• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Holky Kelišky z Moravy

(Zamčená)
26. července 2010 
asme:tatka za žádnou cenu nechce odejít,už jsem mu to říkala.
Králíky jsme vzali k nám do krmelína,bylo vidět že byli unavení,když jsme je dali do krabic tak si hned lehli,jinak ,oni vždy reagují tak že sis začnou olizovat,a má teda naštěstí jen králíky.
17. kvě 2010 v 17:43  • Odpověz
miky: no u těch starších lidí opustit barák je vždy hodně složité, dokud je ještě kousek suchého místa, tak oni za žádnou cenu nechtějí. Ale možná by jste se ho měli pokusit přemluvit.
17. kvě 2010 v 17:46  • Odpověz
Manža dal pokyn že jedem,tak se na vás podívám večer.A s tou pomocí mi teda přislíbila pomoct tchyně ,atk se uvidí,holky zatím čaute.
17. kvě 2010 v 17:51  • Odpověz
Tak hlavně dávej Miky na sebe pozor.
17. kvě 2010 v 17:52  • Odpověz
miky: drž se
17. kvě 2010 v 17:55  • Odpověz
a co naše Radulka, myslela jsem na ni, jestli byla v práci, tak jestli v pořádku dojela domů.
Radul ozvi se.
17. kvě 2010 v 17:55  • Odpověz
Uf holky, před dvaceti minutami jem dorazila domů :slight_smile:) )mazec, měla jsem strach, že se nedostanu domů... volala mi během odpo ségra, pak druhá ségra, pak mamka, at nikam nejezdím a zůstanu v těšíně :slight_smile:)) ale nakonec jsme to s kolegou zvládli a cesta byla celkem ok :slight_smile:
Ale jsem ganz hotová :slight_smile:
17. kvě 2010 v 18:53  • Odpověz
radul: to jsem si myslela, ale hlavně, že jste dorazili a jsi už doma v teple a suchu.
17. kvě 2010 v 18:54  • Odpověz
zvažovali jsme jestli jet přes havířov nebo F-M, ale nakonec jsme jeli přes havířov, rudná byla pustena jen jedním směrem :slight_smile: takže po dvouprodovce se jelo tam i zpět.... ale ráno jsme museli sjet z rudné a před havířovem jet kotehůlkama....
17. kvě 2010 v 18:55  • Odpověz
zítra se uvidíme na kontrole?
Asmee, taky jsem ráda :slight_smile:
Myslela jsem na tebe, jestli jsi vůbec jela do práce. To počasí je hnus.
17. kvě 2010 v 18:58  • Odpověz
Asmee já jdu na 9 hodin, tak by jsme se měly vidět..... plánovaly jsme někam zajít, ale mě se v tomhle počasí fakt nikam nechce, budu ráda, že budu doma a něco vygruntuji a jinak budu odpočívat, tak doufám, že se na mě nebudeš zlobit :slight_smile:
17. kvě 2010 v 18:58  • Odpověz
to víš, že se na tebe nebudu zlobit. Já si aspoň zajedu na Českobratrskou do Hobby krámku pro sprej na textil - brácha si vymyslel, jestli bych mu neudělala tričko s obrázkem z Futuramy, tak mu to chci zkusit udělat k svátku, který má v červnu.
A pak se chci stavit ve Futuru do CaA na nějaké těhotenské oblečení. :wink:
17. kvě 2010 v 19:01  • Odpověz
Asmee výběr těhu kalhot mají v Lasu v centru OV na náměstí :slight_smile:
17. kvě 2010 v 19:02  • Odpověz
jo, to už mi někdo říkal. A možná se stavím i u ťamanů jestli nemají i něco tam levného. :wink:
17. kvě 2010 v 19:06  • Odpověz
No, nic holky pro dnešek se loučím a doufám Radul, že se zítra potkáme aspoň v čekárně. :wink:
17. kvě 2010 v 19:22  • Odpověz
Já taky budu končit :slight_smile: Asmee já myslím, že se uvidíme :slight_smile:
Taky přeji dobrou :slight_smile:)))
17. kvě 2010 v 19:27  • Odpověz
:grinning: Holky, tak vrchol dnešního dne pro mě, že jsem se snažila dát do gala na zítřejší kontrolu, bože to je fuška, už si na tu kaču vůbec nevidím ani když se předkloním a to mám ještě 3 měsíce před sebou, omg :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. kvě 2010 ve 20:03  • Odpověz
Radulko tak ať zítra i s Verčou dopadnete na kontrolce dobře.Držím pěstičky,jinak mě už pomáhá při holení Peťa,ale nabídl se dobrovolně,když viděl jak se trápím.Mě čeká poradna ve čtvrtek. :wink: Tak dobrou noc,hlavně ať už přestane strašit ta voda.
No nic jdu koukat na naše na hokej. :wink:
17. kvě 2010 ve 20:06  • Odpověz
Miky tak co jak dopadl taťka ve Staré Vsi.
17. kvě 2010 ve 20:11  • Odpověz
dobre ráno,,,,holky,,,,miky je mi líto,,tatínka :pensive: ,snad ste to včera vyřešili. michi super urodička,,,, :wink: tak a ja zase čumakuju,,zapla jsem pračku,,dneska dojdou naši,na chvili ,mi zvednout adrealin :grinning: :grinning: a ve čtvrtek dojde ke mě sida,,ona teda je hodna,,chodí za mnou celou dobu co mam nemocenskou,,jak jí vyjde čas,a stresuje se mnou :grinning: :grinning: a hleda pak ducha na testíku u mě :grinning: :grinning: no sranda ..zapla jsme pračku,tak pro dnešek mam domaci prace splneny :grinning: ..verunko a radul,at kontrola dopadne dobře,,zatím pa
18. kvě 2010 v 06:33  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile:)))) taky už jsem vzhůru :slight_smile:) ale bzry jsme usli, takže už kolem šesté jsem se začala převalovat, navíc i Aleš taky vstával do práce, tak mě to ještě více probralo :slight_smile:
Jsem se ted šla zvážit, s hrůzou jsem si na tu váhu stoupla, ale uf, plus 2kg :slight_smile:

Tak si půjdu udělat nějakou snídanku :slight_smile:)

Holky všem přeji pěkný den :slight_smile:

Včera jsem zapomněla reagovat, Michinko a Verčo - moc vám držím pěstíky!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. kvě 2010 v 06:53  • Odpověz
Krásné dobré ranko všem,Asmence a Radulce držím pěstičky ať kontrolky dopadnou na 1.Verci a Michince nadále držíme pěstičky ať je to opravdu ta poslední cestička za mimískem .
Cien a Lucinko posílám hubánka vašim broučkům.Hlavně ať jsou zdravoučcí. :slight_smile: :slight_smile:
Za chvilku musíme zavolat do Sambaby jestli se tam dá dojet autem,nebo jsou cesty uzavřené.
No tak krásný den všem.
18. kvě 2010 v 08:26  • Odpověz
Ahoj holky. To počasí je opravdu mazec.
Miky..myslím na tebe.

Všem na kontrolkách držím palečky :dizzy_face:

U nás se zase spinká. Noc byla obsolutně luxusní. Vstávání v půl jedné, v půl čtvrté a po sedmé na papání :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Si tak hodné dítko snad ani nezasloužím :sweat_smile:
18. kvě 2010 v 09:12  • Odpověz
Michinko, krásná úrodička. Hned nám podéj info, jak jsi dopadla. Ale určitě budete mít PK :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. kvě 2010 v 09:13  • Odpověz
Ahoj Luciku,to je super ,že je Matýsek tak hodňoučký. :slight_smile: :slight_smile: Tak si užívej každičkou minutku se zlatíčkem.
18. kvě 2010 v 09:34  • Odpověz
Cesta je průjezdná ,takže za chviličku Peťa s taťkou vyráží pro postýlečku.Jupíí.
18. kvě 2010 v 09:35  • Odpověz
autor
Ahojky opet v picasi :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Luciku,zavidim na cele care to nocni spinkani!!My mela kraval 21-24non-stop rvala Mia,pritom nakojea,prebalena...potom krmeni v 1,3,4,5,7 ,9 a ted spi....je to psycho..jsem priserne ospala a Teinka stale nechce sat poradne..takze odstrikavam jako diva,at ma MM..ale strasne me to stve,ze nejsem schopna ji to naucit!!
Asi zavolam jeste nejakou laktacni poradkyni.at mi sem prijde a neco vymysli :frowning2: ..ale bojim se,ze s tim prikrmovanim lahvickou jsme na ceste do pekel ...co se tyce kojeni Teinky...
18. kvě 2010 v 10:25  • Odpověz
Cienko sluníčko nevzdávaj to zkus zavolat té laktační sestře,určitě ti pomůže. :wink:
18. kvě 2010 v 10:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.