• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Holky Kelišky z Moravy

(Zamčená)
26. července 2010 
Ahoj holky, zdravím z Jeseníku.
Miky: ano, budu tady celý týden
Jinak počasí máme hnusné, pořád prší, dokonce padaly kroupy a když neprší, tak je lije. :angry:
22. kvě 2010 v 18:22  • Odpověz
radul: z jakých kytiček budeš mít svatební kytku?
22. kvě 2010 v 18:22  • Odpověz
Ahojky Asmenko :slight_smile: tak ti pořádně užij týden u mamči :wink:

Budu mít kulatou kytičku z bílých růží v kombinaci se zeleným :slight_smile:
22. kvě 2010 v 19:13  • Odpověz
Chtěla jsem nejdříve bílo-červené růže, ale pak jsem to změnila, připadne mi k těm mým šatičkám a bříšku vhodnější ta bílá kombinace doplněná zeleným :slight_smile: takové jemnější :wink:
22. kvě 2010 v 19:21  • Odpověz
Ahojki tak jsem tady ,kamarádka před chvilkou odešla,malovala od 12 hod Vojtíškovi dětský koutek,tak jsem to mapovala,pak vložím fotečky.Bude to mít krásné,mezi tím jsem fandila naším,Peťa s Luckou se mi smáli,jak slyšeli jak u té televize křičím :grinning: :grinning: :grinning: ,prý vydrž ještě rodit nemůžeš,ale když to byli takové nervy,zítra jdu raději před finálem s maminkou na divadlo,tam se uklidním,abych ty nervy zítra u finále vydržela. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .
Radulko to bude určitě hezká kombinace,já budu ségře dělat kytičku s bílosmetanových růží a bílých kal doplněné zelení. :wink: :wink: :wink: ,Jé už příští týden o tomto čase budeme trsat. :slight_smile: :slight_smile:
22. kvě 2010 v 19:47  • Odpověz
Ahojki fotečky vložené tak můžete kouknout. :slight_smile: :slight_smile:
22. kvě 2010 ve 20:58  • Odpověz
Já se jdu pro dnešek rozloučit, přeji všem krásnou nocku a pěkné sny :wink:
Kasi malůvky jsou nádherné! :slight_smile:
22. kvě 2010 ve 21:14  • Odpověz
Tak dobrou noc. :slight_smile:
22. kvě 2010 ve 21:22  • Odpověz
Krásný den všem.Michince a Verci stále držíme pěstičky,pozdravy letí taky všem ostatním snažilkám a maminkám s miminky,posíláme hubánky,a taky těhulkám. Já jsem se dneska vyspala po dlouhé době úplně luxusně :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ,šli jsme spát o půl 11,sice jsem byla vzhůru v 1 a o půl 3 ,ale tose mi podařilo hnedka usnout,protože Vojtíšek byl klidný a vzbudil mě aaaaž ve 4 hodiny,ale jen hodinku trvalo než zase usnul a já sním a spali jsme až do 7 hod,no paráda :wink: .Dneska jdeme k našim na obidek,pak divadýlko s mamčou na 18 hod s Hanou Maciuchovou a Radkem Brzobohatým to se hezky uklidníme před tím nervákem a pak budeme fandit našim :slight_smile: :slight_smile: ,a doufat,že když už to dotáhli tááááááááááák daleko tak,že dneska vyhrajou a povezou si jako z Nagána zlatou,ale kdyby ne tak to vůbec nevadí stříbro je taky nádhera na to ,že jim nikdo nevěřil. :wink: :wink: .
23. kvě 2010 v 07:47  • Odpověz
autor
Krasnou nedeli vsem
:slight_smile: Tak hlasim,ze Tea asi zacina konecne sat z prsu :wink: !Sice zatim nic moc davky..ale kdyz u toho nespi a dloubam do ni,tak si vytahne treba i 60!Tak treba je to na dobre ceste B :dizzy_face: ohuzel teda nezvladam kojit tandem-to se mi Tea flaka a nevypije skoro nic...takze nic jineho nedelam,nez cely den zdimam kozy...b :grinning: ud kojim nebo odsavam
:grinning: Mleka mam dost,jen at ta Tea zacne sat poradne !
Dnes v noci spali rekordni 4,5h v kuse nicmene potom byli 2hod vzhuru a :confounded: bud stridave nebo duo rvali a kroutili se...asi prdy.Uz nevim,co teda nemam jist...ani nic
:angry:

