• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Holky Kelišky z Moravy

(Zamčená)
26. července 2010 
autor
Kasi,bojim se,ze nepomuze...v porodnici se mnou sedela celou jednu noc jedna takova strasne chytra...a nemohla uverit,ze se Tea fakt neprisaje....
No nic,ficim zase to zkouset..je to na palici :grinning: ,jsou to segry a kazda naprosto jina osobnost :grinning: :grinning:
18. kvě 2010 v 10:34  • Odpověz
Cienko a je to tady, to je určo tím, že jedná byla hlavou dolů a druhá nahoru, ten můj Aleš možná ještě bude mít pravdu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to si dělám samo legraci :slight_smile:))

Já uplně venku vymrzla :slight_smile:))
Na kontrole všechno ok, malá váží 850 gramů :slight_smile: a mám i fotečku, tak večer pak dodám :slight_smile:
18. kvě 2010 v 11:20  • Odpověz
já si ted slupnu banán a musím se pustit do gruntování :slight_smile: jen tak letem světem samo :grinning:
18. kvě 2010 v 11:21  • Odpověz
Tak Radulko gratuluji,a Cien vydrž ,nevzdávej to.
18. kvě 2010 v 11:51  • Odpověz
Holky držte pěsti schvaluje se mateřská.
18. kvě 2010 v 11:51  • Odpověz
Držím všechno co mám!!!!!!!!!!! kurna to nemůžu sledovat, nám nejede televize, ani teplá voda neteče :frowning2:
18. kvě 2010 ve 12:27  • Odpověz
Tak pro Radulku.mateřská je od června schválená vyšší. :slight_smile: :slight_smile: Jupííí.
18. kvě 2010 ve 13:30  • Odpověz
Marti, to mě mrzí, že máte takové trápení s kojením :frowning2: ale jsi bojovná holka, ty to určitě nevzdáš :dizzy_face:
Radulko, tak blahopřeju ke kontrolce, to už je kopretina pěkně velká :dizzy_face:
Kas, tak je to opravdu schválené??? A budou to i zpětně doplácet?
18. kvě 2010 ve 13:43  • Odpověz
Jéééééééé paráda, už to taky čtu na netu :grinning: a píšou že to budou doplácet i zpětně :grinning:
18. kvě 2010 ve 13:48  • Odpověz
ahoj holky,,,tak marti,snad se to prolomi to bojovaní s kojením :wink: a luci tebe nestačí že vám j zvyší mateřskou :grinning: :grinning: :grinning: tebe zajíma jesli dají i zpětně :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. kvě 2010 ve 13:50  • Odpověz
Věruš :grinning: :grinning: :grinning:
18. kvě 2010 ve 13:51  • Odpověz
No tak jsem chytřejší,já jsem totiž nemohla najít jestli ji budou vyplácet i zpětně,já nastupuji na mateřskou teď ve čtvrtek. :wink:
Nic jdu se na chvilku natáhnout,kolem 15hod dorazí kamarádka.Postýlka už je složená,tak si asi do ní dneska na hromádku nachystám věci do té porodky. :wink: ,ještě si totiž musím půjčit tašku od mamči.
18. kvě 2010 ve 13:58  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no,,,tak samozřejmě prašulky jsou duležitéé :wink:
18. kvě 2010 ve 14:00  • Odpověz
Kasi, pak hoď foto :slight_smile:
Věruš, mě to dělá rozdíl 4 tisíce, je to mazec, tak jsem happy, že to zase vrátí zpět, protože takto nemám ani na splátky.
18. kvě 2010 ve 14:02  • Odpověz
ahojky Babulky to počasí je hnus co :angry: jen se pořád člobrda strachuje :rolling_eyes:
Luciku malý je kouzelnýýýýý :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Marti snad vvybojujěš , a když né tak i tak jsou holky moc moc moc krásnéééé :wink:
Kaško to je fajn postýlka je základ mimiska :grinning:
A jednu s pozdravem od naší malé veverky Karamelky a jak si hlídá váhu mrška malá :grinning:
18. kvě 2010 ve 14:02  • Odpověz
Ahoj brusi, tak Karamelka je suprová :grinning: :grinning: :grinning: Váha je důležitá :dizzy_face:
18. kvě 2010 ve 14:04  • Odpověz
Luci no kouká jak se všicjni vážíme a tak se opičí opička moje :grinning: Luci kdo tě rodil ve F_M :wink:
18. kvě 2010 ve 14:05  • Odpověz
Tak to jo, musí dělat, to co ostatní :slight_smile:
Rodil mě primář Vaněk s dr. Pešatem. To je mám dojem asistent.
