• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Holky Kelišky z Moravy

(Zamčená)
26. července 2010 
autor
Teda Luci-parada!!Takovy prirustek vahy muzu jen zavidet!!!
:slight_smile: a nacurani do oka :grinning: :grinning: to me dostalo :grinning:
Mne akorat Mia pokadila pri prebalovani :grinning: :grinning: ale komplet celou :grinning: jak to z ni vylitlo,tak jsem to mela i v papucich :grinning:
26. kvě 2010 ve 13:12  • Odpověz
autor
Verci ahojky!
To jsou lumpi teda...150 za vypis :angry: ...ale v te sume,co tam clovek necha..to uz nehraje roli..
Verci,strasne me mrzi,ze zas nic... :pensive:
26. kvě 2010 ve 13:13  • Odpověz
no marti těch 150 kaček mě už nezachráníí :grinning: :grinning: :grinning: :angry:
26. kvě 2010 ve 13:33  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:
Marti, tos mela vazne luxus, jen dostavat deti na kojeni a hajat. Já budu mit takový luxus v pátek, manža jede ke sve mamince a me prijede moje - vysat, uklidit, vyzehlit, navarit.. :slight_smile: prý už se na to tesi.

Brusi, uces je moc krásný, to je pohoda, kdyz ma nekdo dlouhe vlasy, to ty sva¨tebni ucesy jou pak nádhera..

Asmen, my si svatebni kolace u nas klidne nehcali uz navysluzkovat presne jak jsme potřebovali, nekde třerba 6 kolacu, nekde 30, odmitala jsem manufakturu - nemela jsem kde, nebyl cas, chut a lidi. Takze jsem akorat prijela, naskladala si do auta hotove vysluzky a jela rozvazet. I dkyz pravda je, že ne vsichni tuhle sluzbu nabizeji, pani si vzala myslim dvacku za vysluzku (stuha, celofan a male cukrovicko).

Jinak me je skvele, konecne presla zacpa, splasklo bricho po stimulaci, taze se citim skvele. Vcera prisel manza vyhukany z práce, jakože ma strac, jak to dopadne a kdy muzem cekat prvni moznou MS a tak... musela jsem ho uklidnovat, ja jsem zatim nejak uplne v pohode.. tak mu rikam, že on musi byt taky, aby pak mohl uklidnovat zas me, az me to chytne... Pry ja te budu mit rad, ikdyz se to nepovede, aspon si zrekontruujem ten byt, ne? :grinning: No zlaticko... a pak uz cerny humor: no to nestihnem tu rekonstrukci, za tri mesice jdeme na dalsi pokus (rikam já). A manza na to: Nooo..pokud to zas nebude nekde mimo, to bysme pak stihli... :grinning: Tak my se doma bavime.. :sunglasses:
26. kvě 2010 ve 13:41  • Odpověz
Věruš, tak 150 kč je normál cena. Ale stejně za pár řádek, tolik peněz, hnus :angry:
Marti, to ty nezažiješ, takové čůrání :grinning: Někdy je to mazec, tak mu to chytám a koriguju do plíny :grinning: :grinning: :grinning: A s tím kakáním ani nemluvím, když se zadařá, tak to stojí za to :grinning:
Michi, jsem ráda, že se cítíš dobře :wink: A takové odlehčení doma musí být, protože jinak by se musel člověk z toho zbláznit. Máš úžasného manžela a je dobře, že si tak můžete poklábosit :slight_smile:

To počasí mě už pěkně ser... :angry: :angry: :angry:
26. kvě 2010 ve 14:04  • Odpověz
to je dobře michi že takhle uvažujete,to je jako muj manžel,ten taky když sem smutna tak hned to obrátí na něco jineho,,minule ohlížel lampy v olmiku a říka že když sme jim tma nechali tolika penez))tak že by sme aspon mohli jako odškodnění si vzit do chodby ty lampy,,když nebudeme mit mimi z fertasu tak aspon ty lampy)))a to není všechno,ale to tady nebudu psat :grinning: :grinning: luci,no tkahle sem platila i v gyncentru jak sem odchazela za kajošem,se mi zda))
26. kvě 2010 ve 14:15  • Odpověz
Chichi, jak mluvis o fertasu a lampe, tak se mi vybavuje nase prihoda pri prvnim IVF. :grinning:
Manža mi vlekl tašku nahoru do tech pokojicku po těch vrzacich schodech a jak je to tam tak uzke, tak tou taskou shodil tu sklenenou krytku z tečch lampicek na chodbe. :grinning: Rachot jak sfina, rozbia jen jedna, nastetsi. Nakonec jsme to nahlasili dole sestre, rikala, že to budem muset zaplatit, coz jsme brali. Ale nakonec nam to neuctovali. Ale vzdycky kdyz vle¨če manža tu tašku nahoru, tak si na to vzpomenem.
A pak po minule punkci jsme sli do mesta (OL) - nechápu, jak jsem to mohla zvladnout po OPU, ale vidina nakupu a lidi asi byla silnejsi - a vlezli jsme do bati a ja si tam koupila skvele kozene boty na klinku za 250. Tak to jsou dva chichi okamziky nasich dvou ubehlych IVF... :grinning:
26. kvě 2010 ve 14:21  • Odpověz
Ahojky sluníčka všem pěkný den i když uprškaný :wink:
Verčo možná tě v pátek překvapí :wink:
Michi budeme držkat všecny palečky :wink:
Marti neboj ty jsi holka šikovná a malá Teuška bude ok a spokojená :wink:
Lucinko super malý je šikula a mlíčko máš nebo spíš smetanu :grinning: očičko foukáme aby se brzy vyléčilo :wink:
Radulko já se také poprvé vdávala těhu , měla jsem 13 dní do porodu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:kukni na foto :grinning: a na druhé je malý když měl 2 měsíce :wink:
26. kvě 2010 ve 14:32  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: michi,,,,aspon nějake zažitky)))a jina ja po opu loni,,šla hned na kafe)))) ja už videla fotečky z tvoji prvni svadby ale ted t ito sluší víc :dizzy_face: x
26. kvě 2010 ve 14:42  • Odpověz
veruš Dík :wink:
26. kvě 2010 ve 14:44  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: mijuš se směju ty tam maš na fotce 13 dni do porodu :sweat_smile: bych chtela aspon ted tak vypadat,,a nechci se ani videt jak budu mit 13 dni do porodu :grinning: :grinning: ta stranka tady by mi byla mala na tu fotku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: že má to ale nekdo štestí))))
26. kvě 2010 ve 14:45  • Odpověz
Veruš no jo někdo má a někdo má 2x :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jj 13 dní mladý se narodil10.3.2005 a já se vdávala 25.2.2005 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: V okolí ani netušily že budeme mít mimi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. kvě 2010 ve 14:50  • Odpověz
26. kvě 2010 ve 14:54  • Odpověz
Michi: tak to máte super zážitky z Fertimedu, ale stejně by to bylo od nich sprosté, kdyby chtěli zaplatit ještě kousek lampy, když už jim dáváme tolik peněz za umělé.
Verci: jestli se vůbec vyplatí si od nich ten výpis brát, protože tam skoro nic v tom výpisu určitě nebude.

Brusi: tak teda 13dní do porodu opravdu není poznat. Tak jsem nevypadala ani v pubertě.

Se tady směju nad čuracíma akcema Matýska a kakacíma Mii.
Cien: jak se pak stihneš celá pokaděná očistit a vše kolem dát dokupy, když musíš tak kmitat kolem holek? To pak chodíš s pokakanou patou celý den :grinning: :grinning:

Jo a já svému broučkovi teď dopřávám zdravou Coca-colu. :wink: Nějak jsem na ni dostala strašně moc chuť.
26. kvě 2010 v 15:15  • Odpověz
@Brusi, tak to je mazec, ja takhle taky nevypaddala ani na základce!