A vcera jsme KONECNE osedlali Emmaljungu a byli prvni hodinku venku :slight_smile: detem se to libilo,jen matka prisla cela vyrizena
:stuck_out_tongue_closed_eyes: spocena az na prdeli...nemam zadnou kondici a SILENE mne boli klouby....to teda nevim,co to jako znamena..
:confused:

Michinko a Verusko
:dizzy_face:
x-porad myslim na vase embousky
:dizzy_face:
23. kvě 2010 v 09:59  • Odpověz
Krásné dopoledne holky :wink: :wink: :wink:

Jéé Cienka měla včera premiéru s kočárkem :slight_smile: a je paráda, že Teuška začíná sílit a sát z prsu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Já jsem právě vyžehlila včerejší vyprané prádlo a na obídek jdeme ke tchánovcům, pak odpo chci ještě sjet do šopinu - koupit pásek do obleku, pro mě dvoje punčochy a ještě v bufetě v ikei si chci pro sebe koupit nealko sampáno :dizzy_face:

Mějte všechny krásno neděli :slight_smile:
23. kvě 2010 v 10:02  • Odpověz
Tak super Teuška už začíná bumbat,taky proběhlo kočíkování,tož samé dobré zprávy.
Ahojki Cien i Radulko.Taky dneska jdeme za chvilku k našim na obidek ,pak to divadýlko a pak ten nervák hokej. :grinning:
Já taky od rána šůruji,ale už jsem naštěstí skončila. :slight_smile: :slight_smile:
A od rána mi nějak divně pracují střeva ,probíhá nějaká revoluce,ale zatím jen v planých poplaších,tak nevím co to je, a Vojtíšek je od rána taky pěkně divoký,snad ten týden do svatby ještě vydržíme. :grinning:
23. kvě 2010 v 10:08  • Odpověz
Miky, prosím tě, davej na sebe pozor! Nastetsi to nakonec melo super ucinek! :wink: Ale bylo to dost nebzpecne..

J.cien, je super, ze mala uz taky pije, chudaku, musis mit prsa uz pekne vydadane.. :sweat_smile: ale co bysme pro deti neudelaly, ze?

Kaso, maluvky jsou krásné... dala by se ta tva kamaradka i vyuzit třeba do budoucna? :grinning: :wink:

Veru, kdy budes testovat a ktery den jsi po transferu??? Me se to vleče...dneska teprve čtvrty... dotedka jsem fakt lezela, ale od zitrka uz se zacnu pomalu vice hybat, aspon po byte, rikala jsem manzovi ze se mnou musi aspon na prochajdu kolem baraku, ze prx mi to nemuze slibit, nejradsi by me videl v posteli celych 14 dni az do komtroly. ja z toho zblbnu... :grinning:
23. kvě 2010 v 11:19  • Odpověz
Tak jsem nakoukla na fotečky od Kasi, já teda moc medvídka PÚ jako dekorace nemusím, přijde mi, že to má každý, ale teda byla jsem hodně mile překvapena jak je to nádherné, úplně něco jiného. Je to skvělé, máš to pro Vojtíška krásně nachystané a kamarádka je teda dost šikovná.

cienko: tak to je super, že Teuška už se nechá nakojit. A vůbec se ti nedivím, že jsi byla z procházky úplně hotová. Já to vidím na sobě, jak sedím pořád doma a pak jdu někam jenom trošku rychleji, tak jsem šíleně zadýchaná a píchá mě v boku.

radul: to máš pravdu, že bílá kytička v kombinaci se zelenou bude taková nejelegantnější.

