• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Holky Kelišky z Moravy

(Zamčená)
26. července 2010 
Ale jak říkám, odcházím od něho velice spokojená a to pokaždé, důkladně UTZ vyšetřuje, proměřuje atd :slight_smile:
18. kvě 2010 v 16:07  • Odpověz
tak ať si chlapec užívá dokud může a nenaruší to nějak průběh mých těhotenských návštěv :wink: Já jsem se dnes dostala docela pozdě k Dr., protože mě ještě předběhla nějaká těhulka, která začala krvácet, tak ji vzal přednostněji, ale pak se tam z ordinace ozýval smích, tak bylo asi vše v pořádku.
18. kvě 2010 v 16:07  • Odpověz
:wink: dneska se opět zaměřil na srdíčko a pustil mi ho i nahlas :wink:
18. kvě 2010 v 16:08  • Odpověz
radul: já jsem s ním taky naprosto spokojená a vůbec mi ani nevadí, že za ním musím dojíždět přes půl Ostravy. A fakt pořád zvažuju tu fakultku. Ach jo. I když času mám ještě spoustu, ale i tak mi to pořád vrtá v hlavě.
já nikdy nejdu na čas, jsem objednaná na 9, ale dostanu se tam tak o půhodky později, i když dnes asi jen o 15 minut
tak to mně né, jenom mi ho měřil a nasmáli jsme se jak jsme chtěli zjistit to pohlaví. Mu říkám, že pokud se nám už dnes ukáže, tak to bude malý Víteček, protože ten by se pořád ukazoval a ještě jsem dodala, že samozřejmě doma (aby si doktor nemyslel, že mám zase nějakého exibicionistu) a doktor hned dodal, že o tom chlapi nemluví před svýma ženama kde ho ukazují :grinning: Tak jsem mu říkala, že teda raději nevědět.
A ještě říkám, že to bude asi holka, když se stydí a Dr. né, že on mi to opravdu nepotvrdí. Že mi pohlaví řekne až na příští kontrole pokud se nám pěkně ukáže. A já říkám, že to mimi dělá jenom štráchy a dělá to naschvál, tak mi najednou řekl, že podle toho by to teda mohla být holka (sprosťák jeden :grinning: )
18. kvě 2010 v 16:11  • Odpověz
Já jsem dnes přišla fajn dřív a nikdo tam nebyl a po mně přišlo ženských. Byla jsem ráda, že mě předběhla jen jedna.
18. kvě 2010 v 16:12  • Odpověz
Tak to sis tu dnešní kontrolu pěkně užila :grinning:
18. kvě 2010 v 16:13  • Odpověz
radul: no šla jsem z tama vysmátá jak měsíček na hnoji. I sestřička měla fajn náladu, i když měla teda šíleného papírování a pořád jí tam zvonil telefón.
18. kvě 2010 v 16:13  • Odpověz
No, nic. Asi si jdu udělat kafíčko a věnovat se trošku manžílkovi (i když nevím jestli o to stojí, protože jenom přišel z práce, tak zasedl k počítači a paří nějakou onlinovku) :confounded: Ale já mám co říkat, když jsem hned zasedla ke Koňovi. :grinning:
18. kvě 2010 v 16:14  • Odpověz
ten telefon ji tam drnčí pořád :slight_smile:
18. kvě 2010 v 16:15  • Odpověz
Tak super Asmenko ,že je vše v pořádku.Mám z vás holky radost.Jo,jo,Brusi taky jsem ráda že už postýluška stojí.No nic ozvu se později už začal nervák.Tak držte našim pěsti. :wink:
18. kvě 2010 v 16:16  • Odpověz
Martinko pokud se nurazíš našla jsem tému kde ti snad mohou radou pomoct :wink: http://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/problemy-s-prisatim-a-malo-pije/?page=last&post=last&lastref=il
18. kvě 2010 v 17:27  • Odpověz
Asmee jsem se dívala, že ten nadstandard je za 350 kč
18. kvě 2010 v 17:28  • Odpověz
Holky to je hokej.
18. kvě 2010 v 18:01  • Odpověz
Taky koukám :wink:
18. kvě 2010 v 18:06  • Odpověz
Holky, já pro dnešek budu končit, skočím si do vany a náthnu se do postýlky, dobrou a zítra páááá :wink:
18. kvě 2010 v 18:52  • Odpověz
Tak dobrou noc Radulko,to byl nervák co,ale jsme ve čtvrtfinále,jupí. :slight_smile:
18. kvě 2010 v 19:01  • Odpověz
Krásný večer holky,nějak na vás nakukuju,ale nemám šas napsat.Vidím,že jste všechny v pohodě tak to je fajn.
