• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Holky Kelišky z Moravy

(Zamčená)
26. července 2010 
autor
Ahojky vsem :slight_smile:
Luciku vitej doma :dizzy_face: maly je nadherny a poradne vlasaty :dizzy_face:

Holky to pocasi ,to je megahnus :angry: jeste jsme ani nevyjeli s kocarkem a asi ani nevyjedeme...hned tak brzo...
Nase princezny dnes cely den mrci a trapi je prdiky,tak teda nevim,co jsem spatneho pojedla...uz tak nic divneho nejim..no je to trapeni,jak se krouti a krici a nejde jim moc pomoct.Dnes je to boj,mezi kojeni vetsinou ani neusnou,tak jsem uz hodne utahana a jen se modĺim,at aspon v noci mi daji se tam pulhodinku zdrimnout :frowning2:

Dnes jsem poprve odsavala tou elektr.odsavackou a je fakt super-behem chvilicky bezbolestne mam 100ml mlika pro Teusku,ona kojeni stale bojkotuje..tak at ma aspon takto MM pres flasku...stale doufam,ze az nabere silu a trochu se spravi,ze bude sat primo ode mne..to by bylo prima :wink: takto je musim kojit kazdou zvlast a nemam zaden cas mezi tim...coz je hooodne unavne..

Nejvic me bavi koupanicko :slight_smile: holkam se moc libi a krasne si vodu uzivaji :slight_smile: nekrici,coz je super!Koupeme s Petrem oba,uz jsme sehrany tym :grinning: ta vanicka je prima velka,tak si tam krasne pokopkaji nozkama a jsou spokojene :dizzy_face:
16. kvě 2010 v 18:39  • Odpověz
Ahoj holky, Luci vitejte doma, maly je moc moc krasny :dizzy_face:
Cienko maleho taky trapili prdiky, zkouseli jsme vsechno a nic nepomohlo, doktorka vzdycky rikala no je to kluk a ti na to trpi, ale jak vidim tak to trapi i holcicky. My jsme hodne cvicili nozickama a na chvili to vzdycky pomohlo, ale neboj jednou to prejde :slight_smile:
Matyasek mel taky prevracene dny, zili jsme ve statech a tam je casovy posun tak asi proto. Ja jsem se ho pres den snazila trochu budit at spi v noci :wink:
Mimochodem tvoje princezny jsou taky moc nadherne :dizzy_face:
16. kvě 2010 v 18:46  • Odpověz
autor
Jj,pres den je budim-snazim se jim ten rezim otocit..ale asi to chce cas.
Problem je,ze jsou dve :grinning: :grinning: takze s jednou bych si treba lehla ,kdyz ona usne a urvala bych par minut spanku pro sebe...ale obe mi naraz neusnou skoro nikdy...tak je to fakt narocne...ale jsou malicke,tak snad to casem bude jen lepsi :dizzy_face:
16. kvě 2010 v 18:51  • Odpověz
Uf, holky tak už jsme taky doma :slight_smile:)) to počasí fakt je naprd, dokonce i kus cesty rudné z OV před havířovem byla zavřená a policajti to odklonovali po vedlejší ceste ... no mazec, snad to brzy přestane!!!!

Luciku, téééda malý je ale vlasatý, ten 3D fakt nelhal :grinning:

Cienko, věřím, že je to hodně náročnéééé, ale časem se to ustálí :wink: to je teda uchlácholení fakt :slight_smile:
16. kvě 2010 v 19:06  • Odpověz
Cien určite to je hodně náročné, mě trvalo asi 3 týdny než jsme si zvykli na nějaký režim, ale uvidíš čím budou starší bude to lepší. :slight_smile:
16. kvě 2010 v 19:28  • Odpověz
Tak já kouknu na zprávy a jdu do postýlky se natáhnout, tak vám všem přeji pěknou noc a snad zítra se to počasí umoudří :wink: jéééé ja si ted pšikla, takže se umoudří :grinning:
16. kvě 2010 v 19:29  • Odpověz
Tak se jdu akorát rozloučit,dojeli jsme domů v 20hod ,lehla jsem si k Robinu Hoodovi na té primě a hned jsem vytuhla a zbudila se před chviličkou.,tak si dávám akorát čaj a půjdu se pokusit ještě na chvilku usnout,než mě kolem 2 hod zase zbudí Vojtíšek.No taky jsem dnes Luci na to myslela,že teď už jsme na řadě my,ve čtvrtek jdu do poradny ,tak jsem zvědavá co se dovím,doufám,že bude vše v pořádku,musím vydržet ještě na tu svatbu. :wink: No tak nevím nevím co bude s tím spaním,Peťa právě začal chrápat,ale řádně,asi řeže celý les. :grinning: :grinning: Tak dobrou noc.
16. kvě 2010 ve 23:31  • Odpověz
dobré ránko,holky,to máme hezký podzim co)))) je to mazec venku,,,já už nemužu spát,tak tady straším,,a zdravím lucku a martu a beruš, pořád spím po tom ultroši,na mě pusobí vždy jako tabletky na spani,,takže ho vemu a pospávám a pak rano v šest čumákuju a jsem už vyspana,dokud nevemu další dávku,dneska mi strašilo v šišce,,sem říkala že testnu až př.patek před kontrolou,,ale mam už takove myšlenky že to zkusím př.ponděli,to už by mělo jít něco vidět,pokud něco,,,tak zatím pa ,
17. kvě 2010 v 06:30  • Odpověz
Dobré ránko, kočky :slight_smile:
Mooc děkujeme :slight_smile: 3D opravdu nelhal :sweat_smile:

Malý je opravdu zlatý. Je jasné, že občas zakřičí, už zjistil, že když začne křičet, tak někdo příjde a vezme si ho :grinning: Dokonce zjistí, když s ním člověk nechodí nebo si sedne, to začne mrčet, ale jakmile se s ním pochoduje, tak dělá, že spinká :grinning: Jsme z něho s Michalem úlně posr...a o zbytku rodiny nemluvím, pořád někdo volá a ptá se co Matějíček :slight_smile:

Marti, já dávám dvakrát denně řed kojením ten Sab simplex a musím říct, že nám pomáhá. Malý krásně prdí a kadí :slight_smile: JInak taky cvičíme, jak psala Beruška, s nožičkama a dávám ho na bříško.

Věruš, ty babo...tak jak?? Doufám, že embrouškům pěkně vykládáš pohádky :dizzy_face:

Kas, Vojtíšek je taky nějak špatně otočený, že? Tak snad se umoudřil a na kontrolce bude tak jak jak má být :wink:

Jo, a už mi 3x zaalarmoval monitor dechu :unamused: Malý absolutně v klidu spinkal a ono toto, moje nervy. Když to bylo poprvé, tak jsem myslela, že mi srdce vyskočí z krku :confounded:
17. kvě 2010 v 08:10  • Odpověz
autor
Krasne pomdelicko vsem :slight_smile: ,i kdyz teda to picasi :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: ...

