• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Holky Kelišky z Moravy

(Zamčená)
26. července 2010 
no právě,,ja nikdy neměla tolik odtestováno,jako ted po těch vloženích :angry: :angry: a ten duch tam je sakra furt,,se mi zda!!!!oni už ho tam asi mají vyrazneho i před tim než testneš)))) a dostala jsem nejakou chřipku parada,,ted v lete ))))
28. kvě 2010 v 17:01  • Odpověz
Veru, stejne ti ted nezbyva nic jineho nez to co me a vsem ostatnim snazilkam, proste cekat a doufat. Pokud na UZ byla vysoka sliznice, tak znamena, ze neodesla vsechna s MS, coz je taky dobre znameni. RIkal Cepelak, kolik ma mm? Nebo videlas mu to tam vpravo dole na UZ jak ji meril? Mela by být 12-14mm..
28. kvě 2010 v 17:02  • Odpověz
A ten duch tam byl i na cistem testu pred testováním???
28. kvě 2010 v 17:04  • Odpověz
já kačenko nekrvácím,,,,,beru ten estrofen i když je pravda že minule už sem do 16 dne vložení špinila a sliznice mela minule 12mm. a tentokrat při vložení byla 8mm. a ted 10 mm.takže je to malo
28. kvě 2010 v 17:04  • Odpověz
ne,to já ho tam nevidim,při čistem testu,už sem to zkoumala,,ja ho vidim ,hned c osi udelam ten test,,mi už fakt hrabe :grinning: :grinning: :grinning:
28. kvě 2010 v 17:05  • Odpověz
Já měla pri vloženi taky sliznici 8mm a nikdy se mi nepodarilo se se sliznici dostat po ET nejak vysoko, ani estrofem nepomaha. A MS pri prvním IVF jsem dostala 8.den i pres Estrofem, oni zas pisou, že utrogestan ti zkrátí cyyklus.

Jinak duch na testu bývá v případě, kdy testujes moc brzo po ET, kdy v tele muze byt jetse zbytek pregnylu, který finguje pozitivní test, dokonce to nejaka holky zkousela a zjistila, že je mozne mit i 11.den po ET jeste druhou carku na testu kvuli pregnylu, coz ale u tebe uz nehrozí. Holt si musime uvedomit, ze jsme teprve maximalne 2tt tehotne a to fakt nikdo nemuze videt. Holt kdyz nektre emryjka si davaji nacas. Nechci ti delat falesne nadeje, ale proste je jeste brzo... vic ukaze az ten pondelni vysledek krve. A dokud nemas menses a nespinis, nic neni ztraceno. :wink: Uzij si krásný víkend a nestresuj se. i kdyz se to lehce rekne, že.. :grinning:
28. kvě 2010 v 17:11  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: děkuji za podporu)))a lehce se to řekne,,no já měla poprvě ted v březnu sliznici takhle vysokou 12mm..a ted tohle,,no uvidime,,ale stojim pevně nohama při zemi,,ale ty se krásně držíš :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: kdy maš kontrolu?? :dizzy_face: :dizzy_face:
28. kvě 2010 v 17:14  • Odpověz
Příští středu, 2.6. to už musím vydržet...
28. kvě 2010 v 18:24  • Odpověz
Krásný večer všem Keliškám, jdu jen nakuknout :slight_smile: dneska jsem přišla domů v sedm a skočili jsme si na pivečko :grinning:

Veruško, tak koukám, že máš ducha na testíku :slight_smile:)) ježiškotky já tak držím pěstíky at jen síli!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Michinko, na tebe taky myslím, at vše dobře dopadne!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
28. kvě 2010 ve 21:58  • Odpověz
Verčo držím pěstiky.Jsem mrtvolka,ale vše nachystáno,zítra už jen auto.tak snad to zvládnu,pak si sdnu ani se nehnua po obědě si pujdu na chvilku lehnout.Nemůžu stát na nohách. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. kvě 2010 v 01:13  • Odpověz
Krásný vikend všem,tak už pomalu vstávám,musím si umýt hlavu,a nachystat si věcičky,a kolem půl 8 vyrážím k babičce kde spala dneska mamča se ségrou a kde bude teď po ránu hotový babinec. :grinning: :grinning: Příjdou tam od Lucinky kamarádky,jedna je její kadeřnice ,druhá kosmetička,pak naše sestřenka ta bude zase česat mamču a mě ,moje kamarádka co je kosmetička,bude líčit mě ,pak ještě Lucinčiná svědkyně a nevim ještě jestli mi někdo neunikl no bude tam celkem asi 10-11 ženských,prostě hotový babinec ,kolem půl 10 dorazí kamarád od Lucinky co jí poveze autem na obřad,a odveze mě a mamču už k nim domů,tam už jsou od včerejška rodiče od Oliho,jsou skvělí,dovezli Vojtíškovi dáreček :wink: :wink: ,krásnou dětskou jídelní soupravičku,a mě bude čekat poslední úkol nazdobit autíčko pro Lucinku,ostatní auta už pak bude zdobit někdo jiný to už si hezky sednu ,nožky hore a ani se nehnu.Obřad má pak ve 13 hod.Jsem ráda,že jsme to nakonec včera vše zvládli.
Dnes už pak budu jen sedět a papat,po obědě si půjdu pak na chvilku hodit šlofíčka na ten hotel kde bude svatba a kde jsou ubytování i kamarádi co dorazili za Lucinkou a Olim ze Skotska a Čech,pak si hodim max nějaký ploužáček,jeden s Olim-ženichem,jeden s taťkou a jeden s Peťou a jinak budu pozorovat zábavu ze sedě. :wink: :wink: :wink: Tak se mějte krásně nádhernou sobotu všem. :sunglasses: :sunglasses:
29. kvě 2010 v 06:02  • Odpověz
Krásné ránko vám všem :wink: :wink: :wink:
29. kvě 2010 v 07:20  • Odpověz
taky přeji pěkny víkend :slight_smile: ,peti užijte si svadbu dnes..já sem teda nemocná,,ryma a boli v krku,parada,muj muž to odněkud dotahl,a já taky musím mít všechno :angry: :angry:
29. kvě 2010 v 07:33  • Odpověz
Cienko včera jsem zapomněla reagovat, zprávička z kontroly je úžasná, že Teuška krásně přibírá :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
29. kvě 2010 v 10:05  • Odpověz
Ahojky holky, tak jak jste trávili dnešní sluníčkový den? :wink: Já jsem dopoledne trošku pouklízela, pak kolem poledne jsme šli k volbám a skočili jsme si na obídek na pizzu, pak jsme si dali kafčo a kokino doma a jeli jsme do šopinu, v HM jsem si koupila dvoje těhu kalhoty, jedny béžové spíše sportovní tenoučké na teplejší období a jsou z nich udělat i 3/4 a druhé černé taky 3/4, těm jsem neodolala, dole se stahují na gumičku a jsou jak tepláčky pohodlné, obojí jsou vlastně hrozně pohodlné, tak jsem moc ráda :wink: pak jsme skočili do kaufu no a ted už lebedím doma :dizzy_face:
29. kvě 2010 v 19:13  • Odpověz
Krásné nedělní ráničko :wink:
30. kvě 2010 v 08:46  • Odpověz
Krásnou neděli všem. :slight_smile: :slight_smile: Tak hlásím ,že svatba proběhla krásně :slight_smile: :slight_smile: ,počasí bylo vyloženě obědnané ,ráno jsem stihla ještě v klidu dodělat poslední květinkové úpravy,a nazdobiti auti,a pak už jsem si to jen užívala.Ráno to vypadalo hodně zakaboněně,ale po 10 hod se počasí umoudřilo a bylo nádherně celý den. :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
Vojtíšek vydržel u maminky i po tanečcích,a že to nakonec nebyli jen 3 ploužáčky,tož se nedalo odolat,když kluci tak krásně hráli.
Obřad měla Lucinka opravdu krásný,pak vložím nějaké fotečky. ,říkala jsem si nesmím bulet,jsem krásně namalovaná,no to se lehce říká,ale hůř uskutečňuje,bulela jsem jako želva,tož jsem jim pak šla popřát hodně štěstí a málem jsem odešla s kytičkou co byla pro Lucinku a Oliho zase ven. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ,naštěstí mě Pája svědkyně zabrzdila.
No vydrželi jsme s Vojtíškem do půl 12 ,pak jsem jela domů.Tedy vezl mě kamarád od našich,co rozvážel.Peťa s bráchou a manželkou od Oliho dorazili potom kolem půl 2. .Dneska půjdeme ještě na popravky k našim na zahradu.Budeme grilovat. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
30. kvě 2010 v 08:59  • Odpověz
Ahoj Kasi, tak to je parádička, jak vám to skvěle vyšlo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Nám už se s Brusi taky krátí ten čas, a pevně doufám, že i to počasí nám vyjde :slight_smile: my jdeme dneska na obídek ke tchánovcům a hlavně domluvíme se na detailech svatby :slight_smile: Jestli bude svatba nakonec u nich na chatě a nebo to nebude možné vzhledem k počasí a tím pádem bychom byli normálně v restauraci...
30. kvě 2010 v 09:19  • Odpověz
Ahoj holky, tak dneska už od půlnoci mě bolí břicho jako na MS a začala jsem lehounce špinit, uplne presne jako minule.. :rolling_eyes: No uvidime, jak se to vyvine...
30. kvě 2010 v 11:24  • Odpověz
michinko držím pěstičky!!!!!at to dobře dopadne a dojdete vysněného štěstíčka!!!
30. kvě 2010 ve 13:47  • Odpověz
Ahoj holky. Negunguje nám počítač, tak jsem na chvíli uloupila noťas od Michala. :slight_smile:
Věruško, pořád na tebe ,myslím a pořád věřím. Uvidíme zítra :wink: Hlavně se pěkně vykurýruj :slight_smile:
Michinko, ty se taky drž, :slight_smile: vím, že to špinění je hrozné, ale...testík jsi zkoušela?
Kasi, koukám, že jsis svatbičku užila. Hlavně, že všechno dopadlo tak jak mělo. Já bych se klidně vdávala znovu :dizzy_face:
Marti, tak ty tvoje kočeny pěkně rostou. Jsi holka šikovná. Smekám před tebou :slight_smile:
RAdulko, na tu tvou svatbu se taky moc těším, hlavně na fotečky :slight_smile:

My s Matějíčkem bojujeme. Nějak moc často pláče. Dost mi ublinkává, s kakáním taky bojujeme, buď kadí po každém kojení, že má zadeček jak pavián nebo se zase nemůže vytlačit...všichni říkají první tři měsíce vydržet, pak se to zlepší. Tak snad se mu brzy uleví a bude se více usmívat než plakat :slight_smile:
Ve středu jedeme k našim až do neděle, tak snad doženu tu absenci spánku.
30. kvě 2010 ve 14:33  • Odpověz
autor
Ahojky vsem :slight_smile:
Moc nestiham :grinning: jen kojim :grinning: :grinning: a jsme hodne venku,bylo krasne,az jsem si totalne spalila ksicht a ruce :stuck_out_tongue_closed_eyes: koza jsem,sedely jsme s kamoskou 3hodky venku,deti spaly v kocarku a slunko peklo....ale uz zase hlasi cely tyden hnusne ,ochlazeni..ach jo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
V sobotu mame krtiny :dizzy_face: prijela mi ta kamoska ze Saudske,je tu jen na tyden a jde nam za kmotru :slight_smile: .
Vcera jsme tu meli rodinu-nasi a taky tchyne a svagrova :confounded: ale prezila jsem je.... :sunglasses: akorat jsem se totalne prezrala-čuňas!Petr udela fantastickou rojberku :wink: a mama upekla kolac,takze radeji na vahu ani nelezu...bojim se,ze zacinam kynout :angry:
Mamka zustala i na noc a ja spala! zase po dlouhe dobe ve sve posteli a mamka me chodila budit jen na kojeni :dizzy_face: tos jsem dnes ciperka :grinning: Jen skoda,ze rano budu uz zase troska :grinning: :grinning:

Luciku,holky nam taky nařvou...hlavne vecer,to maji klidne i hodinove rvani,krouti se a tlaci...davam na prdy vsechno mozne,ale celkem bez efektu,proste se to musi vydrzet a pry po 3.mesicich to byva uz lepsi...takze vyrzat :wink:

Michinko!!!preji ti,at to neni mrcha!!!a Verci ty vis :wink: ,myslim na tebe porad..

Vsem preji poho nedelicku :slight_smile:
30. kvě 2010 v 18:05  • Odpověz
Ahojky Cienko :slight_smile: tak sis užívala sluníčka a čerpala o víkendu energii :slight_smile:)))

Mě se dneska o tobě zdálo, že jsem byla u vás a mohla jsem vidět ty tvoje zlatíčka a dokonce jsem s nima byl i venku :dizzy_face:

Michinko a Veruško, pořád držím pěstíky!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Holky držte se!

