. :slight_smile:
12. kvě 2010 v 15:37  • Odpověz
Michi: tak už máš pícháníčko skoro za sebou a bude OPU a ET. Jej to letí a pak na testíku // :dizzy_face:
12. kvě 2010 v 17:16  • Odpověz
Radul: koukáš na Prostřeno? Prý se ta holka přihlásila, protože neumí vařit :grinning: :grinning: Jej, ta je jednoduchá :grinning:
12. kvě 2010 v 18:14  • Odpověz
autor
Michinko hodne stesticka :wink: !
A v tom Puregonu je vazne o tolik jednotek vic!!!Mne nakonec stacily jen 4krabicky misto planovanych 6ti :wink: Coz je fajn,aspon se usetri nejake korunky....

Dnes jsme meli 1.poradnu s holkama,vse OK.Teinka sice pribrala straaaasne malick,ale pry ma narok na tak maly prirustek,kdyz je takova prtava a nedozrala....akorat jsem tam pipina zapomnela oba ockovaci prukazy,jak jsem byla vydivocena z toho vseho :grinning: :grinning: tak tam zitra Petr musi pro ne skocit.

Holky cely den prospaly,jen jsem je budila na kojeni....takze noc bude opet silena-to budou mit jakoze den a budou radit :confused:
Takze ted mam asi hodinku cas,abych si zdrimla,nez vypukne koupani....a pak asi non-stop az do rana.
Uz jsem oba s Petrem docela unaveni...tak nevim,jak budeme dal zvladat,holt dne deti je fakt makacka-jednoho porychtujes a uz te potrebuje druhy a takto dokolecka :slight_smile:

Holky vsem preji poho vecer a dobrou nocku a dejte si 20 i za mne :dizzy_face:
12. kvě 2010 v 18:46  • Odpověz
cien: nechci machrovat, ale určitě si dám za tebe i 2 hodinky, protože spím klidně od 23:00 do 9:00 a kdybych pořád někde netrajdala, tak bych prospala i oběd :grinning:
12. kvě 2010 v 18:49  • Odpověz
Doufám, že ten náš prďolka bude potom taky takový spavý až se narodí. :grinning:
12. kvě 2010 v 18:50  • Odpověz
Neboj Verun to teprve příjde ty nespavé noci,až se mrňousek začne pěkně mrskat a nebude se mu líbit ta a ta poloha a pak až se narodí,tak si zatím hezky užívej toho ,že se tak hezky vyspíš.Já jsem taky takhle spala,teď už mě Vojtíšek taky moc spát nenechá. :grinning:
12. kvě 2010 v 19:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.