• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Holky Kelišky z Moravy

(Zamčená)
26. července 2010 
ahoj holky,ted sem se vrátila z polanky,byl tam docent,a kontrola proběhla v tom smyslu dobry den ukončuju nemocenskou a naschledanou,,a docent se ptal co plánuju dál a já mu říkám že tady už nic,,a to bylo vše,,samo že nem,lístek mam v olmiku,tak tam ještě musím zítra znova.jinak marti,ty to není sranda s tím co se ti děje,,radši bych zašla do doktora,,jak budeš mít čas,a verun kašli na tchynu,,,si vzpomínam co si o ní psala tak at se stara o dcerunku a neradí ti jak vychovávat tvé díte...a kasi dobré pořízení
3. čer 2010 v 11:59  • Odpověz
autor
Jj As,psim zavodum a tchynim 3x zdar!!! :grinning:
3. čer 2010 v 11:59  • Odpověz
Věruš: nechápu co kolem toho docent dělá takové halooo, ti tu nemocenskou už mohl klidně nechat přeposlat do Polanky, když určitě věděl z prvních negativních výsledků, že to nedopadlo ne? Akorát máš teď lítání. Ach jo.

Cien: taky si myslím, že by sis s tou nohou měla zajít.
3. čer 2010 ve 12:31  • Odpověz
no,,zase nemocenska a zase problém,ale já to ani neřešila, už tofakt tam chci mít za sebou,a dneska zase ani noha tam nebyla,,
3. čer 2010 ve 12:32  • Odpověz
verci: to se ti nedivím. Snad začneš jinde a lépe a konečně s pozitivním výsledkem.
3. čer 2010 ve 12:41  • Odpověz
no verunkko,kéž bys měla pravdu,,a venku svítí sluníčko,sakra po roce,,asi se spletlo nějak))že svítí :grinning:
3. čer 2010 ve 12:42  • Odpověz
Ahoj holky, tak všem, co mi držely palce moc děkuji :dizzy_face: Ale už to ted nebude potřeba a šetřete si prstíky na někoho jiného a na mě až za pár týdnu :slight_smile:
Dnes ráno jsme doma s manželem zase vyšilovali, neskutečně mě bolelo břicho, až jsem skoro brečela... takže si dokážete představit naše myšlenky - že je to zase mimo - navíc mě to bolelo spíše vlevo u vaječníků než uprostřed. :fearful: Brufen jsem nemela odvahu si vzit, tak jsem se to snažila vydržet. O půl 11 jsem volala do OL a tam vysledky jeste nemeli, že mam zavolat za 15 minut, takže další stres. Holky a nevěříte, já se po dnešním ránu radovala, že jsou negativní! :sunglasses: Už jsem se zase viděla v nemocnici a pod kudlou.... :confounded:
Nicméně docent říkal, že mám léky brát až bude 3x negativní HCG, ale neřekl co dělat, když dostanu MS a ta se fest kolem desáté rozjela. Tak jsem volala do Polanky, aby mě vzali ještě dneska na krev a zítra jsem měla výsledky. Tak jsem to setře popisovala a ona říkala, že docent tam je, jestli ho nechci raději k telefonu. Já že to je super, že jooo. :sweat_smile: Ale měl tam ještě pacientku (Verco nebylas to ty?? :grinning: Kolem jedenácté) a tak jsem měla zavolat později. Tak jsem volala a on zrovna končil, tak mi ho sestra dala k telefonu, tak jsem mu to popisovala a mezitím jsem se asi dotkla tváří svého dotykového displeje na mobilu a ono to hovor ukončilo :grinning: Takže trapas, volala jsem znova :slight_smile: Ale naštětsí byl fakt moc příjemný, až mě mile překvapil, že jsem zas přehodnotila na něj názor... Popsala jsem mu všechno a říkal, že pokud jsem dostala regulérní MS (jakože teču jako krááva :grinning:), takže i kdyby tam bylo přehlednutelné těhotenství, MS to nemůže přežít, že mám vysadit všechny léky a už se dál netrápit ani odběrem krve. Tak já super, se mi ulevilo, že to není mimo a nechala jsem si dat sestřičku a s ní jsem se ještě pro sichr domluvila na krev zítra ráno, abych měla jistotu, že je to fakt 0 a v pondělí, že příjdu ukončit nemocenskou.

