• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Holky Kelišky z Moravy

(Zamčená)
26. července 2010 
No nic, jdu něco dělat, musím se trošku pobalit do Jeseníku, tak se pro tuto chvíli loučím.
21. kvě 2010 v 09:06  • Odpověz
ahoj holky,,marti dík,ale moc ružově to nevidim,no nic,,,,no verunko,,ale tosi dobře napsala vykladej,,s tvrdym y ??))))tma patří tvrde nebo vikladej??? neee vykladej :grinning: :grinning: :grinning: po ostravsky ni :grinning: :grinning:
21. kvě 2010 v 09:07  • Odpověz
:grinning: aha ty s mulvila o my,,,už sem doma,,, :grinning:
21. kvě 2010 v 09:07  • Odpověz
verci: přesně tak My :grinning: Přeji všem pěkný den a ať už přestane pršeeeeet.
21. kvě 2010 v 09:09  • Odpověz
autor
holky hrubky neresime :wink:
Jo,moc se uz tesim ven,i tem deckam to udela dobre..nez se tu furt mordovat doma...
verco doufam ze nehazis flintu do zita??? :angry: dostanes na prdel!
21. kvě 2010 v 09:10  • Odpověz
Ahoj holky. Dneska to je doost náročné, malý nechce spát a zjistil, že je lepší se nosit než ležet sám :stuck_out_tongue_closed_eyes: Se z něho picnu. Když ho položím, tak řev jak tur, když ho vezmu, tak se spokojeně kouká :grinning: Ještě se směju, ale jsem zvědavá, jak dlouho to vydržím :sweat_smile:

MIchinko, mooc držím paluchy. Pěkně odpočívej a nechej se hýčkat :dizzy_face:

JInak to počasí je pěkně naprd. Už jsem myslela, že by jsme dnes na půl hoďky vyrazili ven a zase se zatáhlo. V tom aby se čert vyznal...

As, užíj si Jeseníky.Bych jela hned :slight_smile:

Tak krásný den, všem :slight_smile:
21. kvě 2010 v 11:03  • Odpověz
lucii: a co malého rýmečka, už to přešlo?
Taky si myslím, že zase začne lít. Přitom, kdyby jen trošku vylezlo sluníčko, to by se hned procházkovalo a kočárkovalo.
21. kvě 2010 v 11:19  • Odpověz
ahojky holky moje tak jsem se se sem konecne dostala nejak mi to pri tech povodnich nejelo tak copak je noveho?
21. kvě 2010 v 11:39  • Odpověz
tak jsem hned jukla na miminacka od lucika jsem jeste maleho nevidela a je krasnej sladouckej a vlasatej :grinning: moc se vam povedl moc gratuluju a preji zdravicko a stesticko :wink:

martinko a copak ty jak se mate uz jste pekne zabehnuti se na ty vase princeznicky taky nemuzu vynadivat :slight_smile:

a koukam ze michinka a verca cekaji na dobre zpravicky,holky drzim palce a moc na vas myslim at dal vedete tu stafetu tehulek moc vam to preju moc si to zaslouzite!

asmeen ja jedu do jeseniku 4.6 jedeme na chatu nekam do ludvikova,znas to tam?
21. kvě 2010 v 11:47  • Odpověz
kaczi: ahojky, jak jste to ustali během těch povodní?
Ludvíkov mi něco říká - je to někde u Karlovy Studánky, ale neznám to tam. Tak si to užijte na chatě. Taky bych někam vyrazila, aspoň, že můžu k těm našim, ale budu bez Vítka, ten se zase v neděli vrací, protože musí v pondělí do práce. :frowning2:
21. kvě 2010 ve 12:04  • Odpověz
jo povodne jsme ustali nas to minulo akorad barak v sunychlu mame pod vodou. a v praci jedeme na 200% savo potrebuji vsude.
jo mas pravdu je to u karlovy studanky,chcou po nas 140kc na osobu coz jde a pejsek tam taky muze tak aspon se trosinku odreaguju a odpocinu.

tak si to uzij s prdolkou v brisku :slight_smile: uz vis co to bude?
21. kvě 2010 ve 12:08  • Odpověz
za chvili jdu na odpoledni,vcera jsem mela rano-odpol. a dneska jsem uplne K.O. musim to rozhybat :grinning:
21. kvě 2010 ve 12:09  • Odpověz
ještě se prďolka neukázal, tak nás stále napíná. Ale už bych to chtěla vědět co to bude.
Teda ty pořád makáš, si tu chatu naprosto zasloužíš, jedete jen na víkend? A je super, že můžete s pejskem a cena úžasná.
21. kvě 2010 ve 12:12  • Odpověz
jedeme od 4.6-6.6 a pak ten tyden kdy jsou svatky v cervenci mam to pres znamou tak jsem rada ze je to tak levne a v hezkem prostredi a ze muze i Baruška.

