• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Holky Kelišky z Moravy

(Zamčená)
26. července 2010 
dobré ráníčko zaltíčka moc nepíši mám starosti v Bohumíně brášku :frowning2: a na chalupě nmáme dovezené děti z povodňových domů byli u nás i minulý rok zase je to postihlo ani nestačily vše dát do pořádku :frowning2:
Bráška už odvezl plno věcí na čištění a oblečení a vody co jsme nakoupily a navíc se vydají o výkendu pomáhat i se synem :wink:
Martinko napadlo mě Jestly TEušku vyšetřily a když se nechce přisát zada nemá krátkou uzdičku pod jazýčkem? Někdy to dělá dětem velký problém. POkud to nevíš zkuz se zeptet svého pediatra zda se díval nebo né :wink: Dá se to malinkým chirurgickým zákrokem spravit a děti se většinou pak hned přisají a bumbaj :wink:
19. kvě 2010 v 08:16  • Odpověz
Dobré ránko. Snad už bude konečně dobré a přestane pršet. Vody už bylo dost. Vůbec si nedokážu představit, že by to postihlo i nás. Musí to být šílené, když člověk vidí, jak mu voda všechno bere. Nás minulý týden v pondělí vytopili, ale tak nějak, že to Michal stačil vcelku vysušit než jsme se vrátili z porodnice. Byla jsem pěkně naštvaná a smutná, že se vracíme do takového bordelu. Ale myslím, že toto je úplná prkotina oproti tomu, co zažívají lidé při povodních.

Holky, jsem ráda, že kontrolky dopadli dobře. As, tak snad už příště budeš vědět, co čekáte :dizzy_face: Měli by jsme uzavřít sázky :grinning:

Romi, moc tě zdravím. Tak v práci máte frmol, alespoň to rychle utíká :wink:

Kas, ten strach je naprosto přirozený :wink: Ale nemusíš se bát, říkéj si, že to zvládla každá ženská, tak proč ty ne :slight_smile:

Radul, já koukám, že ti ty týdny taky pekelně naskakujou :sweat_smile: :dizzy_face:
19. kvě 2010 v 08:49  • Odpověz
Brusi, malý má taky tu uzdičku, ale problém s přisátím nemá. Jen dr. říkala, že se to bude muset asi nastřihnout, aby mu to později nedělalo problém s mluvením. Prý se to dělá okolo4-5 měsíce na zubním. Ale já tam nepůjdu, to bych nezvládla, řvala jsem, jen když ho píchali do patičky. Je to neuvěřitelné, jak moc se člověk bojí, když jde o vlastní dítě.

Jinak nás pěkně trápí bříško. Bobín se nemůže vykadit. Tlačí o sto šest, křičí a pak vyčerpáním usne :confounded: :cry:
Jsem krá..něco špatného snědla :angry: :angry: :angry:
19. kvě 2010 v 08:53  • Odpověz
Lucíku jojo u některých miminek to nemá vliv u některých jo mluvil jsem s kamarádkou je sestřička na novorozeneckém :wink: (teda už je sestřička :grinning: )dělala si nástavbu na zdrávce :wink:
Lucííí nemusela si spapat nic špatného někdy to bývá a už si malému nahřála bříško?
19. kvě 2010 v 08:56  • Odpověz
Brusi, já mu ho masíruju a dávám na bříško, cvičíme..ale zatím nenahřívala. On sem tam něco vytlačí, ale to trápení předem. Vždycky řvu s ním :frowning2:
19. kvě 2010 v 08:57  • Odpověz
já nahřívala bříško u syna do mikrovlky jsem dala modrou plenu v igelitovém pytklíku ohřála ji a pak zabalila do jiné pleny a pokládala na bříško dost pomohlo a nebo zkuz rektární trubičku :wink:
19. kvě 2010 v 09:05  • Odpověz
To nahřívání zkusím. Ale s tou roukou se ještě cukám...Michal jí už včera chtěl dát, ale zabral Sabík, tak se vytlačil. Ale dnes ráno zase řev, jak blázen..teď spinká. Rourku jsme v práci dětem dávali, ale...je to divné, jde o mé dítě a nějak nemůžu :confounded:
19. kvě 2010 v 09:07  • Odpověz
Luciku tak zkus špičku teploměru možná to bude stejné jako s rourkou a to také pomáhá :wink:
19. kvě 2010 v 09:11  • Odpověz
Brusi, zkusím..uvidím, jak bude až se probudí. Už se začíná kroutit, tak uvidíme :wink:
19. kvě 2010 v 09:14  • Odpověz
:wink: zkuz však možná pomůžeš a bude líp oběma :wink: :dizzy_face:
19. kvě 2010 v 09:21  • Odpověz
autor
Brusi no prave!
Ve Fn nerikali nic,jen ze ja mam kratke ty bradavky...takze bez kloboucku to pry nepujde...ale Mia se pak chytla i bez,takze ji ho uz nedavam..:Tea bez ani nahodou..ale i s nim jen tak cucka..nataha,nepolyka..jsou to jen ty kratke tahy .ne ty spravne-dlouhe :frowning2:
Pak jsem tu mela doma detskou sestru a tak hed,ze ma tu uzdicku,ze se mam domluvit se zubarem na tom cvaknuti...ze to muze byt pricinou..ze ten jazycek dostatecne nevysune a nemuze tak sat z prsu...takze jsem hned volala zubarce,byla u nas,divala se ji na to a rikala,ze by to teda rozhodne nestrihala...ze se striha hlavne ta u dolniho rtu,ze ta podjazykova je pruznejsi a muze se jeste vytahnout...a ze neni vubecprokazane,zy by to melo vliv na techniku kojeni.... :confounded: takze jsem tam,kde jsem byla....

