• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Holky Kelišky z Moravy

(Zamčená)
26. července 2010 
kasi: to mi je jasné, že mě to taky už brzy čeká :grinning:
12. kvě 2010 v 19:36  • Odpověz
Jo,jo,ale je to krásné,a vůbec mi nevadí ,že v noci sedíme u okna a povídám si s Vojtíškem,tím malým nespavcem. :slight_smile: :slight_smile:
12. kvě 2010 v 19:40  • Odpověz
Zase je to krásné,když je všude ticho a jen svítí měsíc a hvězdičky. :slight_smile:
12. kvě 2010 v 19:41  • Odpověz
tak já hvězdičky už dlouho neviděla,když je tak hnusné počasí pořád. :grinning: :wink:
12. kvě 2010 ve 20:00  • Odpověz
Občas ,ale vidět jsou. :slight_smile: ,ale hlavně ten klid a pohoda. :slight_smile:
12. kvě 2010 ve 22:12  • Odpověz
Tak jsem si 2 hodinky zdřímla,tak teď můžu bantovat. :grinning:
12. kvě 2010 ve 22:13  • Odpověz
krásné ráno sluníčka a MOC MOC MOC MOC myslíme na Věrku. a držíme palušky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
13. kvě 2010 v 08:38  • Odpověz
autor
Pekny den vsem :slight_smile: U nas teda picasi...ale treba se to zlepsi..chtela jsem prat a veset venku..ale to asi nepujde :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Holky byly v noci celkem fajn,po kojeni hned spaly a ani moc nemrcely,akorat Tea rano mela prdiky..tak jsem ji chvili nosila na tygrika a to si hned navalila do pliny :grinning: Ony jsou jako prutokac..pijou a hned to jde ven a tak furt dokola :grinning: :grinning:
Ja mam taky sileny prujem,nesedi mi to zelezo,co mi predepsali...ale potrebuji ho brat,pac mam hemoglobinu jako mrtvola-malo...takze furt jsem na WC a na vaze mam z tech +22 uz jen +3kg...ale bricho traslave a vytazene...mela bych zacit cvicit,ale na to nemam cas ani moc teda chut :grinning:

Verco 777,myslim na tebe a ani nedutam :wink: ! :dizzy_face:
13. kvě 2010 v 08:38  • Odpověz
Ahojki ,krásný den všem,taky držíme Verco pěstičky. :slight_smile: :slight_smile:
Marti tak tě trápí průjem ,to je nepříjemné,zkus si koupit borůvky,třeba v kompotu,ty pomáhají. :slight_smile:
Hlavně ,že jsou holčičky v pořádku.
13. kvě 2010 v 09:05  • Odpověz
autor
Kasi ten prujem mi dela to zelezo...uz ma druhy preparat,z toho prvniho jsem zas mela silenou zacpu :grinning:no tragedka jsem :grinning:
Budu to muset nejak asi sikovne kombinovat :grinning:
13. kvě 2010 v 09:12  • Odpověz
Dobré ráno holky...
13. kvě 2010 v 09:14  • Odpověz
Co má dnes Verca? Jsem to někde přehlédla? Tak držím taky pěstičky.
Já se chystám ven. Přijde mi kamarádka s malou a půjdeme do dětského koutku do Sparu a já si aspoň nakoupím na špagety, protože jsem na ně dostala chuť. Tento týden každý den někde lítám, jenom to počasí už by mohlo být lepší.
Cien: taky tady mám nachystáno prádlo na praní, ale v tom počasí se mi teda nechce, musela bych to věšet v bytě a to mi vadí.
13. kvě 2010 v 09:17  • Odpověz
Tak mě čeká žehlení. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,tož raději bych šla taky někam na kávičku. :slight_smile:
13. kvě 2010 v 09:18  • Odpověz
Kasi: tak to mě čeká prádlo na sušáku v obyváku ještě od neděle a nejsem schopná ho vůbec posbírat, protože jak přijdu domů z těch svých flámů, tak jsem jak mrtvola. :grinning:
13. kvě 2010 v 09:19  • Odpověz
No právě já pořád taky ještě někde poletuji,ale dneska už se musím do toho pustit. :wink:
13. kvě 2010 v 09:24  • Odpověz
Tak se pro tuto chvíli loučím a jdu se trošku zkulturnit. :grinning: :wink:
13. kvě 2010 v 09:26  • Odpověz
my pereme jěště od včerejška žehlení holky nechávám na víkend kdy my malou hlídají jinak bych nic nevyžehlila :grinning:
13. kvě 2010 v 09:26  • Odpověz
ahoj Brusinko,tož to je jasný,to by mohlo skončit nějakým neštěstím.Ty si to s malou hezky užívej,práce počká.
13. kvě 2010 v 09:32  • Odpověz
Ahoj holky, jsme domaaaaaaaaaaa :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
13. kvě 2010 v 09:52  • Odpověz
lucii: vítej, tak jak se vede? Co malý? Je hodňoučký?
13. kvě 2010 v 10:00  • Odpověz
Jé ahoj Lucinko,tak konečně doma,tak to si vychutnávej. :slight_smile: A co Matýsek poslouchá? :slight_smile:
13. kvě 2010 v 10:07  • Odpověz
A kojíte? A jak probíhal porod. :slight_smile:
13. kvě 2010 v 10:08  • Odpověz
To víš už se nám to taky krátí tak jsem zvědavá.Já jdu na poradnu 20.5. to budu nastupovat i mateřskou a uvidím jestli už je Vojtíšek otočený nebo je pořád napříč.
13. kvě 2010 v 10:16  • Odpověz
ahojky LUCIKU a cmuk pro malého :wink: je krásnýýýýý :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
KAska to víš že to nehrotím :wink: bordel v bytě šťastné dítě :grinning:
Luci kdo tě rodil? bylas ve F-M :wink:
13. kvě 2010 v 10:17  • Odpověz
No já si myslím,ono nejde mít doma jako v klicce ,když jsou děti,u nás to bude to samé navíc nemáme dětský pokoj,takže se budou hrátky odehrávat v obýváku,takže to prostě nebude pořád načančané,to ani nejde.
13. kvě 2010 v 10:22  • Odpověz
Kaško my máme 2+1 takže také nemáme dětský a navíc je to pro malé děti zbytečnost stejně všechno natahají tam kde se nejvíc zdržují máma a táta :grinning: . hračky mám všude i v koupelně jen na wc se nedostane :grinning: :grinning: :grinning:
13. kvě 2010 v 10:28  • Odpověz
No já si tyky myslím,že to tak bude,tak na co pokojíček,stejně i spinkat aspoň do 2 -3 let bude s námi v ložnici,až pak budeme řešit větší byteček.
13. kvě 2010 v 10:44  • Odpověz
Kde jste dneska všichni. :slight_smile:
13. kvě 2010 ve 12:39  • Odpověz
Holky kuk jaká bude malá družička :grinning:
13. kvě 2010 ve 12:54  • Odpověz
Michinko zdravím!!
taky přeji hodně štěstíčka já se na tohle vše teprve připravuji....Takže vítám každé rady a poznatky a vůbec vše protože na to že jsem zdravotník v těch informacích pěkně lítám a připadám si jak blbka největší....Tak tfuj tfuj at to výjde!!!A na Verču taky od rána myslím dneska má další transfér!!!tak snad jí to dobře dopadne!!!!!!!!!
13. kvě 2010 ve 14:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.