• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Holky Kelišky z Moravy

(Zamčená)
26. července 2010 
autor
JJ,Radulko...presne tak...trvalo mi to 40min,co ji mam na prsu a pritom ji mackam to prso a strikam ji tak vic mlika do toho kloboucku,at nemusi tak pracne dat....a pak to behem sekundy vyblindi :frowning2:

Dobrou nocku vsem,jdeme koupat ty nase drahousky :dizzy_face:
26. kvě 2010 v 19:37  • Odpověz
Kelišky, já taky utíkám do hajan, idu natáhnout nožky, jsem si všimla, že ty kotníky mám dneska pěkně nateklé :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

Tak snad splasknou co nejdříve :slight_smile:

Krásnou dobrou noc :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
26. kvě 2010 ve 20:00  • Odpověz
dobré ráno děvuchy :slight_smile: :slight_smile: tak další den před náma..marti musíš vydržet,,,, :slight_smile: jsi šikulka,,je už někdo vzhuru?? nebo tady čumákuju jen já?? marti kdy maš kontrolu u jaroše????
27. kvě 2010 v 06:17  • Odpověz
Ahojki ,krásný den všem,Verco já už jsem vzhůru od 5 hod,ale koukala jsem na sama doma a teď na dobré ráno,protože je celé o dnešní Zlaté tretře,na kterou tedy pravidelně každý rok chodíme,a je tam skvělá atmosféra,tedy letos nejdem už bych ty davy asi nezvládla,tak budeme jedním očkem sledovat dnes u telky. :slight_smile:
27. kvě 2010 v 07:41  • Odpověz
Dobré ranko, i já vás všechny zdravím.
@Marti to je k vzteku, že, tolik snahy a je to venku, ale vydržaj pioněr :grinning:, ono se to určitě za chvilku obrátí.

Já dnes volala do práce šéfové, jen tak jako své nadřízené, ona věděla, že budu minimálně menic doma, ale od nastupu na nemocenskou jsem s ni nemluvila, tak jsem si rikala, že bych ji mela dat vedet, že jsem ok a ze kontrola je az pristi tyden a pak se uvidi. I kdyz s kolegyni jsem v kontaktu pres skype. Kazdopadne me moc potesila, byla rada, že me slysi, ze me vsichni moc pozdravujou a drzi mi pesti. Tak mi to zvedlo naladu a hodilo do pohody, ze i v práci je vse OK.

U me zatim taky vse super, zadne spineni se neobjevuje, ale jeste se neraduju. Dneska me prijde navstivit kamaradka s dvouletou holcickou, tak se tesim, aspon nejaka zmena a budu na par minut spolecensky aktivni! :grinning:
Holky, manža mi skoro nedovoli nosit ani hrnek čaje a furt pry lehni si, nehybej se, moc se nesmej, at je nevytreses a tak.. chudacek, tak si taky moc preje, aby nam to vyslo.. :dizzy_face: Ale to snad uplne vsichni, nikdy nám nedrzelo pesti tolik lidi jako ted..
A mamka říkala, že tatka už je snad tam nahore dost dlouho, aby si tam sjednal trosku poradek a protekci a mohl nam to mímo trošku ovlivnit :grinning: :grinning: :grinning: Bože, ten čas tak letí, už je to rok a půl.... :pensive:
27. kvě 2010 v 10:50  • Odpověz
To držíme pěstičky všichni teda Michi,i Vojtíšek který je ještě u maminky. :wink:
27. kvě 2010 v 11:03  • Odpověz
a neboj určitě na to táta opravdu z hora dohlíží a drží vám taky pěstičky.
27. kvě 2010 v 11:04  • Odpověz
michi: mně se tak líbí, jak tak krásně píšeš o manželovi, jde vidět, že máte krásný vztah a navzájem se podporujete. Taky mám takového super manžíla a jsem moc ráda, že díky němu všechno lépe zvládám.
27. kvě 2010 v 11:10  • Odpověz
To jsme zkrátka děti štěstěny,že máme tak úžasné chlapy. :slight_smile:
27. kvě 2010 v 11:20  • Odpověz
Presne tak, ja bych nemenila! Mely jsme fakt štesti, protože tohle je holej základ! :wink:
27. kvě 2010 v 11:38  • Odpověz
autor
Holky moje-jsem jak v jirikove videni :dizzy_face: ted jdu od dr.a ta moje mala Tea pribrala vic,nez Mia!!!Maji obe cca 800 g narust!!a Tea o par deka vic nez Mia!!!NESKUTECNE!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: tak asopn trochu povzbuzeni do dalsiho kojeni=total nevyspani :grinning: :grinning:

Pisu jednou rukou a druhou si zdimam kozu odsavackou :grinning: at mam na nocni dokrm pro Teu :dizzy_face: a ted ficim spat-mam hodinu! co Petr veme holky do kocarku ven :dizzy_face:

Michinko tfujky tfujky jen tak dal :wink:
27. kvě 2010 v 15:52  • Odpověz
cien: tak to je super zprávička, to jsi vůbec nečekala, že by Teuška mohla tak přibrat - to znamená, že jí krmíš dostatečně a to i když ti to vyblinká, tak i přesto je moc šikovná. Jen tak dál
27. kvě 2010 ve 21:52  • Odpověz
Tak super zprávička Martinko,vidíš jak hezky holčičky přibírají,Vojtíšek se má taky čile k světu ,dneska ,ždyž jsem myslela ,že se půjdu vyspat ať zítra vše zvládnu,tak se rozhodl ,že se mu vůbec nechce spát,tak se teď pokouším hopsat na baloně a uspinkat ho,ale vypadá to beznadějně. :slight_smile:
27. kvě 2010 ve 23:37  • Odpověz
Tak krásný den všem,jdu vás dneska jen v rychlosti pozdravit,a popřát vám sluníčkový :slight_smile: :slight_smile: pohodový den.
Já za chvilku vyrážím do velkoskladu květin a pak už začne maraton příprav na Lucinčinou svatbu.Tak doufám,že vše v pohodě zvládnu. :wink: :wink:
28. kvě 2010 v 06:05  • Odpověz
dobré ráno děvčátka,,,marti tak to je dobře že holčičky takhle přibírají,,jen tak dal)) dneska si mě kaso přeběhla :grinning: ale jinak ja sem už davno vzhuru,jen sem si dneska dělala obličej,,po dvou tydnech jdu ven tka at se me neleknou))) na deset mam kontrolu ve fertasu,dneska tam jdu na posled,,rano jsem si delala test,,a nic,jen duch a ten tam je vždy,,takže prd..už ted mě bolí žaludek,,,tak pěkny den,,je tam jasno tka snad dneska bude svítit sluničko,,,protože t počasí je fakt pičasi :grinning: :grinning:
28. kvě 2010 v 06:27  • Odpověz
Ahjky sluníčka :wink:
Přišla jsem Věrce popřát šťastnou cestu :wink: :dizzy_face:
Marti supr vydíš tvé usíly sklízí ovoce :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: jen tak dál maminko
Kasko opatrně nehoň se moc :wink:
28. kvě 2010 v 07:18  • Odpověz
kasi: tak ať s Vojtíškem přípravy zvládnete a užijete si krásnou svatbu

verci: držím pěstičky, aby i ten duch byl vaše naděje. Jo a máš pěknou fotečku. :wink:
28. kvě 2010 v 08:19  • Odpověz
Ahoj holky, taky se dnes chystám ven, naposledy jsem byla venku, kdyz jsem z Fertasu sla do auta po transferu. A tesim se jak se namaluju, učesu, obleču a pujdu mezi lidu... volit :grinning:
@kasi, užij si svatbu a nezapomen se nechat vyfotit v tech sateckách!!
@veru, at kontrola dobře dopadne a muzes jim dat sbohem a zacit nejde jinde :wink:
@Marti, vidis, tva snaha sklizi ovoce, skvela obetava máma.. :wink:
28. kvě 2010 ve 12:11  • Odpověz
verci: tak jak jsi pochodila v Polance?
28. kvě 2010 ve 14:11  • Odpověz
Ahojky sluníčka jdeme vám hodit pár foteček malá měla včera 10 měsíců tak jsme ji fotly :grinning:
28. kvě 2010 v 15:46  • Odpověz
Páni, sametové šatičky... :wink: paráda.
28. kvě 2010 v 16:40  • Odpověz
ahoj holky,,tak brusi mala je čačana,,tak ve fertasu dneska udelala ultrazvuk,sliznice zvětšena,,vzal krev,v utery mam jit ještě opakovat krev, a ve čtvrtek kontrola,,takže ještě sem jim zbohem nedala,,, :frowning2:
28. kvě 2010 v 16:53  • Odpověz
No vidis to... nadeje umira posledni. Zitra po desate si tam zavolej, reknou ti vysledky krve, aspon to tak vzdycky bylo, tak doufam, ze se nic nezmenilo :wink: Pokud bude hCG kolem stovky, je jeste nadeje..
28. kvě 2010 v 16:55  • Odpověz
verunko na duchy nevěříme,,holky já vubec nemam žadne pocity,minule sem měla tkaove divne tlaky od začatku,vloženi a ted vubec nic,,vubec,,,,proste jako kdybych nikde nebyla,,,sem už říkala sestře o vypis,tak sem zaplatila 150 kaček a šla jsem pry mi to přijde domu doporučeně od měsíce
28. kvě 2010 v 16:56  • Odpověz
Jsem blbec, zitra je sobota.. :frowning2: to je z toho, ze jsem furt doma, tak budes muset vydrzet do pondelka. :frowning2: a zkousela jsi test??
28. kvě 2010 v 16:56  • Odpověz
katko pry vysledky budou v ponděli,,,tak kdyby bylo hcg kolem stovky,tak mi to ukaže dneska rano test ne?? :frowning2: a co ty ?? držíš se? to je dobře,,,
28. kvě 2010 v 16:57  • Odpověz
Já jak byla minule mimotehu, že uz bylo i srdicko, tak jsem necitila vubec nic.. me bricho uz splasklo, vajecniky neboli, zacpa zadna... ono je toho hCG hormonu jeste hodne malo, takze nemuzes mit ani tehu priznaky. Já mela pak hCG 4200 a stejn jsem nic necitila. Ono je to každopadne individualni...
28. kvě 2010 v 16:58  • Odpověz
jo,,byl tam duch,,ale ten duch io když ho vidim,,normalne nemusim to nidke natačet,tak se mi zda že je tam pořad,,proste ho viidm pořad,,a čepelak říkal že se muže stat že sou embrijka pomalejší,,no chtel me asi uklidnit,,,
28. kvě 2010 v 16:58  • Odpověz
presne tak, bezne testy reaguji od 20, takže by tam urcite neco byt melo :slight_smile: A na nekterych testech pisou, ze nezalezi, jak je druha carka silna, hlavne že tam je... i kdyz my snazilky vime sve, že? :sunglasses:
28. kvě 2010 v 16:59  • Odpověz
víš co mě točí,že po každe laparce říkají ste v pořadku,těhotenství možne je, děloha dole vevnitř ok. a kde nic tu nic
28. kvě 2010 v 17:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.