• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Holky Kelišky z Moravy

(Zamčená)
26. července 2010 
autor
Luci,chudacku...to si umim predstavit...holky to delaji kazdy vecer..jejich hodinka az dve rvani...hlavne Mia...je to desne,fakt na palici....Nekdy se bojim,jestli je to vubec normalni..jestli to jsou jen ty prdy a ne neco vaznejsiho....a taky nevim,jak tomu predchazet..co jist a co nejist....zadne hruzy nejim a presto maji takove boleni....a pritom v noci je slysim prdet o 106 a bez kriku...tak tomu fakt nerozumim :confused:
1. čer 2010 v 17:44  • Odpověz
Ahojky holky.... tak koukám, že tady je teda :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: Michinko, Veruško - je mi to moc líto :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive:

1. čer 2010 v 18:07  • Odpověz
Mě dneska ráno nebylo nějak dobře, v práci na mě šly mdloby, jsem si říkala panebože co se děje, tak jsem si dala kafčo a pak mi bylo fajn.. asi jsem měla nízky tlak....

Luci tak já jsem ty kurzy nakonec zrušila, až budu doma, tak si přečtu něco na netu, příznaky porodu a je to...
1. čer 2010 v 18:08  • Odpověz
Asmee, jsi mi zas připomněla, že jsem si ještě nevolala ohledně výsledku na tu cukrovku, hlavně že už je tam měla mít hned následující den po naší kontrole...
1. čer 2010 v 18:09  • Odpověz
Ahojki Radulko,jo jo taky jsem to tu ráno obrečela,je to tak nefer.Moc bych všem přála,aby se těch svých vysněných zlatíček dočkali.
Jinak určitě to bylo tlakem ,já jsem se dneska taky motala .Jsem strašně zvědavá na ten čtvrtek.
1. čer 2010 v 18:44  • Odpověz
radul: a kde si byla přihlášena na kurzy? A kde teda budeš nakonec rodit? Už si se byla podívat do nějaké porodnice?
1. čer 2010 v 19:08  • Odpověz
Ahojky Asmee: nakonec do žádných kurzů chodit nebudu, rozhodla jsem se, že si proletím net a to mi bude stačit :slight_smile: Kdysi to taky nebylo a žijem :slight_smile:))
A do porodnice se taky nepůjdu podívat a zatím to až tak neřeším, kam půjdu :slight_smile: nechám to asi na poslední chvíli :slight_smile:
1. čer 2010 v 19:14  • Odpověz
radul: a to nemusíš mít předem domluvenou tu porodnici? A do jakých kurzů si chtěla chodit? Vůbec se nedivím, že do nich chodit nebudeš, už sis to potřebné nacvičila na Terezce a po porodu to nějak určitě půjde.
1. čer 2010 v 19:15  • Odpověz
Na to se budu muset poptat, ale myslím, že už jsem se někoho ptala a říkal, že nee :slight_smile: ale zeptám se doktora, pokud zas nezapomenu :slight_smile:
Chtěla jsem chodit do fakultky tady, kurzy probíhají už myslím ted, ale já mám ted tech 14 dní frmol, takže jsem ráda, že jsem to zrušila :slight_smile:
Akorát budu muset vyčerpat těch 1500 debilními nakupy v lékarně, bohužel si nemůžu nakoupit jakékoliv věcičky v lékarně (třeba dětskou kosmetiku, dudlík, lahvičku atd... jak jsem si bláhově myslela) ale pouze určené vitamíny, masti, léky nebo čaje..... no vlastně už můžu vyčerpat jen 1000kč...
1. čer 2010 v 19:18  • Odpověz
radul: a to máš jako proplaceno ty vitamíny pojišťovnou? A na Bepanthen se to nevztahuje? Ten je drahý a určitě ho využiješ, nejen pro sebe, ale i pro mimi.
1. čer 2010 v 19:21  • Odpověz
Radulko,já jsem si v lékárně taky nakoupila vitamínky,jsou důležitéa čajčky jsou taky výborné,neboj to utratíš ani nevíš jak.
1. čer 2010 v 19:22  • Odpověz
jj Bepanten se tam vztahuje :slight_smile: naštěstí :slight_smile: jj i ty čajíky se hodí :slight_smile:))
Určitě vztahuje i na krém proti stríím.
To máte fajn, že vám něco pojišťovna hradí, moje Ministerstva vnitra všechny příspěvky zrušila a nemám v těhotenství na nic nárok.
1. čer 2010 v 19:23  • Odpověz
Tak na co si ztěžuji že? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. čer 2010 v 19:23  • Odpověz
JJ Kasi, máš pravdu i na krém proti striím, akorát já ho nepoužívám, mažu si bříško a prsa olejíčkem a dupku a nožky si mažu niveou :slight_smile:
1. čer 2010 v 19:24  • Odpověz
radul: tak si neztěžuj, jo? :grinning: :grinning: :grinning: Né, dělám si srandu, já naštěstí dostala v práci flexipassy a manžel taky, tak máme taky hodně v poukázkách, tak jsem taky uvažovala za co je vyměním v lékárně a pokud je bude manžel dostávat v práci pravidelně tak jsem i uvažovala, že za to budu kupovat v lékárně botičky pro mimi nebo pro sebe, ráda nosím botky z lékárny.
1. čer 2010 v 19:27  • Odpověz
Asmee a kdy dodáš nějakou fotečku tvého bříška? :wink:
1. čer 2010 v 19:35  • Odpověz
Holky, tak já budu končit :slight_smile: přeji dobrou noc :slight_smile:

A Michince a Verušce posílám pohlazení.......
1. čer 2010 v 19:38  • Odpověz
radul: dodám do zítra, ještě vyfotím večer, fotila jsem se ráno, tak ať máte porovnání, jak vypadám ráno a jak večer :grinning:
Zatím dodávám fotečky toho trička co jsem udělala bráchovi - zatím jen zkušebně.
1. čer 2010 v 19:42  • Odpověz
Tak to jsi šikulka Verun,hezké tričenko.Já jsem dneska díky tomu počasí skoro celý den proležela,ten tlak byl fakt divný. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Teď tu hopsám na baloně,protože mi už nepomáhá ani sprcha,bříško jak betonek,stlačené plíce,že se moc nemůžu ani nadechnout,už se těším až budu mít Vojtíška v náručí.
1. čer 2010 ve 21:45  • Odpověz
Dobré ráno, sice zase šíleně upršené. Já jsem teď šíleně nasr..., protože už několik dní mi volá nějaké číslo +2431230292 a když jsem si to našla na netu, tak je to podvodné číslo z Konga a když tam na to zavoláte, tak platíte 100,-. Samozřejmě, že mě by nenapadlo tam volat, ale dnes opět v osm hodin drnčel mobil, tak jsem počkala až to dozvoní a chtěla jsem to číslo smazat, ale mám nový mobil a ještě s ním moc neumím a místo smazání jsem to číslo vytočila a rychle jsem to neuměla ani zavěsit - no prostě jsem debil. Včera jsem volala na operátora (prý to totiž dělá jen těm co mají Vodafona), ať to číslo zablokují, že z něho nechci přijímat hovory a paní operátorka mi řekla, že to blokují podle značky mobilu a že u mého to nejde, jen ať si třeba vyměním číslo. Blbka, tak jim někdo naboural databázi telefonních čísel a ona si myslí, že když si změním číslo, tak to pomůže? Tak si zase vytáhnou třeba to nové a budou mi třeba zase volat - ach jo.
2. čer 2010 v 08:25  • Odpověz
Ahoj holky, tak včera si musel Michal malého vzít a já šla spát, protože jsem byla totál ko. Tak jsem spala 4 hodiny :dizzy_face: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Zjistili jsme, že malý začíná být pěkně vyčůraný, protože řve jen tak......prostě se chce nosit, na rukách usne raz dva a ještě si nás vždycky pojistí. Pevně stiskne náš prst, aby jsme náhodou neutekli :grinning: :grinning: :grinning: Rošťák jeden, ale stejně ho miluju :dizzy_face:
Dnes jedeme k našim, takuž te´d mám hrůzu z toho balení :confused:

Radul, určitě děláš dobře, že na ten kurz nejdeš, stejně se tam nedovíš nic, co by jsis nenačetla. A u porodu ti bude vše říkat porodní asistentka. Tak aspoň ušetříš penízky.

As, tak to je radost s tím číslem. Já bych byla taky totál vytočená.A měnit číslo, to ta operátorka je vpoho teda :angry:
A tričko je suprové, jsi šikula :slight_smile:

Holky krásný den, i když pěkně upršený.
2. čer 2010 v 09:03  • Odpověz
Ahojki tak jsem právě dorazila domů od kamarádky ,byla jsem na ranní kávičku.,tak jsme zdrabli a dala mi číslo na dětskou paní doktorku,ať se můžu zeptat jestli přibírají,a tak mi řekla,že jo,a že se mám stavit nebo potom zavolat,a že nás určitě vemou,tak jsem ráda. :wink: :wink:
No to je Verčo super s tím číslem ,to aby už opravdu nikdo nevolal zpátky na žádné neznáme číslo,protože podle toho se může nabourat tedy úplně každý. :angry: :angry:
Luci ,jo,jo děti jsou vynalézavé už v tak miminkovském věku,vždyť ono nám by se taky líbilo,kdyby nás pořád někdo nosil a huštal. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Už jsem opravdu moc zvědavá co se zítra dovím. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ,a moc se těším i na ten monitor jdu poprvé. :slight_smile:
2. čer 2010 v 09:18  • Odpověz
kasi: to jsi dobrá, ty jsi se už vrátila tak brzy ráno z návštěvy a já tady pořád ještě sedím v pižamu. :grinning:
lucii: děti vědí jak si získat pozornost a hlavně si ji udržet, jsou to malí filutové.
2. čer 2010 v 09:35  • Odpověz
Tak kamarádka bydlí jen o 3 patra výše,takže jsem jen vyjela výtahem. :slight_smile: :slight_smile: ,jinak do toho lijáku bych se taky nehnala,ale odpoledne budu muset,musím poslat naposledy kopii nemocenského lístku na tu pojišťovnu,pošlou mi aspoň část penízku z těch 5000,- ,protože od 20.5 už jsem na mateřské. :wink: ,ale každá korunka dobrá.
2. čer 2010 v 10:12  • Odpověz
Jupíí,přišli mi kojenecké podprdy z OTTA,ale musím si pro ně dojít na poštu,byla tu jak jsem byla na kávičce. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
2. čer 2010 v 10:40  • Odpověz
kasi: máš novou fotečku v profilu, že? Super. A ty si objednáváš podprdu na dobírku? Já nevím jestli bych typla velikost?
Já jsem do albíčka hodila svůj pupek. :wink:
2. čer 2010 v 11:01  • Odpověz
No zkusila jsem si je objednat podle velikosti co jsem si teď kupovala,tak snad bude sedět.Byla to totiž dobrá nabídka a kamarádka je má taky,je to dobrý sřih as matroš a jsou 3 za 550kč a když jsem jejich nový zákazník tak to mám i s poštovným za 463kč.Tak snad budou dobrý,půjdu si pro ně po 17 hod na poštu ,tak pak písnu ,jak sedí. :slight_smile:
2. čer 2010 v 11:16  • Odpověz
Já se teď objednala do fakultky na 3D UTZ, Vítek to chce absolvovat, tak třeba už tam půjde vidět pohlaví. :grinning:
2. čer 2010 v 11:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.