Já se s vámi pro dnešek loučím, idu se nátahnout, papa :slight_smile:)
30. kvě 2010 ve 20:08  • Odpověz
Dobré ranko po neděli,krásný den všem.
Michinko,držím moc pěstičky ,ať to vyjde,a je to jen špinění,a brzy se dočkáš taky toho vysněného broučka,stejně tak držím pěsti
Verci,kterou Pája mooooooooooc pozdravuje.Hned se mě na tebe ptala. :slight_smile: :slight_smile:
Dneska tu máme na noc Lucinku s Olim,akorát jsem zapomněla,že jsem dneska na půl 9 objednaná k zubařce ,tak tu nebudu jak vstanou,tak se s nima musím zajít rozloučit odpoledne k našim. :wink:
Zítra už totiž odjíždějí,nejdřív ještě na 2 dny do České Třebové k Olimu a ve čtvrtek už letí zpátky domů do Skotska. :wink:
31. kvě 2010 v 06:23  • Odpověz
dobre ránko,děvčátka,,díky všem co drží palečky,,,dneska zavolam na t ukrev,i když je ot zbytečné si myslím,,michi,ale to nevadí když špiníš,,to je ten ultroš,,takže vydržet,ja žadne pocity nemám,,jako u minuleho vložení sem měla bolesti a špinila ,ted vubec nic,jen sem nejaka nafoukla,,ale jinak nic,,no nic zatím pa pěkny den
31. kvě 2010 v 06:39  • Odpověz
Verči ,já jsem ,ale taky neměla nějaké bolesti.Tak stejně držím stále pěstičky.
31. kvě 2010 v 07:18  • Odpověz
autor
DObre ranko :slight_smile:
Verci preji si pro tebe zazrak v podobe vysokeho HCG :dizzy_face: ...a Michinko na tebe stale moc myslim :dizzy_face: !

Radulko,tak to se musis opravdu zastavit,kdyz uz se ti o nas i zdalo :wink: :slight_smile: a myslim to vazne,staci se jen domluvit!
Kasi,to to jsi sikulka s tou svatbou,ze jsi to krasne zvladla i v tak pokrocilem tehu :wink: to ja jsem byla ke konci uz uplne marna...

Dnesni noc byla desna..holky spaly odpoledne v kuse 4hodiny...ja blba jsem je nechala...a pak zas v noci kravalovaly...malou Teu jsem nosila n naruci 1,5h v kuse a stejne od 1do3 v noci nonstop rvala :frowning2: ..to je teda napor na moje nervy,ten krik,co rve usi a srdce...holt to ranne mimi obdobi je narocne,ale my brzo vyrosteme a budeme jen vzpominat na ty prořvane noci :wink: ...aspon doufam! :grinning: :grinning: :grinning:
31. kvě 2010 v 08:32  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile:
Věruš, v kolik budeš volat??? Musela jsem ukecat Michala, aby mi nechal noťas doma, aby mohla nakouknout :wink:

My měli zase noc suprovou. Malý se budil co tři hodiny na kojení a pak hned zase usnul, takže byl mooc šikovný a teď zase hajá, bobínek můj malý. Jen furt blindí, po každém kojení, i když si odříhne :confounded:
Marti, tak ty jsi zase měla luxus...ten řev je opravdu doost náročný...
31. kvě 2010 v 08:39  • Odpověz
autor
Luciku ahojky,tak to ti zavidim tu prima nocku :wink: :slight_smile: holt kazdy den neni posviceni :wink: :grinning: :grinning: asi mi to holky daly sezrat za tu predeslou luxus noc :grinning: :grinning: ze je davala odrihnou babi a taky prebalovala a matka jen nabehla s ceckem :grinning: :grinning: a zase zmizela v loznici :grinning: :grinning:
A blindi mi obe holky ...kolikrat mam pocit,ze vrhnou vic nez mohly vypit...Teu jsem uz prestala vazit pored a po kojeni,protoze se ji udelala dalsi brada :grinning: :grinning: a ocividne nestrada :grinning:
31. kvě 2010 v 08:51  • Odpověz
ahojky sluníčka :dizzy_face:
Marti vydrž bude lépe :dizzy_face: myslíme na Vás děvčátka :wink:
Lucinko má asi reflux měla by jsi si pořídit klínový polštář do postýlky. I malá my strašně blinkala a ono to docela hodně pomohlo :wink:
Veruško držím palečky a čekám zázrak :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Kaško jsi dobrá tak vše zvládnout :grinning:
Radulko jojojoj už se to blížííííííí :grinning: :dizzy_face:
31. kvě 2010 v 08:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.