• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Holky Kelišky z Moravy

(Zamčená)
26. července 2010 
radul: teď jsem se na tu diskuzi nedívala, ale zatím jsem pro ten kočárek hodně rozhodnutá - je to asi nejlepší po všech stránkách co jsem měla požadavky
15. kvě 2010 ve 20:15  • Odpověz
radul: jde mi vidět bříško a hlavně po obědě a večer :grinning:
Jo a taky se mi líbí, že ten kočárek má velikou spoustu barevných variant, tak není myslím problém nějaký krásný vybrat
15. kvě 2010 ve 20:16  • Odpověz
Ta paní používá už ten kočárek 15 měsíců, tak jsem se jí ptala, jak je spokojená se sportáčkem :slight_smile: tak jsem zvědavá na odpov졡d, nicméně i kdyby byla né moc pozitivní, tak jak říkám, už jiný nechci :grinning:
Dneska jsem byla na poště, paní tam měla ten drahý kočárek Jane, ale korbička mi byla tak do půli stehen, jsem si říkala, OMG, to abych klečela na čtyřech, kdybych se na malou chtěla podívat nebo něco :grinning:
15. kvě 2010 ve 20:17  • Odpověz
jo, to je pravda, že k tomuto kočárku se nemusíš moc ohýbat a je to tím pádem hodně pohodlné. A ta paní má tu čtyřkolku? A neměla problémy s kolečkama?
15. kvě 2010 ve 20:20  • Odpověz
Paní už odpověděla, že je se sportáčkem spokojená, že v nem nevidí žádný zásadní problém, jen tam prý by mohla být lépe domyšlena ta zábrana (opěrka, která je před dítětem), že u tady toho sportáku, když tam chceš dát dítě, tak nejde vysunout jen jedna strana a otočit, ale musíš to vyndat z obou stran, ale že ona už to ani nevyndavá, že naučila dítě dávat i když tam ta zábrana je :slight_smile:
15. kvě 2010 ve 20:22  • Odpověz
Se zeptám :slight_smile:
15. kvě 2010 ve 20:22  • Odpověz
Já myslím, že to se taky naučíme, to jsou maličkosti.
15. kvě 2010 ve 20:24  • Odpověz
hlavní je ta veliká polohovatelná hluboká korbička, že v ní můžeš mít i větší dítě.
15. kvě 2010 ve 20:25  • Odpověz
a že je vysoký a odpružený, že? :grinning:
15. kvě 2010 ve 20:26  • Odpověz
no a lehký, to jsem čučela, že psali na netu váhu 14 kg, ale teda zajímalo by mě jak to vážili?
15. kvě 2010 ve 20:27  • Odpověz
Mě právě taky připadal lehoučký :slight_smile:
15. kvě 2010 ve 20:27  • Odpověz
radul: nebyla to nějaká atrapa v tom obchodě? :grinning: :grinning:
15. kvě 2010 ve 20:28  • Odpověz
no už se těším, až ho půjdeme koupit :grinning:
15. kvě 2010 ve 20:28  • Odpověz
já zkoušela jezdit i už s objednaným pro někoho :wink:
15. kvě 2010 ve 20:29  • Odpověz
a budeš ho objednávat přímo v obchodě nebo to objednáte přes net?
15. kvě 2010 ve 20:30  • Odpověz
Já si ho nechám objednat přímo v obchodě, protože při koupi si ho můžu ještě osahat :slight_smile:
15. kvě 2010 ve 20:33  • Odpověz
Navíc, když už tam budu, tak nakoupím i nějaké dudlíky, flašku, atd :slight_smile:
15. kvě 2010 ve 20:34  • Odpověz
Asmee nevíš náhodou, jestli u HZP, kteří poskytují 1500 příspěvěk pro těhule, tak ty účty musí být jen z lékarný, nebo třeba i z sambaby?
15. kvě 2010 ve 20:35  • Odpověz
aha, tak se koukám, že se to vztahuje jen na lékarny
15. kvě 2010 ve 20:37  • Odpověz
tak já mám Ministerstva vnitra a psala jsem jim dotaz, jestli něco hradí těhotným a bohužel jim nehradí nic. Tak mám smůlu, ale přecházet se mi nechce.
Včera mi ukazovala kamarádka co má 2 letou holčičku v DM flašku (myslím MUM - nebo tak nějak se jmenuje) a je má rozšroubovatelné dno a jde díky tomu výborně čistit, že ta je prý hodně dobrá.
15. kvě 2010 ve 20:37  • Odpověz
Holky koukáte na hokej? To je opravdu o zlatý nerv. Vítek říkal, že se na to ani dívat nebude, protože by byl nasr...
15. kvě 2010 ve 20:41  • Odpověz
No nic, jdu si dát hrachulku a koukat na ten "krásný" hokej
15. kvě 2010 ve 20:45  • Odpověz
Jj je to mazec!!!!!!!!!! já už taky vypínám pc :slight_smile:)))
15. kvě 2010 ve 20:46  • Odpověz
Teda to jsou nervy,málem tu u toho hokeje rodím :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,Vojtíšek to taky hrozně prožívá.Verči ještě moc bříško vidět není,jenom takový náznak.
Verči neboj,ještě si pohybů užiješ až až. :grinning:
No nic jdu zase koukat a snad to naši obrátí.Tak pa pa
15. kvě 2010 ve 20:53  • Odpověz
Radul z lékárny,nebo nějaké těhu cvičení,nebo plavání.Myslím,že ze sambaby ne,je to jen na krémy proti striim ,vitamíny a dětskou kosmetiku u tu myslím v sambaby jsem neviděla. :wink:
15. kvě 2010 ve 20:57  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile:))
Kaši, já jsem se právě včera dívala na hzp a tam píšou, že proplácejí jen kurzy nebo vitamíny nebo léky pro maminy..... takže myslíš, že i dětškou kosmetiku, která se v lékarně běžně prodává? :slight_smile:
16. kvě 2010 v 08:13  • Odpověz
No já nevím jak je to po novém roce,ale mě ji na konci roku proplatili.,možná bude lepší se na to na pobočce zeptat.
Jo a krásnou neděli všem.Já jedu k našim a odpoledne máme oslavu u švagrové,Peťová neteř Janička má 3 roky,tak se mějte krásně,Radulko pohlaď malou i za nás a já příjdu zase večer. :wink:
16. kvě 2010 v 09:00  • Odpověz
Holky, tak já se taky pro dnešek loučím, fičíme do těšína na ty křtiny Terky a pak na veselku, juchůůůůůůůůůůů :grinning: :grinning: :grinning:
16. kvě 2010 v 09:23  • Odpověz
Dobré ráno, pěknou neděli vám přát nebudu, protože to počasí tomu teda vůbec neodpovídá. Fuj. Akorát jsem dosnídala a nic se mi nechce dělat. Už bych si tak ráda zašla někam na procházku, ale v tomto počasí - blééé.
16. kvě 2010 v 09:39  • Odpověz
Ahoj holky, dnes je opravdu hnusně :stuck_out_tongue_closed_eyes: Spací počasí a malý ne a ne usnout :grinning:
V albu mám pár fotek z porodnice.

Věruško, myslím na tebe, holka jedna :dizzy_face:
Kasi, už jsi na řadě, toto letí :slight_smile:
As, Radul, vám ty týdny taky pkně naskakujou :slight_smile:
16. kvě 2010 v 16:04  • Odpověz
Luci: ale 3D ultrazvuk nelhal, Matějíček má opravdu tolik vlásků :wink:
16. kvě 2010 v 16:47  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.