• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Holky Kelišky z Moravy

(Zamčená)
26. července 2010 
Hezký den všem
Kaša děkujem za malou na FB :wink:
Veruško držíme palečky myslím že není jěště nic straceno :wink:
Asmenko krásný týden a pohodový v jeseníku :wink:
Luciku neboj to se jěště vytříbí a třeba budete spinkat spolu jako miminka :wink:
Michinko opatruj fazolky a držkaj se :wink:
Radulko pěkný a klidný týden v práci a kytičku budu mít podobnou jen kombinovanou s modrým :wink:
24. kvě 2010 v 09:21  • Odpověz
Lucinko někdy zabere jen když tě malý bude držet za ruku, dává jim to pocit že jsi tam a že jsi neodešla :wink: Jinak my nenosíme když brečí ,utěšujeme v sedě nebo v leže :wink: Nosíme jen když je hodná a mazlíme o to víc :wink:
24. kvě 2010 v 09:23  • Odpověz
Brusi, jj, už jsem na to taky přišla, že někdy stačí, když ho jen hladím nebo na něho mluvím a pěkně usne, lae jakmile ho trápí bříško, tak pomůže jen nošení :slight_smile:
24. kvě 2010 v 09:24  • Odpověz
Luci tak doporučím jedině na nošení šátek děti jsou v něm moc spokojené :wink:
24. kvě 2010 v 09:27  • Odpověz
kaso,pro nás je to dojíždení do toho brna daleko,,,jedině ještě uvažuji nad tím jaoršem,zkusím se tam někdy stavit do fulneku,,víš a ono je to tak,že proste holky kde se zadaří tak to budou chválit,,mam znamou ktere se zadařilo ve fakultce v olmiku,,a druhe se tam nepovedly všechny 3 ivf....a oni v te fakultce taky neodrbávají,c ose tyče zdravotního stavu,,,a tentokrát pujdu teda do darce,,tak uvidime,ještě si musím v klidu promluvit doma s mužem o tom všem a přestavku si davat nebudu,není na co čekat,mam 33 za chvili,,a fakt už letos to je za chvili 11 let co jsem sami,,a víme že nam to nejde,,a ještě když mam po te laparo,,bo na 4 laparo už nejdu!!!!!!
24. kvě 2010 v 09:28  • Odpověz
a kasi, zase na druhou stránku,my víme kde máme problem,,víš,,sice nam nepřišli na štítnou žlazu,tu nam delal jaroš,,a byla tehdy o.k. ale zase došli na něoc jineho,,,,,ja fakt nebudu nadavat na fertas,,a laparo mi delali 2 na sobe nezavisli doktoři a zhodli se uplně ve všem,,,
24. kvě 2010 v 09:30  • Odpověz
Jé to jsem Verci vůbec nemyslela,nám ve ferťasu taky pomohli a sestřence taky,tak bych na ně určitě nenadávala,jsem jim vděčná.Akorát mám dojem ,že za tím Macháčem do reprofitu jezdí holky do Olmíku proto mě to napadlo.Budu držet pěstičky ,aby vám pomohli ,a brzy si byla taky šťastná těhulinka. :wink: :wink:
24. kvě 2010 v 09:41  • Odpověz
Takhle to holky vypadalo v sobotu chvilkupřed bouřkou :wink: a druhá foto je asi za 5 minut :frowning2: ale neděle byla fajn :wink: a dneska už zase prší :rolling_eyes: a na poslední fotce takhle kouku synovce s Karamelkou :grinning:
24. kvě 2010 v 09:42  • Odpověz
moc pekne fotečky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ,,mijuško
24. kvě 2010 v 09:45  • Odpověz
Jo,jo malá je nádherné sluníčko,koukala jsem na ní už na facebooku. :slight_smile: :slight_smile:
24. kvě 2010 v 09:47  • Odpověz
Verči díky až na tu 2 to byl učiněný hnus :frowning2: A MY NA TEBE POŘÁD MYSLÍME SLUNÍČKO :dizzy_face:
24. kvě 2010 v 09:48  • Odpověz
:wink: kaska víme a děkujeme :wink:
24. kvě 2010 v 09:52  • Odpověz
Taky stále na Vercu a Michinku myslíme,a držíme pěstičky.Je to stejně nefér čím si někdo musí projít a ti co dětí vůbec nechtějí tak rodí jako o závod. :angry:
24. kvě 2010 v 09:53  • Odpověz
Kaska jo souhlasím viz naše snědé spoluobčanky :angry: je to nespravedlivé :unamused:
24. kvě 2010 v 09:57  • Odpověz
autor
Krasny den vsem :slight_smile:
Slunicka na chvili spi obe :dizzy_face: tak vas jdu honem pozdravit a stale drzim paluchy Verci a Michince!!!

Luci,nam taky prdy davaji zbrat...dnes v noci Tea plakala skoro 2hod v kuse a kroutila se...no plakala...RVALA :grinning: a me to rve srdce a navic to budi Miu...ach jo a mam jen 2 ruce...To by melo tak byt,ze kdyz porodis dvojcata,tak ti dorostou dalsi 2 ruce :wink:
:grinning: to by bylo prima!

