• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Holky Kelišky z Moravy

(Zamčená)
26. července 2010 
Taky na vás holky myslím a držím pěstiky.Brusinko no malá bude nádherná družička,tak vás taky v rodině čeká svatba.
13. kvě 2010 v 15:12  • Odpověz
Ahojky holky, jdu Vas vsechny pozdravit, cienko , broucky mas proste nadherne, to same Lucka, Matej je nadhernej,m clovek si hned vzpomene na zacatky :dizzy_face: michi tobe tfuj, tfuj at uz to vyjde a vlastne vsem, co stimuluji

kasi tobe to taky pekne ubiha a brusinko, mala je fesanda:slight_smile:

mam takovou mensi prosbu, o prihozeni bodiku nasim holkam sice to nemam rada, ale sranda musi byt Diky http://www.hracky-fisher-price.cz/soutez/fotogalerie/michaela-simonova1/
13. kvě 2010 v 15:21  • Odpověz
Smi děkujeme :wink: a odhlasováno :wink:
a Kasko jojo bude moje družička :grinning:
13. kvě 2010 v 15:44  • Odpověz
Smil holky jsou zlaté a kde mám hlasovat,já jsem našla na tom odkaze akorát fotečku od holek,ale nikde nebylo přidejte hlas. :slight_smile:
Brusi a kdy se vdáváš?
13. kvě 2010 v 16:03  • Odpověz
Jo,jo utíká to rychle.Teď už o sobě Vojtíšek dává hodně vědět,vůbec si neuím představit jak si ke konci Smil spinkala s 3 beruškami v bříšku.
13. kvě 2010 v 16:05  • Odpověz
Kasko 11.6. :grinning:
13. kvě 2010 v 16:06  • Odpověz
Tak to budete mít krásné a kde se vdáváš. :slight_smile:
13. kvě 2010 v 16:07  • Odpověz
u nás v Havířově ale malá svadba bo už druhá :wink: jen rodiče mojeho jeho bratr s manželkou můj bráška a teta s manžou :wink:
13. kvě 2010 v 16:08  • Odpověz
kasi musis kliknout na ty hvezdicky :wink: plny pocet je 5 bodu a pak se to snizuje:slight_smile: brusi gratulka, zachvilku z tebe bude mlada pani :wink:
13. kvě 2010 v 16:09  • Odpověz
Smil nebo stará paní :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: nééé nic nehrotíme kdyby to šlo pošlem podpisy poštou nejsem romantický typ. :wink:
13. kvě 2010 v 16:12  • Odpověz
brusi:grinning: a jinak mala svatba je nejlepsi, pc ma takove to sve kouzlo:slight_smile:
13. kvě 2010 v 16:20  • Odpověz
No kdyby bylo na mě žádná by nebyla ale můj hrozně chce už kvůli maličké :wink: Jinak pak ukážu fota bude dělat moje bývala pracovnice je vyučená tak fota budou krásné. :wink:
13. kvě 2010 v 16:22  • Odpověz
brusi:slight_smile: tak si to hlavne uzij :wink: ja mela tenkrat na svatbe 13 lidi a stacilo, taky jsme s manzelem nechtela velkou svatbu
13. kvě 2010 v 16:28  • Odpověz
smil: odhlasováno, holky jsou úžasné. :wink:
brusi: malá bude krásná družička.
13. kvě 2010 v 17:36  • Odpověz
Ahooooojk Kelišky :slight_smile:)))) jupí už jsem doma, první co bylo tak jsem se vrhla na jídlo, udělala jsem si kašičku (Asmee, jsi mě nedávno udělala na ni chut)......... holky, já jsem dneska totálka KO :angry:

Koukám, že už Lucík je doma, to je paráda :wink: :wink: :wink:

Michinka pravidelně píchá :slight_smile:)))))))))))) Asmence dopadly dobře testy na žlázu, super zprávička :wink: :wink: :wink:
13. kvě 2010 v 17:53  • Odpověz
Smil odhlasováno,no my budeme mít taky malou svatbu,ale asi až tak za 2 roky. :wink:
13. kvě 2010 v 17:54  • Odpověz
Ahojki Radulko tak nožky hore a odpočívej. :slight_smile:
13. kvě 2010 v 17:55  • Odpověz
Radul: četla jsem si diskuzi jak jste řešili ten kočárek Jedo fyn a už se normálně těším, až ho taky půjdeme objednávat. Kolečka se dají určitě na 100% zaaretovat, zkoušela jsem to v obchodě.
Dnes jsem dostala od kamarádky několik krásných teplých mikynek, jsou mezi nimi i růžové, tak doufám, že se bobek v úterý ukáže, jestli je vůbec využijeme.
13. kvě 2010 v 18:53  • Odpověz
Asmee: taky chodím na tu diskuzi :slight_smile:))))) a já se taky moc těším až budu vozit :slight_smile:))))))))))
13. kvě 2010 v 18:57  • Odpověz
radul: to se nedivím a ty už to budeš mít brzy, to tak letí, to je šílené a teď už bude na plánu svatbička, tak taky super. Už máš ty šaty hotové?
13. kvě 2010 v 18:58  • Odpověz
Zítra jdu do toho Laborexu na těhu cukrovku, tak snad to tam rychle uteče ...... a výsledky dopadnou dobře :slight_smile:
13. kvě 2010 v 18:59  • Odpověz
Satičky si jdu vyzkoušet příští týden v pátek, ale máš pravdu, strašně rychle to utíká... a svatba se neskutečným tempem blíží
13. kvě 2010 v 19:00  • Odpověz
Navíc ted v práci mám fakt frmol, pač zaučuji novou kolegyni, takže chodím domu dost vyštavená :slight_smile: ale jsem ráda, že práci pořád zvládám :slight_smile:
To si piš, že dopadnou dobře. Tak pozjišťuj jak to tam mají zařízené, jestli tam mají dobrý záchod (ten budu určitě potřebovat. :grinning: ), a taky jsem zvědavá jak to tam jde rychle.
Jsi dobrá, že to tak všechno zvládáš. To mě začne vždy po obědě šíleně bolet hlava a v práci bych to asi nedala.
13. kvě 2010 v 19:01  • Odpověz
Asmee: to je jasnačka, pak ti všechno řeknu, jak to tam probíhalo :slight_smile:
13. kvě 2010 v 19:01  • Odpověz
Já právě nevím jestli jít taky do toho Laborexu a nebo taky naproti k nám do Mephacentra.
13. kvě 2010 v 19:02  • Odpověz
Tak já to vůbec neřešila, poslala mě tam, tak tam jdu :slight_smile:
13. kvě 2010 v 19:03  • Odpověz
Tak to pozjišťuj a já si potom budu vybírat, protože se mi zase nechce lítat nějak moc daleko, když mám laboratoř, která mi udělá to samé, tady přes cestu.
13. kvě 2010 v 19:04  • Odpověz
Tak to je jasné Asmee, já totiž ani nevím, kde všude to dělají :slight_smile: Holky já končím pro dnešek, sotva se doplazí do vany a pak do postele :slight_smile:))) tak pááááááááá :slight_smile:))))))))
13. kvě 2010 v 19:18  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.