Jinak AS.ve FN stoji nadstandast 1000 za noc + 350,pokud tam chces mit i treba manzela na noc....
Maji 2 pokoje.bohuzel oba byly celou dobu meho pobytu plne...Petr to domlouval,ale neslo to...mne uz byly ty prachy ukradene...jen jsem chtela byt dele s nim...a ne,ze ho po hodine vyhodi z navstevy....Jednou zustal v patek v zacpe a prijel az o pul,takze jsme spolu byli jen pul hodiny a tu jsem celou probrecela....
FN-des bes!!

Holky,konecne neprsi!!!
ALe sla jsem ven pro drevo a cela zahrada je jeden velky mocal...cvachta to jak v bazinach...hnus,ale co je to proti tem chudakum,co prisli o vsechno.... :pensive:
19. kvě 2010 v 10:03  • Odpověz
cien: a co Kerinka v tom počasí venku? Ta musí být jak prasátko.
19. kvě 2010 v 10:19  • Odpověz
Přidala jsem do albíčka fotečku ze včerejšího UTZ. :wink:
19. kvě 2010 v 10:27  • Odpověz
Asmenko krásná fazolka a jakou má kríásnou páteř :wink:
19. kvě 2010 v 10:50  • Odpověz
No, ta páteř je srandovní, ta se mi taky moc líbí. :grinning:
19. kvě 2010 v 10:53  • Odpověz
Asmenko je to krásný ultrazvuk :wink:
Když jsem viděla naší Karamelku tak jsem brečela u syna to nebylo a můj také uronil slzu :grinning: ale to už je rok :grinning: dtarý snímek :grinning:
19. kvě 2010 v 10:55  • Odpověz
v kolikátém týdnu se chodí na 3D ultrazvuk? Taky na to asi půjdeme. Vítek by to chtěl vidět.
19. kvě 2010 v 10:57  • Odpověz
Asmenko já byla asi ve 20 týdnu ale myslím že je to od 16-do 20 týdne :wink:
19. kvě 2010 v 11:03  • Odpověz
a kde jste byli?
19. kvě 2010 v 11:04  • Odpověz
My u nás v Havířově ale vím že na Fifejdách se dá objednat asi za 700kč :wink:
19. kvě 2010 v 11:05  • Odpověz
Jsem teď koukala, že to nově dělají i ve FN, tak si tam možná zkusím zavolat a domluvit se. Aspoń bychom to měli kousek.
19. kvě 2010 v 11:07  • Odpověz
No, nic, jdu něco dělat, protože už zase od rána sedím u kompu.
A co ta naše Michinka? Už má po ET nebo stále rostou broučci ve zkumavečce? Bych se nedivila, kdyby měla ještě PK s takovou krásnou úrodičkou. :dizzy_face:
19. kvě 2010 v 11:11  • Odpověz
Verči já jsem byla na 3D ve 24 a pak 28 týdnu. :slight_smile:
19. kvě 2010 ve 14:14  • Odpověz
autor
As,Kerinka jde ven jen a curajdu a pak se schva v chodbe do klubicka a spinka :wink: ,takze v poho...
Ona byla chudak cela vymysena,kdyz jsme prinesli deti domu... :confused: 2dny nezrala...a kdyz oni plakali,tak ona s nima knucela :grinning: :grinning: bobek maly,ale uz je v poho :wink:
Jen si zvykla byt ted klidne celou noc v zadveri,coz driv spinkala pouze ve svem pelisku v obyvaku...tak asi chce mit od toho detskeho knourani klid :grinning: :grinning:

Chvalabohu,u nas prave prestalo prset...
19. kvě 2010 ve 14:18  • Odpověz
cien: tak to je fajn, že to tak bere. Já jsem zvědavá na toho našeho raťafáka až se vrátím z porodnice.
19. kvě 2010 ve 14:20  • Odpověz
Tak jsem doděla své první kynuté buchty a tak vám jich taky pár posílám :grinning:
19. kvě 2010 v 17:31  • Odpověz
Ahoooojky holky :slight_smile:))))))))))

Asmee, no nádhera, jednak fotečka mimi a i ty buchty :slight_smile: šup sem s receptem, já už se na ty buchty připravuji tak rok a zatím nic :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Asmee, samo že jsem se špatně dívala na ten ceník, fakt za těch 350 kč je jen doprovod :slight_smile:)) a na porodním jsou taky návštěvní hodiny jen hodinu!!!!!????? to já myslela, že to byla jipce, kde ležela Cienka po tom císaři......

Cienko, moc na tebe myslím, at se Teuška naučí sát mlíčko...
19. kvě 2010 v 18:04  • Odpověz
Asmee, ale jak vidím ty tvoje buchty, tak mám slinu, až na zem :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. kvě 2010 v 18:04  • Odpověz
radul: recepísek je na těsto do domácí pekárny http://domacipekarny.dama.cz/recept.php?r=3593
19. kvě 2010 v 18:05  • Odpověz
radul: jakto, že nemáš ještě v albíčku svou novou fotečku z UTZ? :dizzy_face:
19. kvě 2010 v 18:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.