• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Holky Kelišky z Moravy

(Zamčená)
26. července 2010 
Tak to už byl ve Ferťasu, jak jste byly vy dvě...to je zajímavé :confused:

As, ty máš tak vzorného muže?? To ten můj, jak jde na pivo, tak s ním ten večer nepočítám :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. dub 2010 v 16:51  • Odpověz
autor
Asme,teda,to mas fakt vzorňáka :wink: :slight_smile: a znas ho teda perfektne,presne,jak jsi rikala :wink: :grinning:
21. dub 2010 v 16:52  • Odpověz
lucii: já právě byla taky připravená, že budu platit, ale pak mě překvapil, pouze jsem platila za pobyt v nemocnici.
Jinak můj manžílek je zlatíčko, jsme spolu 8 let a pořád mi přijde, že máme líbánky. Už si z něho dělám srandu, že až se narodí miminko, že spadne z lopatky - tak pořád kňourá, že to bych si mohla zkusit, aby byl odstrčený. :grinning:
21. dub 2010 v 16:54  • Odpověz
To je krásné :dizzy_face:
21. dub 2010 v 16:56  • Odpověz
Holky, je mi tady s vámi moc krásně, ale já dnes mizím.Michal se vrací z práce, tak jdu ohřívat špagety a pak se už k netu nedostanu.
Tak krásný zbytek dne, kočeny :slight_smile:
21. dub 2010 v 16:59  • Odpověz
lucii: užij si zbytek dne, pá a už se těším na fotečky tvé výmalby.
21. dub 2010 v 17:00  • Odpověz
zdravím,,,ja luci byla taky na laparce 10/2009 a nechtěl po mě žádne prachy,,,ale je pravda že už v te době nedělal v gyncentru ale mam znamou ktere si řek 3000 tisice za laparku,,doufam že se mluvite o kajošovi,,ob sem to rychle sletela očima,jinak kontrola o.k. vyfasovala jsem estrofen a od 2 DC to beru a klasika desaty den kontrola a domluvit se na rozmražení a transfer,,sakra teda pokud se nerozpadnou :unamused: zatím pa kouknu až zítra,přišel švagr a vyhazuje mě ,chce jit na p.c. papa
21. dub 2010 v 17:02  • Odpověz
verci: tak super, začneš si stimulovat sliznici a budu moc držet pěsti, ať rozmrazení vydrží.
21. dub 2010 v 17:04  • Odpověz
ještě jsou koukla. Věruš, tak to mělo asi souvislost s Gyncentrem.

JInak gratuluju ke kontrolce a neboj, nerozpadnou. Mě se taky nerozpadly a vydržely všechny tři :wink:
A oni už v Polance fungujou, že dělají i IVF a transféry nebo se musí pořád jezdit do Ol?
21. dub 2010 v 17:04  • Odpověz
autor
Verco tak fajn,ze je stimule na obzoru a moc moc budu drzet vsecko,co jde,at se nerozpadnou a pak at se poradne zahryznou :dizzy_face:
21. dub 2010 v 17:07  • Odpověz
Verca gratulka a držíme pořád pěstičky :dizzy_face:
Lucíku papapa
No koukejte co malá dělala sotva jsem se vzdálila z kuchyně :grinning: malá uklizečka :grinning:
21. dub 2010 v 17:09  • Odpověz
brusi: to je fajn, že už se učí v tak útlém věku :grinning:
21. dub 2010 v 17:09  • Odpověz
Asmenko jojo jen aby ji to vydrželo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: né nemůžu si stěžovat kluk je fajn i vařit se rád učí :wink:
21. dub 2010 v 17:10  • Odpověz
brusi: koukala jsem ti do albíčka, ale vůbec bych tě netypovala už na 15 letého syna. Vypadáš moc mladě.
21. dub 2010 v 17:10  • Odpověz
Asměnko děkuji ale mám ho jen občas my tykaj jeho spolužáci myslí si že jsem ségra :grinning: :grinning: :grinning: to víš že my to lichotíííí :wink:
21. dub 2010 v 17:11  • Odpověz
Ahojte holky, tak už jsem z práce domů, čekala jsem, co dneska bude nového na konovi, jo tucha jsem měla.....
jsem po dnešku tak KO, že ani nestíhám dnes vyjímečně dočítat :sweat_smile:

