• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Holky Kelišky z Moravy

(Zamčená)
26. července 2010 
No taky doufám,že bude Vojtíškem provedena ta otočka. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: A možná už předevčírem byla provedena,protože tam dělal nějaké kotrmelce,mi připadalo. :slight_smile: :slight_smile: Tak uvidíme. :slight_smile: :slight_smile:
25. kvě 2010 ve 02:42  • Odpověz
Jinak taky jsem nadšena s toho dětského koutku pro Vojtíška. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: . :slight_smile:
25. kvě 2010 ve 02:43  • Odpověz
dobré rano děvčatka,,tak já zase brzo vstávala,a už mám poklizeno a nevím co s načatym dnem,,, :slight_smile: jinak dík všem,,a už sem netestovala,necham to na tu kontrolu ,pátek už je za chvili,tak to kašlu,,a zbytečně se nenervuji,bo pak jen na ten test čumím,a nervuju se, :angry:
25. kvě 2010 v 06:44  • Odpověz
Ahojki Verco,a všem dobré ranko,já už tu sedím na PC taky asi hoďku a ještě dávám dohromady co bude třeba na tu ségřinou svatbu dokoupit. :wink: .Je dobře,že jsi nechalatestování až na pátek,aspoň se opravdu zbytečně nenervuješ,třeba bylo na testování opravdu ještě brzy. :wink: Stále držíme pěstičky. :wink:
25. kvě 2010 v 06:49  • Odpověz
Jé tam naskočil nějaký divný čas.Vždyť je teprve 7 a tam už je čas třičtvrtě na 9.
25. kvě 2010 v 06:51  • Odpověz
máš pravdu s tím časem,,a ne ja už testovat nebudu,,,,
25. kvě 2010 v 07:17  • Odpověz
To je dobře,hlavně být v klidu. :slight_smile:
25. kvě 2010 v 07:34  • Odpověz
Ahoj kočky :slight_smile:

To zase byla noc :zipper_mouth: Dnes jdeme k doktorce na poradnu, tak jsem zvědavá, kolik nám klučík přibral.

Věruš, je dobře, že netestuješ, je to stres, zatím si užívej klidu, ju :slight_smile: a sluníčka :dizzy_face:

Miky, to je dobrý nápad s tím kočárkem, asi některou noc vyzkouším, protože dnes to opravdu stálo zato...

Beruško, koukám,že pracuješ jako divá, ale penízky jsou opravdu potřeba.

Marti, jak ty?? ty musíš být KO dvojnásob...ale stojí to za to, že :grinning: :dizzy_face:

Kasi, ty malůvky jsou opravdu kráásné :slight_smile:

Michinko, myslím na tebe :wink:

Zdravím Asmenku, v Jeseníku, Brusinku s Karamelkou a naší pracující Radulku, ale už se ti to krátí holka a za chvíli si budeš užívat mateřskou :slight_smile:

Krásný sluníčkový den všem :dizzy_face:
25. kvě 2010 v 08:39  • Odpověz
lucii: kam chodíte s malým k doktorce? To mi pak přidělí doktorku nebo si můžu vybrat?
25. kvě 2010 v 08:41  • Odpověz
Verčo doktorku si můžeš vybrat,taky teď řeším ještě kam chodit mám tip na 3 doktorky a nevím kterou si vybrat.
25. kvě 2010 v 08:47  • Odpověz
Ahoj Luci tak dobré pořízení v poradně.
25. kvě 2010 v 08:48  • Odpověz
As, já jezdím až do Ludgeřovic.
Ale dr. si můžeš vybrat. A hodně chváli dr. Královou, ta je od nás kousek, jak je zástavka autobusu č.40,44 Náměstí Družby. Hlavně si to holky někde domluvte, protože v porodnici po vás budou chtít jméno dr. a telefon.
25. kvě 2010 v 08:50  • Odpověz
Už se mi ten divoch zase kroutí a probouzí... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. kvě 2010 v 08:51  • Odpověz
lucii: a proč jezdíš až do Ludgeřovic? A jezdíš aspoň autem? Holky já si potom budu muset udělat rekondiční jízdy a začít taky jezdit, protože jinak budu odkázaná jenom na Vítka a to zase nechci.
A nám. Družby to tam je naproti Alberta?
25. kvě 2010 v 08:56  • Odpověz
As, my tam máme dětskou doktorku, co je z rodiny, tak jezdíme až tam. A autem, ale dnes Michal nemůže, tak naštěstí s námi jede švgr. Ještě nějak nemám odvahu jezdit s malým sama. Zatím nejsme tak dobře sehraní, abych si troufla ho šupnout do auta a jet. Víc bych se soustředila na něho než na jízdu.

