• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Holky Kelišky z Moravy

(Zamčená)
26. července 2010 
Dělám si vždycky latečko.To miluji.
17. kvě 2010 v 09:14  • Odpověz
no ja sem ted pila nesko a dneska sem mela chut na normalní kafe s gruntem a mlekem,tak sem si ho udelala,,, :slight_smile:
17. kvě 2010 v 09:16  • Odpověz
Aha ,tak to mi gruntovka nikdy nechutnala,buď piju nesku s mlíkem nebo to latečko. :slight_smile: :slight_smile:
17. kvě 2010 v 09:24  • Odpověz
Dobré ráno holky, teda tady to od samého rána žije. Já jsem vstávala v 8:00, že budu dnes uklízet (po víkendu je tady opět bordel) a jenom co jsem si udělala snídani a nachystala si to nastůl (ani jsem si nekousla), tak se mi udělalo šíleně špatně a šla jsem omdlívat na záchod. Naštěstí jsem to po chvilce rozdýchala. Asi to bude opět tím šíleným tlakem. Tak jsem se potom nasnídala a dala se do nádobí - měla jsem ještě od včerejška roztahaný parní hrnec, tak jsem ho musela pořádně vydrhnout.
No a teď přemýšlím jestli jít do drogerie nebo né. Protože pořád tak hnusně prší. Ale potřebuju alespoń jedno vajíčko (nemám doma ani jedno), chci si totiž udělat na oběd řízeček. :grinning:

verci: zkus testovat co nejpozději, i když z vlastní zkušenosti vím, že se to nedá - jakmile mozek zavelí, tak se letí do lékárny pro testy :grinning: :grinning:
17. kvě 2010 v 10:01  • Odpověz
Jsem to napsala, jako bych šla kupovat vajíčko do drogérie :grinning: Ale hned vedle drogérky je okno, ve kterém prodávají vejce na kusy. :grinning:
17. kvě 2010 v 10:14  • Odpověz
Ty jo a taky myslím na Radulku, jestli jela dnes do práce, aby se v pohodě dostala domů, když tak sleduju tu online povodňovou situaci na idnesu. Je to šílené. Doufám, že všichni bydlíte někde na kopečku.
17. kvě 2010 v 10:16  • Odpověz
autor
Holky to je hnus...chtela jsem skocit do lekarny,ale nikam nejedu-Petr ted prijel,ze Trinec je pod vodou..Tesco zavrene zatopene,vsude objizdky :stuck_out_tongue_closed_eyes: hruza!Nasi budou mit urco vodu ve sklepe... :angry: a chudaci ti,co bydli v zatopovych oblastech :frowning2:
17. kvě 2010 v 11:24  • Odpověz
To jo,taky to tu sledujeme od rána. :frowning2:
17. kvě 2010 v 11:56  • Odpověz
no, ani mi holky o tom nemluvte, trnu tady, protože kolegyňka je z Koblova a teď jsem četla, že Koblov je uzavřený a že to tam evakuují. Její manžel je profi hasič, takže je v práci, oba synové dobrovolní hasiči, takže taky musí pomáhat a ona sama musí doma vše stěhovat.
17. kvě 2010 v 11:58  • Odpověz
Jdu teď koukat na zprávy na jedničce.
Jo a psala mi moje mamka, že v Jeseníku není vůbec nic, krom toho že trochu prší. Taky dobře.
17. kvě 2010 ve 12:00  • Odpověz
cien: to je dobře, že se ti Petr zvládl vrátit domů. Protože jak tak sleduju zprávy tak to není teda nic moc.
17. kvě 2010 ve 12:04  • Odpověz
No teď jsem taky poslouchala zprávy ,je to mazec,snad je Radulka v pořádku. :unamused:
17. kvě 2010 ve 12:14  • Odpověz
Ahoj holky, jen hlasím, že vajuch bylo 10, tzn. vetsi uroda než jsme cekali,takže super. Zítra v 10 nástup zase v OL, uvidime, jestli bude transfer nebo jeste prodloužena kultivace... Dám pak zase vědět co a jak. Papa :dizzy_face:
17. kvě 2010 ve 13:28  • Odpověz
autor
Kaci parada!!! :dizzy_face:
Perfektni urodicka :wink: to bude jiste PK a pak se vybere sampionek nebo dva :dizzy_face:
17. kvě 2010 ve 13:32  • Odpověz
michi: super, taky si myslím, že budete mít PK. Tak držím pěstičky.