michi, Verci: myslím na vás ať vám to rychle uteče a můžete testovat a hlavně na testíku //
23. kvě 2010 v 15:25  • Odpověz
Ahojki ,tak jsem doma,právě jsem dorazila od našich,lístky do divadla jsem udala kamarádce,protože mamča jít nechtěla,protože ta je úplný blázen do hokeje ,ta si od 8 let vede i tabulky s MS a OH ,kdo s kým hrál,sestavy,prostě všechno a já jsem taky vcelku velký fanda,ale myslela jsem ,že to začíná už v 18hod a trvá to hodinu a půl,a ono začíná až v 7 hod a trvá 2,5 hod,tož bych ani já z toho nic neměla,když bych nevěděla jak ti naši hrajou.Tak akorát doufám ,že to nebude takový nervák jako se Švédy :slight_smile: . .Jinak dneska to byla opravdu revoluce,a i bříško mi vyskočila,tak se asi Vojtíšek možná otočil. a nebudu muset na císaře.
Jinak já jsem původně taky chtěla na zeď krtka ,ale nepodařili se mi sehnat nalepovací figurky ať je to takové zajímavější,a tak jsem koupila toho medvídka pů,byl hezký a nakonec mám i povlečení s medvídky a ségra co mi doveze podložku na přebalovák tak je taky s medvídky,tak to bude aspoň sladěné.Jo a Lucka je opravdu šikovná a myslím ,že Adélka zdědila talent po ní. :wink: :wink: .Jinak dneska proběhla nějaká revoluce nejen ve střevech ,ale i Vojtíšek sebou nějak úplně mlel,a povyskočilo mi úplně jinak bříško proti včerejšku,tak třeba se otočil tak jak má a nebudu muset na císaře.
23. kvě 2010 v 18:39  • Odpověz
Holky, tak už mám po víkendu a pracovní týden před sebou, vlastně jak kdo :grinning:
Tak já se loučím, skočím si do vany a pak budu fandit :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Dobrouuuuu :slight_smile:
23. kvě 2010 v 18:52  • Odpověz
Taky se jdu sprchnou a připravit pěstičky na fandění. :slight_smile: :slight_smile:
23. kvě 2010 v 18:56  • Odpověz
Radul: teď jsem si tak prohlížela různá albíčka na koňovi a zjistila jsem, že spousta holek má teď nově přidané fotečky toho našeho vybraného kočárku - asi teď hodně frčí :grinning:
Teď jsem začala uvažovat jaký koupím fusak na zimu, jestli je lepší z emitexu (2v1) nebo beránka nebo tento:http://www.moje-miminko.cz/zimni-fusaky-do-kocarku/fusak-lodger174-bunker
Holky poraďte. :wink:
23. kvě 2010 ve 20:28  • Odpověz
A teď už se ločím a jdu fandit našim. :slight_smile:
23. kvě 2010 ve 20:28  • Odpověz
Bože to jsou nervy,tak dneska jestli vydržíme,tak už musím vydržet i tu svatbu. :grinning:
23. kvě 2010 ve 21:08  • Odpověz
Tak jsem tady ještě nakoukla :slight_smile:)) to jsou fakt nervy, to budu zítra vypadat jak vyoraná myš :grinning: :grinning: :grinning:

Asmee, ohledně fusáku já moc neporadím, protože už to nemusím řešit, pač jsem si od mé kolegyně z práce odkoupila beránka :slight_smile: říkala, že by ani žádný jiný nechtěla, že jak vozila malou ve sportáku, tak ji v tom aspon bylo teploučko :slight_smile:
Ale pokud bych neměla beránka, tak jsem měla vybraný emitex :slight_smile:
23. kvě 2010 ve 21:55  • Odpověz
Holky tak jestli to dneska ustojím,tak svatba bude procházka růžovým sadem.Jé ještě jedna třetina,bože to jsou nervy,tak jdeme fandit. :slight_smile: :slight_smile:
23. kvě 2010 ve 22:00  • Odpověz
Přežila jsem ,ale byly to nervy,teď musím Vojtíškovi pustit nějaký relax na uklidnění. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .Jsme mistři světa jupíííííííííííííííííí.
23. kvě 2010 ve 23:21  • Odpověz
dobre rano,tak hokej sme vyhráli,i když já se nedívala a šla jsem spát,ale ráno mi hlásil muž výsledek,,jinak jsem dneska 12 den od ket a jak jinak test negativní,,ani mě to tentokrat nepřekvapilo,,dneska má byt krásně,tak jdu vyprat a dám to ven,
24. kvě 2010 v 06:19  • Odpověz
Dobré ranko,Verco ještě se nevzdávej,třeba je ještě brzo,držím pěstičky.
24. kvě 2010 v 08:40  • Odpověz
Ahoj holky, tak jak je po víkendu???
Věruš, na tebe myslím každým dnem, drž se holka moje...
As, si užívá v Jeseníkách.
Radulko, tak ta svatební kytička bude nádherná. Už se těším na vaše fotečky :dizzy_face:
Kasi, máš moc šikovnou kamarádku. To se Vojtíšek má :dizzy_face: Jsou opravdu krásné :dizzy_face:
Michi, držím paluchy, jak se dá :dizzy_face: :slight_smile:
Marti, tak už jste trandili s kočárkem..my už taky byli :slight_smile: Bylo to suprové a dnes se chystám znovu.