Dokonce od rána chodím jak "depejrak" pač mám asi nějaký zkříplý nerv připadne mi to tak asi v pravém tříšle a nohu za sebou vláčím, pač při každém kroku to cítím a když si oblíkám nebo svklíkám rifle, tak mi bolest vystřeluje do zadku, snad to brzy poleví :slight_smile:

Jinak vítám nové holky :wink:
21. dub 2010 v 17:11  • Odpověz
autor
Radulko ahooj!
Chudacku,s tim nervem...snad to pres noc prejde....zkus se necim nechat namasirovat od milacka... :dizzy_face: a at te to neboli,pekne si lehni,musis toho mit plne kecky za cely den v praci...
21. dub 2010 v 17:15  • Odpověz
Dneska toho bylo fakt dost, takže jsem KO a to jsem málem ani nestihla zdlabnout zákusek, kolegyně totiž slavila narozeniny, takže to je co říct :grinning:
Ale na druhou stranu to aspon rychle uteklo :wink:

Taky musím říct, že jsem docela zklamaná, že téma Holky z Moravy je uzavřené :frowning2:
21. dub 2010 v 17:19  • Odpověz
radul: tak to tě teda obdivuju, že jezdíš pořád do práce a ještě takovou štreku. Snad tě ta noha nebude moc dlouho trápit.
21. dub 2010 v 17:20  • Odpověz
Teda Radi jěště pracuješ??? no i když u prvního jsem odcházela 6 týdnu před porodem ale u malé jsem si to užila na nemocenské :grinning:
21. dub 2010 v 17:42  • Odpověz
JJ pracuji, zatím vše zvládám uplně normálně a pokud budu moct, tak taky chci pracovat až do toho 6.týdne před porodem :wink:
21. dub 2010 v 17:48  • Odpověz
nemas odvahu mi to zvednout ty hrdinko
21. dub 2010 v 17:58  • Odpověz
autor
Neprud laskave!!Cekam na telefon od dr.Jarose!!!
21. dub 2010 v 17:59  • Odpověz
evi: opravdu to nechápu, nejdřív vyvoláš rozzbroje, necháš uzavřít téma a pak napadáš ironicky Marťu, že je hrdinka? Že ti není trapně. Založ si své téma, když mi ti nevyhovujeme.
21. dub 2010 v 18:01  • Odpověz
autor
Verco klid,slecna si myslela,ze s ni snad po tom vsem budu ztracet cas po telefonu....
To uz je choroba,nemoc...nech se vysetrit!
21. dub 2010 v 18:04  • Odpověz
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neurážej, neprovokuj".
21. dub 2010 v 18:05 • evcaa
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neurážej, neprovokuj".
21. dub 2010 v 18:06 • evcaa
21. dub 2010 v 18:09 • j.cien
Evi: my ti do ničeho mluvit nebudeme, když naše téma opustíš. Když ti vadíme a co píše Martinka, tak to nečti, však to přece nemáš zapotřebí.
21. dub 2010 v 18:11  • Odpověz
nechci se do toho michat, ale evcoo, proc si to nevyrizujete pres IP, od toho to tu je, zbytecne tu ceris vody a myslim, ze budeme za jedno, ze uz jste si rekli snad vse ,a je zbytecne to zase tahat ven, nemyslis?
Je hrozne hezke kalkulovat tim, ze ty nemas jeste dite a tudiz nevis o cem je vychova a rec, na toto jsme dost alergicka, protoze moudrost sveta bohuzel nesezral nikdo, a i ja , ktera mam tri deti si vyslechnu nazor jineho, ktery deti nema a ver, ze nekdy ti, co jeste nemaji deti vidi vetsinou vse objektivneji. Poslouchat nikoho nemusis, ty ses rodic, ty mas vedet jestli vychovavas sve dite dobre nebo ne.
Ja se tady nebudu nikoho zastavat, ale urcite hranice dekoru by se tu mela trocha dodrzovat.
21. dub 2010 v 18:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.