@Veru, dej pak vedet, jak vypadal ten jejich vypis z Fertasu, to me zajima. Já kdyz byla ted v OL, tak tam ani nemeli mou kartu, jen to, co v PC, kartu nechali celou dobu v Polance :grinning:
26. kvě 2010 v 15:39  • Odpověz
no michi,říkali že tak do měsíce,ale jinak v klidu,,taky neměli moji kartu z ostravy tam,tak museli se řídit podle počítače,,a dneska jsem volala do polanky,jesli už poslali nem,lístek na ostravu a říkala sestra že tam určite bude ale až v patek,tak to jsem zvědava,,,
26. kvě 2010 v 15:54  • Odpověz
Já tam dneska poslala manžela, sestra mi říkala, že se mám dneska (nebo manžel) astavit pro 4.díl nemocenské a pro lístek na peníze. Manža tam byl před osmou a v osm už sedel v aute a že prý vyrizeno, az jsem koukala, že to bylo tak bez problémů. Ale v Polance to slo vzdycky vsechno hladce... Spíse me zajíma, kolik ti toho do toho vypisu napisou, jeestli to bude jen strucne nebo rozepsane, ktere vysetreni a kdy ti delali, kolik embryi a jake kvality atd...tak bych si ten vypis totiž predstavovala...
26. kvě 2010 v 16:01  • Odpověz
Tobe tu nemocenskou vypisovali v OL, ze to musi tak posilat??
26. kvě 2010 v 16:02  • Odpověz
holky díky :wink: ted jsem o 10 kg těžší než předtím :wink: už mám svoji váhu :grinning: :grinning: :grinning:
jinak tu ted byla moje teta Simončina kmotra s manžou se strýcem a pak kdo malou rozmazluje. kukněte co ji donesly :grinning: :grinning: :grinning:
26. kvě 2010 v 16:07  • Odpověz
26. kvě 2010 v 16:08  • Odpověz
To je ale krásný kočárek!
26. kvě 2010 v 16:58  • Odpověz
no maličká je šikulka,,katko,ja sem taky zvědava co otma bude napsano,pry to do 4 tydnu dodaji.,,pak dám vědět,co tam bylo napsano,stejne to centrum kde přejdu si udela vyšetření určite pak samo,jen by tma mohlůa byt genetika,at zase se zbytečne nečeka na ni dlouho
26. kvě 2010 v 16:59  • Odpověz
A kam budeš teda přecházet a proč ses tak nakonec rozhodla? Ted to bylo jeste ve Fertasu, ze?
26. kvě 2010 v 17:01  • Odpověz
ano katko,ještě ve fertasu,,a ja pořád váham a nemužu se rozhodnout,no jsem objednana na srpen do fakultky olmik,ale láka mě i ten reprofit,musime se ještě doma domluvit,pořadně,když někdy muj muž děla jako kdyby se nas to netykalo a furt potom potom )))a moje trpělivost dochází :angry: :grinning: :grinning:
26. kvě 2010 v 17:22  • Odpověz
mam před sebou posledni ivf,já vím ty taky,,ale já nikdy nebyla těhotná vubec ani naznakem,,víš,,,a já mam obrovsky strach,,že to tam zase nevyjde,,,já t proste vím,že by to tam nevyšlo zase,,zase přemyšlím d opředu,,,ale ničím si mě tak nezískali,,už ot budou letos 11 vanoce co jsme sami,dělam proto možne i nemožne, a žádne vysledky,víš,,ja si myslím proste že nam fertas k miminku nepomuže,,,já to tak cítím,,,
26. kvě 2010 v 17:24  • Odpověz
Já myslím, že je třeba dělat to co citis, bez ohledu na to co rikaji ostatni, doda ti to vetsi kldi. MY to doma resili a manža se me ptal a ja rikam že nemam zatim pocit a duvod odcházet. Sice ma gynekoložka-kamoska mi rikala, že se doporucuje po nekolika pokusech zmenit centrum, že i kdyz budou postupy stejne, je to jak s masáží, taky stejna, ale kazdy ji dela jinak. Budu drzet palecky a stuj si za rozhodnutím :wink: Dulezite je byt vnitrne v pohode a vyrovnana, manzel mi rikal, že je spousta jinych veci, na ktere se musim taky zamerit nez na to, ze chci dite. A mam pocit, ze od posledniho IVF (pred rokem) jsem toho strasne moc zazila a zvladla a vnitrne mi to strasne pomohlo. A je dulezite si naplanovT Neco, kdyz to nevyjde, my mame tu rekonstrukci bytu. Tak nejak se sama divim, ze jsem zatim v pohode, i kdyz je to jeste brzo. Zitra mam zlomový den, 8. den po ET, to jsem vzdycky zacala spinit a pak krvácet... Tak uvidime, ale kazdopadne svet nekonci, my uz resili i otazku adopce, i dkyz manža o tom ze začatku nechtel ani slyset..
26. kvě 2010 v 17:42  • Odpověz
Ahooojky holky, zdravím váš všechny já :wink: jsem :wink: ten :wink: to týden nějaká KO :frowning2:

TAk jsem vás proletěla a dočetla :slight_smile:)))

Brusi, 13 dní do porodu??? a kde jsi měla bříško? :grinning: :grinning: :grinning:

Michi, moc držím pěstíky, at nám brzy řekneš pozitivní zprávičku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Nějak ani nemám sílu na vše reagovat :frowning2: :frowning2: :frowning2: nějak mi ten mozek už nepracuje :sweat_smile:
26. kvě 2010 v 18:07  • Odpověz
Ahojki ,tak jsem doma,teď si už hodím nožky hore a budu jen relaxovat.koláčky nabalené ,část rozvezena,zbývající část rozváží naši teďkom. :wink:
Tak jsem moooc ráda.Se ségrou to bylo opravdu velké vítání,a zítra jak dorazí Oli do Ostravy ,tak k večeru přijedou k nám autíčkem se všemi těmi věcičkami pro Vojtíška,tak už se mooooooc těším. :slight_smile: :slight_smile:.
Jinak jsem se s chutí zasmála jak tu Lucinka psala ,jak si Maýsek načural až do očiček,tož to musí být akrobat. :grinning: :grinning: :grinning:
Nic jdu se natáhnout jsem grogy.
26. kvě 2010 v 18:18  • Odpověz
autor
Michinko,
to je prima,ze mas takoveho poho manzela a ze to dokazete brat s humorem,ze jste si v tom boji oporou :wink: a moc moc si preji,at ten zlomovy 8.den po ET zaden zlom nenastane :wink: a at jsi tehulinka :dizzy_face: !

Mne picne,pracnejsem do Teinky nadojila 60 z kozy...a ted mi to cele snad vyblila :frowning2: ...
26. kvě 2010 v 18:50  • Odpověz
Cienko, to musí být na šlak trefení, když nakojíš a pak to jde hned ven :sweat_smile: :angry: :angry:
26. kvě 2010 v 19:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.