Myslím na Kaczu,je z Bohumína a tam to je s vodou dost špatné,nám to dnes zatopilo sklad,tak celý den lítáme v holínkách a čerpáme,naštěstí jsme včera všechno co se mohlo utopit odvezli,ale je to síla,dneska mě bolí celý člověk.
Naštěstí je tam u nás pořád tolik srandy,že to všichni berou sportovně,no snad už bude lépe.
Tak se mějte krásně a krásný večer. :wink:
18. kvě 2010 v 19:20  • Odpověz
rony: lepší voda v práci než to mít ve vlastním domě. :wink: Ale i tak je to makačka.
Radul: tak to není zas tak drahé ten nadstandart
18. kvě 2010 v 19:23  • Odpověz
Ahojki Romi,tak ať voda brzy odteče,ty si to zkrátka musíš vyzkoušet tu likvidaci vody v práci nanovo chudáčku,já jsem zrovna včera vzpomínala,jak mluvili o Opavě a záplavách v 97 ,jak jsme ještě 3 roky sundávali plíseň ze sušiny a věci co pak šli do prodeje.Tak hlavně,že jste dobrá parta a máte tam srandu,to je důležité,asnad voda brzy poleví.
18. kvě 2010 v 19:31  • Odpověz
nejhorší je ta srajda, která po odtečení té vody zůstane. To je masakr, když teď sleduju ty zprávy. Normálně tady nad tím brečím, jak mi je těch lidí líto. Budeme zase posílat dárcovské DMSky. Lidi toto už prožili, vzali si půjčky, aby si dali své domečky dohromady a mají to zase znovu. To je na mašli. Ach jo.
18. kvě 2010 v 19:46  • Odpověz
To jo,je to hlavně hrozná beznaděj,už jsem poslala 3 DMSky a asi ještě nějaké pošlu,nejraději bych jim jela pomoci osobně,ale teď by to bylo asi nebezpečné pro Vojtíška. :frowning2:
18. kvě 2010 v 19:55  • Odpověz
autor
Brusi neurazim a dekuji :wink: Ja nic jineho nedelam nez hledam rady,jak to vyresit...jsem z toho spatna,mlika mam dost a ona ne a ne sat... :frowning2:
18. kvě 2010 ve 20:29  • Odpověz
Radul: kde si se dočetla, že nadstandart ve FN je za 350,-? Já jsem se tam dočetla, že pro doprovod, který je s tebou na pokoji je to za příplatek 350,-
18. kvě 2010 ve 20:49  • Odpověz
Martinko: ty si to nepamatuješ jak to bylo ve FN?
18. kvě 2010 ve 20:50  • Odpověz
Tý jo, tak jsem si našla ceník a za nadstandart na porodním za jednu noc 1.000,- ale Vítek mi teď říkal, že to mu je jedno, že chce, aby za mnou mohl chodit kdy chce a jak dlouho chce. Pche, tak to se chlapec prohne. Ale asi mu to nevymluvím.
18. kvě 2010 ve 20:55  • Odpověz
No nic holky, pro dnešek se loučím. Dobrou noc. Martinko ať tě holky aspoň na chvilku nechají prospat.
18. kvě 2010 ve 21:00  • Odpověz
dobre rano holky,,tak luci to it dela teda rozdil ty penize,,t ouž bolí a jde to opoznat teda,,jinak verun to je dobře že chvališ bošotu,taky uvažuji že pak k nemu zajdu až to bude vše za mnou,,anebo budu dojíždet k jarošovi,do fulneku,,no ještě uvidim,je to daleko,,ja sem chodila k bošotove jeho manželce je hned vedle ma tam kožní,,,a je taky moc hodna,,,ahoj romi,ja taky myslelea na karin vím že je z bohumina,,snad se ji to vyhlo,,,,
19. kvě 2010 v 06:14  • Odpověz
Dobré ranko,já jsem toho dneska zase moc nenaspala,ale to nevadí,hlavně už na mě přichází pomalu strach ,čím víc se den D blíží,ani né z porodu,tedy z bolesti ,ale hlavně ať vše proběhne bez větších komplikací a hlavně ať je brouček zdravý,no snad ,když už jsme tak daleko ,tak to bude v pořádku ,no ale ten strach prostě tak nějak přichází.No nic musím se více zaměstnat ať nemyslím na takové věci,no a právě se o to postarala kamarádka,přivede mi na hlídání sice jen na hodinku ,ale i tak se těším,3letého Jiříčka.Tak bude aspoň veselo. :wink:
19. kvě 2010 v 08:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.