• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Holky Kelišky z Moravy

(Zamčená)
26. července 2010 
No, nic - doprala mi pračka, tak musím jít pověsit prádlo a dát prát další várku. Dnes jsem se rozhodla, že neprosedím selý den na netu. Tak se pro tuto chvíli loučím a nebojte, ještě dnes nakouknu. :wink:
20. kvě 2010 v 09:40  • Odpověz
Ahoj holky, už jsem doma, transfer byl včera, takže mám zavedené tri embryjka. Z 10 vajuch se oplodnily jen 4, jedno z nich nicmoc,takže bylo vyřazeno a ostatní nám byly doporučené zavést všechny, kvalitou byli myslím 8b, 6bc, 7c, takže ty dve trosku horsi, proto nemeli z tech tri doktori sami strach, a eventuelni rozmrazeni by neprezili, takze byla skoda je vyhodit. Takže tak, ted lezim, manža se o me svedomite stara, tchýne pere a žehli,protoze mamka chudak taky doma lezi a ani me nemuze prijit navstivit, mela skoro 39 teploty... Kontrola je 2.6., takže 14 čekání... :dizzy_face:
20. kvě 2010 v 11:22  • Odpověz
Ahojky, zdravim vsechny:slight_smile: michi to je parada, jen aby jsi pak nebyla mou nastupkyni :grinning:
20. kvě 2010 ve 12:29  • Odpověz
smil: už jsem to michince psala, že tě bude následovat :grinning: :grinning:
20. kvě 2010 ve 12:35  • Odpověz
Teď se ty embryjka dělají, že jsou horší kvality, ale v bříšku najednou chňap všechny tři :grinning: :dizzy_face:
20. kvě 2010 ve 12:35  • Odpověz
asmee :grinning: tak to bylo i u nas, spatna kvalita, a ta spatna kvalita me tu ted pobiha po pokojiku, takze tak asi :grinning: :grinning: :grinning:
20. kvě 2010 ve 12:38  • Odpověz
Ahojki tak jsem zpátky,v poradně vše v pořádku,akorát zase tlak hapruje,85 na 45,prostě paráda,a to piju kafe.
Vážit Vojtíška nevážila,ale říkala,e když tak příště mi ho zváží,že jinak se váží jen 3 krát za těhu.No a ptala se mě ,jak ležel minule,tak ji říkám no příčně,a tak se jí ptám,tak už je otočený,protože mě připadá že tam dělá kotrmelce,tak se pousmála a říká,no tak budem doufat ,že udělá pořádný kotmelec a do příště se otočí,teď je totiž ,hlavičkou nahoře a nožičkami dole,tož se nedivím ,že mám takové tlaky na močák. :grinning: :grinning: :grinning: .Příště už mi bude dělat monitor,za 14 dní a pokuď se prý do té doby neotočí ,tak budeme muset asi plánovat císaře,tak třeba ještě dostane rozum a otočí se. :wink: .
20. kvě 2010 ve 14:13  • Odpověz
kasi: teda tlak máš příšerný, se divím, že se ti ještě neudělalo špatně. To já už bych omdlívala. A budeš muset Vojtíka asi hodně přemlouvat, ale máš na to ještě chvilku času a až si na svatbě trsneš, tak si to třeba rozmyslí a ještě rád se otočí.
20. kvě 2010 v 15:48  • Odpověz
No to taky doufám,že se ještě otočí,jinak holt s tím tlakem nic nenadělám. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Já se taky občas hodně motám,ale už jsem si zvykla,naštěstí jsem doma,tak to tolik nevadí. :wink:
20. kvě 2010 v 17:49  • Odpověz
Holky, chtela jsem se zeptat, vadí v těhu zelený čaj??? AT uz teply nebo ledový, ja totuž na zelenem, matovem a bylinkových cajich ujizdim... Matovy a bylinkovy vim, že nesmim, ale co zeleny??
20. kvě 2010 v 19:44  • Odpověz
Michi, snad ti to nejak pomuze:slight_smile:

Mohu pít v těhotenství zelený čaj? ...
MUDr. Kamila Nouzová
Gynekolog
Poradí s gynekologickými i těhotenskými starostmi.

Mohu pít v těhotenství zelený čaj? Podotýkám, že ho piji na litry .
Děkuji předem za odpověď.