17. kvě 2010 ve 14:06  • Odpověz
Michi tak super,tak držím pěstičky a budeme na tebe myslet i s Čudlovkou. :wink:
17. kvě 2010 ve 14:20  • Odpověz
Holky ty povodně to je hrůza ,teta ve Staré Vsi nad Ondřejnicí už je asi pod vodou. :frowning2: ,no a my jsme zítra chtěli jet pro postýlku,tak už se tam asi nedostaneme,sice ještě mají jednu příjezdovku otevřenou ,ale říkala,že to nevypadá dobře ,takže si máme raději zítra zavolat. :frowning2:
17. kvě 2010 v 15:09  • Odpověz
kaso:a ty to ve St vsi znáš já tam mám po rodičích dum a ted sem tam od tud zrovna dojela,neda se už tam nikudy k domum dostat jenom kolem palírny a pak sjet dolu,my jsme tedy zaplaveni :pensive:
17. kvě 2010 v 17:02  • Odpověz
miky: to je šílené a vůbec to nevypadá dobře. A vy v tom domečku trvale bydlíte?
17. kvě 2010 v 17:19  • Odpověz
Já tam mám trvalý pobyt,ale bydlím s manželem v krmelíně.Vtom domu bydlí muj tatínek,mamka mi zemřela.takže jsem tam velmi často,mame zaplavenou hospodařskou budovu,k tomu je přistaven králičník a voda se začla zvedat tak velmi rychle že když jsme šli pro králíky tak už boraci stáli na zadních a hlavy ve vrchu.Taky u nas byli hasiči že nesmíme chodit po silnici,co lemuje řeku,jelikož při tom velkém toku došlo k utržení velkého kusu silnice a tu překryla voda tak není vidět kde ta cesta chybí.Už se hrozím opět toho uklízení ,kdyby to byla jen voda,ale to je po opadnutí i takový vazký kal,který pak zapáchá po zkažených rybách.
Manža ted říkal že se podíva na zprávy a musíme tam jet znovu
17. kvě 2010 v 17:32  • Odpověz
No Miky mám tam tetu,sestru od taťky a ta bydlí za mostkem u hospody u Dvou babek,hned vedle baráku přes cestičku jim teče potok,ten už je stoprocentně vylitý :frowning2: ,je to kousek od zámečku.
17. kvě 2010 v 17:35  • Odpověz
No Miky ty bys raději měla zůstat doma.
17. kvě 2010 v 17:36  • Odpověz
Už ,tatka volal že je zaplaveny i pec na topení,a už při tom brečel,a to má 77let,mi ted u toho stresu mimčo tak řádí že se mi chce stale zvracet,holky budte štastné že bydlíte v bezpečí,co bych za to dala.
17. kvě 2010 v 17:36  • Odpověz
miky: no právě, kdyby to byla jen voda a ta odtekla, ale ty hromady bahna a bordela co to sebou nese. Všechny, které to postihne lituji. Z jedněch záplav se člověk jakš, takš otřepe a je to tady znovu a může začít opět od nuly.
A co jste s těma králíčkama udělali? Kde je teď máte?
17. kvě 2010 v 17:37  • Odpověz
miky: chudák taťka, ale ty by ses teď měla šetřit. Má tam taťka hodně zvířectva? Vezměte taťku k vám. I když chápu, že když člověk opustí barák, tak má zase strach z rabování. To je šílené.
17. kvě 2010 v 17:38  • Odpověz
Tam za mostem je ted nově otevřeny cykloservis,a pak dále bydli učitelka Trybulovská,ta mně učila.
17. kvě 2010 v 17:39  • Odpověz
Je to těžké Miky ,ale opravdu zůstaň raději doma,protože je to nebezpečné pro tebe v tomhle stavu. :frowning2:
17. kvě 2010 v 17:39  • Odpověz
No oni bydlí ve žlutém domečku za tím mostem,jo cykloservis tam je ,teta se jmenuje Pravdová.
17. kvě 2010 v 17:40  • Odpověz
miky: úplně tě chápu, že chceš pomoct taťkovi, ale nezvládne mu pomoct jenom tvůj manžel? Ať si ještě nějak neublížíš.
17. kvě 2010 v 17:40  • Odpověz
No právě,myslím ,že je to teď pro tebe Miky hodně nebezpečné,už i kvůli tomu,že člověk neví jak se to bude dál vyvíjet,právě dneska bylo ve zprávách s jakými problémy od někud evakuovali hasiči W3Skou těhotnou ženu,myslí teď na vás oba.
17. kvě 2010 v 17:43  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.