• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Holky Kelišky z Moravy

(Zamčená)
26. července 2010 
Protože Aleš přišel včera až po osmé hodině, a to už jsem ležela v posteli, tak snad dneska :wink:
19. kvě 2010 v 18:20  • Odpověz
tak já už ji viděla, ale chtěla jsem se znovu pokochat. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
19. kvě 2010 v 18:23  • Odpověz
Zase mě nějak začíná bolet hlava, tak dnes asi vypínám počítač. Včera jak jsem byla skoro celý den mimo barák a počítač zapla až později odpoledne, tak mě hlava vůbec nebolela. Tak bych měla chodit víc ven a nesedět u počítače. Budu se nad tím muset zamyslet. :grinning:
19. kvě 2010 v 18:26  • Odpověz
Holky, zapomněla jsem vám napsat, ŽE JSEM DNESKA PRVNÍ DEN V SEDMÉM MĚSÍCI :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: A DODALA JSEM NOVÉ FOTEČKY ZE VČEREJŠÍHO UTZ :wink:
19. kvě 2010 ve 20:03  • Odpověz
Holky, tak pro dnešek opět končím :slight_smile: jsem vyplivnutá :slight_smile: ještě jsem vařila čočku s párkem na dva dny :slight_smile: takže se těším až se natáhnu v postýlce :slight_smile:

Tak dobrou a at se vám zdají hezké sny :slight_smile:
19. kvě 2010 ve 20:36  • Odpověz
Taky se jdu rozloučit,dneska jsme odpoledne hodně trajdali tak jsem grogy,jen jsem se okoupala,připravila na zítřejší kontrolku a teď se jdu teda natáhnout už do postýlušky.Radulko nádherná beruška.Já jdu už pořečíst jen Vojtíškovi pohádku ahurá do hajan. :slight_smile:
19. kvě 2010 ve 21:30  • Odpověz
Halo,halo,slyšte:
Dneska tady Romčo někdo slaví,přejeme Ti hooooooooooodně štěstí,zdraví,pohody,rodinného tepla a sluníčko :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: ať svítí Ti všude na tvých cestičkách.To a ještě více dnes přeje Ti Peťka ,Peťa,Vojtíšek. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
20. kvě 2010 ve 03:42  • Odpověz
Tak jdu popřát všem jen krásný den a jdu se chystat do poradny.Tak jsem zvědavá co se dovím nového. :wink:
Jinak dneska nastupuji na MD ,tak už nemusím řešit vycházky. :wink: ,všem co mají dneska taky kontrolku tak ať dopadne na 1,a odpoledne podám hlášení. :slight_smile:
20. kvě 2010 v 07:47  • Odpověz
autor
Ahojky vsem :slight_smile:
Tak opet picasi :stuck_out_tongue_closed_eyes: a to jsem se celou noc tesila,ze dnes uz konecne vyndam deti ven do kocaru!!!

As,buchty vypadaji mnam-byly dobre? :wink:
Radulko,ty blaho,uz v 7.mesici!!!Strasne to tve tehu leti a Asmenky taky!!Za chvili mate bobky doma :dizzy_face: a Kasi ,ty to mas uz za par :wink: tak preji uspesnou kontrolku!

Mne prave zacla haprovat tyden stara odsavacka Medela Swing za 3tis!!!Me picne,jestli je jako pokazena!!! :angry: Normalne za provozu se sama vypina...jede ted jen 2minuty a vypne se mrcha :angry: ...Necham ji vychladnout a pak jdu na ni,potvoru a beda ji! :sunglasses:
20. kvě 2010 v 08:13  • Odpověz
Dobré ránko. Holky, fotečky jsou mooc krásné :dizzy_face: Už to jsou opravdové mimuška :dizzy_face:
Dneska Romi slaví?? Tak všechno nejlepšíííííííííí, hlavně zdraví, štěstí, spoustu lásky :dizzy_face:
Kasi, koukám, že nemáš moc spaní :sweat_smile: Ať dnešní kontrolka dopadne na jedničku, pak hned podej info, ju :wink:

Jinak nás začala trápit rýma :frowning2: Vůbec nevím, kde to chytil, bobánek můj malý :cry:
20. kvě 2010 v 08:15  • Odpověz
já vám přeji krásne rano,,,teda pokud se tomu dá říkat krásně,a ahoj marti :slight_smile:
20. kvě 2010 v 08:16  • Odpověz
Marti, ta odsávačka je tak drahá???? :confused: Ty bláho
20. kvě 2010 v 08:16  • Odpověz
Věruš čauuuuuuuuuu :grinning: :dizzy_face:
20. kvě 2010 v 08:17  • Odpověz
ahoj lucinko,,a romi,všechno nej.....kasa at dopadne kontrola na vybornou,,,jo a as,,takové buchty taky peču a jsou mnam,,,je luci,rýmečka?? tak to bobeček jako už nemocny?? :frowning2: :frowning2:
20. kvě 2010 v 08:17  • Odpověz
naazdaar :slight_smile: ta moje znama co ma to miminko,tak si kupila taky odsavačku za trojku,,a kojila tyden,,,a potom už se mliko ztratilo,takže ji uspěšně leží ve skříni!!!! tomu se říka kup,,ale pokud sem dobře slyšela tak oni ti ji i pujčí?? z porodky?? ne??
20. kvě 2010 v 08:19  • Odpověz
autor
Jejda,Romi,taky preji vsechno nej :wink: !

