• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Holky Kelišky z Moravy

(Zamčená)
26. července 2010 
jdu si udělat šopák a koukat na Ulici :wink:
21. dub 2010 v 18:42  • Odpověz
Smilers ale holky máš nádhernéééééééééé :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. dub 2010 v 18:46  • Odpověz
Smil: to máš pravdu, protože já i zapomněla volat na výsledky genetiky z 12. týdne :grinning:
21. dub 2010 v 18:49  • Odpověz
autor
Ted mi psal Admin do IP,ze slecnu s chorym mozkem uz podruhe zablokovali.
Takze snad to byl jeji posledni vylev vulgarity vuci mne.
No,nikomu z vas bych to neprala,aby vam par dnu pred porodem takovy primitiv nadaval do Pi....
21. dub 2010 v 18:59  • Odpověz
Marti, tak to já bych takové slovo ani z pusy nevypustila. Neboj.
21. dub 2010 v 19:01  • Odpověz
J. cien nedivím se jen zůstaň v klidu ať se děje co se děje TVé holčičky jsou na prvním místě ,a nic si z Písmenek nedělej jsou to jen písmenka a ty nebolí a dají se nečíst :wink: a slova jsou jen slova jedním uchem sem druhým tam :grinning:
21. dub 2010 v 19:02  • Odpověz
To já ho vypustím ale né doma ani nikde ve společnosti Jen v práci a to mě musí někdo pořádně naštvat to pak se pohádáme jak chlapy a pak jdem třeba na pivo a je to fajn :grinning: :grinning: :grinning:
21. dub 2010 v 19:03  • Odpověz
autor
Ja nemohu uverit,ze tato osoba ma a vychovava dite a pritom neni schopna se ovladat .....
je mi z toho zle...
21. dub 2010 v 19:09  • Odpověz
autor
Holky zlate a ten Kajos mi nezavolal...!!Tak vaham,zkusit mu zavolat na mobil....? Ted vecer nebo to nechat na zitra...?
21. dub 2010 v 19:10  • Odpověz
Cienko, já bych mu ještě ted zavolala :slight_smile:
21. dub 2010 v 19:13  • Odpověz
cien: taky bych mu určitě teď zavolala. Pamatuju si jak se na mě přijel podívat do Bílovce po laparce, tak přijel taky tak pozdě, protože měl hodně pacientek ve Fulneku.
21. dub 2010 v 19:16  • Odpověz
Cienko za zavolání nic nedáš teda krom pladby :wink:
21. dub 2010 v 19:17  • Odpověz
autor
Uf,tak jsem volala :wink: a strasne se omlouval,ze mi nezavolal...Rano pry volal tomu ve Fn,co ma na starosti operacni plan..ale ten mel dnes volno,takze nic nemohl zaridit a hned jak to zitra domluvi,tak mi zavola. :wink:
Byl mily .
Ale Petr pry dovnitr fakt nemuze...ze to tam neni zvykem...ze bude jen v "predsali"...a ja se tesila,ze by mne drzel za ruku... :wink:
21. dub 2010 v 19:21  • Odpověz
cien: tak vidíš, že na tebe myslel. To je škoda s tím Petrem, ale hlavně, že ty budeš mít dobrého doktora a vše proběhne v pořádku.
21. dub 2010 v 19:23  • Odpověz
Cienko to je my líto :frowning2: ale i tak bude nadšený :wink:
21. dub 2010 v 19:24  • Odpověz
Takže až zítra se dozvíme bližší info :slight_smile: ale aspon budeš vědět, že hned poblíž Peta bude a pro tebe to bude podpora :wink:
21. dub 2010 v 19:24  • Odpověz
autor
Jj,diky moc!Holcicky se zacly nejak moc mrskat...chuderky,asi jsou vystresle...a ja jsem zrala na panaka :wink: :grinning: :grinning:
21. dub 2010 v 19:27  • Odpověz
cien: si dáš panáka a holky se rozhodnou jít na svět ještě dnes. :grinning: :grinning:
21. dub 2010 v 19:29  • Odpověz
Děvčátka pro dnešek páááá a sladké pohodové sníčky plné usměvu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: My jdem očvachat omladinu , pak nakrmit dravou zvěř a uložit do pelíšku a dát nožky na podložku a vypít zelený čajík. Papapa :grinning:
21. dub 2010 v 19:30  • Odpověz
brusi: dobrou noc. :wink:
21. dub 2010 v 19:31  • Odpověz
brusi: a čteš malé pohádky?
21. dub 2010 v 19:31  • Odpověz
asmenka čtu ale většinou ji pouštím cd co jsem načetla kdysi už pro syna :grinning: :grinning: zatím to moc nevnímá že tam nejsem ale až bude mít tak rok a něco tak budeme číst :wink:
21. dub 2010 v 19:33  • Odpověz
Tak já jsem ted dovařila čočku :slight_smile:)))) nevím, proč jsem ji už nevařila dříve, když je to tak primitivní :grinning: :grinning: :grinning: ted ještě po sobě umýt nádobí a šup do vany :wink:
21. dub 2010 v 19:35  • Odpověz
radul: mniam čočku, a dělala jsi jen na kyselo s okurkem?
21. dub 2010 v 19:36  • Odpověz
autor
Radulko,ty jsi nezmar!!Ja myslela,ze uz odpocivas a nozky mas nahore :wink:
21. dub 2010 v 19:37  • Odpověz
Marti, dej mi ještě dvacet minut a už fakt nic nebudu dělat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. dub 2010 v 19:39  • Odpověz
cien: radul je šílená a to zvládá i se skříplým nervem
21. dub 2010 v 19:39  • Odpověz
Asmee: se ted musím řezat, já tam zapomněla dát ocet, na okyselení :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale dělám ji jen obyč, povařím s bobkovým lisem a tymiánem na chut, pak jen dohustím jíškou, osolím, dám vegetku a jeto :slight_smile: no a vlastně ještě trochu toho octu na chut že? ale ten mi uplně vypadl z hlavy :grinning:
21. dub 2010 v 19:40  • Odpověz
já teda čočku vůbec nemusím, ale dělám ji pro Aleše na čtvrtek a pátek na oběd :slight_smile:
21. dub 2010 v 19:41  • Odpověz
autor
Radulko ty jsi hospodynka cislo 1 :wink: !
21. dub 2010 v 19:42  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.