• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Holky Kelišky z Moravy

(Zamčená)
26. července 2010 
ahoj,,po druhe))tak sem se ted vrátila od sveho obvodního gynekologa,potřebovala jsem snim neco probrat,,takže mě teda vyslechl co mám za sebou,,nadaval že problem se ktery msem za nim přišla,měli vyřešit ve fertasu ane se chovat jako mrtví brouci,ptal se mě co chci podnikat dál,,doporučoval mi gyncentrum čermaka,,tak sem mu řekla že v gyncentru ne,on říkal že fertimed a gyncentrum sou na tom uplně stejně,, že se pomlouvají navzajem :angry: všichni,,,,že slyší jen same pomluvy,,kuwa už mě to fakt nebaví,,,říkal pak že ten problem se kterym sem za níím ted přišla tak kdybych se nesnažila o mimi tolik let,že by to seemnou ani neřešil že by mě poslal tma kde to zapinkali,,,když sem mu řekla že sem objednana do fakultky,tak taky na ni nadaval,,no parada,,,tak sem asi z jeho slov pochopila že když mam jeden vejcovod propustny tak že si mam jit švihnout bokem :angry: :angry: a ne spořádat další pokusy,,,,,,manžel se semnou o tom odmita bavit,,co a jak dál,,,vubec o tom nemluvi,říka že už mu je to jedno,,že to stejně nidky nevyjde,,a doktoři to ví,,že jen tahají penize s nas...jinak se díval dneska do dělohy doktor a nic se tma nedeje,,je to uplně čiste,,,po desate mam volat do fertasu na krev,,,tak ja se asi na to fakt vykašlu,,prostě moje mínění je,,a to tvrdím pořád že té ktere se to povede tam bude chvalit to cnetrum a te ktere se to povede jinde bude tvrdit zase pravy opak :frowning2:
31. kvě 2010 v 10:02  • Odpověz
verci: to je mi moc líto, jaké máš teď lítání po doktorech a místo toho, aby tě někdo už konečně podpořil, tak je to pravý opak. Ale určitě být tebou, tak ještě zkusím jiné centrum. Hodně dělá i psychika a možná jsme už byly až moc zvyklé ve Fertimedu, že přechod pomůže (koukej na mě - a to víš, že budu taky chválit tam, kde se zadařilo, ale hlavně, že se zadařilo a tobě se určitě taky zadaří, jen se to nechce vzdávat, i když po těch letech co se už snažíte určitě vše teď vidíš černě)
31. kvě 2010 v 10:07  • Odpověz
no uplně verun to vidim černě,,,a jsem fakt už znechucena tema doktorama,,,hlavně jak se navzajem pomlouvají,,a před pacientkama,,,jeden na druheho hází špínu,,,že ten nedela tohle,,a druhy zas to,,no masakr
31. kvě 2010 v 10:09  • Odpověz
už si volala do toho Ferťasu na ty výsledky Hcg?
31. kvě 2010 v 10:42  • Odpověz
jo volala takže hcg negativni,,zitra mam jit opakovat krev,a ve čtvrtek kontrola,,a tim to ukončím,ani se mi tam nechce zitra jit,na co,,nejlepe bych už vysadila leky,,
31. kvě 2010 v 10:56  • Odpověz
a proč máš jít opakovat krev, když je to negativní? Jej, to mě mrzí, já pořád doufala, když byl ten duch.
31. kvě 2010 v 11:00  • Odpověz
nevím,,proč,,,to chtěl tak čepelak,,,
31. kvě 2010 v 11:00  • Odpověz
Věruško :frowning2: :frowning2: :frowning2:
31. kvě 2010 v 11:18  • Odpověz
no jo,no co nadělame,,,,ale ted to musí zachránit michi :dizzy_face: :dizzy_face:
31. kvě 2010 v 11:21  • Odpověz
Verčo :frowning2: :frowning2: :frowning2: :pensive: :pensive: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: tak je mi to moc líto a virtuálně objímám
31. kvě 2010 v 11:22  • Odpověz
Brusi, malý má určitě reflux. Proto mi pořád řval, když jsem si myslela, že je nakojený a přitom on to všechno vyblindil a měl hlad. Tak teď, když se poblinká, tak ho nechám spočnout, pak zase nakojím a pak je spokojený :wink:
31. kvě 2010 v 11:52  • Odpověz
Veruško posílám pohlazení,je mi to moc líto. :cry: :cry: ,proč je někdy život tak nespravedlivý. :frowning2:
31. kvě 2010 v 11:53  • Odpověz
Jinak jsem přidala fotečky ze svatby.
31. kvě 2010 v 11:53  • Odpověz
kasi: ať koukám jak koukám, tak ty fotečky nevidím :frowning2:
31. kvě 2010 ve 12:00  • Odpověz
No teď jsem to zjistila,asi to nedovolí admin,byli tam úplnou vteřinu. :frowning2: .Tak buď mám fotečky na facebooku.Kasovskapetra,nebo zkusím vložit teda fotečky kde jsem na nic já,ty tam snad zůstanou,když jsem maminka v očekávaní.
31. kvě 2010 ve 12:04  • Odpověz
Kaska foto nádherné a tobě to také mocinečky slušelo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Luciku já ho mám koupila jsem ho asi za 250 kč, a malá my na něm spinká i teď :wink:
Luci tento
http://www.nejbaby.cz/d.K03495.klin-do-postylky-pod-matraci.html
31. kvě 2010 ve 12:05  • Odpověz
Já viděla viděla viděla :grinning:
31. kvě 2010 ve 12:06  • Odpověz
Zkusila jsem to vložit znova.Jen fota kde jsem i já.
31. kvě 2010 ve 12:09  • Odpověz
já viděla všechny opravdu krása :grinning:
31. kvě 2010 ve 12:12  • Odpověz
Varu a nerekli ti hodnotu, jen že je negativní??? Já mela minule 66, což neni nic moc. Aled oni ty testy musi delat jeste dalsi den, aby meli jistotu, ze tam fakt nekde neni. Me totiz z toho mala potom behem par dnu vyskocilo na 4200 a byl mazec, protože deloha tomu nenasvedcovala. Takze je dobre, ze te jeste kontroluji, budes mit jistotu. A MS porad nikde???
Já lehce porad spinim, ale zatim nic zavratneho, tak snad se to vice nerozjede, bricho uz me taky neboli. Zitra budu testovat, uz jsem se rozhodla. Jenze u nas neni ani // výsledek, spíse dalsi obavy....až UZ ukáže, takze stejne cekat, cekat, cekat...
31. kvě 2010 ve 14:18  • Odpověz
Michi mocdržíme pěstičky.
31. kvě 2010 v 15:38  • Odpověz
autor
Verco :pensive: tak je mi to lito...a jeste ten pristup doktoru a ten pocit,ze uz neveris v uspech..to je hrozne,to je strasna skoda...manzel uz to asi vnitrne vzdal..mozna by to chtelo pauzu..ale zase cas vas tlaci...Ale zkuste jeste jine CAR!!!Nebo toho Kajosa v Ov,to byste meli po ruce...treba to bude pro nej vyzva..ja nevim,ja mu verim....Nebo toho Machace,ten pry dokaze neskutecne povzbudit do dalsiho boje! :frowning2: moc me to mrzi...