Luci,bobinek maly...a tece mu z nosu nebo chropti??Ja vcera vytahla Tei uplne zelenou kozu :angry: ...jsem si vsimla,ze ma neco v nosanku a to jsem teda cumela :confused:

JJ,ta elektricka stoji tolik...ale je to bomba,za 10min mam odsato 150ml :wink: to bych s manulani odsavala cely den....
20. kvě 2010 v 08:20  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: ty marto, zelenou kozu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: co slovo to perla :grinning:
20. kvě 2010 v 08:21  • Odpověz
Marti, chroptí..jsem z toho na nervy, protože nemůže v klídečku spát :cry: Navíc Michal dnes odjel do Prahy a přijede až večer.
20. kvě 2010 v 08:21  • Odpověz
Nedokážu si představit, že budu muset použít tu odsávačku na ten vysavač :confounded:
20. kvě 2010 v 08:23  • Odpověz
autor
Nn,tento typ je jen pro jednu uzivqatelku..dokonce to ztraci zaruku,kdyz by to pouzivalo vic lidi...
Ale stoji to za to,ja tu Teu proste chci rozkojit a udelam pro to vsechno,at si to pak nevycitam...jestli to teda nepujde :confounded:
V noci na to nemam nervy,to ji davam MM pres flasku..ale ve dne ma holka se mnou galeje-furt ji cpu prso a musi makat..stoucham ji do bradicky a nenecham ji se flakat :grinning: :grinning: sice nevim,kdo je z toho vice vycerpany,jestli ona nebo ja :grinning: :grinning: Ja uz vypadam jako zombice :grinning: :grinning: ,strhana jak boruvkovy křak :grinning: :grinning: jen kozy jak vozy a vaha uz davno puvodni...
20. kvě 2010 v 08:23  • Odpověz
no,,a ted se zaptam jako mačo))))) to se ten snopylek neda odsta miminku,když je takhle maličky?? at se mu apson líp dycha?? božatko male
20. kvě 2010 v 08:24  • Odpověz
autor
Bobecek...zkus to jen tim ctvereckem buniciny-udelat sulku a vycistit...v tom boxu z porodky je vzorek Libenaru,tak to muzes tim...odsavku na vysavac mam taky a pry je to super...ale taky se to bojim pouzit...
20. kvě 2010 v 08:24  • Odpověz
teda pěkně ji morduješ,,,a tak ty si měla jenom bříško,,, :grinning: :grinning: a stěma dvouma květinkama je to asi zahul,,,to ja jednou jak pujdu tehu,,tak sekejte futra :grinning: :grinning: :grinning:
20. kvě 2010 v 08:25  • Odpověz
S tím čtverečkem jsem to už zkoušela, ale nic moc. A ten Libernal, to mu tam jako kápnu??

Spinká, ale pořád se kroutí, se mi fakt chce brečet, když vidím, jak se trápí.
20. kvě 2010 v 08:27  • Odpověz
autor
:grinning: :grinning: Verco :grinning: :grinning: jsi numero!
Jj,brisko!!!22kg brisko :grinning: :grinning: a taky kus speku v prdeli a na stehniskach!!Vaha sice puvodni,ale do hader se nevlezu pres bricho..zbyla mi takova koubovita hmota :stuck_out_tongue_closed_eyes:
No krasavice!!Vlasiska mastne,neni cas jit poradne do sprchy :grinning: ale dnes jdu,i kdyby non-stop rvaly :grinning:
20. kvě 2010 v 08:28  • Odpověz
autor
Asi spise namocit tu sulku a tim to jako vytrit....
Věruš :grinning: :grinning: :grinning:
autor
Bobek maly...tak fakt zkus tu odsavku....urco je to v pohode,jen to tak strasidelne vypada..kdyz si to vsichni chvali...
20. kvě 2010 v 08:29  • Odpověz
Marti, ty už máš vše dole???????? Pane jo. A já jen deset :angry: :angry: :angry: No, mám ještě co dělat :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Takže namočit....
20. kvě 2010 v 08:30  • Odpověz
autor
Holky uz mame muziku :grinning: toz moc klidu mi nedali,sotva nasnidat a lekho konikovat....jeste musim na WC a ficim zase s prsiskama krmit piraňu :grinning: To jako Miu :grinning: ona je fakt savec dravec :grinning: :grinning:
20. kvě 2010 v 08:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.