• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Holky Kelišky z Moravy

(Zamčená)
26. července 2010 
michi,,, :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: to snad není kurva možne!!!!! nevěřím jim ani za mám nechtu,,je mi to líto, :cry:
1. čer 2010 v 07:03  • Odpověz
Michinko tak jsem držela pěstičky a věřila,že se broučci uhnízdí a pak budeme chodit na společné procházky :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: , :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: .Drž se broučku.
1. čer 2010 v 07:58  • Odpověz
Málem bych zapomněla,dneska hlavně všechno nejlepší našim malým i větším sluníčkům k jejich krásnému svátečku. :slight_smile: :slight_smile:
1. čer 2010 v 08:27  • Odpověz
dobré ráno holky přejeme :dizzy_face:
Michinko a Veruško tak moc je nám to líto :frowning2: :frowning2: :frowning2: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: ale držte se a veliké obejmutí pro obě :dizzy_face:
Kaško i my přejeme vše nej všem mimiskům i těm co jsou v bříšku :wink:
1. čer 2010 v 08:32  • Odpověz
Michinko :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :cry:
Je mi to mooc líto, drž se holka...
1. čer 2010 v 08:32  • Odpověz
Michi: to snad né, co to tady hned z rána čtu? A ty si měla dnes oficiální testování? Ach jo, to je mi tak líto.
1. čer 2010 v 09:11  • Odpověz
tak jsem dorazila z polanky,byla jsem tam před devatou,,a ani noha tam nebyla,,já si vzpomínam,když sem ta začala chodit loni v lednu,že nebylo kam sednout,,vzpomínate?? a ted kdykoliv tam přijdu posledni dobou,tak je tam prázdno.......ale uplne,, :unamused:
1. čer 2010 v 10:12  • Odpověz
verci: asi teď možná chodí méně lidiček na umělé nebo jim utekli
Já teď volala na výsledky z 16tt a máme to v pořádku, tak jsem ráda.
1. čer 2010 v 10:37  • Odpověz
tak to je dobře verunko,že je vše v pořádku s miminkem,,,,verun kdy vas poslali na imuno a kde?? a mát ovubec cenu posilat na imuno když požadujeme darce?? my ještě nemame imuno,to je jedine vyšetřeni ktere nam chybi,,,kde se to dela a co to obnaší vubec?? a je to nutne vyšetřeni?
1. čer 2010 v 10:51  • Odpověz
Verunko tak mooooooooooooooooooooooooooooooc gratuluji k dobrým výsledkům.Je to hodně důležité. :wink: :wink: :wink: .Tak jen tak dále.Já jsem teď úplně na 2 hodky vytuhla.
No s tím ferťasem si myslím,že asi tím přístupem ztratili hodně lidí. :confounded: :unamused:
Verco určitě si nechej udělat každé vyšetření které ti ještě chybí,a které ti nabídnou,tím nic nezkazíš,a aspoň se příjde na příčinu,kde je problém.
1. čer 2010 v 10:57  • Odpověz
autor
ach jo...tak se tesim,ze tady najdu radostnou udalost u Michinky...a opak je pravdou :pensive: Strasne me to mrzi...co vic rict...to je hrozne...Kaci drz se...a Kajos to ma otevrit nekdy snad v zari...pry mu to trci na legislative..jinak prostory,personal-to vse pry ma zajistene...ma se to jmenovat Eurofertil :wink:a 100%bude delat i minimalnku,ale cenu nevim...

Verci delas dobre,ze to nevzdavate a je treba jit dal a klidne ve Fn,to je jedno,proste pkracovat a nechat to na nich-co ti budou chtit vysetrit,jen at vysetruji!kez by ses brzo dockala uspechu!!!

Asmenko gratulka k dobry vysledkum! :slight_smile:

Holky,tak je mi z tech dalsich neuspechu smutno.. :cry:
1. čer 2010 v 11:05  • Odpověz
Prý v Reprofitu zdražili minimálku z 10tis. na 13tis. Tak ještě, že jsme využili tu šanci kdy to bylo ještě levnější.
Verci: já si to domluvila tenkrát s Jarošem to imuno a poslal mě do Brna. Ale stejně nám na nic nepřišli. Ale pak ještě holky jezdí někam do Prahy a Plzně. Být tebou, tak uvidíš co ti doporučí v dalším CARu. Ale změnu bych určitě udělala. Už možná jenom změna pomůže.
1. čer 2010 v 11:27  • Odpověz
dík verunko,já pravě četla že se chodi plzen,praha ,brno,to brno je nejblíž,,no ve čtvrtek posledni kontrola v polance,ukončeni nemocneske,,a pak prazdniny pracovní samozřejmě už se mě ptala vedouci jesli planuju dovču,tak sem ji řekla že ne,tak byla rada že si holky spočnou, protže fakt sem tam nebyla 3 měsíce a ja sem takova hlupa))že bych si ani dovču nevzala,stejně pak budu muset zase jezdit pak do olmika,,tak jim vyjdu takhle vstříc a oni zase naopak,, a slovo gynda ani nevyslovim,,na dva měsíce,, :frowning2: :frowning2:
1. čer 2010 v 11:43  • Odpověz
Věruš, aspoň trošku spočneš od toho snažení, možná už i hlava potřebuje od těch pokusů odpočinout.
1. čer 2010 v 11:46  • Odpověz
Dnes je tady nějak smutno :frowning2:
Věruškpo, moos mě to mrzí, nějak jsem tomu věřila. Snad ta FN bude lepší. Mě Kajoš taky říkal o imunologii, ale, že se tam vesměs stejně nic nezjistí, tak jsem na to nakonec nešla.
Hlavně si na chvíli odpočiň, hoď to na chvíli za hlavu, vím, že se mi to říká, když už mám ten poklad doma. Ale já to taky taky tak udělala. S Michalem jsme vypli, vykašlali se na to a bylo hned zaděláno, po tolika letech....
Moooc bych vám holky přála, aby to byl jen špatný sen......Věruško, Michinko.......

Asmenko, velká gratulace k dobrým výsledkům. To je hodně důležité, že mrňousek je zdravý :dizzy_face:

Martinko, tak jaká byla noc???? U nás na ....ani vyslovit :grinning: :grinning: :grinning: Malý řval, řval a řval...vždycky, když začne svítat, tak mám pocit, že už to snad nevydržím.....a pak se na mě začne ten loupežník řechtat........takže hned zpomenu, že řval, jak tur :grinning:
Co ti malý tvorečkové dokážou snad není ani možné :slight_smile:
Takže holky fakt spěte, pak už to nepůjde :stuck_out_tongue_closed_eyes:

A je vzhůruuuuuuuuu
1. čer 2010 ve 12:02  • Odpověz
lucii: ani ses nenadála a mlý se probudil, jo? Už se na ty probdělé noci taky těším, jsem zvědavá jak to budu zvládat. Ale až ten prcek začne říkat mama, tata, tak to bude nádhera.
Málý od mé sestřenky má rok a prý je to šílené éro, že všude vyleze, do všeho mlátí, minule ho přistihli, že vylezl na sušák s prádlem (na takový ten skládací) podlomil mu jednu nohu a udělal si z toho houpačku a skluzavku. Sestřenka chtěla ať jí v Ikey koupím takový ten stupínek do koupelny, tak jsem ho přivezla k tetě a teta mi řekla, že je to ode mě moc milé, ale že díky tomuto stupínku, už teď prcek vyleze všude a to bude teprve sranda (no, ale ona se moc teda nesmála :grinning: )
1. čer 2010 ve 12:20  • Odpověz
No nic holky, uvažuju jestli se půjdu natáhnout, nebo budu vyrábět šablonu, protože vyrábím bráchovi k svátku tričko.
1. čer 2010 ve 12:21  • Odpověz
No já už se moc těším na ty probdělé noci. :slight_smile: :slight_smile: Teďka už stejně v noci nespím,tak už to mám nacvičené. :grinning: :grinning: .
Taky je mi z těch neúspěchu mov smutno,snad se to brzy otočí a všichni se dočkáme těch našich vysněných zlatíček.
U nás bylo velké loučení včera u našich,,a ségra už dneska zase odcestovala už jako Lucie Jelínek,ale teď se uvidíme už za měsíc přijede na dovolenou tak na 10 dní,aby si vyzvedla a dovyřizovala všechny nové doklady a taky se přijela podívat na Vojtíška.Tak teď se uvidíme za chviličku. :slight_smile:
Verčo a co vyrábíš za tričko,nebo spíš jak nějakým savováním.
1. čer 2010 ve 12:33  • Odpověz
kasi: savování už nedělám, teď jsem si koupila barvy ve spreji a stejným postupem jak savováním akorát barvou stříkám obrázky. Včera jsem to zkoušela poprvé a je to teda drbačka, abych když tu šablonu slupuju tak tou barvou co mám nastříkanou na té šabloně nezašpinila to tričko.
1. čer 2010 ve 12:37  • Odpověz
autor
Asme,to jsem se musela zasmat-jak muze vylezt dite na ten susak :grinning: :grinning: to by cloveka fakt nenapadlo :grinning:

Luci,nase noc byla klasika.ale z tech "lepsich"..kojeni furt co 3h..ale mezitim aspon nervaly a hned usnuly...zato vecer,to bylo maso!!!Mia kricela pres hodinu,ale tim silenym hysterakem...co krici,kdyz ma hlad...a sermovala rucickama a cela se propinala a normalne mela slzicky v ocich..ten rev mi rve usi,ze bych nejradeji praskla dverma a sla nekam do ticha :grinning: :grinning: ale zaroven je mi ji strasne lito,ze ma takove trapeni...davam vsechno mozne ...nosim v ruznych "ulevovych"polohach...ale ty vecery ona proste prorve....pak ji rvouci zacneme koupat a jako kdyz utne-nakoji se a spi :slight_smile:
Uz jsem si tak nejak trochu i zvykla...proste krici a ja nepanikarim,nejde ji o zivot..tak to holt nejak musime zvladnout :wink:

Ale psala jsem si vcera SMS s tou Luckou,co byla se mnou na OPU iET a nakonec i ve FN-rodila den po mne :wink: a ma holcicku a ta ji spi CELOU NOC!!!!a je taky kojena a zadne prdy nema,proste hodne miminko :dizzy_face: ....tak to ji mohu jen zavidet :wink:
1. čer 2010 ve 12:38  • Odpověz
autor
As,to jsi sikulka s tim trickem! :wink:
1. čer 2010 ve 12:39  • Odpověz
cien: neboj, holky taky jednou přestanou, ale chce to asi víc času a hlavně máš dvě naráz, tak to je taky záhul. Ale říkala kamarádka co má taky dvojčátka, že nejnáročnější byl první rok a pak už to šlo. Tak Marti už jenom 11 měsíců a třeba to bude taky lepší :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. čer 2010 ve 12:40  • Odpověz
cien: brácha totiž chtěl tričko z obrázkem Bendra z Futuramy a na internetu lze objednat, ale jen dámské tričko, tak jsem si řekla, že to zkusím. No, uvidíme co z toho vznikne. Zatím mám jenom bílé bričko s černým pandulákem a teď budu dělat na černé bílého toho co brácha přesně chtěl - je mi jasné, že ten se mi nepovede, když budu moc usilovat aby se mi to povedlo. Ale už jsem si objednala rovnou více těch barviček ve spreji, abych využila poštovného a těším se, až budu vyrábět svému dítku. Loni před Vánocema jsem jak zběsilá dělala holkám v práci pro jejich děcka savováním, až už mě to ani nebavilo, protože mě to baví jen, když to dělám já jako dárek pro někoho.
1. čer 2010 ve 12:42  • Odpověz
cienko: až budeš mít minutku, přidej nějaké nové fotečky holčiček ať můžeme kouknout jak za měsíc povyrostly.
1. čer 2010 ve 12:45  • Odpověz
autor
jj,ja si vzdy rikam,jak prezit do dalsiho dne :wink: :grinning: :grinning: a ty mi reknes 11 mesicu!!! :confused:

:grinning: :grinning: :grinning:
1. čer 2010 ve 12:46  • Odpověz
autor
jj,jsem na to tutan...ale casem pridam nove foto
1. čer 2010 ve 12:46  • Odpověz
Marti, vždyť už teď máte měsíc za sebou a to ještě nebylo ani pořádně pěkné počasí, aby jste mohli intenzivněji pokočárkovat. Od víkendu má být krásně, tak to se bude kočárkovat a uvidíš, že se ani nenadáš a holky už budou pást koníky a říkat mama.
1. čer 2010 ve 12:49  • Odpověz
Jsem to napsala, tak že to vyznělo jako by jste se měli vrátit o víkendu z kočárkování a holky už mluvily :grinning: Tak jsem to nemyslela, jen že ten čas strašně rychle letí. :grinning: :grinning:
1. čer 2010 ve 12:50  • Odpověz
Jo,jo to máš Verčo pravdu ,že to strašně rychle utíká,připadá mi ,že jsem teď se slzami v očích Peťovi ukazovala ten pozitivní testík,který viděl poprvé,a vysvětlovala mu,co znamená dálnice,a že bude táta.
A pak tu jeho první reakci a radost,a v podstatě už teď můžu mít Vojtíška každičkým dnem v postýlce,strašně se už těšíme,až mám z toho strach aby nenastali nějaké komplikace a brouček byl hlavně v pořádku,no ve čtvrtek jdu do poradny tak budu chytřejší,hlavně jsem zvědavá jestli se otočil. Zrovna jsem teď ukazovala kamarádce co nám dovezla teta Lucinka pro Vojtíška ze skotska,pak to fotnu a vložím. :slight_smile: :slight_smile:
1. čer 2010 v 17:18  • Odpověz
Holky, malý pořád řve, mám pocit, že v kuse :frowning2: Přebalený, nakojený...celý den nespal, jen řve a řve a řve...ale je to takový ten hysterický řev. ...snad to někdy skončí nebo mě odvezou :frowning2:
1. čer 2010 v 17:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.