A ty jízdy si udělej, ono to někdy budeš potřebovat, uvidíš :wink:
25. kvě 2010 v 09:05  • Odpověz
Ahojky sluníčka všem přejeme krásný den a Věrce ten neusměvavější :wink: Testíky nech zatím odpočívat a usmívej se na nás a na celý svět sluníčko :dizzy_face:
Dneska jsu vyzkoušt učes tak jsem zvědavka jak to dopadne :wink:
25. kvě 2010 v 09:22  • Odpověz
včera jsem procházely diáky s mladým a smály jsme se byl kouzelné dítko, a nakonec jsme přišly na to že jsem jak Domču tak Karamelku vozila v polském kočáře :grinning: :grinning: :grinning:
25. kvě 2010 v 09:41  • Odpověz
Ach jo tak po pondělní kontrole stimulka posunuta našli mi cystu zítra jdu na kontrolu a bud mi ji píchnou nebo se to celý o další cyklus prodlouží ach jo....
25. kvě 2010 v 11:41  • Odpověz
hexe: tak jsem to měla i já dvakrát, ale pokaždé mi ji odsáli a pak to pokračovalo. :wink:
25. kvě 2010 ve 12:30  • Odpověz
holky kuk takhle nějak budu česanána 11.6. :wink:
25. kvě 2010 v 16:06  • Odpověz
Brusi budeš krásná,já se už taky pomalu chystám na tu sobotičku,kytičky zajištěné,šatičky připravené,tak teď už jen doufat,že vydržím,a vše klapne tak jak má. :wink:
25. kvě 2010 v 16:19  • Odpověz
@asmeena díky za povzbuzení snad to tak taky zítra bude brrrr ach jo samé komplikace
25. kvě 2010 v 16:25  • Odpověz
Děkuji Kaši a to už máte teď v sobotu a ty budeš kouzelná maminka ty šatičky co máš v albumu jsou krásné a ten pokojíček no jedna báseň :wink:
25. kvě 2010 v 16:25  • Odpověz
No já doufám,že vše klapne bez problému. :slight_smile: :slight_smile: ,dneska totiž Vojtíšek hodně řádí a není mi dvakrát dobře tak doufám,že vydržíme. :slight_smile:
25. kvě 2010 v 16:29  • Odpověz
Kaši neboj vydržíte to je tím blbým tlakem houpe se to jak na houpačce cítím to sama a to nejsem těhu :wink:
25. kvě 2010 v 16:31  • Odpověz
Ahojky holky :slight_smile:)) tak už jsem taky dorazila z práce, měla jsem už i hlad, tak jsem si dneska udělala opět kašičku :grinning: :grinning: :grinning:

Luci, to jsem netušila, že musím mít zařízenou dětskou doktorku dříve než půjdu do porodky, no co já se ještě nedozvím :wink:

Brusi a co vy máte v sobotu za akcičku?
25. kvě 2010 v 17:52  • Odpověz
Ahojki Radulko,tak nožky hore a odpočívat.Jo ,jo doktorku musíš mít zařízenou dříve. :wink:
25. kvě 2010 v 18:54  • Odpověz
Ségra je z Třince a ta zařizovala doktorku až pak a bylo to uplně v poho...
25. kvě 2010 v 18:59  • Odpověz
Luci, tu dr. Královou máš na mysli Mudr. Markétu Královou - adresa: ul. 1. čs. armádního sboru 1322 ?
25. kvě 2010 v 19:04  • Odpověz
Je to ta doktorka naproti Alberta? O té jsem uvažovala. Protože hodně lidí chodí i k Charvátové, ale už jí i hodně lidí přestalo chválit, protože má hodně miminek a nestíhá to pořádně.
25. kvě 2010 v 19:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.