• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Holky Kelišky z Moravy

(Zamčená)
26. července 2010 
Jé Radulko tak to si hezky užijte,my jdeme s mamčou na divadlo tady do K-Tria v OV-Hrabůvce příští neděli na Chvilkovou slabost,je to pražské divadlo s Radkem Brzobohatým,Hanou Maciuchovou ,tak už se taky moooooooooooc těším.
14. kvě 2010 v 17:15  • Odpověz
ahoj kasa,,děkuji,no domlouvám jim,,a marti,já chchi taky mít takovou siestuuu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
14. kvě 2010 v 19:53  • Odpověz
Neboj určitě se taky takové siestičky dočkáš. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Držím pěstičky.
14. kvě 2010 ve 22:08  • Odpověz
TAk jsme se vrátili z divadla, celé divadlo se smálo od začátku až do konce :slight_smile:)) Byly jsme na Habadure, fakt senza komedie :slight_smile:))
Malá se chudák musela v bříšku pořád třepat :grinning:
A ted už se chystám do postýlky, takže všem Keliškám a malým Keliščatkům přeji krášnou noc :dizzy_face:
14. kvě 2010 ve 22:19  • Odpověz
To je super,že sis to Radulko tak užila,taky přeji dobrou noc.
14. kvě 2010 ve 22:32  • Odpověz
Ahojte děvčice :wink:
smil,děvčátka krasnoučké,taky sem hlasovala,za plno :wink:

Luci:vítam tě doma s mimouškem :dizzy_face:
To tak děsně utíká,ted je už na řadě s mimouškem kasa,já jsem byla v poradně ve čtvrtek.A pro MD si mám přijít od 3.6,taky sem mu říkala že mi hodně otékají nohy ,tuž tak si mám za den vícekrát lehnout do vodorovné polohy a tím že dojde v ledvinách k lepšímu prutoku a tím i odvodnění ,zatím nic teda nepozoruji :pensive:

verca,držím palce,a odpočívej a nech se opečovávat od manže,no jo ,to se lehko řekne,tak se drž :wink:

asme,,tak vidíš ,i navštěva u tchanovcu se dala zvládnout :wink:
14. kvě 2010 ve 22:49  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile:))) tak už zase tady straším :slight_smile:)))))))) holky tak začínám pocitovat, že když se chci v noci přetočit z boku na bok, tak mi to dává zabrat a při přetočení mě to téměř vždy probudi :angry: :sweat_smile: :grinning:

Já jdu v úterý na kontrolu, a musím říct doktorovi, že mi začínají taky otékat ruce a nohy :slight_smile:)) včera v tom divadle (asi tam nemají klimu), ale ruce jsem měla téměř jak balony, jak tam bylo teplo, hodinky mám volné na ruce, ale to jsem je měla narvané, a jestli mi řekne doktor, at se natáhnu do vodorovné polohy, tak to až tak za měsíc a půl :grinning: ségra mi říkala,že by mi měl předepsat magnesium, no uvidíme :wink:

Tak a co ted? včera jsem nakoupila tři tvarohy, dostala jsem chut na svédský koláč, tak ho udělám, je to rychlovka, udělá se jen sypké těsto, 2/3 se nasypou na plech, pak se tam dají ty tvarohy s mlékem smíchané a ještě něco a zasype se zbytkem sypkého těsta a výsledek je :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Pak musíme skočit na poštu, objednala jsem si z aukra Lampiony stestí na tu moji svatbu a možná se podíváme i do tamíka na nějakou tuniku, jestli by tam neměli, ted se hodně nosí ty trička volná, tak snad něco objevím :wink:

Ještě jsem se nekoukala z okna ven, ale na sluníčko to moc nevypadá :angry: :angry: :angry: ale i přesto mějte krásný usměvavý a pohodový den :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. kvě 2010 v 07:59  • Odpověz
Tak a koláč je v troubě, jak jsem ho dala do trouby, tak jsem zjistila, že jsem zapomněla do té tekuté části dát vanilkový prášek :slight_smile:)) dívala jsem se na jiné recepty, a někdo dává někdo nee, tak snad to ztuhne :grinning:
15. kvě 2010 v 08:38  • Odpověz
dobré ráno,
radul: ty jsi teda ranní ptáčátko. To by se mi teda chtělo tak brzy péct koláč. Jsi šikulka. Bude z tebe dobrá maminka.
15. kvě 2010 v 08:51  • Odpověz
Asmee: to je jak na zlost :slight_smile:)) když bych mohla spinkat do desíti, tak už kolem sedmé jsem byla vzhůru :angry: :angry: :angry:
15. kvě 2010 v 08:56  • Odpověz
radul: možná to máš tak kvůli tomu, že jsi zvyklá i vstávat do práce, ne?
15. kvě 2010 v 09:01  • Odpověz
No nic, jdu taky něco dělat, protože dnes vařit nemusím, tak budu aspoň žehlit, dopoledne se totiž chystáme na oběd se známýma do Řecké. Juchů.
15. kvě 2010 v 09:05  • Odpověz
Asmee, tak to máte supr, já dělám jen rychlovku, kuřecí s ankl bens a rýži, a zítra si taky užijem, Terezka má křtiny, a pak bude "žranice" :grinning:
15. kvě 2010 v 09:21  • Odpověz
Ahojki krásný vikend všem.Já dnes plánuji uklízecí den,tak jdu na to.Ať něco udělám.
Jinak mě pálí žáhá,tak snad reni pomůže. :wink:
A odpoledne budu taky pokračovat v žehlení. :wink:
15. kvě 2010 v 10:42  • Odpověz
Přeji všem dobrou chut, pokud právě obědváte a těm, co už mají zpapáno, tak dobré trávení :grinning:
15. kvě 2010 ve 12:01  • Odpověz
Tak jsem vás holky nenechala ve štychu a tak jsem žehlila, ale měla jsem tady jen jednu pračku, tak to bylo za chvilku vyžehlené :wink:
15. kvě 2010 ve 14:59  • Odpověz
Kde jste všechny? :angry: :confused: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. kvě 2010 v 16:27  • Odpověz
Ahojki Radulko,tady,ale právě jdeme do teska,tak tu budu až kolem 19hod.Měj se krásně.A pohlaď holčičku. :slight_smile: :slight_smile:
15. kvě 2010 v 16:44  • Odpověz
Tak jsem tady,byli jsme v tesku vyreklamovat odšťavňovač ,chyběli tam 2 díly,ale bez problému nám je doplnili. :wink: :wink:
A co malá Radulko,je taky tak živá ,kopká,kopká,nebo jsou takoví fotbalisté jenom chlapečkové. :slight_smile: :slight_smile: .Teď mi švagr dovezl pojízdný košík proutěný pro Vojtíška. :slight_smile: Tak jdu na něho kouknout ,pak se naložím do vany a v 20hod budu sedět u telky a fandit našim.A kde je dneska naše Verča.Asi jela do Jeseníku. :wink:
15. kvě 2010 v 18:50  • Odpověz
Aha teď čtu ,že je se známýmá,asi se prodloužil obidek.
15. kvě 2010 v 18:51  • Odpověz
JJ taky koukám, že si to Asmeenka dneska prodloužila :slight_smile:)))
Malá se ozývala pravidelně ráno kolem šesté, jak jsem jela busem do práce a pak až večer, když jsem ležela v posteli, opravdu málokdy během dne :slight_smile:)) ale ted posledních pár dní zpět se začínám čím dál víc ozývat :slight_smile:))
15. kvě 2010 v 19:38  • Odpověz
No tak to se takhle Vojtíšek ozýval tak od 17-22 týdne,pak to zesilovalo,a teď je vzhůru pomalu celý den a nejvíc řádí ráno od 5-7 hod,pak po obědě tak od 14-17hod,a pak tak od 20-22hod ,a v noci mě pravidelně budí kolem půl 2 a řádí tak do půl 4.Až se toho nočního řádění bojím,protože takhle jsem bantoval prý já ,jak jsem byla malá.Naši šli spát kolem půlnoci a já je budila kolem půl2-2hod a už jsem si chtěla hrát. :wink: :grinning: :grinning: .No nic jdu si udělat nějaké dobré papání,asi lučinu a fandit našim v hokeji.
15. kvě 2010 ve 20:01  • Odpověz
Jééé tak to my taky budem kukat na hokej, když hrajem se švýcarskem :grinning: já bych si tak dala nealko pifko, ale bohužel jsem si ho zapomněla koupit :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
15. kvě 2010 ve 20:02  • Odpověz
Tak to já jsem začala cítit první (fakt mírné pohyby) až kolem 21-22 týdne, asi je malá klidná po tatínkovi :grinning: :grinning: :grinning:
15. kvě 2010 ve 20:03  • Odpověz
Ahoj holky, hlásím se ale jen na chvilku, protože jdu taky fandit našim (stejně nic jiného v telce jako obvykle není). Z oběda jsme přišli o půl třetí, dala jsem si brokolicovou krémovou polívku a výborné kuřecí souflaky (nebo jak se to píše- prostě kuřecí ražničí na grilu pečené) s hranolkama a k tomu tzaziky salát (a byl opravdu tak dobrý jako dělají v Řecku). Doma jsme se natáhli k telce a relaxovali a zase mě šíleně začala bolet hlava - mám to opravdu už víc jak týden a vždy pravidelně odpoledne a až do doby než jdu spát (pak to zaspím) - asi tím šíleným počasím. Možná se odpoledne mění tlak a tak mi to nedělá dobře.
Já se taky těším, až se mimi ozve a kopne mě. Mám totiž pořád strach, jestli je v bříšku všechno v pořádku, už se těším na úterní UTZ jak broučka uvidím.
15. kvě 2010 ve 20:07  • Odpověz
Já jsem teď dovařila na zítra hrachovou polívku a tak jsem si mističku dala a uvidíme co to udělá s miminkem :grinning: doufám, že ho nevypudím :wink:
15. kvě 2010 ve 20:08  • Odpověz
Asmee, ten tlak je fakt nějaký divný ted v posledních dnech, snad se to brzy zlepší, i když já říkám, že to chladnější počasí mi ted vyhovuje :wink:
15. kvě 2010 ve 20:12  • Odpověz
Tak přeji pěkný večer, a doufám, že naši vyhrajou :grinning: Přeji dobrou, až půjdete spinkat :wink:
15. kvě 2010 ve 20:12  • Odpověz
Asmee pročítáš si forum Jedo fyn? paní tam psala, že je hodně spokojená s nákupním košíkem, který je podle výrobce koncipovaný na 2 kg, ale ona po 15 měsíích používání píše, že je v poho na 10 kg :grinning:
15. kvě 2010 ve 20:13  • Odpověz
Asmee a už ti jde vidět bříško? :wink:
15. kvě 2010 ve 20:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.