Zatím nemáme zprávy, že by pití zeleného čaje v těhotenství poškozovalo vývoj plodu. Doporučila bych však maximálně 1 litr tohoto nápoje denně, má určité povzbuzující účinky na nervový systém a metabolismus matky a bylo by zbytečné nadměrně stimulovat i nervový systém vyvíjejícího se plodu. Myslím, že by bylo vhodné zbylé doporučované denní dávky množství tekutin tj. do 3 l doplnit i jinými nápoji, neperlivá voda a cca 0,5-0,75 l minerální vody.
20. kvě 2010 v 19:48  • Odpověz
20. kvě 2010 v 19:49  • Odpověz
Díky moc, tady je to rychlejsi nez poradna :grinning:
20. kvě 2010 v 19:58  • Odpověz
michi :grinning: :grinning:
20. kvě 2010 ve 20:01  • Odpověz
A s trojčatama me nestraste. :sweat_smile: I když samozřejme budu vdecna za jakoukoliv kombinaci, která z tech 3 embryjek muze vzniknout.... :dizzy_face:
20. kvě 2010 ve 20:03  • Odpověz
michi, ja te nerada strasim, jen ti nasvecuju to, co bylo u nas,nekvalitni a vidis sama :grinning: a ma kamaradka to same, nekvalitni, nechala si dat 3 a ted je ve 24tt s trojkama:grinning::grinning:, ale preju ti aspon dvojky:slight_smile:
20. kvě 2010 ve 20:13  • Odpověz
Tak to můžou být klidně i šesterčata Michi,když se jim podaří se podělit. :grinning: :grinning:
20. kvě 2010 ve 20:14  • Odpověz
To jsem ,ale vtipálek co Michi. :grinning:
20. kvě 2010 ve 20:15  • Odpověz
Neboj my by jsme ti při kočíkování s Renčou pomohli. :grinning: :grinning:
20. kvě 2010 ve 20:16  • Odpověz
kasi:grinning: chudak michi ted, ne holka, hod se do klidu a nech to priroda, ona sama vi, co a jak :wink:
20. kvě 2010 ve 20:22  • Odpověz
To jsem jen šprýmovala,ale jak Michi napsala ,že bude vděčná za jakoukoliv kombinaci co může vzniknout z 3 embryjek ,tak mě to hned napadlo,ale samozřejmě bych to Michi nepřála,navíc se známe přes mou kamarádku s oddílu turisťáku už dýl,ikdyž jsme o sobě nejdřív nevěděli.Takže Michi klidek,hezky odpočívej a povídej si s broučky,sestřence zaváděli taky na 3 pokus 3 embryjka a má jen jednu zdravou holčičku. :slight_smile: :slight_smile: Hodňoučkou je to andílek.
20. kvě 2010 ve 20:41  • Odpověz
michi: já si pamatuju, jak jsem šla na KET a ještě před KETem mi udělal doktor IUI a pak dva dny na to mi zavedli 3 embryjka - tak to mě tady strašili dokonce se čtyřčatama. :wink:
20. kvě 2010 ve 21:27  • Odpověz
ja nikoho nestrasim :wink: :grinning: , jen rikam, co se eventuelne muze stat :wink: :grinning: :grinning:
20. kvě 2010 ve 21:29  • Odpověz
Holky už raději Michi nestrašme,protože ještě přestane tady chodit. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :grinning: ,no co ,ale sranda musí být ,ikdyž není na chleba. :grinning: :grinning: .Zítra jedu do práce odvést mateřskou a ukončenou nemocenskou,jen doufám,že nebudu mít problém na sociálce,protože ta stará doktorka co jsem ji měla před tím ,než se v ordinaci vystřídali ,tedy ona tam ještě prý jednou týdně je se prý spletla a nová paní doktorka jak mi dneska chtěla ukončit nemocenskou tak zjistila ,že už ji mám u nich na lístku ukončenou 24.2. a pak je to škrtnuté,prý se paní doktorka spletla a omylem to napsala na můj nemocenský lístek místo někoho jiného,tak to musela doktorka přepsat ,napsat oprava a říkala ,že bude doufat,že to na sociálce uznají,jinak můžu být bez neocenské a co víc můžou jichtít po mě díky chybě paní doktorky chtít ještě i zpátky. :angry: ,no nadávala jak špaček a já s ní.Tak doufám,že problém nebude.
20. kvě 2010 ve 21:43  • Odpověz
Krásný den všem,já dneska jedu do práce s mateřskou a ukončenou nemocenskou.Jinak dneska mi držte pěsti, jedu do práce odvést mateřskou a ukončenou nemocenskou,jen doufám,že nebudu mít problém na sociálce,protože ta stará doktorka co jsem ji měla před tím ,než se v ordinaci vystřídali ,tedy ona tam ještě prý jednou týdně je se prý spletla a nová paní doktorka jak mi dneska chtěla ukončit nemocenskou tak zjistila ,že už ji mám u nich na lístku ukončenou 24.2. a pak je to škrtnuté,prý se paní doktorka spletla a omylem to napsala na můj nemocenský lístek místo někoho jiného,tak to musela doktorka přepsat ,napsat oprava a říkala ,že bude doufat,že to na sociálce uznají,jinak můžu být bez neocenské a co víc můžou jichtít po mě díky chybě paní doktorky chtít ještě i zpátky. ,no nadávala jak špaček a já s ní.Tak doufám,žes tím problém mít nebudu. ,a to prý nebyl její jediný sek,nevím proč tam ještě straší,když už je tak stará.Ještě ,že už ji nemám na poradně ,asi bych jí už neustála.
21. kvě 2010 v 06:51  • Odpověz
autor
dobre rano :slight_smile: zase destive :angry:

Michi,Verco-opatrujte svoje embrousky :dizzy_face:
21. kvě 2010 v 08:57  • Odpověz
cien: no to mi povídej, ta noc byla hnus. Měli jsme otevřenou v ložnici ventilačku a já su budila jak najednou z normálního deště prutrž mračen a to se tak pořád opakovalo až do rána. Měla jsem strach, aby tou ventilačkou nenapršelo dovnitř, ale zavřít jsem jí taky nechtěla, protože to bychom horkem umřeli (mám sice zastavené topení, ale jak mi vedou v ložnici stupačky, tak se to tam ohřívá)
21. kvě 2010 v 08:59  • Odpověz
autor
Je to fakt hnus...ja uz se tak strasne tesim ven!!!
21. kvě 2010 v 09:00  • Odpověz
to my vykládej. Mamka mi včera volala, že u nich svítí sluníčko, ale v Ostravě pořád lije. Už je to na palici. Potřebuju trošku dobít baterky sluníčkem. A co teprve ty s holkama, že? Už by to chtělo se jít pěkně pokočárkovat, že?
21. kvě 2010 v 09:02  • Odpověz
Já napíšu "to my vykládej" s tvrdým y - já jsem debil. No, sleduji poslední dobou, že něco napíšu s šílenýma hrubkama, ale tady to bohužel nejde ten příspěvek smazat a přepsat správně.
21. kvě 2010 v 09:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.