18. kvě 2010 ve 14:15  • Odpověz
Hmmmptám se protože můj gynekolok tam také je lékařem :wink: ale není to ani jeden z nich :grinning: Jmenuje se Vít Přibyl :wink:
18. kvě 2010 ve 14:16  • Odpověz
jj, ten tam byl taky na nějaké nástěnce vypsaný :slight_smile:
18. kvě 2010 ve 14:19  • Odpověz
jj je to moc príma doktor mladý a pořád usměvavý :grinning:
18. kvě 2010 ve 14:23  • Odpověz
Běžím něco ukuchtit, tak zatím páááááá :slight_smile:
18. kvě 2010 ve 14:27  • Odpověz
Ahoj holky, tak se konečně i já hlásím. Ráno jsem vypadala v 9:00 z baráku a přijela jsem až ve 14:30. Na kontrole asi vše o.k. prďolka se nám samozřejmě neukázal, takže se neví jestli je to holka nebo kluk. Dnes měl pan Dr. velmi dobrou náladu tak jsme se v jednom kuse řehtali. Jinak už mi podle UTZ vychází termín porodu na 1.11.2010 (minule to bylo 3.11.2010) a měříme 10,25cm. Malý kopal nožičkama jako by startoval motorku - tak z něho možná bude nějaký závodník. :wink:
Po kontrole jsem jela do centra kopit tu barvu na textil ve spereji, ale bohužel o tom v obchodě nikde ani neslyšeli - jsem byla asi jak spadlá z višně. Tak si to musím objednat přes internet.
Pak jsem se stavila v práci, kde jsem teda trošku dýl ztvrdla než jsem s každým pokecala a pak jsem vzala útokem Futurum - koupila jsem si bílou sukni na léto (se super pružným pasem, ale je to normální ne pro těhulky, tak jí aspoń budu moci nosit i po porodu) dál jsem utrácela ještě za elasťáky a trička. Nechala jsem tam hromadu peněz, koupila si na oběd sendvič v Mekáči a spěchala si ho domů zbaštit.
Jo a ještě mi Dr. říkal, že na ty mé bolesti hlavy (pokud to mám z tlaku) si mám dávat denně kafe - já si ho sice dávám, ale bezkofejnové a tak se můžu divit, že to nezabírá, že? :grinning: :grinning:
18. kvě 2010 v 15:47  • Odpověz
Cien: vydrž holka, i když je to už asi hodně únavné a zkus si zavolat nějakou tu laktační poradkyni? A pokud Teuška nebude kojená, tak se taky nic nestane, hlavně, že bude napapaná a nebude trpět hlady. Ono je každé dítě prostě jiné.
Jo a dnes v práci mě holky zase lámaly, ať jdu rodit klidně do FN, že tam taky rodily a bylo to v pohodě, že těch pár dní se dá přežít - je to tam lepší už jenom po té stránce, když je komplikovaný porod a miminko má nějaké problémy, tak oni jsou na to specializovaní.
No, tak mám zase brouka v hlavě. :astonished:
18. kvě 2010 v 15:49  • Odpověz
Asmee, o té porodnici taky váhám pořád :slight_smile: velké plus je , že to máme téměř za barákem, řeší tam komplikované případy a ty 4 dny tam snad vydržím....
18. kvě 2010 v 15:56  • Odpověz
no právě radulko, taky si to říkám a pokud by se zadařil nadstandart, tak by to bylo super.
18. kvě 2010 v 16:03  • Odpověz
Vítek totiž chce, abych byla jednoznačně na nadstandartu pokud bude volný.
18. kvě 2010 v 16:03  • Odpověz
radul: kdy máš další kontrolu? Já mám 22.6. v 10:00, protože týden předtím si zase jede pan Dr. dovolovat :grinning:
18. kvě 2010 v 16:04  • Odpověz
Asmee ve stejný den, ale v 9 :grinning:
18. kvě 2010 v 16:06  • Odpověz
jj v tom ty reference nelhaly, že je často pryč
18. kvě 2010 v 16:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.