urcite se prcek ukaze v plne parade a pak uz bude mit i jmeno :wink: neuveritelne to vsechno leti a ty budes za chvili maminkou i ta moje spoluzacka co je ti trochu podobna ceka miminko myslim ze v rijnu taky se konecne dockala :slight_smile:
21. kvě 2010 ve 12:17  • Odpověz
nejsem já nějak s tou tvojí kamarádkou spojená? Já budu rodit začátkem listopadu, tak to není takový rodíl :wink:
21. kvě 2010 ve 12:29  • Odpověz
to jo :grinning:
mela chudak strach uz o jedno prisla a oni maji v rodine postizene,ale nastesti vsechno dopadlo dobre vsechny vysledky O.K.
21. kvě 2010 ve 12:32  • Odpověz
nic jdu se psem a ficim do prace,tak se tady opatrujte pa,pa :slight_smile:
21. kvě 2010 ve 12:32  • Odpověz
autor
Kaczi ahojky :slight_smile: rada te tu vidim,jsem na tebe hodne myslela..ze budete makat s vyroboou Sava..zase ted po povodnich...a ty chudacku stale nocni...kez by ti ta drina brzicko skoncila a cekalo te taky to mimisenko :dizzy_face: :dizzy_face:
Kaczi zabehnuti nevim jestli jsme...cas leti,ve stredu uz to bude mesic,co mam holcicky na svete :slight_smile: ale rezim zatim zaden..jen kojim a kojim...a snazim se rozkojit i tu malickou Teu....je to boj,ale nechci to zakriknout...dnes se mi zdalo,ze trosilinku zacala tahat,citila jsem takove lehke brneni v tom prsu...tak mozna je jeste sance,ze ji rozkojim..Jinak ji davam MM odstrikane pres flasku,to se napije i 90ml..u toho se tak nenadre ...tak si rikam,ze treba az trosku zesili,ze se pak pricucne i k prsu... :confused:

Moc se tesim,jestli zitra bude venku uz konecne lip,ze je nandam do kocarku a poprve pujdeme trochu na vzduch!
21. kvě 2010 ve 14:46  • Odpověz
Ahojky, nebojte, me nevystrasite :grinning: vidim to tak, že pokud by bylo 3 a vice deti, tchyne by sla do duchodu a delala nam chuvu :grinning: nastesti ona je moc fajn.
Jinak mam desnou zacpu, už pred punkci a kolem transferu a vcera jsem myslela, ze uz me to rozerve :sweat_smile: Uz jsem si rikala, ze si dam cipek. Do toho jeste panicka hruza, že kdyz zatlacim, vytlacim i mimouse... :grinning: Ale je to z toho, jak seuz pres týden skoror nehybu, jen lezim, jim a zadny pohyb.. nicmene dneska uz me par bobanu opustilo, to byste neverily, jak se mi ulevilo... :dizzy_face:

Jinak se mam fajn, pocasi je dneska jak a aprila, pry byla nad ranem desna bourka... ja o nicem nevim..spala jsem jak poleno a to nedelam poseldni dobou nic jineho... :grinning:
21. kvě 2010 v 15:04  • Odpověz
zdravím vás,,a přeji krásny víkend bez deštíku,kačko držím palečky k mimiskum,,, :slight_smile:
21. kvě 2010 v 19:05  • Odpověz
ahoj,holky

kaso,nemohla jsem ti odpovědět s tou st. vsí
my jsme tam dojelia při pomáhání ještě zbytku stěhování mi,uklouzla na tom bahně noha a spadla jsem do -zadu a tam stala skřínka.Zprvu nic a pak mě začlo bolet břicho,tak mě manža odvezl do nemocnice,pro jistotu.Po vyšetření mi Dr.řekl že tím pádem ,k mému štěstí došlo k otočení mimatka,takže prý je už tak jak má být.Nic mi po lekařské stránce prý není ale doporučil mi abych tam aspon do druhého dne zustala,tak sem uposlechla,ale teda musím říct že mi strachy cvakalo u zadku :pensive:
Tak vas jdu dočíst,manža jel s tchanovcama do globusu,tak mam čisté pole :grinning: ,jinak mam polehávat.
21. kvě 2010 v 19:30  • Odpověz
Ahooooojky holky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Tak jsem se konečně před chvíli dobelhala domů, dneska to byl mazec, v práci frkot, pak jsem letěla na zkoušku šatů, pak na skok k mamce a pak jsem letěla na vlak :slight_smile: a ted jsem si dala nohy na stůl a zpětně vás pročetla :slight_smile:

Michi a Veruš, moc držím pěstíky!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Veruš, kdy se chystáš testovat?
21. kvě 2010 v 19:41  • Odpověz
Cienko, jj utíká, ale jak jsi v příspěvku napsala, že už budeš mít holky u sebe měsíc, tak to je taky fičák :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Luci, k té odsávačce, když jsem byla u kamarádky, její 4 měsíční holčička měla silnou rýmu a přede mnou ji vysávala hleny tou odsávačkou, má taky výkonný vysavač, ale ta odsávačka byla pomocí té redukci fakt jemná a navíc krásně tím vytáhla ty hleny a malé se dobře na nějaký čas dýchalo :slight_smile:
21. kvě 2010 v 19:44  • Odpověz
Asme a ty jedeš do jeseniku na delší dobu?

Verca a michi přeju hodně štěstíčka :dizzy_face: at miminkování pokračuje.

kaso,tak ty už maš pro mimčo nachystano jak tak čtu asi vše,že jo?Doma už je i postýlka :dizzy_face:
Ja ji mam ještě u tatky,ještě nemám ani připravené věci,ale se mi zdá že je ještě hooodně času.
21. kvě 2010 ve 20:10  • Odpověz
Přeji všem krásnou dobrou nocku :wink:
21. kvě 2010 ve 22:05  • Odpověz
Ahojki tak všechny zdravím,dneska bylo náročné,dopoledne v práci,byla jsem odvést ukončení nemocenské a nástup na mateřskou,tak bylo fajn,dostala jsem od holek plno dárečků pro Vojtíška,odpoledne tu byla kamarádka s manželem a 2 dětmi ,přišli hlavně ,aby nám půjčili daťák a druhá kamarádka co měla tu dětskou herničku mi kreslila na zeť do ložnice medvídka Pů,a zítra to příjde malovat barvami,odešli kolem půl sedmé a dovedla mi ségra od Michala,mého bývalého expřítele své dva kluky na noc ,nesehnala hlídání a má noční,ta jsem ji ještě vyšla vstříct,kluci jsou super,Peťa byť ho viděli poprvé tak si je hned získal,a blbli spolu,koukali jsme i na dobu ledovou,spát šli kolem půl 10,já jsem pak taky hnedka zalehla,a vytuhla,teď máme s Vojtíškem hodinu nespací ,tak doufám,že ještě usneme. :wink:
Miky jinak prosím tě dávej na sebe pozor,hlavně už nic nevyváděj a opatruj se,no hlavně ,že jste v pořádku. :wink: a dokonce i otočení,no já jsem zvědavá jestli se Vojtíšek ještě otočí nebo bude císař.
Jinak jsem více méně vše chystala až tento týden ,takže ještě buď v klidu. :wink: :wink: ,chtěla jsem to do té svatby mít hotové,protože co když hodím taneček a pojedu. :grinning: :grinning: Tak dobrou noc. :pensive:
22. kvě 2010 ve 02:47  • Odpověz
Krásné ráno Keliškám :wink: :wink: :wink: jé brzy ráno a já už tu zas straším :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
22. kvě 2010 v 07:28  • Odpověz
Taky přeji krásnou sobotu,a Radulko nic si z toho nedělej já jsem tu strašila ještě dříve. :wink:
22. kvě 2010 v 09:51  • Odpověz
Holky tak jsme dopoledne jeli ke kamarádce do květinářství, objednala jsem si svatební kytičku a jednoduchou kytičku na auto :slight_smile: pak jsme skočili do tesca a ted kuchtíme :slight_smile: udělali jsme si kuřecí rolky se šunkou a sýrem zapečené ve smetaně - ted na to jde reklama a k tomu opečené bramburky :slight_smile:

A ted budu fandit :slight_smile:)) tak Ceši do toho!!!!!!!!!!!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. kvě 2010 ve 14:01  • Odpověz
To byly nervy!!!!!!!!!!!!!!!!!!! jsme tam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. kvě 2010 v 16:43  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.