jenže pak sjem volala všechno manžovi, rozleželo se mi to v hlavě a říkala jsem si, že když už mám tu nemocesnkou, že si hned ten příští týden odbyju tu hystereskopii. Tak jsem zase volala do Olmíku (jsem byla dneska telefonní ústředna od rána, proto píšu až ted:grinning:), že se hcci na HSk objednat. A sestřička že když jsem z Ostravy, jeslti nechci hned na pondělí do Polanky, at nemusím jezdit do Olmíku, já že jo, ale nevím, ejslti mi skončí do té doby MS. Tak jsme se domluvily, že mě objedná na ráno na pondělí a kdyby neskončila, hned jim rano zavolam a přeodbjednám se do Olmíku na konec týdne (mamka říkala, že si vezme dovolenou, aby mě tam odvezla, manža je na služebce v Belgii). Tak že jo. Tak sjem zase volala tchýni, která je má praktická doktorka, že potřebuju předoperační vyšetření a potvrdit ten papír z fertasu od ní. Jenže ona bydlí v Hranicích, tkaže jsem tam hned zítra ráno chtěla jet. A tchýně že me tam kvuli odběrům nebude honit, že to zajistí u manželovy tety (taky doktorka) v Ostravě. Formulář ji pošlu dneska naskenovaný, ona ho vyplní a manža tam jede stejně v pátek, takže mi ho pak vyplněný přiveze a já zítra budu mít v ruce už mezitím výsledky z krve a moči :slight_smile: Musís se s tetou ještě domluvit, at mi vezme krev i na HCG, at vim výsledky ještě zítra (pro jistotu, že je tam furt 0), protože ve Fertasu by byly až v pondělí po desáté a to už budu dávno po HSK...

Takže, holky, takhle to dopadlo. Ale jsem ráda, že tentokráte to nebylo s žádnýma komplikacema. včera jsme se s manžou dívaly na Přešlapy, jak si tam Norisová s Blažkem adoptují to mimi a říkali jsme, že prostě budem zkoušet IVF a když to nepůjde, tak si taky nějaké krásné vybereme v kojenáku :wink:

Tak já jdu konečně prát, žehlit, uklízet, jak já se těšííííííím :-d :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. čer 2010 ve 12:45  • Odpověz
Bože, to jsem sepsala román, jak se ted na to dívám :grinning:D
3. čer 2010 ve 12:46  • Odpověz
ahoj katko,,tak teda jdu si počíst cos písla
3. čer 2010 ve 12:58  • Odpověz
tak kači je mi to líto,,a není to řečeno jen jako řečnická fáze,vím co prožíváš,prožívám to taky,,,,,a opravdu sem to nebyla ja,,byla jsem tam kolem desáte :grinning: :grinning: ,,a teda vy jste doktorská rodina))) samy doktor,,já myslela katko že pujdeš do špitálu na hysteroskopii,na dělohu??? a ne na hydroloaparoskopii,,,,to je uplně o něčem jinem?? ja na ní teda byla loni v červenci,a čepelak se sekl s ysledky trošičku,proto sem byla na lapaarce ted v dubnu,,ale to neva a u toho mi zase dělali tu hystereskopii,jinak,a vlastně ty ještě nemaš vejcovody,tak ja nevim kačenko,to je ta hydro,asi trošičku zbytečna,ale nevim možna neni,nevim,,hydro je k tomu že se podívaji jak to tam maš uvnitř at nemusiš na laparku,kdyby tma nebyla nikde chyba a vpusit it tu tekitinu do vejcovodu,at vidi jak sou pruchodne ne?? to je hydro,aspon tkahle mi t říkali,a hysteroskopie,to se kontroluje deloha,,jesli je o.k. ,,ale každopadne at ti to dopadne dobře,cože dopadne,určite,,,
3. čer 2010 ve 13:06  • Odpověz
já píšu jak tatar,,,ted to po sobě čtu,,, :angry: :grinning:
3. čer 2010 ve 13:08  • Odpověz
a odkud znáš míšu majcherku???katko? :grinning: :grinning:
3. čer 2010 ve 13:08  • Odpověz
Ahoj verco, jj, Míša už se mě na tebe taky ptala, je to moje kolegyně, sedí vedle mě :grinning: tak jsem jí říkala, že se známe z jedné internetové diskuze... Oni v práci sice ví, že se snažíme o mimi, ale zas takové podrobnosti nee. A zvlást Míša, mám ji moc ráda, ale je upovídaná, tak nemusí vědět detaily. :grinning:

