• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Holky Kelišky z Moravy

(Zamčená)
26. července 2010 
Marti, my máme strašně výkonný vysavač, mám pocit, že i když to dám na nejmenší výkon, tak mu ublížím, bože..se zblázním.
Vůbec nevím, kde se nastydl...
20. kvě 2010 v 08:31  • Odpověz
Marti, tak úspěšné kojeníčko :dizzy_face:
20. kvě 2010 v 08:32  • Odpověz
autor
Jj,ale to je stresem a totalnka nevyspanim...ty prvni dny doma jsem nemohla nic jist,hned me natahovalo...a v prodnici jsem nejedla skoro vubec...
Ale myslim,ze az se hodim do klidu a az se nekdy vyspim :grinning: :grinning: :grinning: to je sci-fi :grinning: tak ze zas pujdou kila hore...
20. kvě 2010 v 08:32  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: tak hodně štěstí,,,marti,,mi připada že furt jenom krmíš :grinning: :grinning: ale t je dobře)))
20. kvě 2010 v 08:33  • Odpověz
autor
Luci toho se neboj!!!Ta odsavka je udelana tak,ze ma REDUKCI!!!
20. kvě 2010 v 08:33  • Odpověz
lucinko,,víš já bych právě řekla,že jsi zdravotní sestra tak to musíš mít v maličku)))
20. kvě 2010 v 08:34  • Odpověz
autor
JJ,to ti Verci nepripada-to tak je :grinning: :grinning: :grinning: !
24hod denne mam v rukach svoje kozy :grinning: :grinning: bud detem je cpu nebo je zdimam jako v kravine :grinning: :grinning:
20. kvě 2010 v 08:34  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: a doooost už :grinning: :grinning:
20. kvě 2010 v 08:35  • Odpověz
Vy jste čísla obě dvě :grinning: :grinning: :grinning:

Věruš, zdravotník jsem..ale jakmile jde o mé dít, tak nevím ani jak se jmenuju. Je to neuvěřitelné, co to s člověkem udělá. A to jsem byla vždycky tvrďák..
20. kvě 2010 v 08:38  • Odpověz
Tak jsem mu tam kápla ten Libernal a je to lepší, dokonce jsem z nosíku i něco vytáhla čtverečkem :dizzy_face: A spinkáááááááá :sweat_smile:
20. kvě 2010 v 08:49  • Odpověz
no to je dobře lucinko že se ulevilo,,matyskovi,,,,a děla hají
20. kvě 2010 v 08:55  • Odpověz
Si připadám, jako absolutně neschopná matka :angry: :confounded:
20. kvě 2010 v 08:56  • Odpověz
ale ne,,ja mam tu moji dobrou kamaradku a vastne se jim zadařilo ža po 10 letech po třetím ivf,,,a maličky mel 1.500 taky matysek,a taky jak sem ji volala tak mi plakala a nevedela co delat,a ted to ma v malíčku všechno,a je taky na to sama ,tak žto bude dobryy :slight_smile:
20. kvě 2010 v 08:57  • Odpověz
Já vím...ale, když ho vidím, jak se trápí, tak bych si nakopala do prd...

Věrš, tak maličký byl opravdu maličky...ale za tto velký bojovník :dizzy_face:

A jak se vůbec cítíš???
20. kvě 2010 v 09:01  • Odpověz
lucinko,,,ja to tady nebudu psat co s ta moje kamaradka vytrpěla,,,prtože sou tady holky těhule,,,ale teda vytrpěla si,,,,,fakt jo,,,a cítím,tak nějak já nevím,,, :unamused: a mates ma už přes devet kilo,ma 7 měsícu a je šikulka,,ale furt by jedl))))a mudr říkala že je to statnější miminko,ted :grinning: :grinning: :grinning:
20. kvě 2010 v 09:11  • Odpověz
autor
Verco,doufam,ze se citis prave tak,jak se mas citit :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
20. kvě 2010 v 09:15  • Odpověz
autor
Luci prima,ze se nosanek vycistil!
20. kvě 2010 v 09:15  • Odpověz
Věruš, je mi to jasné :wink: A jsou šikovní oba dva, i maminkou :dizzy_face:
A hlavní je, že jsi pořád veselá kopa :dizzy_face: :grinning:
Marti, moc děkuju za radu. Kápla jsem mu to a hned přestal chropět. Jsi můj anděl :dizzy_face:
20. kvě 2010 v 09:19  • Odpověz
Dobré ráno kecalky, jdu vás dočíst. :wink:
20. kvě 2010 v 09:20  • Odpověz
ahoj verunko,,,no amrti, do smíchu mi od včerejška teda není,,,,,ale nebu du nic mluvit .... :confounded:
20. kvě 2010 v 09:23  • Odpověz
no lucinko,,bojovnik je teda,,,a krásně se z toho dostal,jak sem ho videla poprve,tak on byl jak panenka,,panenka byla proti němu velka,,,,to bylo takove nic,a ručičky,proste by lstrašně maličky,v živote sem nevidela nic tak maličkeho :frowning2: ale ted je to chlop :grinning: :grinning: jen mu to nejde božatku se otočit a dat třeba nožky pořadne nahoru,bo ma bříško krapet větší :grinning: :grinning: :grinning:
20. kvě 2010 v 09:26  • Odpověz
lucii: tak ty máš takové starosti, chudák Matýsek, tak snad to bude dobré, hlavně že jsi mu zvládla trošku vyčistit ten nosánek. Taky bych se asi ze začátku bála použít tu odsávačku na vysavač - poprvé by to musel udělat Vítek, protože mám z takových věcí strach, ale kdo to s tím zkusil, tak to jen a jen chválí a myslím, že v dnešní době už máme všichni výkonné vysavače a dá se to zregulovat. Lucii neboj, to chytneš do ruky.

cien: ty tady dnes perlíš. Jsi vyčerpaná, ale stejně z tebe cítím spoustu optimismu.

verci: ty musíš být teď v klidu a pečovat o broučky, doufám, že to není nic vážného když ti od včerejška není do smíchu. Nestraš.
20. kvě 2010 v 09:28  • Odpověz
ja to včera večer ač nerada,,musela vyřešit pulkou brufenu,,,a vubec t nejak nepomaha,,tak nevim a mam paralen ještě ale ten mi zabira tak na teploty,,,tak doufam že sem stim brufenem nic neposrala,,při minulem vložení to bylo o.k. a ted to je na p..u s prominutím,,,
20. kvě 2010 v 09:30  • Odpověz
verci: tak zkus panadol a nebo opravdu jen paralen. Máš nějaké bolesti?
20. kvě 2010 v 09:31  • Odpověz
Ahoj Verčo, jj, takové věci bude muset dělat Michal...na to zatím nemám....

Věruš, hlavu hore, ju :wink:

Už zase hulákáme, mizím :wink:
20. kvě 2010 v 09:33  • Odpověz
no,,právě že mam bolesti verunko,,,takže paralen nato asi nezabere,,,víš co,,a ja slyšela že paralen se ma brat jen na teplotu..jinak pry ne
20. kvě 2010 v 09:35  • Odpověz
cien: jo a k těm buchtám, byly výborné. Už zůstaly jenom čtyři :grinning:
20. kvě 2010 v 09:35  • Odpověz
verci: mně na bolesti pomáhá právě panadol a můžu říct, že na všechny bolesti (jako je břicho, menstruační, hlava) - tak zkus ten.
20. kvě 2010 v 09:36  • Odpověz
no zksuim pro něho někoho poslat,,dik za info,a jinak tak y peču takove buchty a jsou fakt mnaam :grinning:
20. kvě 2010 v 09:37  • Odpověz
verci: to si pro něho můžeš zajít i sama i když nemáš vycházky, jenom si vezmi paragon, kdyby ti přišla kontrola, tak ukážeš hodinu v kolik si byla v lékárně a bylo to akutní.
20. kvě 2010 v 09:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.