Michinko at ti to cekani rychle utece :wink: a hlavne,at stoji za to!!! :dizzy_face:
31. kvě 2010 v 16:33  • Odpověz
Brusi, moc děkuju. Určitě pořídíme, je to dobrá věc :wink:
Kasi, mooc krásná nevěsta a tobě to taky sekne, mamino, jedna :slight_smile:
Michi, na zítra budu držet všechno co mám. Věřím, že to tentokrát všechno dobře dopadne :dizzy_face: :dizzy_face:

Jinak my byli dnes na kardiu. Malý má srdíčko v naprostém pořádku :dizzy_face: Uf, jsem si oddychla.
Jinak jsem si byla vyřídit porodné. Tak to prý bude na účtě kolem 20 června, jsem ani nečekala takovou rychlost :slight_smile:

Radulko, budeš chodit na ten předporodní kurz do FN? Nebo jsis vybrala někde jinde?
31. kvě 2010 v 16:37  • Odpověz
autor
Kasi nevesta krasna :slight_smile: a tvoje brisko jeste krasnejsi :dizzy_face:
31. kvě 2010 v 16:40  • Odpověz
Kasi: pěkné fotečky a měla jsi ty šatičky opravdu moc krásné.
31. kvě 2010 v 17:03  • Odpověz
Marti a nevíš, jak je to s tím kajošovým rozjezdem nového centra? protože mě tenkrát říkal na jaře.. tak si říkám, že ted uz by to mohl mít otevřené..
Dobrou noc, holky, zítra dám vědět, jak dopadlo testování. Čurací skleničku už mám nachystanou :grinning:
31. kvě 2010 ve 23:33  • Odpověz
Michi tak držíme všechno co máme. :slight_smile: :slight_smile:
1. čer 2010 v 01:27  • Odpověz
dobré rano,,sem ted vstala a chystam se hned na osm do polanky na tu krev,,no marti,,zkusim tu fakultku,,sem pevně rozhodnuta,,,a když tak pak na jaroše je spoustu času,,když tam bude dělat i tu minimalku,,ale ve fakultce se snaží tkay najit příčinu a ne hned netlačí do ivf....tak snad nam to d čtveřice vyjde,,,jinak michi, neříkali hodnotu,,a držím dneska palečky,, :dizzy_face: :dizzy_face:
1. čer 2010 v 06:03  • Odpověz
Verco tak opravdu dobré pořízení v Polance.Ať jsou na tebe aspoň hodní.A snad ve fakultce budou mít lidštější přístup.A pomůžou ti k tomu vytouženému snu. :slight_smile:
1. čer 2010 v 06:44  • Odpověz
Dobré ráno, holky, už nemusíte držet, je tam bílo jako sníh a s největší pravděpodobností se mi začíná rozjíždět MS. Takže tak... :pensive:
1. čer 2010 v 06:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.