Luci,to je parada,ze je Matejicek tak v kursu :dizzy_face: :dizzy_face: nasi jsou tu taky skoro kazdy den :grinning: akorat jsem na nervy,jak je nosi a trepou s nema a ja sama jim pak nedam rady,pac mam jen 2 ruce :grinning: :grinning: a to je na 2deti malo :grinning:
Sab davam taky..zatim nejak nepomohl..zkusim jeste cajik v noci nabidnout..jestli to nebude lepsi...
A falesny polach jsem mela s monitorem u Mii uz 4x!a jsou to teda fakt šoky :confused: ..to vystrelim jak sipka a drapnu decko a to spokojene ...nastesi...aleje to opruz,,davam mu jeste sanci,ale jinak pofici na reklamaci :angry:
17. kvě 2010 v 08:33  • Odpověz
Marti, to u nás malého taky naučili rodinní příslušníci a kamarádi. A pak člověk musí furt nosit, že :grinning:
Pak jsou prý ještě nějaké ty probiotické kapky na prdíky. u nás vcelku drahé, ale v Polsku jsou o polovinu levnější. To mi říkala dr.
Tobě to taky alarmuje??? a co máš nanny nebo ten babysence?
17. kvě 2010 v 08:40  • Odpověz
autor
jj,v PL nebo SK stoji cca 300.-u nas pres 600.- :stuck_out_tongue_closed_eyes: asi je taky zkusim,zkusim cokoliv :grinning: jen at je chvili klid :grinning:
Mame Nanny...Petr to ted trosku presunul a dali jsme postylku dal od zdi..nevim,co to zpusobuje..ja ten navod zatim necetla,ale pry se nema tesne kolem toho chodit..coz ja teda chodim,mam tu jednu postylku hned vedle gauce..Spim s holkama v pokojicku :wink: a Petr v loznici,at ho nerusime...No "spim"..nespim :grinning:
17. kvě 2010 v 08:45  • Odpověz
ahoj holky,tak kja teda přesně vím že to alarmuje,,mam kamaradku a její matysek,byl maličky vžil dve kilča jak ho pustili domu a alarm se jim spouštel často,a teda volala tma kde to koupila,,a ji řekli že to je pry tím,,že je miminko maličke,a ten monitor ho necítí,,a tak proto se spouští,,alarm,,,,ale jakmile už byl vetší tak t ustalo,,ale věřím že to museli byt šoky,,,takže pry to je tím,,,že nema to mimuško ještě váhu,,nevim jesli ste mě dobře pochopili,,co sem chtela říct,bo píšu jak hotentot))))
17. kvě 2010 v 08:46  • Odpověz
že nektere ty monitory jsou delane třeba až na 3 kila a víc,,no a když je prdolka maličky ,tak ho ten monitor neciti,,a proto alarmuje,,
17. kvě 2010 v 08:48  • Odpověz
autor
Jj Verco,to by melo logiku :wink: ale nam to dela prave u te tezsi holcicky :rolling_eyes:
17. kvě 2010 v 08:48  • Odpověz
no,,,ale zase takovy maceček není,,ona měla taky nany,,nebo ma,,,a tak hle ji to objasnili,,,,ale ted ma přes devet kilo,prdolka,a je t ov pořadku)))))
17. kvě 2010 v 08:50  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: a kdy mam testovat :grinning: :grinning: už mi z toho hrabe... :angry:
17. kvě 2010 v 08:51  • Odpověz
autor
Neni,ale uz se ji delaji sunky na nohach :grinning: :grinning: roste na ocich :wink: zato Tea je straslivy trpaslik...v noci jsem ji nacpala 70ml odstrikaneho mlika a cele mi to vykosila :stuck_out_tongue_closed_eyes: jsem myslela,ze mne picne :angry:
Letim kojit
17. kvě 2010 v 08:51  • Odpověz
autor
Verci,neporadim...ja byla pako a testila uz 5.den,meli jsme PK a byl tam jen dusicek...
17. kvě 2010 v 08:52  • Odpověz
tak pa a kojení zdar,,,,šunky na nohach :grinning: :grinning:
Marti, taky máme nanny. mám postýlku kousek od postele, tak nevím co to dělá. je pravda, že novorozenci mají někdy delší pauzu než se nadechnou...tak těžko říct.
Michal spí taky v obýváku, to je sranda :grinning: :grinning: :grinning:
Věruš, ještě netestuj, budeš zase stresovat, říkej si, že jsi těhula a basta :wink:
17. kvě 2010 v 08:54  • Odpověz
Jdu žehlit, než se ďáblík probudí :slight_smile:
17. kvě 2010 v 08:56  • Odpověz
ne luci,,nebudu,vubec,až snad uprostřed př.tydne,tak ve středu,,,prtoože ja beru ten estrofen,,takže ja nezačnu krvacet,i když minule se mzačala 3 tyden po vložení krvacet,,,takže v poho,,jen se nudim,,,nedali mi vychazky,,,tak se nudim
17. kvě 2010 v 08:57  • Odpověz
Dobré ranko,tož Verčo ,kdybych věděla ,že čumákuješ od půl sedmé ,tak dojdu dříve,to jsem taky tak vstávala,a to mě dneska Vojtíšek nechal opravdu dospat,protože mě nevzbudil ani o půl 2 ,ale až ve 4hod,tak jsem si s ním chvilinku povídala a pak jsme ještě usli až do půl sedmé,jinak vždy jsem vzhůru už v 5hod ráno. :wink:
No Luci taky jsem zvědavá ,co se ve čtvrtek dovím na poradně,minule byl Vojtíšek otočený příčně,tak jestli už je otočený jinak ,a taky kolik váží a už mi možná bude dělat první monitor,dneska jsem podle ultrazvuku začala 35 týden,no hlavně ať je vše v pořádku,musím stihnout ještě tu svatbu,chci se dobře napapat,ikdyž s rezervou,protože mě ze všeho pálí žáha a taky si dát aspoň 3 ploužáčky,no a hlavně musím stihnout udělat tu svatební kytici ,ozdobit stoly,auta,a obřadní síň,kytičky pro maminky a družičky,svědky no doufám ,že to ještě zvládnu. :wink:
Verči možná ještě chviličku počkej s testováním,ať se zbytečně nestresuješ,neboj držíme pěstičky dálnice bude.
17. kvě 2010 v 09:07  • Odpověz
Jdu se převlíknout a dám si kávičku,dá si někdo taky? :slight_smile:
17. kvě 2010 v 09:08  • Odpověz
Vyhlížím ségru na skypu,ale asi ještě spí,je tam teprve 8 hod.
17. kvě 2010 v 09:09  • Odpověz
já už kafe měla,,jedno denně mě snad nezabije,to mužu,,jinak ted mam udelanou meltu,,,teda ty na t usvadbu dělaš hodně věci,se cítíš na to ještě?)))
17. kvě 2010 v 09:10  • Odpověz
No uvidíme,snad to ještě zvládnu,kdyby se náhodou něco přihodilo,mám domluvenou náhradu,ale ségra by byla raději ,kdyby jsem ji to dělala já.No tak snad to pomalinku s Vojtíškem zvládneme. :wink:
17. kvě 2010 v 09:12  • Odpověz
No já si dávám na doporučení paní doktor jednu kávičku denně,kvůli tomu nízkému tlaku. :wink:
17. kvě 2010 v 09:13  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.