Malý mi začíná dávat zabrat, už se projevuje ta absence spánku :stuck_out_tongue_closed_eyes: Od včerejška mě děsně bolí hlava..ta mě naposledy bolela před těhotenství...je to pěkný hnus.
24. kvě 2010 v 08:42  • Odpověz
čaute holky,,no jo,no.....co mám k tomu říct,,brzo teda není,na testík)))) nejhorší na tom je,,že už mam za sebou tolik, už mě to nebaví,,a halvně ty peníze, ale to zná každa kdo si tím prochází že? a před sebou už pouze 1 pokus hrazeny častí pojištovnou,,to mě nejvíc štve,,,a pak co dál??? tak ještě že jsou ty minimálky,,,ale ted zkusím ten poslední ivf,,už sem objednana do fakultky olomouc na 10 srpen,,takže tak,,,,a čekat nemam na co,,chci to spláchnout ještě letos,,když mám zase po té laparce,bo už na nic jineho nejdu,,stejně to nemá žádny vysledek,,u mě ta laparka,,
24. kvě 2010 v 08:47  • Odpověz
Verči a nechceš zkusit ten reprofit-toho doktora Macháče,protože jestli opravdu někde nějaký problém bude tak ,on hodně holkám pomohl,a nezajímalo ho jen vytáhnout z lidí peníze a neřešit problém.Asmenka k němu taky chodila a u Belky ,když začal s minimálkou tak ji sám od sebe zastavil a řekl,že nemůžou pokračovat dál,dokuď si nedá do pořádku štítnou žlázu,na kterou ji nikdy nikdo předtím neupozornil,měla úplně špatné hodnoty,tak teď bere nějaké tabletky a jak se to srovná ,tak by neměl být problém s těhu,ale prý kdyby se to nedalo do pořádku tak nikdy neotěhotní a kdyby náhodou jo tak prý by mimi bylo hodně postižené,tak třeba je opravdu problém někde jinde a třeba na to nikdo nepřišel.Držím pěstičky.
24. kvě 2010 v 09:02  • Odpověz
Ahojki Luci ,tak já už mám občas taky absenci spánku,dneska jsem se ráno navíc hodně vylekala,protože jsem se vzbidila,a byla jsem navalena na celé pravé straně břicha,nemohla jsem popadnout dech,byla jsem jak na kolotoči ,špatně od žaludku mi bylo,tak jsem dostala strach jestli jsem nemohla zlatíčko zalehnout,ale před chvilkou jsem ucítila pohyby,a ikdyž je mi ještě šoufl,tak jsem se uklidnila.Už se těším na svatbu a pak už na Vojtíška,včera probíhala nějaká revoluce,a večer jsem měla najednou úplně jiný tvar bříška,a hodně mi i vyskočilo,tak třeba se brouček otočil a císař nebude třeba.
24. kvě 2010 v 09:08  • Odpověz
Věruš, uvidíš jak Kajoš. Jak říkala Marťa, že bude otevírat to centrum a bude dělat i minimálku. Kurv...mě to mrzí :frowning2:

Kasi, a bude hůř, to můžu potvrdit a určitě i Marťa :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale stojí to za to...někdy mám šílený vztek, jak malý řve a chce se jen nosit, ale pak se usměje nebo hodí nějaký ksichtík a vše je odpuštěno :dizzy_face:
24. kvě 2010 v 09:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.