• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Holky Kelišky z Moravy

(Zamčená)
26. července 2010 
Dobrou noc.
13. kvě 2010 v 19:25  • Odpověz
Radul dobrou noc ,a ať testy na cukrovku dopadnou na 1.Já jsem ráda,že už to mám za sebou,trvalo to 2 a půl hodiny,ale celkem to uteklo,pokecali jsme tam s holkami,potkala jsem se tam i s kamrádkou.Peťa byl se mnou,kdybych to náhodou hlady nezvládala,a sekla sebou. :wink: ,a hned jak jsme vyšli ,tak jsme si zašli na dobrý obidek.
13. kvě 2010 ve 20:02  • Odpověz
Nic jdu koukat na hokej,tak se mějte krásně a dobrou noc. :slight_smile:
13. kvě 2010 ve 20:04  • Odpověz
Krásné dobré ráno všem,hlavní pozdrav letí teďka všem našim snažilkám,co jdou právě za tím nejkrásnějším vysněným snem,holky držíme pěstičky,ať vše dopadne na 1 a už je to opravdu ta poslední cestička za mimískem. :slight_smile:
14. kvě 2010 v 07:26  • Odpověz
Tady zase lije,lije a lije ,to je hrůza.
14. kvě 2010 v 07:27  • Odpověz
Ahij kočky, jen ve zktratce, až bude více času, tak napíšu víc :slight_smile:
Matějíček je sluníčko, Michal je z něho totálně na větvi :dizzy_face: Porod proběhl vcelku dobře, sice měl 2x obmotaný pupečník, ale vše dopadlo dobře. Ještě, že jsem měla toho císaře, protože...ani pomyslet. Dvě hodinky jsem ležela na dospáváku pak šup na pokoj. Převezli mě kolem desáte a v jednu jsem měla malého u sebe. Nebudu tvrdit, že to nebolelo, ale ten uzlíček mě postavil hned na nohy :wink: Podařilo se nám rozkojit, tak kojíme osto šest. Mám trošku poničené bradavky, ale prý se to poddá.
Až budu mít čas, tak musím kouknout co psala Martinka o FN. Já byla absolutně spokojená, měla jsem nadstandard a absolutní péči.
Jsem strašně šťastná :slight_smile: Je to nepopsatelný pocit. Těhulinky těšte se, snažilenky držím vše co mám, aby jste se taky konečně dočkaly toho malého zázraku :dizzy_face:

Prý vám kamarádka poslala nějaké fotky, vč. mě...bože, já tam být nemusela :stuck_out_tongue_closed_eyes: Utčitě sem něco hodím, jen nevím, kdy :sweat_smile:
14. kvě 2010 v 07:50  • Odpověz
Luci tak to je super,že jste to tak zvládli hezky,a že jsi byla spokojena,Marťa co psala tak s fakultkou moc spokojena nebyla,ono tam hodně záleží na koho natrefš,protože o fakultce je všeobecně známo ,že ta péče je tam trošku horší,no já můžu říct,že jsem s ní taky měla nedobré zkušenosti,když jsem bývala často na neurologii.
14. kvě 2010 v 08:00  • Odpověz
ahoj holky,,tak díky za držení pěsti,,,tak snad z těch 3 nanučku aspon jeden sakra zustane....když už ot je po třetí vložení,,a nevim jesli si vzpomínate holky, tu sestřičky z olmiku petra?? se jmenovala takova hubena,blondyna na mikado,věčně nepříjemna,,,,tak tam včera byla a je tak v 7 měsíci,,,jí zrovna točili ozvy,,,no ale došla tam,ani pozdrav,nic no tvařila se jako kdyby to tam osvobodila"!!!!! tak pa pěkny zbytek dne,,a ahoj lucinko,,a amichi držím palečky, pa :slight_smile:
14. kvě 2010 v 09:37  • Odpověz
autor
Ahojky vsem v tom destivem patulinku :wink: :confused: Ja uz potrebuji slunicko!!!!At muzeme konecne na prchajdu s kocarkem :dizzy_face:
Petr ho montoval 2 dny :grinning: :grinning: bylo to pry stasne slozite :confused: ...tak snad je to OK a cestou se nam nerozpadne.... :grinning:

Verco,mam velkou radost,ze se zmrzlicci nerozpadli a krasne zustali celi a ze je mas u sebe a moc moc preji,at se aspon jeden prcinek udrzi a zustane celych 9mesicu :dizzy_face:

Luciku,vitej maminko a moc gratuluji a zavidim ten prijemny zazitek z porodnice...pro mne byl pobyt ve FN vicemene hrozny..odpovida to presne vsem referencim,co jsem o FN cetla na netu...mam presne stejnou zkusenost..ale uz je to pryc a jsem doma a je to krasa :dizzy_face:

Dnes nas vzbudil v 6.30 zvonek u dveri...jsem myslela,ze budu vrazdit,pac jsem po cele noci na nohou prave usnula...Prijeli nam namontovat hmyzacke site do óken,zrovna dnes v te zime a v desti :angry: tak jsem tu pak prede vsem kojila :grinning: :grinning: chlapi cumeli jako paka :grinning: ale co,kdyz musis,tak musis :grinning:
14. kvě 2010 v 09:55  • Odpověz
ahoj marti,,,no snad se vám kočarek nerozpadne :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ty s i číslo,,,,a chlapi měli live vystoupení jo :grinning: :grinning: se musím smát :grinning: :grinning:
14. kvě 2010 v 10:08  • Odpověz
autor
jj Verco,cumeli jako puci a zapominali montovat :grinning: :grinning:
Mne z toho pocasi picne :angry: !!!
A co ty Veri,lezis,nebo jen tak trosku odpocivas...?
Ja nelezela,jsem si rikala,at se deloha taky prokrvuje...tak jsem normalne fungovala,zadna divocina..ale nelezela jsem teda...
Jenze to je tezko radit,at si clovek pak nic nevycita....
14. kvě 2010 v 10:25  • Odpověz
verci: tak teď už se určitě broučkům u tebe zalíbí, když vydrželi to rozmražení a ty si se toho tak bála. Petrunu si pamatuju, nejhorší sestřička co tam byla.

cien: Petr je šikovný, kočárek určitě vydrží a když musíš kojit, tak klidně i před chlapama, přece nebudou holčičky hlady. Už to kojení jde Teušce lépe?
14. kvě 2010 v 10:26  • Odpověz
no marti,ja se šetřila před tím dvakrat a vidiš k ničemu to nebylo,sice do práce nemužu,při mem povolání,,a tak normalka,,,mě to nebaví ležet,,a to mi nedali vychazky,,,tak jsem hotova,,za dva tydny na kontrolu,,,,,,,pujdu něco uvařit,,,ale že bych ležela,to ne,.,se zblaznim doma ty dva tydny!!tak aspon rano někam vyrazím vždy se projit ason kolem baraku :grinning: :grinning: v 6 ráno,jako magor))))
14. kvě 2010 v 10:27  • Odpověz
ahoj verunko,,,jmenovala se petra že?? no byla nejhorší sestra,,,co otam byla,,,i včera byla kysela jak okurka,,,a dívala se,,,jako kdybych jí ja měla pozdravit prvni nebo co,,,furt je stejna!!!!
14. kvě 2010 v 10:28  • Odpověz
autor
Verco,to cekani je na palici...ale pokud to vyjde,tak se snaz vožeru!!!
Asme ahojky,Tea se snazi...ale nevimnevim,musim ji dokrmovat...objednala jsem si prave el.odsavacku,tak snad me to podoji rychleji...pac takto furt kojim nebo dojim do odsavacky....a uz me z toho boli bradavky...
Dr.mi pucila vahu,at vim,kolik si Tea ode mne vypije.....ale je to vaha jak z kozi p.itky patrontaška :angry: .....ted jsem ji vazila a po kojeni mela MÍN nez pred!!! :angry: :angry: :angry: takze to vim prd....
14. kvě 2010 v 10:30  • Odpověz
takže nejsi z toho chytra marti))) no ja se cinkla už ted v sobotu co byla,sem si otevřela sedmičku vína,,, :grinning: :grinning: a netestuju kuwa až v den kontroly,,t oje za dva tydny,,,bo si jen pak ničím nervy stim,,,takže to vydržím,i když mam zase skvěle myšlenky,,ale opravd uvčera už to byli posledni prachy ktere sem jim tam vrazila,,, :angry: :angry: jo pardon ješte jim vlastně jak budu mit kontrolu tak jim musím dat 60 kaček!!
14. kvě 2010 v 10:34  • Odpověz
Ahoj holky, takže ja vcera byla na kontrole, foliky rostou jako vzdy rychleji, takze uz maji 14mm a je jich asi 7. Nemocenskou už mi dali od včerejška a dneska na 16.hodinu jedu do Olomouce na kontrolu s tím, že o víkendu nebo v pondělí bude punkce. Takže už si užívám doma... :sunglasses:
14. kvě 2010 v 10:34  • Odpověz
autor
Ahooooj Michinko :wink: tebe taky sleduji :dizzy_face: :dizzy_face: a neprestanu,dokud nebudes mit poradny pupek,jako Verca :dizzy_face: !
Super,prima pocet foliku,jen tak dal a pak stastnou ruku na OPU a pak uz jen tfujky tfujky tfujky,at jsou to ti pravi orechovi embrousci :wink:
14. kvě 2010 v 10:38  • Odpověz
ahoj michi,tak držím palečky,,,at je vše tak jak má,,,já se dneska vrátila z olmiku,prší tam,jako tady))))
14. kvě 2010 v 10:39  • Odpověz
já už ale pořádny pupek mám,,ale z jídla :grinning: :grinning: :grinning: takže kačka je v závěsu za mnou,,, :dizzy_face: :dizzy_face:
14. kvě 2010 v 10:40  • Odpověz
autor
To je humus...topime v krbu jako o vanocich :grinning: :grinning:
14. kvě 2010 v 10:48  • Odpověz
Michi: tak to super, že folíčci rostou a dvě embryjka ti budou stačit jako Martince :dizzy_face:
Já jsem se dala do uklízení, ale zvládla jsem zatím jen nádobí a víc se mi nechce - to počasí mě zabije.
14. kvě 2010 v 11:06  • Odpověz
No nic holky, jdu na to uklízení. Pustila jsem si k tomu Janu Kirschner a třeba mi to půjde lépe od ruky. K obědu mám ze včerejška špagety, tak aspoň vařit nemusím. :wink:
14. kvě 2010 v 11:11  • Odpověz
To já ležím a ležím, už me pekne tlačí ty folíky :grinning: A pustene mam Charlie Stright, at mi to ležení jde líp :grinning: Včera jsem manžu jeste poslala do Ikea (pravda trosku brblal, nema to tam rad, ale jel), aby mi koupil novou podlozku do postele pod notas :grinning: Je to takový polstar s kulickama a na nem pevna umelohmotna deska, je to vykrojene na bricho, no super se mi s notasem lezi, nikde netlaci :slight_smile:

Doufám, že budou 4 embryjka, dve dame ted a dalsi dve za dva roky :grinning: Vcera byl ve Fertasu Sobek - docent, jsem ho videla naposledy pri vstupnim pohovoru pred 2 lety..
14. kvě 2010 v 11:35  • Odpověz
Verco, ted to docitam, že na tom budem za par dni stejne, cekat na vysledek :grinning: ty seho aspon dozvis drive :-P Drzim ti pesti!!
14. kvě 2010 v 11:39  • Odpověz
Ahojky holky, tak jsem se vrátila z vyšetření cukrovky :slight_smile:)) bylo to uplně v pohodě, i ta voda sladká se dala, přirovnala bych to k vyvětralému Spritu :slight_smile:)) ale byla tam se mnou holčina, no kdyby jste ji viděla, nejdříve měla pindy, když ji sestra ráno brala krev a ta jí říká, že potom tady bude muset dvě hodky sedět a ona na to: to jako nemůžu jít ven, vždyt tu na lačno hlady umřu.. . pak dlaší perlička, kdybyste ji viděly pít tu vodu, tak váš šlak trefí, vždy vypila jen jeden lok a pak to strašně vydýchavala, že jí z otho není dobře :grinning: :angry: :angry: :angry:

Já jsem ted slupla polívka ze sáčku :slight_smile: přihřeju si kopruli s brambůrkem a vajcem, kterou mi připravila tchýně a pak to vidím, že se zachumlám do ložnice a budu koukat na nějakým filmeček než vytuhnu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Verči :slight_smile:))) ) moc držím pěstíky, at se u tebe bobáškům líbí a za pár dní nám budeš moci oznámit tu krásnou novinku :slight_smile:)))

Michinko, tobě taky držím pěstíky at víkendové OPU dopadne co nejlépe, at jsou jen kvalitní vajucha :slight_smile:)))
14. kvě 2010 v 11:43  • Odpověz
hm,,,no michi,,taky držím pěsti,,i když vysledek,,no,uvidíme,včera to obylo uplně něco jineho,to vlložení,myslím tím pocity,měla jsem na pokoji užasnou holčinu,cele 4 hodky jsem se chlamali,bo co slovo to perla!!!! :grinning: :grinning: no uvidíme,,,jak to dopadne,,, :sunglasses:
14. kvě 2010 v 11:44  • Odpověz
ahoj radul připoměla jsi mi že ja na tom testu byla loni v lete,,tím že jsem korpulentní :grinning: :grinning: :grinning: tak kmě psoall,taky mi t odocela chutnalo ..a byla tam jedna těhule a ta při každem loku ji natahovalo,,,,nevim teda z čeho,ještě byla ta glukozka vychlazena,ale herečka byla dobra!!!
14. kvě 2010 v 11:46  • Odpověz
taky jsme to právě měly vychlazené, takže se to dalo uplně v pohodě pít :slight_smile:
14. kvě 2010 v 11:47  • Odpověz
jj, Verco, po transferu je dulezite , kdo tam s tebou je, aspon to pak rychleji utika, potože ty jejich postele..vypadaji hezky, ale pohodlne to teda moc nejsou..
14. kvě 2010 ve 12:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.