U nas zase prsi... :stuck_out_tongue_closed_eyes: odpo se treba vybere a poslu Petra zase s detma kocarkovat a ja urvu aspon hodinku spanku...dnes jsem nespala celou noc a taky me silene boli hlava a cela se chveju...to nevyspani me strasne nici :frowning2:

a uz tam beka Mia -tak ficim zachranovat :grinning: :grinning: ale nevim,co muze chtit,je napita jak bomba :grinning: :grinning: prdelku ma v suchu,tak vo co gou :confused: ???
24. kvě 2010 v 10:15  • Odpověz
Je to opravdu k pláči,hlavně je mi vždycky úplně do pláče,když pak slyším ,jak někde někdo jen tak odhodí broučka .
No a u cikánu je to normální,taky mám bývalou kolegyni,a i když je to super holčina a jehla v kopě sena,tak ve 43 letech je 5 násobná maminka a 6 násobná babička a 7 vnouče je na cestě.A někdo se může snažit a propláče x let ,než se toho vytouženého štěstí dočká. :angry:
24. kvě 2010 v 10:18  • Odpověz
Verci: to je mi líto, že je test opět negativní. To jak píšeš, že nemáte jak jezdit do Brna, tak Reprofit má potočku v Olomouci - do Brna se jede jen na OPU a ET.
24. kvě 2010 ve 12:36  • Odpověz
autor
Verci!!!Ja jsem docitala tak letmo-coze-negativni???? :frowning2: :angry: :angry:
24. kvě 2010 ve 12:47  • Odpověz
čest marti,jo je to v háji :frowning2: ,,já ještě nevím verunko, no kdykoliv se ten olmik ta fakultka dá zrušit ne?? v pátek mam ve fertasu kontrolu,pak t ořeknu doma,,nebudu mu kazit začatek týdne, :unamused: myslím tím svého muže..a v pátek to musíme probrat co dál,,a hned teda to pořešit,,,
24. kvě 2010 ve 12:52  • Odpověz
Ahoj holky, nejak moc nepisu,ale ctu :pensive:
Verco no co napsat, myslim,ze ti stejne zadne slova nepomuzou. Preju at uz se to konecne podari, to by v tom byl cert aby se to uz jednou sakra nepovedlo :wink:
24. kvě 2010 ve 13:03  • Odpověz
ahoj beruško,,,,no nějak taky nemáš náladu jak tak koukám,, :unamused: doufám že nic vážného....to není
24. kvě 2010 ve 13:19  • Odpověz
Ne nic se u mě neděje jen jsem v praci a nudim se, dneska nic moc lidí.
Hlavně mě štveš ty, že je to zase negativní, štestí vždycky sedne na nesprávné :unamused: Ale věřím, že ted už to musí vyjít :slight_smile:
24. kvě 2010 ve 13:46  • Odpověz
takže pořád beruš pracuješ,, a jí teda za to nemužu že tě štvu,,sakra,,,si itam tu dálnici na ten test asi namaluju :grinning: :grinning: :grinning:
24. kvě 2010 ve 13:58  • Odpověz
Třeba je ten test slaby, kolik ma hodnotu, 10, 20, 30 jednotek citivosti? 11.DET muze byt vazne brzy...
24. kvě 2010 ve 14:09  • Odpověz
Sem si delala srandu, no je to nespravedlive, ale moc veci v zivote spravedlivych neni, s tim nic nenadelam, ale moc me to vytaci :angry:
Jo s tim domalovanim to je dobre, ja mam schovane testy jak jsem byla tehu,jeste z Ameriky a na ty se chodim divat a pripomenout si tu krasnou dobu. :dizzy_face:
Ne ze by to ted nebylo krasne, ale kazde obdobi je jinak nadherne.
24. kvě 2010 ve 14:40  • Odpověz
jo a porad pracuju, mam dlouhy tyden, takze jen st a ct volno jinak prace :unamused: ale tak penizky jsou potreba. Jen porad resim hlidani, je to vsechno dost komplikovane :confused:
24. kvě 2010 ve 14:42  • Odpověz
Ahojky holky, já jsem dneska po tom včerejším koukání na hokej úplně KO, jsem se ted nacpala a už nic nedělám :slight_smile:

Veruš, jsem si přečetla o testování, je mi to hrozně moc líto.... :pensive: :pensive: :pensive: Posílám hodně sil do dalšího, ted už posledního boje!!!!

Cienko, i když jsi určo totálně vyčerpaná, tak tě pořád dobrá nálada neopouští, paráda :wink: :wink: :wink: :wink:
24. kvě 2010 v 18:05  • Odpověz
Taky jdu dnes všem popřát dobrou noc a krásné sny,a jdu do věčných lovišť,v noci toho už moc nenaspím tak musím využít každičkou minutku.Dobrou noc.
24. kvě 2010 ve 20:03  • Odpověz
A já se přidávám taky k přání dobré noci :wink: :wink: :wink:
24. kvě 2010 ve 20:05  • Odpověz
Ahojte holčiny,
michi:to je od manže moc hezké že tě tak šetří a chce abys odpočívala :slight_smile: ,u nas to vydrželo vždy než dostali hoši hlad :grinning:

luci:s těmi "ksichtíky" od mimouška máš pravdu,vše odpoštěno :dizzy_face: Já jsem si to užila s Davidem a hlavně v noci,když byl miminko,on v noci hrooozně řval.Zabralo na nej pouze noční jízdy v kočáru přes práh a na něm byla ještě podlahovka aby to více házelo :rolling_eyes: :grinning: ,a to nám vydrželo mooc dlouho :stuck_out_tongue_closed_eyes:

kasi:pokojíček hezoučký,uplně to změnilo jeho vzhled.A držím pěsti aby byla provedena Vojtíškem ta břišní otočka :wink:

cien:tak osedlán emaljunga/sem se zasmála,dobrý název,to jsem ještě neslyšela :grinning: :grinning: A když jste teda venku kočárkovali,mělo to v noci aspon učinek že vice z toho vzduchu spinkaly.

vercoono se špatně radí,ja bych asi taky volila Machače,nebo jsem měla duvěru i v Jaroše.Když si na to období vzpomenu :pensive: ,nejhorší byl pak stávkující manža :pensive:
24. kvě 2010 ve 20:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.