Jinak ja nemám vejcovody, takže průchodnost vyšetřovat je u mě zbytečné, udělají mi hysteroskopii, přes pochvu a děložní čípek předpokládám, kouknou, jak vypadá děloha uvnitř, jeslti tam nejsou srůsty a vezmou vzorek sliznice, aby se podívali co a jak, když já mám s ní takové problémy, že moc neroste. Pak se uvidí, co mi řeknou. Zatím si chci nechat nemocenskou a po HSK uvidím, co dál. Na další IVF stejně až v září, tak chci stihnout maximum vyšetření a rozhodnout se, kam vlastně pujdu na to dalsí IVF...
3. čer 2010 ve 13:13  • Odpověz
michi: teda dobře si se rozepsala, konečně pořádný příspěvek a myslím, že děláš dobře, že hned využiješ nemocenskou, aspoň pro příště uvidíte jestli není problém někde v děloze. Stejně je to zvláštní, že pokaždé se ti zadařilo, akorát to zalezlo kam nemělo a teď když už to nemá kam zalézt, tak se to nepovede. To je jak na sviňu.
3. čer 2010 ve 13:28  • Odpověz
No má to kam zalézt ještě :grinning: Do zbytku levého vejcovodu, do delozních rohů nebo do delozniho usti u cipku, furt je nejaka moznsot :grinning:
3. čer 2010 ve 13:37  • Odpověz
michi: dej pokoj :grinning: :wink:
3. čer 2010 ve 13:37  • Odpověz
tak ji pozdravuj míšu,,,a nestraš že to ma ješte kam zalezt,,no u mě už nevim jake vyšetřeni mam udelat,když mam vše,,ješte imuno,,,to jedine nemam,,takže po lete vzhuru do boje,,, :slight_smile:
3. čer 2010 ve 13:50  • Odpověz
Jj, v září znova :grinning:
3. čer 2010 ve 14:20  • Odpověz
ahojky holky verco,michinko mrzi me to,citim s vama.

michi ty jsi uplne jako ja kdyz to vlezlo kam nemelo tak jsem byla to tam bylo a kdyz uz nemam vejcovody tak nic ani naznak tehotenstvi proste hcg O

taky cekam az Kajos otevre to nove centrum. doufam,ze bude delat neco pro lidi a bude hledat priciny a ne jen zdimat penize.
3. čer 2010 v 16:04  • Odpověz
Ahojky holky moc mě mrzí vaše situace a o to víc že nemůžu nijak pomoct. držte se sluníčka :frowning2: :dizzy_face:
Marti ta noha je hrůza honem k lékaři můžeš mít uskřípnuté nervy :frowning2: a brzké uzdraveníčko :wink:
3. čer 2010 v 16:06  • Odpověz
Jj, marti, taky si ymslím, že bys měla k doktorovi s tou nohou, uplne sjem to prehlidla, promin,t ed jsem to docetla... Pokud je tma uz porucha citlivosti, tak urcite!! Nejak to naorganizuj s detma a sup k doktorovi, holky potřebujou zdravou a fit mámu, která kolem nich muze hopsat!
3. čer 2010 v 16:20  • Odpověz
Ahojki tak jsem od rána dorazila teprve teď. V poradně vše v pořádku,dneska toho bylo hodně ,poprvé mi dělala ten monitor,tak jsem byla do toho úplně zažraná,pak ultrazvuk,ale jak jsem se ji ptala na to tvrdnutí a ty 2 dny teďkom,tak jsem ji zapomněla říct o zvážení ,takže až za týden,ještě mi brala stěry na kultivace,a hlavně jsem měla radost,Vojtíšek se otočil,takže budeme čekat na klasický porod. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
3. čer 2010 v 18:23  • Odpověz
Tak koukám,že jsem dneska všechny propásla ,tak dobrou noc. :slight_smile: :slight_smile:
3. čer 2010 ve 23:34  • Odpověz
autor
Dobre ranko vsem :slight_smile:
U nas mame po dost desne noci :confounded: holky neslo kojit naraz-budily se stridave...takze opet nonstop sichta a je rano a ja bych spala,az bych brecela :confounded: a venku slejvak...celou noc..to je teda depka :angry:

Myslim na nasi Spasinku,jak se asi ma,ze nam a chybi mi jeji pranicko krasneho patulinku :dizzy_face:
4. čer 2010 v 08:02  • Odpověz
:slight_smile: dobré ráno děvčatka,,ahoj marti,,,maš to ale starosti,,dneska ale ma byt odpoledne už pěkně venku,,,dnes si jdu teda do polanky ukončit tu nemocenskou a zitra hurá do práce a makat cele leto, teda jesli nejake bude,,pobolívá mě už břicho,druhy den dneska neberu leky takže se začína rozjíždet menzes,,musím jít vyžehlit,a pak pujdu odpoledne ven,,takže když začnu pracovat tak už moc času nebudu mít na kona))al občas kouknu,,,
4. čer 2010 v 08:13  • Odpověz
Krásný paťulinek všem,dneska teda hlavně všem pracujícím,co už se toho patku,patečku,paťulinku nemohli dočkat,a hlavně i proto,že má být nádherný víkend,hezky teploučko.Už teď je tam moooooooooooc dobře.Byli jsme se s Peťou projít a odpoledne půjdu určitě zase. :slight_smile: :slight_smile:
4. čer 2010 ve 12:20  • Odpověz
Ahoj holky, taky se hlásím až teď. Dopoledne jsem tady měla kamarádku s malou, donesla mi nosičku pro miminko a už mi nabízela i židličku na krmení - všechno mi to dává zadarmo, tak už jsem se jí dnes pokusila nacpat aspoň 500,- za tu nosičku a když pak odešly, tak jsem si všimla, že mi ji zase položila na skříňku. Už mi to je blbé si od ní všechno brát zadarmo a vracet to nebude chtít, protože už má dvě děti a další nechce.
Pak jsem pověsila prádlo, naobědvala se a šla se Sárkou ven, házet jí létající talíř - je tam opravdu nádherně, ale ona mi po 20 minutách odpadla jak byla ulítaná. Takže už jsme zase doma.
4. čer 2010 ve 13:22  • Odpověz
autor
As,to je prima,ze mas takovou kamosku :wink: a ona je urco rada,ze ti ty vecicky jeste poslouzi :dizzy_face:

Verco...takze mrcha hnusna uz je tu.. :frowning2: doufam,ze budes teda nakukovat!!aspon tak casto jako ja :wink: :grinning:

Lucik si uziva u rodicu..ze?A nase Radulka=pracujici tehulka :dizzy_face: tu teda obdivuji :wink: !ja jsem byla marna...
4. čer 2010 ve 13:50  • Odpověz
autor
Dopo jsem byla s holkama v terenu a uplne me to zmohlo...zpocena az na riti...musela jsem jit do sprchy..krece v lytkach..no uplne hotova kulhajici starena :unamused: ...ted mi je vozi sousedka,tak honem leham a zkusim usnout...mam s bidou hodku do dalsiho kojeni... :dizzy_face:
4. čer 2010 ve 13:52  • Odpověz
cien: jojo, je to super kamarádka.
A jak se v tom frmolu stíháš ještě věnovat Kerince? Nemá pocit, že je na druhé koleji?
To ta moje ratlice je z toho dnešního pár minutového lítání venku úplně hotová a jenom se po mně válí a chce se jí spát (ale do svého pelechu nepůjde, můj klín je nějaký asi pohodlnější)
4. čer 2010 ve 14:27  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.